>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
ale ja tez korzystałem freebetow na lm i nasza ligę- wiec to chyba nie miało nic wspólnego pewnie akcja dla depozytorów była może ci przepadł...nie wiem
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
ale ja tez korzystałem freebetow na lm i nasza ligę- wiec to chyba nie miało nic wspólnego pewnie akcja dla depozytorów była może ci przepadł...nie wiem
Nie przepadl, sprawdzalem w tym dniu a depozytorem jestem regularnym. Nie mam pojecia od czego to zalezalo kto dostal a kto nie.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Nic nie dała konsultacja na chacie rivalo.com. Nie chcą mi przyznać tych 60 zł. Wpłaciłęm tylko 40 zł , a nie 50 jak w regulaminie i trzymają sie tego ostro.
Maam jeszcze napisać email z wyjaśnieniami , i Babka z chatu to skieruje do odpowiedniego działu , ale pessymistycznie do tego podchodzę. Marcin ... ratuj, może jakiś krótki email do nich ??? Please
PS: Kurczę, gdzieś sobie zakodowałem ,że ma być minimalny depozyt , a tu lipa. Zły jestem też na siebie, ale tyle tych regulaminów jest ,że mozna sie chyba pomylić, nie chciałem nikogo oszukać !
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Panowie, po moim mailu do odpowiedniego działu przekazanego, z szczegółowymi wyjaśnienia (np zę mam w pełni (bez telefonicznej rozmowy jeszcze) zweryfikowane konto) dziś przyszła odp.,i mam środki na koncie. Brawo dla Rivalo !! Mój drobny ,ale błąd przyznaję Sam obiecałem ,że uprzedzę wszystkich konkursowiczów ( w kórych sponsorem będzie ewentualnie Rivalo.com) ; aby czytali dokładnie regulamin konkursu!! Nagrody widać , są w pełni wypłacane tylko trzeba dokładnie spełnić warunki regulaminowe ( szczególnie chodzi o wysokość min,depozytu w czasie trwania konkursu.
W każdym bądz razie support Rivalo był stanowczy, ale uprzejmy i konkretny. z takim podejściem mają szansę się dłużej zadomowić na rynku
 
Do góry Bottom