>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.


Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin :!:
-----
Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w Rivalo
Jeżeli nie masz konta w Rivalo, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz jak najszybciej z tego linku

 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
3. Warunkiem otrzymania nagrody jest złożenie minimum jednego depozytu na kwotę co najmniej 50PLN oraz złożenie 2 kuponów.
Chodzi o cała historię grania w Rivalo czy w czasie trwania konkursu?
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Poproszę o poprawę mojego postu na dzień 04.11.2014 a mianowicie tylko danie entera pomiędzy 2 a 3 meczem gdyż nie wiem czemu zapisały się w poście koło siebie.
Post nr 6 w dniu 04.11
Z góry dzięki
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Witam
Czy mogłyby tematy pojawiać się dzień wcześniej gdyż ludzie pracują i np ja miałem na 14 do pracy i nie wytypowałem dnia 07.11 gdyż temat się pojawił w ten sam dzień o 13.15.
I tak samo jest na 08.11 już po północy i mecze są w nocy i np rano a tematu na 08.11 brak
Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ugadałem się z Rivalo, że w środy będe posyłał listy. Myślę, że do końca tygodnia bonusy się pojawią na kontach.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jaka jest minimalna kwota tych zakładów?
Nie wiem o co dokładnie pytasz:
4. W przypadku zawarcie danego kuponu w rzeczywistości u bukmachera Rivalo za stawkę min. 10PLN, gracz otrzyma podwójną nagrodę. Należy o tym wspomnieć w czasie podawania na forum kuponu.
Nagrody na kontach.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
czy były juz wypłaty z tego konkursu?? Bo może tylko ja nie mam ?? i poplątałem cos z wpłatą i zakładami ??
Lista konkursowa została wysłana wczoraj.
Proces dopisywania bonusów przeważnie trwa do 72h.
Nie mam informacji, czy zostały dopisane.
 
ulter 803

ulter

Użytkownik
ja dostałem wczoraj. Jeśli nie masz to może nie spełniłeś warunków przyznania tzn 50zł depo + 2 kupony postawione kiedykolwiek.
 
Do góry Bottom