>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje i niezgodności

chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności na temat konkursu.
Jeśli będzie chodziło o edycję postu (nie związaną z samodzielnym rozliczeniem typu), proszę o wklejenie linku do niego.
Jednak przed dodawaniem jakiegokolwiek wpisu, zajrzyj najpierw do regulaminu konkursu!

 
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
W Regulaminie, w jednym podpunkcie dopisałem jedno zdanie, o co chodzi opisałem w oddzielnym poście w tamtym miejscu. Proszę o zapoznanie się, bo ma to wpływ na rozliczanie typów.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Tabela 3 kolejki, oraz tabela generalna zostały dodane.

Tak jak pisałem wcześniej, w rundzie wstępnej przymykałem oko na osoby, które same nie rozliczały, w tej już nie będę. W każdym nowym temacie będzie pojawiać się teraz informacja, do kiedy trzeba rozliczyć swoje posty, żeby tabela pojawiała się dość systematycznie. Nierozliczone posty nie będą brane pod uwagę.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
chamberlain chamberlain proszę o dodanie analizy:


do postu:

 
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Tabela końcowa została zamieszczona. Gratuluję zwycięzcom i dziękuję za wspólnie spędzony czas. Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenie do ostatecznej tabeli proszę wysyłać PW, jeśli w ciągu 24h nikt niczego nie zgłosi, proszę pierwszą czwórkę o wysłanie swoich loginów do bukmachera Betfan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +528
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Loginy zostały wysłane do Betfan, jak będę miał potwierdzenie, że konta doładowane to poinformuję tutaj. Reputacja dopisana.
 
Do góry Bottom