>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Info Pytania, propozycje i niezgodności

O której godzinie wolicie, aby dodawane były typy konkursowe?

  • Około godziny 7:00.

    Głosy: 1 10,0%
  • Około godziny 10:00.

    Głosy: 9 90,0%

  • Wszyscy głosujący
    10
  • Poll closed .
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności na temat konkursu.
Jeśli będzie chodziło o edycję postu, proszę o wklejenie linku do niego.
Jednak przed dodawaniem jakiegokolwiek wpisu, zajrzyj najpierw do regulaminu konkursu!​
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Pewnie już za późno na zmiany bo konkurs od jutra ale dlaczego tylko Liga Pro? Setka Cup na Ukrainie czy zawody z Czech tez by można potypowac no chyba ze to wymóg sponsorski to nie było tematu
 
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Pewnie już za późno na zmiany bo konkurs od jutra ale dlaczego tylko Liga Pro? Setka Cup na Ukrainie czy zawody z Czech tez by można potypowac no chyba ze to wymóg sponsorski to nie było tematu
Chcieliśmy się zawęzić do jednych zawodów, nie było wymogów sponsorskich. Teraz już za późno na zmiany, ale uwzględnimy propozycję na przyszłość.
 
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Późnym wieczorem, albo jutro z samego rana, zależy kiedy pojawi się harmonogram dnia, w tej chwili znane są mecze tylko tuż po północy. Będę wybierał spotkania w dosyć późnych godzinach, żeby każdy miał dosyć dużo czasu na typowanie, niestety inaczej się nie da.
 
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Niestety, jednak jak ktoś chciałby napisać analizę na jutrzejsze spotkania, które odbędą się w nocy, czy też rano to śmiało, liczy się tylko, żeby była z tego samego dnia.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Ile maksymalnie analiz możemy napisać za dodatkowe 2 punkty? Jedną dziennie na jeden wybrany mecz spośród pięciu?
 
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
2. Kolejka do typowania dodana.

Znalazło się kilka spotkań o godzinie 16, ponieważ nie ma jeszcze pełnego harmonogramu, a nie chciałem zwlekać, albo powtarzać mecze z udziałem poszczególnych zawodników.
 
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
OGŁOSZENIE

Harmonogram Ligi Pro nie rozpieszcza i jeszcze przed 7:00 rano nie zostały podane wszystkie spotkania,
które dzisiaj się odbędą, przez co musiałem wybrać spotkania o dosyć wczesnej godzinie, a nie wiem
jak będzie w najbliższych dniach. Już około godziny 10:00 znany jest harmonogram całego dnia i
wtedy mógłbym dodawać do typowania mecze, które rozgrywane są późnym wieczorem.

Dlatego postanowiłem zrobić dla Was ankietę, abyście sami wybrali, czy wolicie typować spotkania,
które odbędą się po godzinie 20:00, ale wtedy pojawiałaby się około godziny 10:00, czy lepiej
aby typy pojawiały się rano blisko 7:00, ale wtedy będzie istniała możliwość pojawiania się
tak wczesnych typów jak dzisiaj. Nie chcę decydować o wszystkim sam, ważniejsze co
będzie lepsze dla uczestników. Ankieta znajduje się na początku tematu i potrwa do jutra, godziny 13:00.
Pozdrawiam.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Uznaliśmy, że aby uatrakcyjnić rywalizację, będziemy prezentować tabelę z klasyfikacją po każdym dniu konkursowym. Zestawienia będą zawierać punkty zdobyte w danym dniu, łączne sumy punktów po danym dniu, oraz miejsca zajmowane po każdym z dni konkursowych.

Klasyfikacja generalna po 1. dniu jest już dostępna w dziale Tabela konkursowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
4. Kolejka do typowania dodana.

Stosunkiem głosów 9 do 1 wygrały typy dodawane około godziny 10:00 i tak też właśnie będzie, oczywiście mogą pojawiać się też wcześniej, zależy od wystawionej oferty, ale na pewno podawane mecze będą rozgrywane od godziny 20:00.
 
Do góry Bottom