>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, problemy, niejasności, protesty

adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Mam prośbę bo nie mogę edytować a chcialbym zmienić swój typ. Chodzi o Grudziadz vs Leszno kto wygra mecz? Remis kurs 13.0
edit Gucci Mane - nie ma opcji zmiany typów, jedynie jak jest jakiś błąd to możemy poprawić, sprawdzajcie dwa razy zanim wyślecie posta z typami
 
M 3

molek

Użytkownik
Na stronie Ekstraligii Woffinden 11 pkt
Przepraszam .Spojrzałem nie na ten mecz. Na stronir Ekstraligii Woffinden w Meczu Tarnów-Wrocław 10 pkt
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mam pytanie...
P. Rolnicki - P. Wojdyło przy tym zakładzie było +0,5 na Rolnickiego ?
Pytam bo ... nie pamiętam a widzę, że niektórzy tak mają a ja policzyłem zwrot bo było 2:2 a jeśli było +0.5 to jednak by Rolnicki wygrał.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Raczej nie daliby + handi na rolnickiego,a jakby tak bylo to każdy miałby to w typie uwzględniony ????
 
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Jesli bylo handi to na Rolnickiego bylo handi (-0,5) ???? wiec Rolnicki bylby na minus .Tez czekam az ktos to wyjasni wtedy swoje podlicze ????
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Zwyciestwo1960 i Pitcairn maja źle policzony piątkowy mecz żużlowy 4.052018 !!!!!!!!!!!
Ktoś to poprawi w końcu ?????????????????????????
 
funias 691

funias

Użytkownik
Mój też jest źle policzony, chodzi o under Woźniaka z 5 kolejki.
Dużo osób nie podaje też handicapów i porozliczają sobie Rolnickiego na plus, a tam na pewno był handicap -0.5 na Rolnickiego, wiem bo dawałem ten typ. Straszna samowolka.
Skoro nie ma czasu na liczenie wyników, to też nie będzie czasu na ich sprawdzanie. Nie czarujmy się.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Zwyciestwo1960 i Pitcairn maja źle policzony piątkowy mecz żużlowy 4.052018 !!!!!!!!!!!
Ktoś to poprawi w końcu ?????????????????????????
A tak w nawiasie kolego Zwyciestwo1960 doskonale wiedziałeś że masz od ponad tygodnia źle podliczony piątkowy mecz to chamsko dodajesz do piątkowego meczu pozostałe typy ,więc WSZYSTKICH NAS TUTAJ OSZUKUJESZ !!!!
A tak w nawiasie kolego Zwyciestwo1960 doskonale wiedziałeś że masz od ponad tygodnia źle podliczony piątkowy mecz to chamsko dodajesz do piątkowego meczu pozostałe typy ,więc WSZYSTKICH NAS TUTAJ OSZUKUJESZ !!!!
Pitcairn brawo za fair play ,mimo że miałeś źle podliczone w piątek to w całości wszystko uczciwie sobie podliczyłeś w przeciwieństwie do zwycięstwo1960 .
Zwyciestwo1960 powinien być wykluczony z dalszej gry gdyż oszukuje .Pozdrawiam
 
N 192

nikodem331

Użytkownik
Mam pytanie. Jeśli był zakład Milik-Fricke i Milik zdobył 6 a Fricke 6+1 to jeśli postawiłem na Fricke to jak rozliczyć ? Zwrot ?
 
Do góry Bottom