>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania/ Niezgodności

Status
Zamknięty.
T 0

testaverde

Użytkownik
Hej!
Moglby ktos wrzucic instale noiq pokera na jakis serwer typu speedyshare.com. Bo jak sciagam ze strony noiq to mi jakies bledy wywala juz 3 dzien sie mecze!
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Ja mam pytanie, jak będzie wyglądało podawanie hasła ?
Czy każdemu ktoś wysle z zapisanych na PW czy ogłosi w tym temacie ?
Jeśli w tym temacie to chyba jest to bez sensu bo ten kto się tu nie zarejestrował mógłby wejść i podać dalej hasło...
 
tendre38 0

tendre38

Użytkownik
Hej!

Moglby ktos wrzucic instale noiq pokera na jakis serwer typu speedyshare.com. Bo jak sciagam ze strony noiq to mi jakies bledy wywala juz 3 dzien sie mecze!
 
tauchen 0

tauchen

Użytkownik
Ja tez mialem problemy ale Bananeq juz podal linka do sciagniecia z sendspace i mi stamtad spokojnie sciagnelo. Pozdrawiam!
 
L 5

landzaat21

Użytkownik
Ja pierdziele. Wam to dogodzić :/ Ja zdążyłbym się zarejestrować i wyrejestrować 10 razy, a Wy nie daliście rady się raz zarejestrować. Nie narzekajcie na organizatorów bo chcieli dobrze, a że Wy odpalacie softa i forum 20:29:50 to już nie moja wina, ciotki :p
 
R 0

robinmaster

Użytkownik
organizatorom gratulujemy ... 30 sekund przed startem boze szkoda ze nie sekunde , tak to jest kto jest pazerny najwiecej traci dalibyscie 2-3 minuty jak wszyscy mowili albo rozeslali gracza na priv bylo by wszystko ok ale po co :/
 
bocin 3

bocin

Użytkownik
I co teraz z tym turniejem? Kto miał genialny pomysł, żeby podać hasło 30 sek. przed rozpoczęciem? Przecież każdy ma PW.
 
L 5

landzaat21

Użytkownik
organizatorom gratulujemy ... 30 sekund przed startem boze szkoda ze nie sekunde , tak to jest kto jest pazerny najwiecej traci dalibyscie 2-3 minuty jak wszyscy mowili albo rozeslali gracza na priv bylo by wszystko ok ale po co :/
A co Ty myszki nie masz,że potrzebujesz 2 minut? 10s powinno Ci starczyć, wystarczy kopiuj--&gt;wklej i gotowe :-|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom