>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
michau 84

michau

Forum VIP
W tym temacie proszę wpisywać swoje prośby, pytania dotyczące turnieju. Najpierw jednak przeczytajcie regulamin!
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Ja znowu wychodzę z inicjatywą nagrody dla osoby która osiągnie najwyższy break ;)
Napewno urozmaici to turniej i zawsze to jakiś prestiż. Wystarczy spojrzeć na prawdziwe turnieje snookera w których zdobywca najwyższego breaka jest nagradzany premią finansową
 
michau 84

michau

Forum VIP
Ja znowu wychodzę z inicjatywą nagrody dla osoby która osiągnie najwyższy break ;)

Napewno urozmaici to turniej i zawsze to jakiś prestiż. Wystarczy spojrzeć na prawdziwe turnieje snookera w których zdobywca najwyższego breaka jest nagradzany premią finansową
Niestety to odpada, ponieważ nie ma tego jak udokumentować. W historii gier nie ma dokładnego wyniku, a screen każdy może sobie zrobić. Zostaje tak jak jest ;)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
A w grupie Ci co zajmą 3 i 4 miejsce będą też jeszcze walczyć o jakieś miejsca dalsze czy kończą tylko na meczach grupowych? Ja będe w tym gronie pewnie, a pograłbym więcej jak kilka meczy..;)
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
mam pytanie odnośnie przerwania meczu spowodowane łączem
co wtedy się dzieje z wynikiem/meczem...ja mam net radiowy i różnie z nim bywa ale niekiedy przytrafia mi się brak neta w trakcie gry...oczywiście czasami zdąrzę wrócic jednak często nie udaję się to...pytam żeby się zorientować co wtedy żeby nie było poźniej nieporozumień że nigdzie w regulaminie o tym nie jest napisane
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
mam pytanie odnośnie przerwania meczu spowodowane łączem
co wtedy się dzieje z wynikiem/meczem...ja mam net radiowy i różnie z nim bywa ale niekiedy przytrafia mi się brak neta w trakcie gry...oczywiście czasami zdąrzę wrócic jednak często nie udaję się to...pytam żeby się zorientować co wtedy żeby nie było poźniej nieporozumień że nigdzie w regulaminie o tym nie jest napisane
Witam.

To już pozostaje w kwestii ugadania się zawodników. Raczej nikt z uczestników turnieju nie będzie miał zamiaru uciekania podczas meczu, a rozłączenie neta to wypadek losowy. Myśle, że w takich sytuacjach powinna decydować osoba, która pozostała na stole aczkolwiek tak jak napisałem na początku w takiej sytuacji zawodnicy powinni uzgodnić miedzy soba co robia z takim frejmem jednak decydujący głos, w przypadku braku porozumienia, przynajmniej w moim mniemaniu powinna mieć osoba, która została w grze.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Myślę, że 64 osoby będą. Najwyżej opóźnimy start o 2-3 dni, nic się przecież wielkiego nie stanie.
Jeżeli jednak nie będzie odpowiedniej liczby osób, turniej naturalnie się odbędzie tylko, że w troszkę zmodyfikowanej formule.
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Myślę, że 64 osoby będą. Najwyżej opóźnimy start o 2-3 dni, nic się przecież wielkiego nie stanie.
Jeżeli jednak nie będzie odpowiedniej liczby osób, turniej naturalnie się odbędzie tylko, że w troszkę zmodyfikowanej formule.
na jakiej podstawie będą rozstawiani uczestnicy ?
Dotychczasowe wyniki we wcześniejszych turniejach czy kompletnie losowo ?
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Zapisy będą trwały do końca tygodnia i po tym czasie postanowimy jak będzie wyglądać drabinka.
Jeśli nie uzbieracie 64 osób proponuję utworzyć 8 grup z których awans uzyskają 4 osoby. W ten sposób wyłonicie 32. Grupy można utworzyć już teraz i kolejno dopisywać następnych chętnych do grup, wydaje mi się to sensownym pomysłem, ponieważ już można by grać eliminację a kolejni chętni poporostu zostaną dopisani i zaczną grę odrazu.
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Jeśli nie uzbieracie 64 osób proponuję utworzyć 8 grup z których awans uzyskają 4 osoby. W ten sposób wyłonicie 32. Grupy można utworzyć już teraz i kolejno dopisywać następnych chętnych do grup, wydaje mi się to sensownym pomysłem, ponieważ już można by grać eliminację a kolejni chętni poporostu zostaną dopisani i zaczną grę odrazu.
Z tego co wiem planowano system pucharowy zgodny z oryginalnymi Mistrzostwami Świata rozgrywanymi w Sheffield
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom