>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania dotyczące konkursu, propozycje i niezgodności

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mam pytanie - czy Dzień I oznacza 1. sierpnia, dzień II - 2. sierpnia i tak dalej? Chcę się upewnić czy będę podawał typy za prawidłowe dni sierpnia w danym poddziale konkursowym.
W każdym poście jest wklejona cześć terminarza którą należy typować w danym dniu. Ze względu na różnicę czasu między kontynentami uznałem że takie wyjście będzie odpowiednie.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
rasijskij rasijskij i jak z regulaminem na fazę Play Off bo chyba już się eliminacje kończą?
Z niedzieli na poniedziałek jest ostatnie spotkanie 1/16.
A od nocki z poniedziałku na wtorek zaczyna się 1/8 finału Play Off.
Do tego chciałbym jeśli to możliwe abyś w tematach zamieszczał nie takie malutkie herby klubów tylko np: screen tak jak miało to miejsce w 1 fazie konkursu.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
rasijskij rasijskij i jak z regulaminem na fazę Play Off bo chyba już się eliminacje kończą?
Z niedzieli na poniedziałek jest ostatnie spotkanie 1/16.
A od nocki z poniedziałku na wtorek zaczyna się 1/8 finału Play Off.
Do tego chciałbym jeśli to możliwe abyś w tematach zamieszczał nie takie malutkie herby klubów tylko np: screen tak jak miało to miejsce w 1 fazie konkursu.
Zasady się nie zmienią. Uczestnicy będą mieli możliwość typowania wszystkich spotkań danego dnia z minimalną liczbą dwóch typów dziennie. Jutro do południa maksymalnie (najpewniej rano) pojawi się lista zakwalifikowanych do 1/8 finału i niezbędne instrukcje.
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
To eliminacje się kończą już? To niedobrze
Post automatycznie złączony:

Dodasz kolejkę nr 10 eliminacjii na jutro bo chciałem dać na noc mecz Toronto columbus
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
UWAGA!!!

Postanowiłem wprowadzić kilka niestandardowych zmian dotyczących awansu najlepszej ósemki eliminacji do kolejnej fazy konkursu. Jako, że znaczna część uczestników nie wzięła udziału w zabawie nie typując ani jednego spotkania nie widzę sensu, aby pojawili się w kolejnym etapie. Mówiąc wprost - uczestnicy, którzy nie wzięli udziału w eliminacjach zostają ZDYSKWALIFIKOWANI. Nie byłoby sprawiedliwe wykluczenie użytkowników, którzy byli aktywni na korzyść tych drugich.

Już dzisiaj mogę podać listę osób, którzy awansują do 1/8 finału. Do kolejnego etapu zamiast ośmiu uczestników przechodzi sześciu:

successful successful
matelke222 matelke222
K kamila365
T tofik015
M mijon
dziką kartę otrzymuje
C cobi1989

Pełna lista uczestników 1/8 finału wygląda następująco:


maer maer M mlnklnpo T typerbukmacher patryk0146 patryk0146 C czleko rekretyper rekretyper shadow89 shadow89 P pepo1990 successful successful matelke222 matelke222 K kamila365 T tofik015 M mijon C cobi1989

Pierwszy temat do zamieszczania typów 1/8 finału pojawi się jutro do południa.
Regulamin pozostaje bez zmian. Kto się z nim nie zapoznał niech niezwłocznie to zrobi.


Gratuluję awansu do kolejnej fazy konkursu i pozdrawiam serdecznie!


 
Otrzymane punkty reputacji: +114
M 363

mlnklnpo

Użytkownik
Proponuję od ćwierćfinałów wprowadzić zasadę o kursie minimalnym @1,5, bo takie typowanie under 6,5 czy tam nawet 7,5 po kursach 1,15 jest beznadziejne.
 
Do góry Bottom