>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Puchar Polski Puchar Polski 2014/2015

doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Runda przedwstępna - 19 lipca

1. MKS Trzebinia/Siersza - Legionovia Legionowo
2. Podlasie Biała Podlaska - Górnik Wałbrzych
3. Wissa Szczuczyn - Znicz Pruszków
4. Zagłębie II Lubin - Chrobry Głogów
5. Limanovia Limanowa - Kotwica Kołobrzeg
6. Pniówek Pawłowice Śląskie - Siarka Tarnobrzeg
7. Unia Solec Kujawski - MKS Kluczbork
8. Polonia Bytom - Łysica Bodzentyn
9. KS Polkowice - Stal Stalowa Wola
10. Olimpia Elbląg - Calisia Kalisz
11. Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
12. UKP Zielona Góra - Wigry Suwałki
13. Warta Poznań - Wisła Puławy
14. Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Raków Częstochowa
15. Małapanew Ozimek - Błękitni Stargard Szczeciński
16. Radomiak Radom - Sokół Ostróda
17. Sparta Jazgarzew - Stal Mielec
18. Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
19. Polonia Kępno / Sokół Kleczew - Zagłębie Sosnowiec
20. Stal II Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
21. Brda Przechlewo - Gryf Wejherowo
22. Motor Lublin - Jarota Jarocin
23. Odra Opole - Garbarnia Kraków
24. Ruch Zdzieszowice - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
25. Olimpia Zambrów - Rozwój Katowice
26. Stal Rzeszów - Concordia Elbląg

Runda wstępna - 26 lipca

27. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 25
28. zwycięzca meczu 2 - zwycięzca meczu 24
29. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 23
30. zwycięzca meczu 4 - zwycięzca meczu 22
31. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 21
32. zwycięzca meczu 6 - zwycięzca meczu 20
33. zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 7
34. zwycięzca meczu 18 - zwycięzca meczu 8
35. zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 9
36. zwycięzca meczu 16 - zwycięzca meczu 10
37. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 11
38. zwycięzca meczu 14 - zwycięzca meczu 12

wolny los - zwycięzcy meczów 13, 26

I runda - 13 sierpnia

zwycięzca meczu 27 - GKS Tychy
zwycięzca meczu 28 - Puszcza Niepołomice
zwycięzca meczu 29 - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
zwycięzca meczu 30 - GKS Katowice
zwycięzca meczu 31 - Arka Gdynia
zwycięzca meczu 32 - Energetyk ROW Rybnik
zwycięzca meczu 33 - Miedź Legnica
zwycięzca meczu 34 - Wisła Płock
zwycięzca meczu 35 - Olimpia Grudziądz
zwycięzca meczu 36 - Dolcan Ząbki
zwycięzca meczu 37 - Chojniczanka Chojnice
zwycięzca meczu 38 - Flota Świnoujście
zwycięzca meczu 13 - Kolejarz Stróże
zwycięzca meczu 26 - Górnik Łęczna
Okocimski KS Brzesko - Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Siedlecka ekipa w rundzie przedwstępnej trafiła na beniaminka pierwszej ligi zespół Bytovii Bytów. Będzie to okazja zobaczenia podopiecznych Pawła Janasa jeszcze zanim dojdzie do ich pojedynku w lidze. Mecz ligowy na stadionie w Siedlcach zaplanowany jest na połowę marca przyszłego roku. Ciężko jest tu wskazywać faworyta plusem dla Pogoni Siedlce może być to że grają te spotkanie na swoim obiekcie. Zwycięzca tej potyczki zagra z triumfatorem potyczki Małapanew Ozimek, Błękitni Stargard Szczeciński. Sezon w tym roku rozpoczyna się już dziewiętnastego lipca. Nie mogę się już doczekać.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Gdyby kogoś interesowało to nawet STS wystawił ofertę na spotkania pucharowe.
Pawłowice - Tarnobrzeg ---- &gt; 2 @@ 1.70 ✅ ✅ ✅ ✅
Udało mi się dowiedzieć że gospodarzy puchar nie interesuje i dziś zagrają młodymi graczami trener Jarosław Skrobacz musi się skupić na lidze, Siarka natomiast jedzie pełna optymizmu i szans na zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Siarka natomiast jedzie pełna optymizmu i szans na zwycięstwo.
To prawda Siarka (II Liga) zdecydowanym faworytem i dzisiaj można pokusić się o postawienie na nich. Na oficjalnej stronie mamy informację:
Co niezwykle istotne nie ma wielu kontuzji i trener Tułacz będzie mógł skorzystać niemal z wszystkich swoich zawodników. Pod dużym znakiem zapytania stoi jedynie występ kontuzjowanego w sparingowym meczu z Wisłą Puławy Bartosza Sulkowskiego. Generalnie Siarka w bardzo dobrych nastrojach pokonali ostatnio drugoligową Wisłę Puławy 3:0. Wszystkie gole padły po przerwie. Bramkarza rywali pokonali: Więcek, Paluch i Figiel. Sztab szkoleniowy przypatrywał się grze kolejnych testowanych w zespole graczy. Po spotkaniu drużyna wróciła do Dębicy gdzie przebywa na tygodniowym obozie. Dzisiaj Siarka na wyjeździe zagra z Pniówkiem Pawłowice Śląskie w ramach Pucharu Polski.
Pniówek w poprzednim sezonie występował w III lidze opolsko-śląskiej (południe), zajął po sezonie zasadniczym czwarte miejsce i dzięki temu awansował do grupy mistrzowskiej, w której znalazły się też cztery najlepsze drużyny z północnej grupy trzeciej ligi opolsko-śląskiej.
Typuje wygraną gości w tym spotkaniu. Różnica poziomu powinna być widoczna.
Pniówk Pawłowice Śląskie - Siarka Tarnobrzeg 1:2
Typ: 2
Kurs: 1.62

____________________________________________
Kolejny spotkanie dawida z goliatem. Meczem z trzecioligowym Piastem Karnin drużyna Rakowa Częstochowa rozpocznie piłkarską przygodę w Pucharze Polski. Nie ma wątpliwości, że bardziej doświadczona ekipa z Częstochowy powinna mieć przewagę w tym spotkaniu. Piast Karnin stał się zwycięzcą Pucharu Polski na szczeblu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Piłkarze Rakowa do Gorzowa Wielkopolskiego wyjadą już w piątek rano. W kadrze na mecz znaleźli się nowi zawodnicy, którzy mają stanowić siłę ofensywy Rakowa. Adrian Kural i Wojciech Reiman byli już testowani przez trenera Jerzego Brzęczka w meczach sparingowych i prawdopodobnie w sobotę wystąpią w meczu z Piastem Karnin. Dariusz Pawlusiński, który dołączył do Rakowa we wtorek, również znalazł się w kadrze Rakowa na to spotkanie. Nikt w Częstochowie nie dopuszcza faktu odpadnięcia już na tym etapie rozgrywek Pucharu Polski. W Lipcu Raków Częstochowa rozegrał 2 spotkania sparingowe. Zremisował 1:1 z Górnikiem Zabrze i 2:2 z GKS Bełchatów! Nie wiem w jakich składach występowały zespoły, ale to pozwala myśleć, że Raków dość solidnie przepracował przygotowania do nowego sezonu. O ekipie Piasta za wiele informacji nie posiadam, aczkolwiek ich stadion z tego co patrzyłem przypomina szkolne boisko...
Piast Karnin - Raków Częstochowa 0:5
Typ: 2
Kurs: 2.00

&quot;Stadion&quot; Piasta Karnin

informacja dla typujących
Uwaga na spotkania Lechia Zielona Góra - Wigry Suwałki. Goście na stadion do Zielonej Góry mają około 720 km do pokonania.. W piątkowy i sobotni upał współczuję drogi.. to może odbić się na piłkarzach z Suwałk i wpłynąć nieco na grę.
To samo tyczy się meczu Biała Podlaska - Górnik Wałbrzych. 600 kilometrów i 10 godzin podróży, zanim Piłkarze dojadą na miejsce. Należy to brać pod uwagę typując te spotkania..
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
skols13 573

skols13

Użytkownik
Olimpia Elbląg - Calisia Kalisz 1 ✅✅✅(7-0)
Dziś rozegrane zostaną spotkania rundy przedwstepnej Pucharu Polski. Ja sobie upatrzyłem mecz pomiędzy spadkowiczem z 2-ligi Olimpią Elbląg, a spadkowiczem także z 2-ligi Calisią Kalisz. Jednak dwa te kluby stoją całkiem w innym położeniu, Elbląg chce wrócić do centralnej ligi, a Calisia? W tym klubie nic nie wiadomo, cały czas walczą o licencję pozwalającą na grę w 3 lidze, której najprawdopodobniej nie dostaną, może wystartują wtedy w 4 lidze, a może nigdzie? W tym klubie bałagan panuje już od bardzo dawna, dostali zakaz transferowy, a więc bedą mogli korzystać tylko z zawodników, którzy maja ważne kontrakty(jest ich z tego co wiem nie wielu) z graczy z juniorskich zespołów/lub ewentualnie z takich co są zawodnikami wolnymi. Calisia pierwszy trening odbyła 9 lipca, a więc 10 dni temu. Do tej pory nie rozegrała żadnego sparingu.
Elbląg wygrał 2-0 z Kaszubią Kościerzyn i zremisował 3-3 z Bałtykiem Gdynia. Do zespołu dołączyli latem: Kacper Tułowiecki, Łukasz Pietroń, Robert Wesołowski,Jakub Bojas, Damian Szuprytowski.
Moim zdaniem gospodarze tutaj spokojnie sobie wygrają, jeśli nie zamierzają odpuszczać pucharu, a kurs @1.95 jak najbardziej zachęca.
Olimpia Elbląg - Calisia Kalisz 1, @1.95 ónibet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
H 187

h778

Użytkownik
Pelikan - Lechia TM: Lechia TM @ 3.45 ⛔ [STS] 0:0
Jak dla mnie źle wystawione kursy, Pelikan miał w zeszłym sezonie wielkie problemy, do klubu przyszło paru nowych zawodników, którzy dopiero niedawno podpisali kontakty, może być różnie ze zgraniem. Lechia będzie faworytem do awansu, już rok temu mieli świetną drużynę, teraz jeszcze się wzmocnili (m.in. Walęciak, Jardel), ale nie wiem, czy nowi będą mogli dziś zagrać, jednak nawet bez nich Lechia nie powinna mieć problemu z awansem. Widywałem ich kilka razy w ostatnim czasie i odniosłem bardzo pozytywne wrażenie.
 
jomenstein 0

jomenstein

Użytkownik
Błękitni Stargard Szczeciński - Pogoń Siedlce
Wynik meczu : Pogoń Siedlce
Kurs:: 2,30
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki
Wynik meczu : Wigry Suwałki
Kurs:: 2,40
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Siarka Tarnobrzeg
Wynik meczu : Siarka Tarnobrzeg
Kurs:: 1,90
Motor Lublin - Chrobry Głogów
Wynik meczu : Chrobry Głogów
Kurs:: 2,00
~~21 kurs
 
M 374

medalikarz

Użytkownik
Błękitni Stargard Szczeciński - Pogoń Siedlce
Wynik meczu : Pogoń Siedlce
Kurs:: 2,30
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki
Wynik meczu : Wigry Suwałki
Kurs:: 2,40
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Siarka Tarnobrzeg
Wynik meczu : Siarka Tarnobrzeg
Kurs:: 1,90
Motor Lublin - Chrobry Głogów
Wynik meczu : Chrobry Głogów
Kurs:: 2,00

~~21 kurs
A może chociaż parę słów do każdego z meczu ?? a najbardziej chodzi mi o Raków - Wigry... Proszę nie usuwać niedługo dopiszę analizę bo suche typy to można sobie w du... wsadzić....


Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 26.07.2104 g. 17:00


Już za niecałe półtorej godziny rozpocznie sie mecz Pucharu Polski pomiędzy gospodarzami Rakowem i goścmi z Warmi i Mazur zespołem Wigier. W pierwszych rundach oba zespoły pokonały dosyć pewnie swoich rywali. Raków 5:0 wygrał w Gorzowie z Piasatem Karanin natomiast Wigry 3:0 2 Zielonej Górze z tamtejszą Lechią. Nie rozumiem typu kolegi wyżej który stawia na zespół gości. Bo są lige wyżej ? Bo jest niższy kurs na Nich ?? Nie mam zielonego pojęcia... Ja idę w kierunku miejscowych. Po nieudanym poprzednim sezonie zespół Rakowa przechodzi istną metamorfozę. Odeszło kilku zawodników a w ich miejsce przyszło paru o wiele bardziej wartościowych. Przede wszystkim kibicom powinno rzucić sie w oczy nazwisko Pawlusińskiego który ma debiut za sobą w meczu wyjadowym natomiast ten będzie pierwszym przed swoją publicznością. Do tego dochodzi Reiman którego gra mi się bardzo podoba, Kural który nastrzelał sporo bramek w zeszłym sezonie, Joshua Balogun, Paweł Baraniak z Chrobrego który ostatnio wystepował w pierwszej 11 oraz wracający po kontuzji Adrian Pluta. Przyszło jeszcze paru innych ale oni na razie raczej nie zaprezentuja się czestochowskiej publiczności. Jak wiadomo sparingi nie są miarodajne ale RKS zaprezentowal się w nich przyzwoicie: z Jagiellonią 2:2 ( oglądałem ten mecz i w 1 połowie kiedy oba zespoły grały praktycznie pierwszymi 11 zespół z T-Mobile nie prezentował się wcale lepiej), Z Górnikiem 1:1, z GKSem Bełchatów 2:2 i minimalna porażka z zespołem złocisto-krwistych 1:2 oraz wygrana z Odrą Opole 2:1, zwycięstwo z Omega Kleszczów 4:1 i remis z WKSem Wieluń 0:0. Zespół gości awansował do I ligi wygrywając II ligę wschodnia z 62 pkt. Ale jak na zespół I ligowy nie prezentują sie jakoś wybornie a smiem twierdzić iż będą grali o utrzymanie w tym sezonie bo z tym składem o nic innego nie mogą. Transferów jakiś wielkich nie porobili, przyszedł Tomasz Jarzębowski z gdyńskiej Arki, Bartosz Biel z Puszczy Niepołomice i Maciej Wichtowski z Warty Poznań. Wigry rozegrały 3 sparingi ale tylko jeden był z najwyższej klasy rozgrywkowej. Z Jagiellonią wygrali 1:0, z litewskim FK Traku 1:0 i z Pogonią Siedlce 1:0 Stawiam w tym meczu zwycięstwo gospodarzy ponieważ sportowo na papierze prezentują sie lepiej i mam nadzieję że Jurek Brzeczek poskładał nowych zwodników w jeden kolektyw. Jak pojawią sie składy zaraz je zamieszczę.

Raków 2.8 Betsson

e: składy:
Raków:
1. Przemysław Wróbel 3. Łukasz Góra 4. Daniel Da Silva 5. Wojciech Reiman 6. Radosław Stefanowicz 7. Joshua Balogun 11. Dariusz Pawlusiński 14. Robert Brzęczek 16. Mariusz Holik 19. Adrian Kural 20. Łukasz Buczkowski
Rezerwowi:
33. Mateusz Kos 2. Adrian Pluta 8. Sławomir Ogłaza 9. Artur Pląskowski 10. Łukasz Kmieć 15. Patryk Serafin 23. Paweł Baraniak

Wigry:
33. Karol Salik 23. Jakub Bartkowski 15. Tomasz Jarzębowski 4. Adrian Karankiewicz 3. Artur Bogusz 27. Mateusz Żebrowski 18. Daniel Michałowski 8. Aleksander Atanacković 11. Karol Mackiewicz 20. Marcin Tarnowski 9. Tomasz Tuttas
Rezerwowi:
30. Hieronim Zoch 5. Kamil Wenger 17. Kamil Lauryn 21. Sebastian Radzio 24. Karol Drągowski 25. Bartosz Bujalski 26. Piotr Karłowicz
 
jomenstein 0

jomenstein

Użytkownik
Błękitni Stargard Szczeciński - Pogoń Siedlce
Wynik meczu : Pogoń Siedlce
Kurs:: 2,30

Raków Częstochowa - Wigry Suwałki
Wynik meczu : Wigry Suwałki
Kurs:: 2,40
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Siarka Tarnobrzeg
Wynik meczu : Siarka Tarnobrzeg
Kurs:: 1,90
Motor Lublin - Chrobry Głogów
Wynik meczu : Chrobry Głogów
Kurs:: 2,00


~~21 kurs

@up
Wigry Suwałki mają serie bodaj 6-7 zwycięstw z rzędu, grają ładną i skuteczną piłke i cały czas są na fali wznoszącej. Wystarczy? ????
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Stal Stalowa Wola &gt; 3 większość buków. ✅ 2:0
Gospodarze co prawda w drugiej lidze zaczęli od dwóch porażek po 0:2 ale gra wyglądała dużo lepiej niż pokazują to same wyniki. Do tego dzisiejszy mecz z Olimpią będzie pierwszym na własnym stadionie. Olimpia natomiast na to spotkanie w 18-osobowej kadrze ma aż 7 juniorów, którzy przez niektórych kibiców tego klubu nazywani są nawet kompletnymi amatorami. Widać liga to dla nich priorytet w tym sezonie, warto spróbować zagrać na gospodarzy bo za kilka godzin kursy pewnie spadną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski - 1/32 finału
Godzina: 17:00
Spotkanie: Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz
Typ: Olimpia Grudziądz
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dzisiejsze popołudnie Stal Stalowa Wola z II ligi podejmie dobrze sprawującą się Olimpię Grudziądz. Stal Stalowa Wola zaczęła bardzo kiepsko swoją ligę bo przegrali na wyjazdach po 2:0 z Raków Częstochowa i Limanovia Limanów. Olimpia Grudziądz w zapleczu ekstraklasy u siebie pokonali Miedź Legnicę 4:2 oraz uległa na wyjeździe Termalica 1:0,która siedzi kolejny raz w zapleczu ekstraklasy i raczej nie ma chęci by awansować. Na papierze jest lepsza Olimpia Grudziądz,ale myślę,że bez problemu wygrają ten mecz. Takie mecze to jak mówią to tylko czysta formalność. Olimpia Grudziądz mam nadzieję,że wyjdzie Swoim najmocniejszym składem ,gdyż ostatni mecz grali 4 dni temu,a raczej nie dadzą się zjeść zespołowi,który radzi sobie bardzo źle w II lidze.
Jeśli skorzystałeś z typu i siadł kliknij dzięki! To nic Ci nie stanie się ,a mi da satysfakcję ,że bez powodu nie czyta to ktoś.
Życzę wygranych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 531

paolo_

Użytkownik
Porównałem skład Olimpii z sobotniego spotkania do awizowanego na dzisiejszy PP i powiem, że zagrają nie drugim a trzecim garniturem. Jest tylko 7 zawodników, którzy zagrali w sobotę w tym 5 zaczęło spotkanie na ławce rezerwowej tj.: bramkarz Wróbel, obrońca Andelković, pomocnicy Żołądź, Suchocki, Szczot. Dwóch z podstawowego składu to Bucko i Łabędzki.
Szukałem info odnośnie podejścia Stalowych do spotkania i składu lecz nic nie znalazłem. może ktoś z was ma więcej informacji odnośnie Stalowych. Można pokusić się o 1DNB lub pewniej z podpórka, choć wiadomo że to niższe polskie ligi i wszystko jest możliwe.
GL !
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Szukałem info odnośnie podejścia Stalowych do spotkania i składu lecz nic nie znalazłem. może ktoś z was ma więcej informacji odnośnie Stalowych. Można pokusić się o 1DNB lub pewniej z podpórka, choć wiadomo że to niższe polskie ligi i wszystko jest możliwe.
GL !
nie było informacji żadnych jak patrzałem z rana, jedynie ze słów trenera można wywnioskować, że nie chcę opuszczać Pucharu, bo wygrana odblokowała by zawodników...
W PP z Olimpią Grudziądz w zespole Stalówki nie zagrają Łanucha, Kachniarz, Płonka i Bogacz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Górnik do Rzeszowa pojechał w następującym składzie:
Prusak, Socha, Kalkowski, Božić, Bajić, Nikitović, Kalinowski, Zawistowski, Hasani, Pruchnik, Pokrywka, Cernych, Szałachowski, Burzyński, Sasin, Dubicki, Pogonowski
W porównaniu do zeszłorocznego meczu z Ursusem (raczej odpuszczonego przez Szatałowa) wygląda to naprawdę nieźle. W tamtym meczu zagrali sami młodzi, głównie z rezerw. Teraz jest inaczej. Jest kilku młodych ale przeważają zawodnicy doświadczeni (a nawet bardzo) z pierwszego składu. Jak nie zlekceważą tego meczu to powinni łatwo wygrać. Co ważne wyjechali już dzisiaj więc jutro na spotkanie wyjdą wypoczęci a nie prosto z podróży.
Górnik @1,65
Górnik -1 @2,90
Górnik over 2,5 @3,70

2:1, że-na-da

Ogólnie jest jeszcze więcej ciekawych zakładów na to spotkanie ale nie ma co wypisywać pół oferty.​
Chłopaki muszą się odkuć za tę porażkę 5:0 z Legią. Tym bardziej, że Stal też blado wypadła w 1 kolejce przegrywając u siebie z Sokołem Sieniawa 1:2. Pierwszoligowe i ekstraklasowe doświadczenie powinno tutaj zrobić swoje.
 
M 9

matu

Użytkownik
Chłopaki muszą się odkuć za tę porażkę 5:0 z Legią. Tym bardziej, że Stal też blado wypadła w 1 kolejce przegrywając u siebie z Sokołem Sieniawa 1:2
Można napisać inaczej: Chłopaki z Rzeszowa muszą się odkuć za porażkę 1:2 z Sieniawą, tym bardziej, że Górnik też blado wypadł w ostatnim meczu, przegrywając z Legią 0:5.
Generalnie jedni i drudzy wtopili, więc jaki to ma być argument? Stalowa Wola też słabiutko rozpoczęła sezon, co nie przeszkodziło jej wygrać z Olimpią. 1 DNB weszło jak w masło.
Moim zdaniem gra na zespół gości (jakikolwiek) w tej fazie rozgrywek Pucharu Polski (szczególnie z tak niskim kursem jak 1,65) to wręcz błaganie o wtopę. Dzisiejszy dzień był modelowym tego przykładem.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Można napisać inaczej: Chłopaki z Rzeszowa muszą się odkuć za porażkę 1:2 z Sieniawą, tym bardziej, że Górnik też blado wypadł w ostatnim meczu, przegrywając z Legią 0:5. Generalnie jedni i drudzy wtopili, więc jaki to ma być argument? Stalowa Wola też słabiutko rozpoczęła sezon, co nie przeszkodziło jej wygrać z Olimpią. 1 DNB weszło jak w masło.
Wiesz jaka jest różnic między Stalą, a Górnikiem piłkarsko ?? Każdy z ww.kadry byłby zawodnikiem wyróżniającym się w 1.składzie Stali, o takich piłkarzykach jak Hasani czy Cernych nie wspominając. Jeśli Górnik będzie chciał, to wygra kilkoma bramkami, bo to różnica jak pomiędzy twarożkiem, a...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ciopa1994 120

ciopa1994

Użytkownik
Sandecja Nowy Sącz-GKS Bełchatów over 2,5 @2,10
bet365

Zapraszam na mecz Pucharu Polski do Nowego Sącza. Przeciwnikiem
miejscowej Sandecji jest rewelacja t-mobile ekstraklasy Gks Bełchatów.
Trener Gks zapowiedział że w Nowym Sączy wystąpi najsilniejszy skład
więc możemy liczyć na ciekawy mecz ze sporą ilością bramek.Ostatni bezpośredni mecz
między tymi drużynami rozegrany był w czerwcu tego roku i pewnie wygrał GKS 4:0.
Sandecja w zeszłorocznej edycji Pucharu Polski była rewelacją odpadając
dopiero w ćwierćfinale z późniejszym finalistom Zagłębiem.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Gryf - Arka
&quot;

Kto faworytem środowego meczu?
Z urzędu należałoby odpowiedzieć, że Arka, ale... No właśnie. Gryf mimo spadku do III ligi zachował mocny skład i na dzień dobry rozniósł w Manowie Leśnika 5:0. Jest murowanym faworytem III ligi, a Arka na pewno nie zagra jutro w najsilniejszym składzie. Odpocząć powinno kilku doświadczonych zawodników. W ich miejsce zobaczymy między innymi Alana Fialho i gdyńską młodzież.&quot;
skoro mają pojawić się dublerzy to przy takich kursach spróbuję w stronę gospodarzy
Gryf remis zwrot 3.00
Sokół Kleczew- Miedź
&quot;Priorytetem są dla nas rozgrywki ligowe, ale do Pucharu Polski podchodzimy bardzo poważnie i chcemy zajść jak najdalej. W Kleczewie na pewno dokonam zmian w składzie – częściowo będą one wymuszone kontuzjami. Niektórych zawodników będziemy też chcieli sprawdzić przed ewentualnym występem w sobotnim starciu z Dolcanem Ząbki. Dotyczy to szczególnie obrony, która zagra w mocno zmienionym ustawieniu, a przecież w tej formacji ważne jest zgranie – tłumaczy trener Wojciech Stawowy.&quot;
Skoro obrona w eksperymentalnym zestawieniu to gospdarzom może będzie łatwiej się przebić, do tego Miedź też powinna od siebie dołożyć
over 2.5 1.91 ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
@ up

Również był bym skłonny grać w stronę Gryfa gdyż Arka i Gryf grają w sparingach praktycznie co pól roku i obie drużyny się znają i Gryf to wykorzysta poza tym dzisiejszy skład Arki nie zachwyca:

 
Do góry Bottom