>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski - Finał 20:00 Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk [24.07.2020 Lublin]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-07-20 o 19.46.06.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dla kogo Puchar Polski?
Magical Snap - 2020.07.22 13.59 - 004.png
Lechia Gdańsk – Cracovia. Finał Pucharu Polski oficjalnie zakończy sezon 2019/20. W Ekstraklasie oba zespoły mierzyły zdecydowanie wyżej, przez co w tym spotkaniu z pewnością dadzą z siebie wszystko, by pozostawić po sobie jak najlepsze wrażenie. No i by wsadzić coś do klubowej gabloty.

LECHIA GDAŃSK – CRACOVIA. ZAKŁADY, KURSY, TYPY
Lechia lepiej zaprezentowała się w Ekstraklasie. Na koniec sezonu zajęła czwarte miejsce w tabeli, ustępując jedynie Legii Warszawa, Lechowi Poznań oraz Piastowi Gliwice. Patrząc na to, jaką formę prezentowała ekipa Piotra Stokowca, można uznać to za sukces. Ale nadal w pamięci mamy ich zeszłoroczną walkę o mistrzostwo Polski – w końcu po rundzie zasadniczej zajmowali pierwsza lokatę, finalnie zajmując trzecią pozycję.

Cracovia z kolei w pierwszej części sezonu liczyła się nawet w walce o tytuł. Potem szło jej gorzej, ale nadal była na tyle wysoko, że mogła myśleć o europejskich pucharach. Jednak z meczu na mecz radziła sobie coraz gorzej, przez co ostatecznie spadła na dopiero siódme miejsce w tabeli. Nie tak to sobie wyobrażał Michał Probierz, który w poprzednim sezonie doprowadził „Pasy” do czwartej lokaty, które wówczas premiowane było grą w eliminacjach Ligi Europy.

LECHIA GDAŃSK – CRACOVIA. TRANSMISJA W TV I ONLINE
Puchar Polski marzy się obu zespołom. Lechia broni tytułu i chciałaby go ponownie wygrać, ale z pewnością bardziej zdeterminowana jest Cracovia, która – mimo problemów z odnalezieniem optymalnej formy – jest bardziej poukładana organizacyjnie i przede wszystkim nie ma problemów finansowych. Trofeum jest potrzebne też Probierzowi, żeby mógł on pokazać niedowiarkom, że nawet mimo kryzysu potrafi coś wygrać.

U nas możecie typować, jak potoczą się losy tego finału. Według naszych analityków minimalnym faworytem jest Cracovia, która ma 53% szans na zgarnięcie Pucharu Polski. Lechia jest gorsza zaledwie o sześć punktów procentowych. Spodziewamy się wyrównanego spotkania i nie wykluczamy, że o wszystkim zdecydują nawet rzuty karne.

Gdzie obejrzeć mecz Lechia Gdańsk – Cracovia? Transmisja w TV odbędzie się na Polsacie Sport. W Internecie to spotkanie będzie dostępne na stronie ipla.tv.

Graj z Betfan i odbierz bonus na START - Kliknij TUTAJ

Co zyskam, wpisując kod promocyjny w BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny FORUMBUK. W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.


betfan728x90.jpg
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Lechia - Cracovia under 1.5 gola w meczu @ 3.10 FORTUNA




Nie podejmę się wytypowania zwycięzcy tego finału choć patrząc na przebieg całego sezonu i spotkania rozegrane między tymi ekipami wyraźnym dominantem jest Cracovia ( trzy zwycięstwa ) a licząc ogólnie lata 2019 - 2020 to az 5 - cio krotnie pod rząd wygrywała z drużyną z wybrzeża. Czy zatem jest zdecydowanym faworytem do podniesienia pucharu w górę? Myślę że jest to zbytnie uproszczenie . Biorąc pod uwagę stawkę o jaka zagrają obydwa zespoły liczy się tylko tu i teraz i zważywszy że jest to jeden mecz zdarzyć może się wszystko. Jeśli Stokowiec dotrze do głów piłkarzy a myślę że jest w stanie to zrobić i wymaże te pięć potyczek z ich pamięci to Lechia nie stoi na straconej pozycji. Generalnie uważam obydwa zespoły za porównywalne poziomem. Indywidualnie gra Lechii to przede wszystkim F. Paixao. Oceniam go jako 70% drużyny i jego gra a przede wszystkim skuteczność decydują o wygranych. W Cracovii nie ma tak wyraźnej postaci która determinowałaby postawę drużyny i w takim stopniu decydowała o punktach. Owszem inny Portugalczyk Rafael Lopez jest zdecydowanym liderem swojej ekipy jeśli idzie o zdobycze bramkowe ( 12 ) ale większą charyzmą dla swojej ekipy w moim odczuciu dysponuje rodak z Gdańska. Na dodatek środkowy napastnik Cracovii ma problemy zdrowotne i jeśli wystąpi dzisiaj to zapewne odbije się to na jego poczynaniach boiskowych. W związku z tym skupię się w tym pojedynku nie na wyniku a na bramkach. Obydwaj trenerzy to " stratedzy" cokolwiek miałoby to znaczyć w odniesieniu do ligowych realiów i poziomu prezentowanego przez rodzimych szkoleniowców . Celem nadrzędnym w tym meczu jest zdobycie Pucharu Polski sądzę więc że zobaczymy typowe szachy a obie ekipy zagrają przede wszystkim na zero z tył. Obawiam się że zabije to widowisko i mimo tego że we wspomnianych 5 -ciu ostatnich potyczkach między tymi drużynami Cracovia może pochwalić sie bilansem bramkowym 13:3 to dzisiaj fajerwerków zabraknie.
Myślę że będzie to typowy mecz walki w którym padnie maksymalnie jeden gol w regulaminowym czasie dla którejś z ekip.
Proponuję opcję under 1.5 gola . Oczywiście to tylko moje subiektywne zdanie bo ktoś inny może mieć zupełnie odmienną wizję tego meczu z otwarta gra z obu stron i bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Cracovia - Lechia
Cracovia wygra & over 2.5 gola
@ 4.00
PzBuk

Niesamowicie interesująco zapowiada się mecz w Finale Pucharu Polski tak jak mój przedmówca opisał po części te spotkanie dodam od siebie iż wszystko przemawia za ekipą z Cracovii. Cracovia w tym meczu przystąpi bez większych problemów kadrowych natomiast w ekipie z Gdańska zabraknie Jakuba Araka. Co skłania mnie do postawienia na Cracovie? Mianowicie bilans pomiędzy tymi ekipami oraz fakt iż obie ekipy dużo strzelały w tym sezonie.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Cracovia - Lechia
Typ: Cracovia over 2,5 kartek
Kurs: 1,9 w Betclic
Wynik: 1 kartka - jednak over ogólny był lepszym pomysłem ;)

Myślałem nad ogólnym overem kartkowym w tym meczu. Chciałem iść tokiem rozumowania z meczu półfinałowego w Krakowie, gdzie z powodzeniem przewidziałem dużo kartek, bo tylko jeden mecz, bez kalkulacji itd. Przepatrzyłem jednak historię finałów Pucharu Polski i w ostatnich latach często kończyły się mecze małą liczbą upomnień, niezależnie od sędziego, czy to overowy raczej Frankowski, czy underowy Musiał. Dziś finał posędziuje Paweł Raczkowski, który w zeszłym sezonie sypał kartkami na lewo i prawo. W tym już jakby mniej. Ja skupiłem się w tym meczu na drużynie Pasów. Jest to dla nich historyczny finał i szansa na Puchar Polski oraz zdobycie czegoś do gabloty, która świeci pustkami w ostatnich latach. Trener Probierz doświadczony w kwestii krajowego pucharu, który zdobył kiedyś z Jagiellonią. W Cracovii jednak presja większa, tym bardziej, gdy po zapowiadającym się sezonie, gdzie powalczą o mistrzostwo nic nie wyszło. Probierz jest motywatorem, ale czasem aż do przesady, o czym m.in. świadczy słaby bilans derbowych meczów z Wisłą. Myślę, że Cracovia w tym meczu przynajmniej 3 kartki złapie, w przypadku prowadzenia może wejść gra na czas, a gdy będą przegrywać nerwy zaczną puszczać. Wydaje mi się granie kartek Cracovii najlepszym wyjściem na finałowy mecz, a czy miałem rację, okaże się ok. 22:00.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom