>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Puchar Polski 2012/2013 [1/4 Finału]

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Legia Warszawa - Olimpia Grudziądz 26 lutego, 18:15
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 28 lutego, 20:00
Śląsk Wrocław - Flota Świnoujście 27 lutego, 17:00
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 27 lutego, 18:30
Olimpia Grudziądz - Legia Warszawa 12 marca, 13:30
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 12 marca, 18:00
Flota Świnoujście - Śląsk Wrocław 13 marca, 13:30
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 13 marca, 18:30



Unibet

Zapraszam do merytorycznej dyskusji
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
No i zaczynamy ćwierćfinały Pucharu Polski. Losowanie jak zwykle przebiegło na korzyść Legii, ale to chyba nic nowego. W tym roku 1/4 finału PP jest dość mocno obsadzona, a za faworytów konfrontacji trzeba uznać niewątpliwie Legie i Zagłębie. Mecz Wisły z Jagą to jedna wielka niewiadoma, z kolei w Świnoujściu powstała bardzo ciekawa ekipa i chyba faworyzowanie Śląska w tym meczu byłoby grubą przesadą tym bardziej, że pierwszy mecz rozgrywany jest w Wrocławiu. W razie ugrania przynajmniej remisu przez Flote jestem gotów postawić na nich w rewanżu. Ale po kolei.
Legia Warszawa - Olimpia Grudziądz
Jak dla mnie faworyt tego meczu jest tylko jeden - Legia. Warszawiacy solidnie przepracowali okres zimowy a do zespołu dołączyli wyróżniający się zawodnicy Ekstraklasy. W jutrzejszym meczu oprócz kontuzjowanych Efira i Żyry zabraknie również Ljuboji. Poza tym kadra niczym się nie różni od meczu z Koroną, także zobaczymy pierwszy &quot;garnitur&quot; Wojskowych. Fakt faktem przegrali inauguracyjny mecz z Koroną ale taka gra powinna spokojnie wystarczyć na Olimpie tym bardziej,że pierwszy mecz grają u siebie gdzie będą musieli maksymalnie się skoncentrować bowiem w Grudziądzu będzie ciężko. Drużyna z Grudziądza została wzmocniona Jankiem Pawłowskim (nie zagra z powodu kontuzji) oraz Adamem Banasiakiem a są to zawodnicy , którzy mogą sporo wnieść do drużyny trenera Tomasza Asensky. Dziwi mnie jednak odejście Grischoka ,który sporo dawał temu zespołowi i niewątpliwie będzie to spore osłabienie. Poza tym pauza za kartki czeka Darka Kłusa oraz Adama Cieślińskiego a więc dwóch podstawowych zawodników. Możemy zatem spodziewać się ultradefensywnego ustawienia.
Moje typy:
Legia wygra | 1.25 (Unibet) ✅
Legia - 1 | 1.78 (Unibet) ✅
BTS? Nie | 1,60 (Unibet) ⛔
Goście zdobędą gola? Nie | 1.70 (Unibet)
⛔
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Jak już pisałem we wstępie absolutnym faworytem tego meczu są &quot;Miedziowi&quot;. Rundę wiosenną zaczęli fantastycznie od zwycięstwa z Pogonią 3:0 z kolei &quot;Nibiescy&quot; ulegli przed własną publicznością Kolejorzowi ,aż 4:0. Widać brak Piecha w składzie robi różnice i nie wróżę kolorowej przyszłości tej drużynie. Jak dla mnie jest to ekipa , która wraz z Bełchatowem pożegna się z Ekstraklasą po tym sezonie.
Mój typ:
Zagłębie wygra | 1.85
⛔
Poza tym czekają nas jeszcze dwa mecze. W starciu Śląska z Flotą polecam BTS ✅, natomiast meczu Wisły z Jagą nie tykam ponieważ jest to dla mnie jedna wielka niewiadoma.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Pamiętajmy jaka uroczystość przypada dzisiaj w spotkaniu Legii..
Przed ćwierćfinałowym meczem Pucharu Polski między Legią Warszawa a Olimpią Grudziądz zaplanowano oficjalne pożegnanie Tomasza Kiełbowicza, który zakończył karierę. Wychowanek Unii Hrubieszów ostatnie dwanaście sezonów spędził przy Łazienkowskiej, gdzie świętował największe triumfy, m.in. dwa tytuły mistrza Polski i trzy Puchary Polski. Kiełbowicz nie rozstaje się z drużyną, bo będzie pracował jako skaut i trener odpowiedzialny za szkolenie młodzieży. Początek meczu na Pepsi Arenie we wtorek o godzinie 18:15.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
vs.


Za dużo rozpisywać się nie będę, 1X2 nie typuję bo Legia pewnie wygra ale kurs malutki, w handicapy też się nie chcę bawić. Za to widzi mi się typ na BTS. Olimpia to nie są jakieś ogórki, które przyjadą, rozegrają mecz na stojąco i dostaną kilka bramek. W zimowych sparingach rozegrali 5 meczy w tym 4 z zespołami z ekstraklasy i jeden z pierwszoligowcem. Wygrali 2:0 z Koroną (Legia w ostatniej kolejce przegrała z nią 3:2!), zremisowali 1:1 z Polonią Warszawa, przegrali 1:2 z Zagłębiem i jedyne mecze do 0 to przegrana z Widzewem 0:1 oraz 0:4 z Zawiszą- czyli jednym z głównych kandydatów do awansu z pierwszej ligi- więc gole potrafią strzelać. Za to Legia sparingów rozegrała 8 gdzie tylko 2 razy zachowali czyste konto- gola potrafił im strzelić np. Raków Częstochowa lub Dolcan Ząbki- czyli drużyny na ten moment gorsze od Olimpii czy rumuński średniak Concordia Chiajna. Niby sparingami nie ma co się zbytnio sugerować ale spojrzeć na wyniki jak to wyglądało nie zaszkodzi.
Uważam, że piłkarzy z Grudziądza stać na strzelenie chociażby honorowej bramki (przy błędach w obronie Legii) a kurs na BTS jest nawet sympatyczny;-).
BTS- TAK ✅✅✅
UNIBET: 2,25.

4:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
J 39

jaqub

Użytkownik
Zagłębie-Ruch Zagłębie 1.91 William Hill/ 1.90 bet365
Mecz jutro o 18:30, dwóch drużyn które zdecydowanie inaczej rozpoczęły sezon, Ruch poległ u siebie z Lechem 0:4 Zagłębie natomiast pokonało u siebie szczecińską Pogoń 3:0. Oglądałem oba te mecze i muszę przyznać, że Zagłębie grało poprawnie i wynik był trochę za wysoki, chociaż na tle wyczynów Ruchu grali jak mistrzowie świata. W Chorzowie mają problemy z zestawieniem defensywy: Sadlok, Szyndorwski, Lewczuk są kontuzjowani, a Djokic pauzuje za kartki. W Lubinie natomiast nie zagra Tunczew, nie pewny jest też występ Woźniaka.
Zagłębie gra w miarę poukładaną piłkę i powinno sobie poradzić z Ruchem który w pierwszym meczu sezonu zagrał tragicznie w obronie, a dokładając do tego brak opcji w ataku po odejściu Piecha, trudno się tego zespołu przestraszyć. W ciągu tych 3 dni niewiele można zmienić więc nie spodziewam się jakiegoś drastycznego zwiększenia jakości obrony chorzowian, szczególnie że z uwagi na kontuzje będą ją tworzyć praktycznie ci sami piłkarze. Ruch ma według mnie ważniejsze problemy niż granie w Pucharze Polski, między innymi ucieczkę przed strefą spadkową (tylko 6 pkt nad Podbeskidziem). Natomiast w Lubinie są głodni sukcesów, a po nieudanym początku rundy jesiennej o wysoką lokatę w lidze będzie raczej trudno. Dlatego też powinni być mocno zmotywowani do odbicia sobie tego w Pucharze Polski.
Podsumowując ten nieco chaotyczny post nie widzę po stronie chorzowian żadnych argumentów, oprócz chęci zmazania plamy jaką dali w pierwszej kolejce Ekstraklasy. Jest to jednak za mało, w związku z tym gram na Zagłębie Lubin które powinno spokojnie pokonać chorzowski Ruch jeśli tylko nie zlekceważy przeciwnika, ale o to już spokojnie powinien zadbać Hapal. Kurs jak na różnice klasy zespołów bardzo przyjemny, spodziewałem się że będzie około 1.6-1.7 dlatego też tym bardziej bardziej polecam go zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sedek 36

sedek

Użytkownik
Ruch jedzie do Lubina bardzo osłabiony, zabraknie Żeljko Djokicia, Igora Lewczuka, Andrzeja Niedzielana, Macieja Sadloka, Marka Szyndrowskiego i Gabora Straki. Po ostatniej porażce w Lechem 0:4 nie widzę większych szans Chorzowian w tym meczu, zwłaszcza, że trener Pavel Hapal nie będzie mógł skorzystać tylko ze Słowaka Csaby Horvatha i Bułgara Aleksandra Tunczewa, którzy są kontuzjowani. Zagłębie w ostatnim meczu pewnie pokonało Pogoń Szczecin 3:0.

Przewidywane składy:

Zagłębie: Gliwa - Rymaniak, Banaś, Godal, Nhamoinesu - Pawłowski, Wilczek, Bilek, Jeż, Małkowski - Papadopulos.
Ruch: Kamiński - Kikut, Baszczyński, Stawarczyk, Konczkowski - Zieńczuk, Malinowski, Tymiński, Chwastek - Jankowski, Kuświk.

Typy:
Zagłębie 1 1.90 5/10 betsson⛔
Zagłębie -1 [EH] 1 4.00 2/10 PaddyPower⛔
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Zagłębie - Ruch 1,85 bet365 , Zagłębie awans 1,72 bet365
Zagłębie u siebie zawsze stwarza sporo okazji, mają kilku dobrych zmienników
i niezależnie kto dziś zagra powinni sobie poradzic z zespołem z Chorzowa.
Ruch w meczu z Lechem zagrał niestety bardzo, bardzo słabo.
Więcej nie ma co się rozpisywac, kto oglądał ostatnią kolejkę ligową zagra tak jak ja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPuchar Polski
Spotkanie: Śląsk Wrocław-Flota Świnoujście
Typ over 2,5. ✅3-2
Kurs: 2,10
Bukmacher:Unibet


Dzisiaj w ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski, Śląsk Wrocław na własnym stadionie podejmować będzie Flotę Świnoujście. Flota ma za sobą doskonałą rundę jesienną. Drużyna prowadzona przez Dominika Nowaka zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli pierwszej ligi i posiada 5 punktów przewagi nad drugą Termalicą.W drodze do ćwierćfinału zawodnicy ze Świnoujścia wyeliminowali już min Górnik Zabrze oraz Cracovię. Do zespołu w przerwie zimowej dołączyli m.in Michał Stasiak, Arkadiusz Aleksander, Charles Nwaogu oraz Konrad Gilewicz.
W dzisiejszym spotkaniu z powodu kartek pauzować będą Marek Niewiada, Ivan Udarevic.
Po drugiej stronie mamy aktualnego mistrza Polski. Zespół z Wrocławia wystąpi bez pauzującego za żółte kartki P. Kazimierczaka.Jak przyznał trener S. Levy w dzisiejszym meczu szansę dostanie kilku zawodników, którzy nie wystąpili w ligowym meczy z Widzewem.
W tym meczu stawiam over 2,5 ponieważ uważam ze mecz będzie obfitował w wiele akcji, z których padną bramki. Z jednej strony mamy bardzo ofensywnie grającą Flotę, która bardzo dobrze radzi sobie z szybkim kontratakiem, jest też bardzo waleczna. Jej piłkarze mają świetnie opanowane stałe fragmenty gry, zresztą w drużynie jest wielu wysokich i silnych zawodników, którzy dobrze potrafią odnaleźć się pod bramką rywala. A z drugiej strony mamy drużynę Śląska z jej nie pewną obroną, która w meczu z Widzewem często się gubiła, nie trzymała linii, jednym słowem była bardzo niepewna.
Atut Śląska to przede wszystkim siła ofensywna z szybkim skrzydłami i bardzo niebezpiecznymi stałymi fragmentami. W meczach jednych jak i drugich zazwyczaj pada dużo bramek ,na co dzisiaj bardzo liczę. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
groven 2,2K

groven

Forum VIP
O ile w meczu Śląska raczej bym uważał, bo Flota może zaskoczyć, o tyle w drugim dzisiejszym spotkaniu jestem dość spokojny. Dla obu ekstraklasowych drużyn zdobycie Pucharu Polski to jedyna szansa na awans do rozgrywek na szczeblu europejskim. Mowa o Zagłębiu i Ruchu. Czy dolnośląska ekipa wykorzysta atut własnego boiska i zdoła wypracować solidną zaliczkę przed rewanżem? Patrząc przez pryzmat ostatnich spotkań wydaje mi się, że tak. Kurs na Lubin spada i trzeba go łapać puki można. Dla Zagłębia to chyba ostatnia szansa, żeby uratować tez sezon. – Dla mnie puchar jest tak samo ważny jak liga – deklaruje trener Pavel Hapal. Można więc się spodziewać mobilizacji maksymalnej po stronie gospodarzy. Tym bardziej, że do dyspozycji jest niemalże full skład. Gorzej ma ruch, gdzie jest szpital. Wspomniał o tym kolega Sedek. Trzymamy kciuki za Zagłębie. Zaglebie Lubin - Ruch Chorzow 2:2
Typ: 1
Kurs: 1.81


 
D 224

dboniem

Użytkownik
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Jagiellonia WIN Marathonbet 4,25
DNB Jagiellonia Marathonbet 3,13
awans Jagiellonia Bet365 2,00
Wisła w ostatnim meczu tylko zremisowała z ostatnim w tabeli Bełchatowem 0-0, nie oglądałem tego meczu, ale wszędzie czytałem, że ich styl grania siegnął dna.
Jagiellonia przegrała z przed ostatnim w tabeli Podbeskidziem aż 4-0.
Więc obie drużyny nie mają zbyt wysokiej formy na początku rundy wiosennej.
Spodziewam się niezbyt ciekawego, wyrównanego meczu, nie wiem skąd Wisła jest lekkim faworytem według buków, jak nawet personalnie nie mają czym straszyć rywali.
Sikorski to totalne nieporozumienie, zawodnik, który strzela z 5 bramek w ostatnich 40 meczach w dodatku napastnik nie miałby prawa jeszcze kilka lat temu założyć koszulki Wisły na trening, co dopiero w niej występować, ale obecnie nie mają pieniędzy na lepszych.
Są co prawda Małecki, Iliev i Kosowski, którzy posiadają w miarę dobre umiejętności, ale zapewne dużo nie pokażą.
Jagiellonia według mnie ma lepszy skład, mecz z Podbeskidziem im totalnie od początku nie wyszedł, stracona bramka już w 1 minucie. Frankowski, Kupisz, Plizga to lepsi gracze niż wyżej wymieniona czwórka z Wisły.
Mecz mimo wszystko jak dla mnie 40:60 dla Jagielloni, ale jak to Polskie zespoły może się zdarzyć nawet 5-0 dla Krakowa, jednak warto dorzucić do jakiegoś ako coś z Jagi.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Wisła Kraków- Jagiellonia Białystok
under 2,5✅✅
kurs 1.6
unibet

Dzisiaj ponownie pobieram typ z meczu Pucharu Polski. W Krakowie zobaczymy drużyny,które fatalnie rozpoczęły sezon w rodzimej lidze. Wisła grając bez ładu i składu nie poradziła sobie z &quot;juniorami&quot; z Bełchatowa, a Jagiellonia skompromitowała się w Bielsku Biała przegrywając 0-4 z tamtejszym Podbeskidziem. Jagiellonia w tym meczu popełniła wiele błędów w defensywie, każdy stały fragment gry sprawiał zagrożenie pod bramką zawodników z Białegostoku. O Wiśle szerzej pisałem już w jednej z analiz i dziś nie będę już się powtarzał. Napiszę tylko ,że ten zespół jest źle poukładany, zawodnicy mentalnie są źle dobrani. Do tego trzeba jeszcze dodać brak trenera z prawdziwego zdarzenia, który złapał by towarzystwo za &quot;buzię&quot;.
Ten mecz w moim odczuciu wydaje się mocno underowy, Jagiellonia po blamażu jaki doznała w lidze, na pewno poprawi grę w defensywie, skupi się przede wszystkim na tym aby nie stracić bramki. ma przecież przed sobą rewanż i byłoby bez sensu jakby miała się rzucić do ataku i grać otwartą piłkę.....myślę że na taki wariant się nie zdecydują i zagrają bardzo asekuracyjnie.
Wisła, tak naprawdę i nie ma czym straszyć. Wszyscy pewnie widzieli co oni grali w meczu z Bełchatowem. Akcje przeprowadzane przez zawodników z Krakowa były bez pomysłu, drużyna wyglądała jakby spotkała się ze sobą pierwszy raz. Dzisiaj pewnie ruszą z impetem od początku meczu chcąc się zrehabilitować, ale wystarczy jak Jagiellonia przetrzyma pierwszy napór to z Wisły zejdzie powietrze i znów zacznie się walenie głowową w mur. Dodam tylko że drużyny te spotkały się w lidze w październiku i mecz zakończył się wynikiem 0-0 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dzisiejsza postawa piłkarzyn Wisły na boisku pokaże tak naprawde stosunek do trenera.Zdobycie Pucharu Polski jak powiedział Bogusław Cupiał nie wykluczy dalszej pracy Kulawika na ławce trenerskiej, także uważam że odpadnięcie z PP może się równać z natychmiastowym zwolnieniem trenera (choć całkiem możliwe że wynik dzisiejszy może także wystarczyć)
Osobiście także uważam że może tu paść jakiś remis 0-0/1-1, pokusił bym się o niespodziankę jakby coś Jaga w Bielsku pokazała, a tak to jak wyżej napisane wynik to w sumie loteria więc nie ma co tykać.Wisła w poprzedniej rundzie już pokazała że nawet własne boisko nie jest atutem, więc nie ma co oczekiwać cudu.Wsparcie kibiców wiele tu nie da, wsparcie działa jak się chce coś zrobić na tym boisku.
NO Bet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: Ruch - Zagłębie
Typ: over 2,5
Kurs: 2,25
Buk: Bwin
Analiza:
Jest to mecz rewanżowy - w pierwszym, w Lubinie padł remis 2:2. To oznacza, że goście muszą atakować by liczyć na awans. Dotychczas w każdym meczu po przerwie zimowej zdobywali bramki. Zakładam że również dziś im się uda. Zwłaszcza że Ruch wyjdzie lekko osłabiony kadrowo i prawdopodobnie z nastawieniem na utrzymanie awansu [taki marny zwyczaj by się w PP nie przemęczać]. Zdobyta bramka przez Zagłębie otworzy wynik i zmobilizuje gospodarzy do walki. Poprzedni mecz pokazał że potrafią wymieniać się ciosami.
Statystyki pokazują, że defensywa nie jest mocną stroną żadnej z ekip. Myślę że w II połowie posypią się bramki, PP jest dla tych zespołów bardzo ważny bo w lidze to raczej średniaki.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Dzisiaj w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary 1/2 finału Pucharu Polski. Mecze tej fazy odbędą się w dniach 10 i 17 kwietnia. Legia Warszawa w przypadku awansu z Olimpią Grudziądz zmierzy się z Ruchem Chorzów. Do finału, w którym zostaną rozegrane dwa mecze - 2 i 8 maja - awansują zwycięzcy dwumeczów 1/2 finału. Gospodarzem pierwszego meczu finałowego zostanie zwycięzca pierwszej pary półfinałowej.
Śląsk Wrocław/Flota Świnoujście - Wisła Kraków
Ruch Chorzów - Legia Warszawa/Olimpia Grudziądz

Jeśli Śląsk przejdzie Flotę i w lidze będzie miał 2-3 pozycję i bezpieczna przewagę nad 4 miejscem to wiadomo kto będzie pierwszym finalistą pucharu Polski w tym sezonie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Już jutro na przeciw siebie staną zespoły Olimpii Grudziądz i Legii Warszawa. Goście w pierwszym meczu zwyciężyli co prawda 4:1 jednak zwycięstwo łatwo im nie przyszło. Olimpia na własnym boisku jest piekielnie mocna. Dowód? Na I ligowym froncie w obecnym sezonie nie zaznali jeszcze goryczy porażki. Także w spotkaniach pucharowych przygrywali tu zawodnicy Poznańskiego Lecha oraz Pogoni Szczecin.
Uważam, że mimo wysokiej porażki w pierwszym meczu jutro gospodarze nie odpuszczą i postarają się uzyskać korzystny dla nich wynik. Będzie im o to łatwiej bowiem do Grudziądza Legia przyjedzie bez przebywających obecnie na zgrupowaniach reprezentacji Dusana Kuciaka, Jakuba Wawrzyniaka, Jakuba Koseckiego, Daniela Łukasika oraz Dominika Furmana i Bartosza Bereszyńskiego. Dalej niedysponowany jest Żyro , który musi jeszcze dojść do pełni zdrowa. Zabraknie również Ljuboji , który w tym sezonie w PP jeszcze nie zagrał.
Kurs na gospodarzy wysoki i naprawdę wart gry.

Moje typy:
1 DNB - 3.50 (bet365)
Olimpia lub remis - 2.10 (bet365)
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj macie pomocny dość link z kadrą Legii na najbliższy mecz z Olimpią.
Wcale nie jest taki słaby...
KADRA LEGII
Nie jest taki słaby bo cała kadra Legii jest chyba obecnie najmocniejszą w Polsce. W meczu z Olimpia nie zagra jednak ,aż sześciu podstawowych zawodników co może się odbić na grze Legii. Jutro w składzie powinno znaleść się 2-3 zawodników ,którzy dopiero co wyleczyli kontuzję a więc ich forma to jedna wielka niewiadoma. Dochodzą do tego złe warunki pogodowe oraz to , że Legia ma już zapewne w głowie mecz z Ruchem a więc grać na całego nie będą tym bardziej ,że mają solidną zaliczkę i na 99,9 % awansują do półfinału.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Legia przyjedzie bez przebywających obecnie na zgrupowaniach reprezentacji Dusana Kuciaka, Jakuba Wawrzyniaka, Jakuba Koseckiego, Daniela Łukasika oraz Dominika Furmana i Bartosza Bereszyńskiego
Kuciak nie gra w PP
Wawrzyniak do zastąpienia
Łukasik i Furman zazwyczaj z ławy wchodzą
Bereszyński i Kosecki to rzeczywisty brak
Ludojad nie koniecznie musi grać bo nadal jest 2 b dobrych napastników
W obronie pewnie pojawi się Jodłowiec
Podejrzewam że będzie to gorsze od nudnego sparingu... choć kibicowsko zapowiada się nieźle - Prezydent Grudziądza podobno zwolnił z ostatnich lekcji gimnazjalistów by mogli zobaczyć stołeczną drużynę! Słodkie ;)
Jak dla mnie no bet...
A! no i jeszcze taka ciekawostka zasłyszana: krąży plota że przed pierwszym meczem postawiono kilka zakładów na to że Legia uwali pierwszą połowę... no i mecz wyglądał jak &#39;pod kupon&#39;
gdyby tak było to świadczyłoby to o ogromnym lekceważeniu rywala a jednocześnie ogromnej różnicy poziomów.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Olimpia Grudziądz- Legia Warszawa

Dla mnie ten mecz to klasyczny No Bet. Oczywiście nie neguje typów 1 czy 1X, ale dla mnie to zwykła loteria,którą tak na prawdę trudno przewidzieć. Tutaj wszystko może się tak na prawdę wydarzyć. Ktoś może powiedzieć, że &quot;wszystko może się wydarzyć&quot; w każdym meczu....ale to spotkanie to jak wróżenie z fusów....jednym słowem żaden wynik tych zawodów mnie nie zdziwi.....ja osobiście tego nie ruszam i raczej odradzam... pozdr.
ps. pestka 7 dajesz typ do naszego pojedynku?..... ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
racja!
jednak pierwsza połowa 0-0... Legia niby ma przewagę ale gra fatalnie! Gruzin jest koszmarnie dziś leniwy i niewidoczny, Kucharczyk, Rado i Gol bardzo przeciętnie a w zasadzie słabo! W obronie wszyscy już zdążyli się obciąć... Robinson Vrdoliak jak zwykle walecznie ale to za mało. Jedyny wyróżniający się to Brzyski, lecz to wcale nie znaczy że gra dobry mecz - przeciętny raczej. Olimpia imponuje walecznością i odwagą... i wprawia w osłupienie nieskutecznością i psuciem fajnych akcji.
No i Saganowi obrońcy objaśnili jak z wiekiem traci się na szybkości ;)
Może II połowa będzie bardziej znośna [choć o dziwo mecz nudny nie jest]
Brzyski nadal nieźle, poprawił grę też sporo Rado. Gruzin zdobył bramkę głową ale to wcale nie zmienia jego postawy na boisku - fatalnej:/ Tylko to i tak bez znaczenia bo wynik 1-2 z Olimpią Grudziądz to zwykła porażka. Skoro za argument podaje się że ławka rezerwowych jest szeroka to nasuwa się pytanie gdzie jest walka o grę w pierwszym składzie?!
A kibicowsko to mi wstyd - przy 0-2 śpiewać Olimpii &#39;idźcie do domu...&#39;?! Bez jaj! Skoro nas wynik taki cieszy to co się dziwić że kopaczy też?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom