>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Polski 1/4 finału 2018/2019 [5-7.03.2019 , 12-14.03.2019]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Pary 1/4 finału Pucharu Polski:
Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Odra Opole - Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa - Legia Warszawa

Do samych spotkań jeszcze daleka droga, ale już dziś można podyskutować o parach, które widzimy powyżej.
Zapraszam.​
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dobrze, że każdy faworyt trafił na jedną słabsza druzyne. Tym razem nie pojawi się tradycyjny ból dupy w jakiś gimnazjach w którymś polskim miejscie &quot;aaaa bo drużyna x trafiła lepiej&quot;. Trzech faworytów jest dość znacznych, nie przypadkowo jest też w ćwierćfinale jest top3 ekstraklasy. Jak awansują faworyci to półfinały zapowiadają się super.
Czekamy na kursy, wydaje mi się, że jeśli nie będzie żadnych trzęsień ziemi to całe top3 awansuje do kolejnej rundy.

Edit: w Fortunie już kursy. Awanse top3 + Miedź 4.78. jak dla mnie baaaardzo kuszące.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Pojawiły się kursy pierwszych spotkań 1/4 finału Pucharu Polski. Pierwszy mecz za tydzień, a ja już dziś zapraszam do dyskusji oraz podawania typów.​
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Czy biorąc pod uwagę pozycję Lechii w tabeli i gleby Legii oraz Jagi myślicie, że sensowne jest celowac dziś w zwycięstwo Górnika? Może ma ktoś inf na temat składów czy coś.
 
O 232

oli2424

Użytkownik
Lechia gra dopiero w poniedziałek czyli można powiedzieć, że mają prawie tydzień czasu na odpoczynek (praktycznie jak w lidze), a Górnik gra w sobotę w Białymstoku. Sugerując się tabelą to sensowniej byłoby grać w kierunku Lechii.
Ale dla mnie ten mecz to no bet.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Stokowiec zapowiada walkę ale nie wyklucza rotacji (czyli polska myśl szkoleniowa i parcie na puchary)
Brosz zapowiada walkę ale nie wyklucza rotacji (czyli polska myśl szkoleniowa i parcie na puchary).
Obaj trenerzy mają ale do grania w tygodniu, szczególnie trener gospodarzy. Obaj trenerzy wypowiadają kurtuazyjne zdania, że trzeba awansować, każdy swoimi słowami. Czyli tak w zasadzie nie wiemy nic.
O pieniądze nie grają, bo ta rudna jak i cały puchar nie dają wielkiego zarobku. O prestiż też nie grają, myślę, że 90% nawet aktywnych kibiców nie wymieni po kolei zwycięzców pucharu z ostatnich kilku lat, sami piłkarze stosunku emocjonalnego do rozgrywek też raczej nie mają. O co oni będą grać? Każdy chyba o trochę co innego. Jak wyżej, no bet.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Myślę o meczu Puszcza - Miedź. Jest ktoś w stanie napisać o sytuacji w Puszczy? Co się wydarzyło w zimie etc. Mimo, że Miedz jest &quot;in the middle od nowhere&quot; (napisałem w grzeczniejszy sposób bo zaraz moderator wycenzuruje tak jak słowo&quot;pastuch&quot; z innego tematu :cwl ???? to na papierze ta Miedź wygląda mimo wszystko solidniej od Puszczy. Wiadomo mając za potencjalnych rywali w półfinale Lechię, Legię i Jagiellonię to ciężko będzie im zagrać w finale ale taki półfinał z którąś z tych drużyn to też &quot;cyk do gabloty&quot; coś jak fetowanie Vicemistrzostwa w Białymstoku. :blush:
Jak ktoś ma jakąś ciekawą informację o Puszczy dajcie znać bo 1.5 na awans Miedzi to dla mnie interesującą opcja.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Typ: Legia wygra do zera
Kurs: 3,25 ⛔⛔
etoto
Dzisiaj o 18:00 trzeci mecz Pucharu Polski pomiędzy Rakowem Częstochowa a Legia Warszawa. Znamy już dwóch półfinalistów, dwa tygodnie temu awansowała Lechia Gdańsk pokonując na wyjeździe Górnik Zabrze zaś wczoraj po zwycięstwie nad Odrą Opole awansowała Jagiellonia Białystok. Wrócę do dzisiejszego pojedynku. Kibice Rakowa robią sobie wielkie nadzieje tym spotkaniem na awans do kolejnej rundy Pucharu Polski lecz moim zdaniem faworytem tej potyczki są goście. Gospodarze wygrali dwa swoje wiosenne ligowe spotkania z Chrobrym Głogów 1-0 i z GKS Katowice 3-0 nie popadał bym w zachwyt po tych wygranych gdyż ekipy te okupują dolne rejony tabeli, Gieksa jest przed ostatnia a Głogowianie są tuz nad strefą spadkową. Legioniści natomiast rozegrali już pięć wiosennych spotkań ligowych trzy razy wygrali (Wisła Płock 1-0, Miedź Legnica 2-0, Arka Gdynia 2-1) i trafił im się chwilowy kryzys kiedy przegrali dwa kolejne spotkania po dwa do zera z &quot;Pasami&quot; i &quot;Kolejorzem&quot;. Moim zdaniem Sa Pinto ma zdecydowanie lepszych piłkarzy niż rywal z Częstochowy, ostatnio tez Legia ma zwyżkę formy wygrała dwa kolejne mecze ligowe. Powiecie może ze gra zawodzi ale nie liczy się styl tylko trzy punkty. Najlepszym strzelcem ekipy z Częstochowy jest co ciekawe czeski obrońca Tomas Petrasek ma on na swoim koncie osiem trafień z kolei w ekipie gości bryluje Carlitos z trzynastoma bramkami. Na koniec jako ciekawostkę mogę podać że trener Rakowa, marek Papszun pochodzi z Warszawy i prowadził takie ekipy jak Łomianki czy GKP Targówek.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Faktycznie
Gospodarze wygrali dwa swoje wiosenne ligowe spotkania z Chrobrym Głogów 1-0 i z GKS Katowice 3-0 nie popadał bym w zachwyt po tych wygranych gdyż ekipy te okupują dolne rejony tabeli, Gieksa jest przed ostatnia a Głogowianie są tuz nad strefą spadkową. Legioniści natomiast rozegrali już pięć wiosennych spotkań ligowych trzy razy wygrali (Wisła Płock 1-0, Miedź Legnica 2-0, Arka Gdynia 2-1) i trafił im się chwilowy kryzys kiedy przegrali dwa kolejne spotkania po dwa do zera z &quot;Pasami&quot; i &quot;Kolejorzem&quot;.
Nie wiem co to sa za argumenty. Ogolenie przez Rakow przeciwnikow z dolnych rejonow tabeli (personalnie nie najslabszych w lidze) to zaden powod do zachwytow. Ale wygrane Legii z dolami tabeli pokroju Miedzi to juz forma.
Rownie dobrze mozna napisac analize do typu na Rakow ,ze wygral z Lechem to i Legie pojedzie skoro Legia plecy z Lechem.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica
Typ: 2 drużyna wygra do zera
Kurs: 4,0 ✅ 300
fortuna
Kolejny pojedynek pierwszoligowca z ekipą z Ekstraklasy, poprzednie dwa zakończyły się jednym awansem Ekstraklasowicza (Jagiellonia Białystok) i jednym pierwszoligowca (Raków Częstochowa). Dzisiaj wydaje się że zdecydowanym faworytem tego meczu są goście z Legnicy. W tabeli ligowej zajmują oni dwunaste miejsce z dorobkiem dwudziestu siedmiu punktów. W rundzie wiosennej grają bezkompromisowo, trzy razy zostali pokonani: Jagiellonia Białystok 0-3, Zagłębie Lubin 0-3, Legia Warszawa 0-2 i wygrali dwukrotnie z Wisła Płocki i w ostatniej kolejce z Lechem Poznań 3-2. Pierwsze skrzypce w tym pojedynku z Kolejorzem zagrał Petteri Forsell, uzyskał on trafienie i po jego uderzeniu z rzutu wolnego piłkę wypluł Jasmin Buric a Bozo Musa trafił do siatki. Fin jest w stanie sam rozstrzygnąć losy spotkania i zapewne w dniu dzisiejszym uzyska trafienie. Jest on także najlepszym strzelcem zespołu z dorobkiem dziesięciu bramek. Gospodarze z Niepołomic graja w tym roku tragicznie, nie wygrali jeszcze żadnego z dwóch spotkań mało tego nie strzelili nawet bramki (Bytovia Bytów 0-0, Chojniczanka Chojnice 0-2). Puszcza w lidze nie strzeliła już bramki w czwartym spotkaniu z rzędu. W tabeli okupuje ósme miejsce z dorobkiem 31 punktów. Zespół w zimowej przerwie opuścił najlepszy strzelec Krzysztof Drzazga który odszedł do Wisły Kraków a na jesieni zaliczył dziesięć trafień. Po za tym zespół opuścili tacy podstawowi gracze jak: obrońca Patryk Fryc, słowacki napastnik Marek Kuzma czy jeden z najlepszych graczy pomocnik Dawid Ryndak. Jak widać nie jest już to ten sam zespół który tak dobrze radził sobie w poprzednich rundach. Nie widzę żadnych argumentów które miały by przemawiać za ekipą Tomasza Tułacza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom