>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla w sezonie 2021/2022

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam Typerów.
Dzisiaj szukam niespodzianek w Pucharze Króla i znalazłem 3 takie oto mecze które wzięłem pod lupę.


Alcoyano

Levante
-Typ-10
-Kurs-2.35

21:00

Linares

Alaves
-Typ-10
Kurs-2.45
-

21:00

Palencia CA

Espanyol
Typ-10
Kurs-5.2

Dlaczego tak? W sumie dlatego że to jest puchar i jak wiadomo nie od dziś że zawsze są jakieś niespodzianki,do tego nie wszyscy chcą w nim grać zbyt długo skoro i tak za daleko nie zajdą,właśnie te drużyny z niższego szczebla bardziej chcą się pokazać.
Weżmy np takie Levante,po co im puchar skoro w lidze 8 remisów + 9 porażek i ostatnia latarnia? Lepiej niech już zaczną myśleć o utrzymaniu póki jest jeszcze czas.Co do pozostałych sytuacja jest podobna,taki Espanyol to raczej myśli o awansie niz zabawie w puchar na który nie mają szans.
POWODZENIA.
ESPANYOL-KURS POPRAWIŁEM BO POMYŁKA SIE WKRADŁA
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Puchar Króla w pierwszych rundach zawsze nas przyzwyczaił do niespodzianek i tym razem może być podobnie.
Ja jednak poszedłbym w kierunku goli drużyn z La Liga z drużynami z niższych lig. Jak dobrze wiemy na pewno rotacji w składach nie zabraknie i jest to z pewnością okazja dla rywali aby sprawić niespodziankę czy też strzelić przynajmniej jednego gola rywalowi.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Masz rację że warto też spróbować na gole,ja to zagrałem tak że kursy są jednak wyższe i to dość zdecydowanie a ryzyko istnieje zawsze dlatego tak pograłem.
Trochę mnie martwią spadki kursów na moje typy,bo to często okazuje się ukrytym Zonkiem.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Lecimy z kolejną rundą Pucharu Króla. Moim zdaniem warto iść ponownie tutaj w typy z golami...

20:00 Mirandes - Rayo
obie strzelą gola @ 1.97
20:00 Real Valladolid - Betis
obie strzelą gola @ 1.72


20:00 Baleares - Celta Vigo
powyżej 2.5 gola @ 1.85


Już poprzednia runda pokazała, że goli nie brakowało, a zespoły, które są o kilka klas niżej pokazują charakter i walkę. Spójrzmy na takie ekipy jak Mirandes czy Real Valladolid. W spotkaniach domowych regularnie strzelają minimum jednego gola na mecz. Mirandes natomiast bardzo dużo ich traci bo w lidze stracili łącznie 34 gole. Real u siebie w tym sezonie przegrał tylko raz i stracił zaledwie sześć goli. Betis jest mocny w tym sezonie, mimo, że ostatni przegrali u siebie 0:2 z Celtą.
Spójrzmy na Baleares, które to w poprzedniej rundzie aż wręcz rozbiło Getafe 5:0!. Trzeba jednak dodać, że od 32. minuty gospodarze grali w przewadze jednego zawodnika. Mimo to jestem zdania, że dzisiaj przynajmniej raz trafią do siatki rywala.
W wszystkich spotkaniach zapewne dojdzie do rotacji w składzie bo tak to już bywa w Pucharze Króla.
 
Ostatnia edycja:
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Lecimy z kolejną rundą Pucharu Króla. Moim zdaniem warto iść ponownie tutaj w typy z golami...

20:00 Mirandes - Rayo
obie strzelą gola @ 1.97
20:00 Real Valladolid - Betis
obie strzelą gola @ 1.72

20:00 Baleares - Celta Vigo
powyżej 2.5 gola @ 1.85

Już poprzednia runda pokazała, że goli nie brakowało, a zespoły, które są o kilka klas niżej pokazują charakter i walkę. Spójrzmy na takie ekipy jak Mirandes czy Real Valladolid. W spotkaniach domowych regularnie strzelają minimum jednego gola na mecz. Mirandes natomiast bardzo dużo ich traci bo w lidze stracili łącznie 34 gole. Real u siebie w tym sezonie przegrał tylko raz i stracił zaledwie sześć goli. Betis jest mocny w tym sezonie, mimo, że ostatni przegrali u siebie 0:2 z Celtą.
Spójrzmy na Baleares, które to w poprzedniej rundzie aż wręcz rozbiło Getafe 5:0!. Trzeba jednak dodać, że od 32. minuty gospodarze grali w przewadze jednego zawodnika. Mimo to jestem zdania, że dzisiaj przynajmniej raz trafią do siatki rywala.
W wszystkich spotkaniach zapewne dojdzie do rotacji w składzie bo tak to już bywa w Pucharze Króla.
Totalna porażka dzisiaj z bramki w tym Pucharze
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Pomimo wyniku, żenująca postawa Realu. Banda leni, ludzi, którzy nie zasługują na noszenie koszulki Madrytu.
ogarnij się, przy tej ilości spotkań w sezonie myślisz , że będą zapier.....na maxa z jakimiś leszczami? może Ci co grają mało to tak, ale inni?
 
AndrzejWariat 46,4K

AndrzejWariat

Użytkownik
18:00 Sporting Gijon - Villarreal
Typ: Villarreal win + 1,5 bramki w meczu ❌
Kurs: 2.10
Bukmacher : Superbet

Z dzisiejszych spotkań w Pucharze Króla na celownik wybrałem pojedynek drugoligowego Sportingu Gijon z Villarreal. Uważam, że goscie wyjdą zwycięsko z tego pojedynku a przy okazji zobaczymy przynajmniej dwie bramki. Villarreal w poprzedniej rundzie wysoko, bo aż 7:1 wygrał z Sanluqueno występującym na co dzień w niższej lidze, a wyszedł na to spotkanie w dość mocnym składzie i sądzę, że dziś przynajmniej w ofensywie nie będzie zbyt wiele zmian. Większej rotacji spodziewam się w formacji defensywnej i tu Sporting Gijon może upatrywać swojej szansy, lecz jest to drużyna raczej underowa i nie uważam, że będą w stanie wyrządzić większej krzywdy faworyzowanemu rywalowi. Villarreal prowadzony przez Unaia Emery'ego jest obecnie w dobrej formie, strzela dużo bramek i sądzę że rozgrywki pucharowe potraktuje bardzo poważnie i będzie chciało awansować do najwyższych drabinek całego turnieju.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Elche - Real Madryt
Real @ 1.52
Fortuna


Czy dla Realu to spotkanie będzie spacerkiem?. Zapewne nie. Elche w ostatnich tygodniach wzięło się w garść i zanotowało trzy wygrane z rzędu. Lecz do dzisiejszego spotkania przystąpią z problemami kadrowymi. W izolacji z powodu zakażenia koronawirusem pozostają Mascarell, Pastore, Barragán, Josema, Piatti i Kiko Casilla. Do tego kontuzjowani są Bigas, Roco i Lucas Boyé. Wszyscy z tych piłkarzy to podstawowi zawodnicy Elche. Warto podkreślić, że w izolacji pozostaje również pierwszy trener Francisco Rodríguez.
Źródło: RealMadryt
Real Madryt również na to spotkanie wyjdzie w trochę innym składzie, ale nie wyobrażam sobie żeby mieli dzisiaj tutaj odpaść. Jak widzimy od pierwszej minuty mają zagrać min. Vinicius, który ma mega sezon. Jović, który da tym samym odpocząć Benzenie oraz Rodrygo czy Kroos z Casemiro. Tutaj niema nikogo z młodszych graczy, a jak widzimy Carlo niema zamiaru odpuszczać i chce spokojnie awansować do kolejnej rundy. Moim zdaniem Real to bierze w pełnych 90. minutach, choć nie spodziewam się tutaj nokautu.

PRZEWIDYWANE SKŁADY
Elche CF: Werner; Palacios, Verdú, Diego González, Mojica; Josan, Raúl Guti, Gumbau, Tete Morente; Pere Milla oraz Lucas Pérez
Pozostali dostępni: Badia i Andreu; John, Friaza, De Palmas, Marcone, Fidel, Carrillo oraz Bri

Real Madryt: Łunin; Lucas, Nacho, Alaba, Marcelo; Casemiro, Kroos, Valverde; Rodrygo, Vinícius i Jović
Pozostali powołani: Fuidias i Diego; Mendy, Gila, Modrić, Ceballos, Isco, Camavinga, Hazard oraz Bale.

Athletic - Barcelona
obie strzelą gola @ 1.76
Fortuna


Barcelona z meczu na mecz wygląda coraz to lepiej pod wodzą Xaviego, który to z każdym tygodniem odzyskuje kolejnych graczy. Dzisiaj od pierwszych minut po powrocie powinni wrócić Pedri, Fati, a zielone światło od lekarzy dostał Martín Braithwaite, choć pewnie od pierwszych minut zobaczymy Luuk De Jonga, który zaliczył dwa trafienia pod rząd. W składzie nie zmieścił się Dembele, który popada w konflikt z klubem - nowy kontrakt. Mam nadzieje, że tej zimy uda się pozbyć Francuza i Barcelona zamknie ten rozdział raz na zawsze...
Athletic ma jeden mecz więcej od Barcelony, bowiem zagrali w finale o Superpuchar Hiszpanii. Niestety odnieśli w nim porażkę, ale nie wyglądają na zespół, który mocno odstawał od Realu. Zespół z kraju Basków nie jest już chłopcem do bicia, a co najlepsze w ostatnim czasie regularnie strzela gole Barcelonie. Nic w tym dziwnego skoro Athletic ma takich kotów jak braci Williams, Muniaina czy Garcia. Bardziej w dzisiejszym spotkaniu obawiał bym się o gola gości niż gospodarzy. Jednak mimo tego, że do Barcelony powracają z ofensywy kolejni gracze to myślę, że goli tutaj nie zabraknie.


Lista piłkarzy powołanych na mecz z Athletikiem:
Bramkarze: Ter Stegen, Neto, Tenas.
Obrońcy: Dest, Piqué, Araujo, Dani Alves, Lenglet, Mingueza, Jordi Alba, Balde.
Pomocnicy: Busquets, Puig, Pedri, Frenkie de Jong, Nico, Gavi.
Napastnicy: Fati, Braithwaite, Ferran Torres, Ferran Jutglà, Abde.
 
K 284

kowal102

Użytkownik
Małe sprostowanie:
" choć pewnie od pierwszych minut zobaczymy Luuk De Jonga "

Jak sam mogłeś zauważyć nie ma go w kadrze, a to dlatego, że pauzuje za kartki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +284
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Puchar Króla
Godzinna: 21:30
Spotkanie: Athletic Bilbao vs Barcelona
Typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.92 ❌
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Przed nami drugi pojedynek tych drużyn w tym sezonie. W lidze padł wynik remisowy, dzisiaj kursy wskazują Barcelonę jako faworyta. Niestety dla Athelticu San Mames nie jest twierdzą w tym sezonie i gospodarze regularnie tracą punkty na swoim obiekcie. Ja skupiam się na kornerach. Przede wszystkim Baskowie to najbardziej overowa ekipa w hiszpańskiej ekstraklasie. Biją średnio 7,8 kornerów na spotkanie. Barca w delegacjach nieco mniej, bo 4,4. Ich ostatni pojedynek w La Liga na San Mames skończył się dwucyfrówką i uważam, że dzisiaj będzie podobnie. Jeden szybko zdobyty gol może nam dodatkowo pomóc w pokryciu te linii. Liczę na ofensywne widowisko w Bilbao.
 
Ostatnia edycja:
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Pary ćwierćfinałowe Pucharu Hiszpanii:

Rayo Vallecano - RCD Mallorca
Valencia CF - Cádiz CF
Real Sociedad - Real Betis Balompié
Athletic Club - Real Madryt

Mecze odbędą się drugiego i trzeciego lutego 2022 r.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Puchar Króla
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia vs Cadiz
Typ: powyżej 5.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 2.55✅
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Przenosimy się do Walencji, gdzie dojdzie do pojedynku Nietoperzy z Cadiz. Gospodarze prawie zdobyliby Madryt, ale "prawie" jest słowem kluczowym. Niestety trener Jose Bordalas Jimenez w swoim stylu cofnął swoją drużynę, aby ta broniła się przy dwubramkowym prowadzeniu, a to się zemściło. Atletico straty odrobiło nawet z nawiązką i Valencia pozostała bez ani jednego punktu. Kolejna lekcja spotkała zawodników i szkoleniowca Nietoperzy i czas wyciągnąć wnioski. Dzisiaj nadarza się dobra okazja, aby zapomnieć o ostatniej porażce ligowej, bo przed gospodarzami mecz z Cadiz. Przyjezdni w La Lidze będą musieli bronić się przed spadkiem, bo ich sytuacja jest zła, ale nie dramatyczna. Formuła trenera Alvaro Cervery się wyczerpała i został on zwolniony. Stery objął Sergio Gonzalez i jak na razie początek jest obiecujący. Zwycięstwo nad Levante było bardzo ważne i ten sukces piłkarze z Kadyksu postarają się przełożyć na krajowy puchar. Czy uda się przyjezdnym sprawić niespodziankę?

Skupię się na kartonikach, bo jestem zdania, że wiele się ich pojawi. Przede wszystkim Valencia gra bardzo ostro i u siebie regularnie otrzymuje wiele upomnień. Cadiz także nie grzeszy w klasyfikacji fair-play i będzie to dla nich wymagająca przeprawa. Młody arbiter Javier Alberola Rojas jeszcze niedawno niechętnie sięgał do kieszonki, ale ostatnio się to zmieniło. Mam nadzieję, że arbiter nas nie zawiedzie, a piłkarze będą walczyć z całych sił, aby awansować do półfinału Pucharu Króla.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +370
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom