>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Intertoto 2008

Status
Zamknięty.
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Jutro rusza 1 runda pucharu Intertoto, może macie jakieś ciekawe spostrzeżenia i typu lub wiecie , która drużyna zamierza podchodzić na poważnie do tych meczy, nie traktując je jak sparingi.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
KS Besa Kevaje v Ethnikos Achnas 1 1.90
Ja z mojej strony polecam ten typ, drużyna z Albanii dobrze gra na swoim stadionie (bilans 14-0-3) Natomiast Ethinikos to bardzo słaba drużyna z Cypru, która zakończyła sezon na dopiero na 8 miejscu. Myślę, że jak ktoś znajdzie gdzie kurs na ten mecz powyżej 2.00, to warto spróbować.
 
M 0

michalpa87

Użytkownik
Za to ja rozmawiałem z kumplem z Macedonii o meczu HNK Rijeka - FK Renova. Twierdzi on, że można grubo na Rijeka -1,5 lub over 3,5. Argumentował to tym, że Renova dostała puchar tylko i wyłącznie dzięki temu, że jakiś inny zespół nie otrzymał licencji na grę. Dodał, że ich gra jest beznadziejna, szczególnie na wyjazdach, a także, że drużyna ta nie ma szans na żadne zaistnienie w Intertoto, więc zapewne mecz odpuszczą. W każdym razie bardzo polecał ten typ.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
coś o meczu Cracovia-Shakhtyora Soligorsk
Trener Juri Vergheichik: - Nie przygotowywaliśmy się specjalnie do meczów z Cracovią, ponieważ mamy napięty terminarz w lidze białoruskiej. Ostatni mecz rozegraliśmy 18 czerwca i teraz naszym najważniejszym zadaniem jest zebranie sił i nabranie świeżości.
Jeśli chodzi o skład to mamy pewien problem, bo dwóch naszych podstawowych zawodników jest nie do końca zdrowych: Nikiforenko i Klimenko
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Soligorsk jest w pełni sezonu (wiosna-jesień) i aktualnie w lidze radzi sobie na prawdę nieźle. Seria 5 wyjazdowych spotkań bez porażki nawet jak na teoretycznie słabą ligę białoruską jak dla mnie jest warta uwagi.

Bohemians Dublin skupia się w tym sezonie przede wszystkim na rozgrywkach w rodzimej lidze, ale jeśli uda się coś ugrać z Rhyl to czemu nie... kurs na ich wygraną w pierwszym meczu jednak mizerny...

Mecz Lisburn - TPS Turku zostanie rozegrany na neutralnym stadionie.

Podobnie mecz FK Ryga - Fylkir Reykjavik, która ma zostać rozegrany w Lipawie...
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Nie wiem czemu ale jestem bardzo bliski postawienia na te zespoły oprócz paru wymienionych wyżej przez kolegów.
Etzella Ettelbrück - Lokomotivi Tbilisi ⛔ 0:0
Typ : Lokomotivi Tbilisi @ 1.65
Nie wiem czemu będę musiał poszukać jakiś info o ile będą czemu jest az tak wysoki dosyc kurs na Gruzinów, ja sądzę że cukiernicy jak i pracownicy restauracji ktorzy stanowia jakis tam procent Etzelly wraz z budowlancami raczej nie moga sprawic jakis klopotow przyjezdnym chyba ze naprawde w Luksemburgu wzieli sie za piłkę.
Hibernians FC Paola - ND Gorica ✅ 0:3
Typ : ND Gorica @ 1.45
Tutaj tez nie chce mi sie wierzyc ze Maltańczycy tez polamatorzy jak koledzy z Luksemburga postawią się zespołowi ze Słowenii ktory jest w pelni profesjonalny. Chęci wszystkim ekipom nie odbiorę ale co profesjonalny klub to profesjonalny lecz teraz przypomina mi się Pogoń która kiedyś odpadła wllasnie z półamatorami z Islandii.
Takim samym meczem może być HB Torshavn - IF Elfsborg
Co do poprzednich spotkań pisanych przez innych o meczu Honvedu slyszalem tez ze wielu pilkarzy odpuscilo sobie te spotkanie na wyjezdzie niektorzy nie wrocili z urlopow, a inni o dziwo jadą tam zobaczyc Kazachstan, zobaczymy jak to będzie. Innym spotkaniem to Albańska Besa która wlasnie powinna pokonac slaby, ale to slaby jednak klub Cypryjski.
Co do jeszcze naszego rodzynka w UI-Cup
Na treningu zabrakło m.in. kapitana Arkadiusza Barana, Kamila Witkowskiego. wojej satysfakcji z rozpoczęcia zajęć nie krył Bartłomiej Dudzic, jeden z młodszych,.. Bartek o tym że zagra w Intertoto z Szachtiorem Soligorsk dowiedział się od brata, który mu szybko wytłumaczył dlaczego tak się stało: -Na początku byłem troszeczkę zdziwiony, bo zajęliśmy siódme miejsce. Oczywiście bardzo się z tego cieszę i mam nadzieję, że będzie to dla nas i dla kibiców dobrym doświadczeniem – dodał.
I tak dalej i tak dalej w wywiadze z pilkarzami kazdy mowi ze sa nowi w pucharach i bedzie to nowe doswiadczenie jakby szukali sobie alibi na mecz jesli wyszloby cos nie tak.
:EDIT:
Trochę więcej info o meczu Cracovii :
http://www.wikipasy.pl/2008-06-21_Cracovia_-_Szachtior_Soligorsk_-_informacje_przedmeczowe
http://www.sports.pl/pilka_nozna/artykul.asp?Artykul=29875
@Tbilisi
Jednak nie znalazłem nic porządnego o nich.
@UI-Cup
No ładnie w jedynym buku gdzie mam flotę atm, wycofali mecze Honvedu jak i Besy ; (
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Hellraiser i co znalazłeś coś na temat tego wysokego kursu na Tbilisi??
Bo ja niestety nic nie znalazłem. W tamtym sezonie raczej słabo im szło, choć końcówkę mieli nie najgorszą i myślę że powinni poradzić sobie z luksemburską egzotyką, tym bardziej że kurs całkiem znośny i wart odrobiny ryzyka.
Co do Cracovii to uważam podobnie jak przedmówcy, że chyba lepiej sobie odpuścić ten mecz - zespół wzięty &quot;z łapanki&quot;, nie gotowy mentalnie do walki w pucharach, rywal w pełni sezonu - życzę im jak najlepiej, ale jakbym miał postawić ostatnie pieniądze na jeden mecz to na pewno nie byłby to ten ;)
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
CRACOVIA - SHAKHTYOR

Cracovia trenuje dopiero od tego tygodnia, a Białorusini w trakcie sezonu.
Zapewne będą szybsi i lepsi kondycyjnie. Jednak oni do tych meczów nie podchodzą z nastawieniem by wygrać, natomiast Cracovia jak najbardziej chce przejść jak najdalej.
Dla mnie bardzo ciężki mecz do obstawiania, chociaż liczę na 1, może być 2.
W Pasach nie wystąpi Moskała i Dudzic. O ile Ten pierwszy w zeszłym sezonie bezproduktywny, o tyle drugi młody zawodnik bardzo fajnie sobie radził. Więcej problemów Pasy nie mają, wzmocnienia do tej pory to Krzywicki (bardzo fajny mecz w sparingu) i Wasiluk, oraz dwójka która wróciła z wypożyczenia Kurowski i Cebula, ten pierwszy całkiem ciekawy zawodnik.
Shakhtyor bez dwóch napastników i zagrają jakieś młodziaki.
Konferencja prasowa:
http://www.terazpasy.pl/index.php/cr_site/pilka_nozna/konferencje_prasowe/trenerzy_i_pilkarze_przed_meczem_cracovia_szachtior
Ciekawostka:
Trzy dni temu kurs na Cracovie był 1.30, dzisiaj 1.80
Shakhtyor był 8.00, jest 3.90
To też daje do myślenia...
Bet-At-Home wycofał mecz z oferty.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Cracovia Kraków - Shakhtior Soligorsk (Ile goli zostanie strzelonych?) ⛔
Typ: Mniej niż 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: bwin

Analiza: Spotkanie, którego wynik trudno przewidzieć. Obie drużyny przystąpią do tego meczu w nie najmocniejszych składach (trudno im się dziwić, w końcu nie każdy poważnie traktuje te rozgrywki), do tego jedna drużyna dopiero się przygotowuje do sezonu (Cracovia), kiedy druga jest w trakcie ligowych rozgrywek (Soligorsk).
Jeżeli miałbym typować zwycięzcę, to na pewno nie postawiłbym na zwycięstwo Krakowian, którzy, moim zdaniem, w tym momencie kompletnie nie są przygotowani do rozgrywania spotkań o stawkę.
Według mnie, najbardziej prawdopodobnym rozstrzygnięciem będzie bezbramkowy remis, bądź minimalne zwycięstwo Białorusinów, którzy piłkarsko są drużyną lepszą. Zdecydowany under.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Tak, jak przewidywałem, Shakhtior Soligorsk poradził sobie z piłkarzami Cracovii, aczkolwiek nie spodziewałem się tylu bramek. Choć z drugiej strony, gdyby nie czerwona kartka dla Witkowskiego już w 30 minucie, mecz mógłby wyglądać zupełnie inaczej.
Kurs na ekipę z Tibilisi dla tych, którzy dali się skusić, okazał się jednak przykrym prezentem od bukmachera. Widocznie w tak wczesnej fazie tych rozgrywek zdecydowanie silniejsze drużyny nie przykładają się nawet na tyle, by pokonać amatorów.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Piłka nożna w Luksemburgu to już nie jest w 100% amatorszczyzna... Przypomnę, że rok temu Kaerjeng wyeliminowało norweskie Lillestroem, a inna druzyna jak rowny z rownym na własnym stadionie walczyla z Standardem Liege, ktory kilka miesięcy pozniej został mistrzem Belgii.

Co do Cracovii to słyszałem, ze piłkarsko prezentowała się lepiej, ale wyraźnie zabrakło sił &quot;Pasom&quot;, zwłaszcza, ze przez większa czesc meczu grali w &quot;10&quot;. Tak czy siak wynik idzie w świat, a ten niestety dla naszej piłki niechlubny...
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Dokładnie taka krótka relacja z meczu:
Bramka dla Cracovii wisiała w powietrzu, w końcu ładne uderzenie Nowaka z 16 metrów weszło od poprzeczki - bramkarz bez szans.
Po tej bramce goście próbowali odpowiedzieć przejęli na 5 minut inicjatywę, po czym znowu gra Cracovia. Po dośrodkowaniu Witkowski strzelił bramkę ręką (chociaż z mojego miejsca wyglądało jakby strzelił głową) i dostał... czerwoną kartkę (wcześniej dostał żółtą za uderzenie zawodnika z Białorusi) - chociaż tego nie widziałem.
Następnie rewelacyjne uderzenie Krzywickiego z 16 metrow które z trudem obronił bramkarz. Po czym jeszcze lepsze uderzenie Pawlusińskiego z 25 metrow chyba, w poprzeczke...
To by było na tyle po pierwszej połowie - Shakhtyor może raz zagroził bramce Pasów.
Druga połowa póki Baran i Pawlusiński byli na boisku nie była zła. Po 60 minutach stało się nieuniknione gospodarze zaczęli opadać z sił. Shakhtyor strzelił bramkę kontaktową.
Cracovia chciała koniecznie strzelić bramkę która dawała by im zwycięstwo. W jednej akcji były (DWA KARNE!) dla Cracovii, dwie ręce w polu karnym - a sędzia? - dawał przywilej mimo tego, że Pasy nie były przy piłce. - śmieszna reakcja Filipiaka, myślałem, że rozniesie siedzących za nim delegatów UEFA ????
Szybka kontra Białorusinów i 1:2...
Później już kompletna nieporadność Cracovii i brak sił i wynik się nie zmienił.
Podsumowując:
-Najsłabszy na boisku był chyba sędzia
-Cracovia była znacznie lepsza szczególnie w pierwszej połowie póki mieli siły
-Po Białorusinach spodziewałem się znacznie więcej, bo nawet jak grali w przewadze nie radzili sobie z Cracovią - ogólnie słaba drużyna i była do ogrania spokojnie nawet w &quot;10&quot;.
Według mnie wynik dalej jest sprawą otwartą, bo Białorusini to nie tak mocna drużyna jak można było się spodziewać.
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
Przykre rozczarowanie. Cracovia powinna te mecze grac na serio, bo w obecnej sytuacji lecimy w dol w europejskim rankingu. Ciezko nazwac to kompromitacja, bo mecz ewidentnie sie nie ulozyl i brakowalo szczescia. Tak czy siak, jak tak dalej bedzie sie wszystko posuwalo, to nawet liga bialoruska, gruzinska czy albanska bedzie przed nasza OE. Jeszcze kilka lat temu mielismy pewne miejsce w &quot;20&quot; rankingu klubowego, a po fatalnym (bron Boze) tegorocznym sezonie naszych klubow w Europie, wypadniemy jeszcze po za &quot;30&quot;. Bez komentarza.
Oczywiscie licze na rewanz, ale zle to widze na Bialorusi. Niestety.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Wyniki pierwszych meczy I. rundy Pucharu Intertoto.

źródło - 90minut.pl
Jeśli ktoś dobrze poukładał sobie te bardziej ustawione mecze mógł liczyć teraz na dosyć pokaźny przypływ gotówki. Chociaż nie przepadam za Cracovią liczmy na to że rewanż zakończy się ich zwycięstwem np. 0-2. :spokodfhgfh:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przykre rozczarowanie. Cracovia powinna te mecze grac na serio, bo w obecnej sytuacji lecimy w dol w europejskim rankingu.
Mecze rozgrywane w Pucharze Intertoto nie są zaliczane do rankingu UEFA ! Druzyny nie otrzymują za nie żadnych punktów. Innymi słowy jak Cracovia ma odpaść z europejskich pucharów to lepiej żeby uczyniła to w Intertoto niż w 2 rundzie kwalifikacji do UEFA, bo wtedy punkty zdobyte przez nasze druzyny będą dzielone przez 4 druzyny, a jak Pasy nie przejdą intertoto to tylko przez 3 Lech, Legia i Wisla.
 
D 0

dangorka

Użytkownik
Ja rowniez podziele sie spostrzezeniami z meczu,bo mialem okazje byc na nim.
Pierwsze minuty,to raczej przewaga Cracovi,ktora neistety z biegiem czasu coraz mocniej slabla,szkoda ze nie trafilismy na zespol z innej ligi ???? Liga Białoruska jest teraz w pelnym biegu,co bylo widac,Pasom sił starczyło jedynie na moim zdaniem 30 minut pierwszej i 15 minut drugiej polowy.
Bramka Nowaka,piekna od poprzeczki,bramkarz nic nie mogl powiedziec. Potem zolta kartka ukarany Witkowkski,i pilkarz białoruski-za zderzenie sie glowami-obustronna kara...
Hmm,i nastepna zolta kartka dla Witkowskiego,po dosrodkowaniu w pole karne-z pesrspektywy B5,wygladalo to na gol samobojczy obroncy,zdobyty glowa,ale sedzia zdecydowal sie wykluczyc Kamila Witkowskiego,dajac mu druga zoltą,w konsekwencji czerwoną kartkę.
Krzywicki pokazal sie moim zdaniem z dobrej strobny,choc dziwilo mnie strasznie,sposob w jaki wyskakiwal do pilke.2 metry wzrostu,a przegrywal pojedynki glowkowe z nizszymi pilkarzami.
Strzal Pawlusinskiego pieknej urody,rowniez Krzywicki probowal zagrozic bramce rywala,ale praktycznie tylko jednym strzalem.Choc podobal mi sie sposob w jaki probowal znalezc swoje miejsce na boisku,ciagle sie czail na pilke,biegal duzo po boiksu,byl aktywny.

Zgadzam sie z poprzednikiem.Zdjecie barana,spowodowalo ze calkowicie gra się sypnęła,i tylko dzieki FANTASTYCZNEJ postawie Cabaj(ktory mimo wszyscy nie uchronil sie od popelnienia kilku drobnych bledow,glownie podczas wzwnowien gry)uratowal Cracovię przed porazka 1:5. Kilka sytuacji sam na sam,i swietny refleks w sytuacjach podbramkowych...BRawo Marcin!
Co do postawy sedziow-ewidentny rzut karny nalezal sie Pasom,sedzia ponoc tlumaczyl ze pilka byla nabita...Coz...O postawie sedziego liniowego nie wspomne...Kompletnie nie zauwazal pozycji spalonych pilkarzy Bialoruskich,stal nie w linii z ostatnim obronca,a jak juz sygnalizowal ofsajd-to jego sygnalziacje byly mocno spoznione...Postawa sedziego liniowego w drugiej polowie-skandaliczna...
Niestety,siadlismy kondycyjnie ???? zabraklo sil...a i kibice z sektoru C nie pomagali naszym...Ciezko nazwac okrzyki &#39;Nie róbcie wstydu,Cracovio nie robcie wstydu&quot; czy tez antydoping za motywujace,szczegolnie pilkarzy,ktorzy ledwo co biegali po boisku...
nawet wejscie Majorosa nic nie wnioslo-DREWNO,tym slowem mozna skomentowac jego poczynania.Kazdy drybling konczyl sie strata pilki...
Coz,trzeba jechac na Bialorus i tak,i tak strzelic te dwie bramki...Moze Pasy nabiora do tego czasu czucia pilki,zgrania,i kondycyjnie nadrobia braki...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Spotkanie: Rhyl - Bohemians
Typ: 1
Kurs: 3.80
Bukmacher:
WilliamHill
Analiza:

Dziś rewanże Pucharu Intertoto. Po pierwszej kolejce wiele się wyjaśniło. Mecz który postaram się przeanalizować również jest już bez znaczenia. W pierwszym spotkaniu Irlandczycy pokonali kolegów z Walii gromiąc ich na własnym stadionie aż 5-1. Skąd wieć typ na Rhyl?
Zadecydowało o tym kilka czynników. Po pierwsze bardzo dobra postawa piłkarzy Rhylu w pierwszej połowie meczu, który odbył się tydzień temu. Przypomnę, że do przerwy piłkarze z Walii prowadzili 1-0 i wydawało się iż mogą być sprawcami ogromnej niespodzianki. W drugiej jednak opadli z sił i stracili aż 5 goli przez co sprawa awansu w zasadzie się już rozwiązała. W tym również upatruję szansę w dzisiejszym meczu dla gospodarzy. Piłkarze Bohemiansu wygrywając pierwsze spotkanie 5-1 w rewanżu raczej na pewno zagrają składem rezerwowym ponieważ sezon w Irlandii jest obecnie w toku rozgrywania i kilku rywali na pewno postara się pokrzyżować szyki piłkarzom Bohemians więc Ci nie będa ryzykowac kontuzji w meczu, który jest dla nich o pietruszkę. Walijczycy zagrają o honor i dla kibiców, którzy to podobnie jak Anglicy są znani ze swojego fantyzmu wobec klubu. Po takim kursie i przy takich okolicznościach naprawdę warto. Tym bardziej, że u wielu bukmacherów kurs na piłkarzy z Walii wyraźnie spadł. Typuję wynik 1-0 bądź 2-1 dla Rhylu.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Trener Bohemians zapowiedział kilka zmian w składzie, ale uważa, ze Intertoto jest priorytetem na tę chwilę dla jego podopiecznych i w tym meczu zagrają o zwycięstwo. Do Walii wybiera się ok. 600 fanów Bohemians Dublin, bo moco wierzą w kolejną wygraną swojej drużyny.

Rhyl obecnie przygotowuje się do sezonu i mecze z Bohemiansem traktuje jako teoretycznie spotkania towarzyskie. Oprocz meczu z Bohemians ich ostatni mecz o stawkę został rozegrany 27 kwietnia, od tamtego czasu zawodnicy nie rozegrali żadnego oficjalnego meczu, ani sparingu z liczacymi sie druzynami.

Uwazam, ze mimo wygranej 5:1, Bohemians będący w pelni sezonu i ogolnie w swietnej dyspozycji moze wygrac po raz kolejny... no ale pozyjemy, zobaczymy ;)
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik


Shakhter Soligorsk - Cracovia Kraków
Kurs: 3.50


Ciągle wierzę w Cracovię ???? Pierwsze spotkanie miało bardzo dziwny przebieg. Najpierw Krakowianie prowadzili, później jakaś głupia czerwona kartka, sędzia nie uznał dwóch prawidłowych karnych dla gospodarzy. W konsekwencji białoruska drużyna grając z przewagą jednego zawodnika, robiła co chciała... ( 1:2). Mówi się trudno i jeśli szanse są to trzeba wierzyć ???? Dzisiaj w drużynie Cracovii od pierwszych minut powinien zagrać Tomasz Moskała - gwiazda nr 1 ( w pierwszym spotkaniu nie grał z powodu kontuzji). Jest to istotne wzmocnienie linii ataku. W bramce nie zabraknie Cabaja, który w poprzednim meczu bronił niczym Artur Boruc ????
Drużyna z Soligorska jest do pokonania. W ostatnim spotkaniu przegrali u siebie 0:2 z Dynamem Briest . Trener Yury Vergeitchik taki a nie inny wynik tłumaczył zmęczeniem fizycznym zespołu. Kto wie, może i dzisiaj opadną z sił? ???? Mam nadzieję i liczę na korzystny wynik Cracovii ????

Kadra Cracovii na mecz z Shakhtyorem:
Bramkarze: Cabaj, Olszewski.
Obrońcy: Karwan, Kulig, Polczak, Radwański, Tupalski, Uszalewski.
Pomocnicy: Baran, Kłus, Kostrubała, Majoros, Nowak, Pawlusiński.
Napastnicy: Krzywicki, Moskała.​
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Budapest Honved - Zhetysu Taldykorgan ✅
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 19.00 na Bozsik-stadion w stolicy Węgier dojdzie do rewanżowego spotkania w I rundzie Pucharu Intertoto, w którym Budapest Honved podejmować będzie kazachski Zhetysu Taldykorgan.
Honved to 8. drużyna rozgrywek ligi węgierskiej, a jej największym osiągnięciem w zeszłym sezonie było dotarcie do finału Pucharu Węgier, który ostatecznie zdobył Debrecen, wygrywając mecz finałowy 2:1.
Pierwsze spotkanie (22 czerwca) zakończyło się zwycięstwem Węgrów 2:1 i podobnego rezultatu powinniśmy się spodziewać dzisiejszego wieczoru, gdyż zespół z Kazachstanu nie jest, moim zdaniem, na tyle mocnym rywalem, by sprawić gospodarzom jakieś problemy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom