>>>BETFAN - NOWA OFERTA POWITALNA - 3X WIĘCEJ <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Francji

O 53,7K

ogon_w44

Użytkownik
Dołączył
07/2021
Posty
254
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Puchar
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Cosne- Paris FC
Typ: Paris Fc wygra minimum 4 bramkami ( handicap -3.5 )
Kurs: 4.00
Bukmacher: forbet
Analiza:


Zaszalalem za bardzo wczoraj z tym koreańskim żeńskim koszem i liczę dziś na odrobienie strat z nawiązką. Mam nadzieję, że ten handicapu nie okaże się zbyt duży.
Jeśli chodzi o drużynę gospodarzy to nie wiele mogę o nich napisać. Wedle moich zebranych informacji jest to drużyna amatorska, a samo to już mówi że powinno być ostre lanie ze strony gości . Goście grają na zapleczu ligue 1 więc powinniśmy oglądać w tym meczu przepaść . Po mojemu nawet jeśli goście wyjdą sobie na ten mecz rezerwami to i tak są drużyna o minimum 2-3 klasy lepsza . Sytuacja Paris FC w ligue 2 nie jest zła. Nie zagraża im ani spadek, ani awans do najwyższej klasy rozgrywkowej więc raczej o odpuszczaniu pucharu zbytniej mowy nie ma. Mamy też przerwę od rozgrywek ligowych z powodu mundialu co jest kolejnym plusem jeśli chodzi o ten typ. Spodziewam się w tym meczu tego, że goście cały mecz będą przeważali , że większość meczu to będą ataki pod bramką Cosne i zobaczymy kilka bramek Paris FC.
Nie sądzę też żeby gospodarze cokolwiek strzelili.
Jedynym zagrożeniem dla tego typu jest to, że goście po wyjściu na prowadzenie 2-3 bramkami odpuszcza sobie , ale nie sądzę.

Sporo zrobiła czerwona kartka dla gości w 25 minucie. No tego się nie spodziewałem że wyłapią czerwień z amatorami
 
Ostatnia edycja: