>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przedarty Kupon!!!

igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Witam wszystkich. Dzisiaj poszedłem do stsów by wysłać kilka kuponów. Wprawdzałem wyniki i kiedy zauważyłem,że już jeden kupon mi nie wejdzie postanowiłem go oderwać od pozostałych. Niestety pech tak chciał,że przed przez przypadek przerwałem kupon na niedziele w miejscu w którym znajduje się kod kreskowy. I tu tkwi moje pytanie. Co prawda jeszcze nie wszedł mi ten kupon, ale już od dawna miałem się o to spytać czy jeżeli kod kreskowy na kuponie jest przedarty a kupon wszedł to jest taka szansa żeby w punkcie zawarcia zakładu odebrać wygraną? Licze, że ktoś odpowie na tego posta.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Istnieje możliwosc ręcznego wpisania kodu co pewnie nie raz zauważyłeś np. w sklepach. To dlaczego w tym przypadku miałoby byc inaczej. Ale nie jestem pewny.
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
W razie czego powiedz, że chcesz rozmawiać z szefem ????

A tak na serio to nie będzie żadnego problemu. Mój kumpel też podarł swój kupon bo myślał, że mu nie wejdzie(a oczywiście wszedł) i przyjęli bez żadnego słowa.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
spoko wyplaca ci. mi kiedys jak wychdoziłem z toto zaczoł padac descz kupon zamukł a go złozyłem na pól. pozniej nie chciałem go rozrywac bo ciezko było odkleic. o wziełem nad ogniem go osusyszyłem. to wyskoczyły na nim czarne plamy ???? a i tak mi kupon babka wyplaciła.
 
Do góry Bottom