>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Propozycje rozwoju i pomysły zmian w dziale Hokej

Status
Zamknięty.
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Patrząc na to co w ostatnich tygodniach/ dniach dzieje się na tyłach Avto do głowy przyszedł mi pewien pomysł. Może fajny, może głupi....zobaczymy, czy sie przyjmie. Powiedzmy, ze chcemy pomóc drużynie, mamy taką możliwość i decydujemy o obsadzie bramki ???? Żeby trochę uspokoić obronę i zadbać o mocno nadwyrężoną psychikę Sokhatskego możemy ściągnąć dowolnego bramkarza z Europy. Żeby było zabawniej poza wyborem bramkarza musimy podać argumentacje ???? Może być na poważnie lub z przymrużeniem oka.
Przykładowo mój wybór, to Leonardo Genoni ( Bern ) bo ( i tu powinna byc argumentacja )
Zaczynając zabawę do tablicy wywołuje Mark1973. Po podaniu typu i argumentów Mark ciągnie temat dalej wskazując kolejną osobę.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
To sobie załóżcie temat na takie gimbusowe zabawy a ten dział niech będzie taki jaki był - świetny merytorycznie z fajnymi typami.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
To sobie załóżcie temat na takie gimbusowe zabawy a ten dział niech będzie taki jaki był - świetny merytorycznie z fajnymi typami.
A dlaczego wszystko musi być smiertelnie poważne ? Nic temu działowi nie zabieram, a rzuciłem hasło, żeby przez pare postów bylo inaczej. Przeglądając pare stron do tyłu nie widze Twoich wpisów w tym dziale, wiec w sumie nie wiem o co Ci chodzi. Przecież i tak się tu nie udzielasz.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Bo to jest dział merytoryczny do typów. Jest założony osobny temat do różnych dyskusji./ do usunięcia
Nie upieram sie. Sam wypowiadam sie tutaj stricte merytorycznie.
Rzuciłem tylko propozycje. Skasujcie i jutro wracamy do typowania.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Patrząc na to co w ostatnich tygodniach/ dniach dzieje się na tyłach Avto do głowy przyszedł mi pewien pomysł. Może fajny, może głupi....zobaczymy, czy sie przyjmie. Powiedzmy, ze chcemy pomóc drużynie, mamy taką możliwość i decydujemy o obsadzie bramki ???? Żeby trochę uspokoić obronę i zadbać o mocno nadwyrężoną psychikę Sokhatskego możemy ściągnąć dowolnego bramkarza z Europy. Żeby było zabawniej poza wyborem bramkarza musimy podać argumentacje ???? Może być na poważnie lub z przymrużeniem oka.
Przykładowo mój wybór, to Leonardo Genoni ( Bern ) bo ( i tu powinna byc argumentacja )
Zaczynając zabawę do tablicy wywołuje Mark1973. Po podaniu typu i argumentów Mark ciągnie temat dalej wskazując kolejną osobę.
Ja również uważam, że średnim pomysłem będzie taka zabawa akurat w tym dziale, ale chętnie poznam opinie pozostałych którzy udzielają się w temacie. Jeśli większość będzie na &quot;nie&quot; - jutro powyższe posty zostaną usunięte. Pozdrawiam!
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Nie upieram sie. Sam wypowiadam sie tutaj stricte merytorycznie.
Rzuciłem tylko propozycje. Skasujcie i jutro wracamy do typowania.
Sam się nie znam na hokeju ale lubię czytać ten dział bo na chwilę obecną chyba najlepszy merytorycznie na forum. Dyskusje o bramkarz też bym poczytał ale myślę, że bardziej odpowiednie miejsce to nowozałożony dział do dyskusji live
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Sam się nie znam na hokeju ale lubię czytać ten dział bo na chwilę obecną chyba najlepszy merytorycznie na forum. Dyskusje o bramkarz też bym poczytał ale myślę, że bardziej odpowiednie miejsce to nowozałożony dział do dyskusji live
Trochę to miałem na celu, żeby w formie zabawy niektórzy ( w tym ja ) mogli poszerzyć swoją wiedzę. Akurat jak o bramkarzy chodzi. Ja osobiście jaram sie nimi najbardziej. Każdy wie kim jest....nie wiem....na przykład Vasilevski, a wspomniany przeze mnie Genoni ? Może sie myle, ale wydaje mi sie, że tego bramkarza kojarzy co najwyżej kilkanaście osób, ktorzy czytają posty. Może taka forma zabawy wniosłaby coś ciekawego, ale faktycznie, to chyba nie ten dział.
W każdym razie zawsze można coś stworzyć i temat bramkarzy, i nie tylko - ugryźć w ten, czy inny sposób.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
To Panowie jeżeli jest taka Nasza wola podyskutować o zawodnikach, (bramkarzach, obrońcach, centrach, typowych napadziorach, zawodnikach zadaniowych),to proponuje nowy temat w dziale hokej.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Ja bym to wrzucił poprostu w temat rozmów live wyłączył nabijanie postów i niech się zabawa przy hokeju toczy. A jeśli chcecie robić zabawę konkursy itd to proszę bardzo - a może dla 12 najbardziej aktywnych zorganizować jakiś mini konkurs na czas play off? 4 rozstawionych kolejnych 8 w pre eliminacjach. Dowoli albo 5 typów na ako albo coś na zasadzie wygraj ligę budujemy zespół 5 zawodników i liczymy punkty? Opcji sporo więc rzucam luźno pod dyskusje. Symbolicznie o szacunek forum, range znawcy itd ;) za moich czasów moderowania był co roku zapomniany już widzę konkurs hokejowe, a szkoda ;) ale tak jak wspominałem wyżej cała ta dyskusje warto przenieść z tego tematu by utrzymać merytorycznie to miejsce
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja bym to wrzucił poprostu w temat rozmów live wyłączył nabijanie postów i niech się zabawa przy hokeju toczy. A jeśli chcecie robić zabawę konkursy itd to proszę bardzo - a może dla 12 najbardziej aktywnych zorganizować jakiś mini konkurs na czas play off? 4 rozstawionych kolejnych 8 w pre eliminacjach. Dowoli albo 5 typów na ako albo coś na zasadzie wygraj ligę budujemy zespół 5 zawodników i liczymy punkty? Opcji sporo więc rzucam luźno pod dyskusje. Symbolicznie o szacunek forum, range znawcy itd ;) za moich czasów moderowania był co roku zapomniany już widzę konkurs hokejowe, a szkoda ;) ale tak jak wspominałem wyżej cała ta dyskusje warto przenieść z tego tematu by utrzymać merytorycznie to miejsce
Wiele z tych rzeczy które podałeś jest do zrealizowania wg mnie a zabawa by była przednia.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
A dlaczego wszystko musi być smiertelnie poważne ? Nic temu działowi nie zabieram, a rzuciłem hasło, żeby przez pare postów bylo inaczej. Przeglądając pare stron do tyłu nie widze Twoich wpisów w tym dziale, wiec w sumie nie wiem o co Ci chodzi. Przecież i tak się tu nie udzielasz.
Nie udzielam sie bo się kompletnie nie znam na hokeju. A z Rosją mam tyle wspolnego, że nie raz piłem rosyjska wódkę ;)
Natomiast uważam, że dział hokejowy jest zdecydowanie najlepszy na tym forum właśnie dzięki świetnym typom chłopaków i nie trzeba rozwalać merytorycznych tematów jakimiś innymi wpisami.
W innych tematach robta co chceta ????
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Wielu moich znajomych chciałoby wniknąć w hokeja, ale ten sport to nisza. Problemem dla jednych jest brak znajomości rosyjskiego, dla innych angielskiego. Każdemu coś tam stoi na przeszkodzie.
Mam w głowie jakiś zarys tego, jak by to mogło wyglądać, ale temat do dyskusji.
Może coś na zasadzie panelu dyskusyjnego, który będzie miał swoje wątki, typu:bramkarze, przednie, tylne formacje itd.
Ja np. mogę zrobić jakiś top 5 bramkarzy Liigi. Nie chciałbym,żeby to była tylko tabelka, ale coś merytorycznego. Pół strony o każdym z nich. Kariera, dlaczego taki wybór, ciekawostki plus jakieś materiały foto, video w linkach, czy coś. Jest Marek, rasijskij - może Wy wzięlibyście na tapetę KHL. Żeby zachować proporcje to w przypadku tej ligi może top 10. Jest SHL - może wziąłby szwedzką pod lupę. Rybarz, czy Ocelovy - Czeską. Każdy musiałby chcieć to zrobić, ale podaję gości, których uważam za dobrych fachowców. Stąd wasze nicki w tej wiadomości. Moglibyście sporo wnieść do tematu.
Można się jakoś umówić np. że od założenia wątku każdy w ciągu tygodnia przygotuje swoje. I tak możemy ruszyć bramkarzy, przejechać się po formacjach, trenerach, klubach...co tylko chcecie.
Wiem, że to forum bukmacherskie, ale dla mnie osobiście w hokeju jest masa ważniejszych rzeczy niż kupony, a próżno szukać miejsca z którego można czerpać wiedzę o hokeju, przy okazji typować, robić konkursy itd. Zobaczcie co zrobili goście z nhlw.pl. Ja nie chciałbym żeby to był wyznacznik,bo ich nie dogonimy, ale na mniejszą skalę możemy coś zrobić dla samych siebie i ludzi, którzy chcą wejść w tematy hokejowe. Zdaje sobie sprawę, że to od czego się zaczęło, to spam jeśli chodzi o ten dział, ale czy te posty mogą tu zostać dopóki nie zdecydujemy, czy coś robimy ?
Nie udzielam sie bo się kompletnie nie znam na hokeju. A z Rosją mam tyle wspolnego, że nie raz piłem rosyjska wódkę ;)
Natomiast uważam, że dział hokejowy jest zdecydowanie najlepszy na tym forum właśnie dzięki świetnym typom chłopaków i nie trzeba rozwalać merytorycznych tematów jakimiś innymi wpisami.
W innych tematach robta co chceta ????
Też już do tego doszedłem pare postów wyżej. To są ludzie z pasją i fajnie być pośród takich
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ciekawe pomysły. Podoba mi się pomysł z konkursem i charakterystyka zawodników. Dzisiaj nie mam czasu, ale jutro przeniosę całą dyskusję do tematu LIVE i czekam na kontynuację tematu. Może ktoś wpadnie na jakieś ciekawe rozwiązania. Piszcie śmiało. Do jutra możecie pisać tutaj. Rano zajmę się wszystkim i zrobię porządek w temacie. Pozdrawiam!
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Ciekawe pomysły. Podoba mi się pomysł z konkursem i charakterystyka zawodników. Dzisiaj nie mam czasu, ale jutro przeniosę całą dyskusję do tematu LIVE i czekam na kontynuację tematu. Może ktoś wpadnie na jakieś ciekawe rozwiązania. Piszcie śmiało. Do jutra możecie pisać tutaj. Rano zajmę się wszystkim i zrobię porządek w temacie. Pozdrawiam!
Odpozdrawiam.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja bym to wrzucił poprostu w temat rozmów live wyłączył nabijanie postów i niech się zabawa przy hokeju toczy. A jeśli chcecie robić zabawę konkursy itd to proszę bardzo - a może dla 12 najbardziej aktywnych zorganizować jakiś mini konkurs na czas play off? 4 rozstawionych kolejnych 8 w pre eliminacjach. Dowoli albo 5 typów na ako albo coś na zasadzie wygraj ligę budujemy zespół 5 zawodników i liczymy punkty? Opcji sporo więc rzucam luźno pod dyskusje. Symbolicznie o szacunek forum, range znawcy itd ;) za moich czasów moderowania był co roku zapomniany już widzę konkurs hokejowe, a szkoda ;) ale tak jak wspominałem wyżej cała ta dyskusje warto przenieść z tego tematu by utrzymać merytorycznie to miejsce
Ciekawy pomysł z tym mini konkursem na czas PO. Myślałem o czymś podobnym, ale nie byłem pewien co do formy zabawy. Problem tkwi w małej liczbie osób, które się udzielają w temacie, bo ciężko wybrać dwunastu najlepszych z mniej niż dziesięciu ???? chyba, że dołączyły by osoby z tematów czeskiego, polskiego i innych. Co do nagród to jest dużo możliwości - jakaś ranga, punkty reputacji - a i sama wygrana PO byłaby przyjemna ????
Z czymś na zasadzie &quot;wygraj ligę&quot; można by ruszyć w przyszłym sezonie bo brzmi ciekawie, a bez sensu zaczynać w połowie rozgrywek... Tutaj KLIK jest sympatycznie wyglądająca liga fantasy KHL i NHL, ale język chyba tylko rosyjski (wybieramy sobie trzy piątki i dwóch bramkarzy), wygląda to tak:

Na pewno nie wiele osób tutaj posługuje się Rosyjskim, bo można było by skorzystać z tej stronki. Jest przejrzysta i oszczędziła by czasu ????​
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wielu moich znajomych chciałoby wniknąć w hokeja, ale ten sport to nisza. Problemem dla jednych jest brak znajomości rosyjskiego, dla innych angielskiego. Każdemu coś tam stoi na przeszkodzie.
Mam w głowie jakiś zarys tego, jak by to mogło wyglądać, ale temat do dyskusji.
Może coś na zasadzie panelu dyskusyjnego, który będzie miał swoje wątki, typu:bramkarze, przednie, tylne formacje itd.
Ja np. mogę zrobić jakiś top 5 bramkarzy Liigi. Nie chciałbym,żeby to była tylko tabelka, ale coś merytorycznego. Pół strony o każdym z nich. Kariera, dlaczego taki wybór, ciekawostki plus jakieś materiały foto, video w linkach, czy coś. Jest Marek, rasijskij - może Wy wzięlibyście na tapetę KHL. Żeby zachować proporcje to w przypadku tej ligi może top 10. Jest SHL - może wziąłby szwedzką pod lupę. Rybarz, czy Ocelovy - Czeską. Każdy musiałby chcieć to zrobić, ale podaję gości, których uważam za dobrych fachowców. Stąd wasze nicki w tej wiadomości. Moglibyście sporo wnieść do tematu.
Można się jakoś umówić np. że od założenia wątku każdy w ciągu tygodnia przygotuje swoje. I tak możemy ruszyć bramkarzy, przejechać się po formacjach, trenerach, klubach...co tylko chcecie.
Wiem, że to forum bukmacherskie, ale dla mnie osobiście w hokeju jest masa ważniejszych rzeczy niż kupony, a próżno szukać miejsca z którego można czerpać wiedzę o hokeju, przy okazji typować, robić konkursy itd. Zobaczcie co zrobili goście z nhlw.pl. Ja nie chciałbym żeby to był wyznacznik,bo ich nie dogonimy, ale na mniejszą skalę możemy coś zrobić dla samych siebie i ludzi, którzy chcą wejść w tematy hokejowe. Zdaje sobie sprawę, że to od czego się zaczęło, to spam jeśli chodzi o ten dział, ale czy te posty mogą tu zostać dopóki nie zdecydujemy, czy coś robimy ?
To o czym piszesz wygląda już na &quot;grubszy&quot; projekt i trzeba było by doprecyzować jak to mogło by wyglądać dokładnie. Każdy oprócz aktywności na forum ma swoje obowiązki jak praca/dzieci itd. Jestem przekonany, że nie jest to robota na tydzień. Wydaje mi się, że stworzenie jakiejś większej bazy informacji dotyczących zawodników może pochłonąć dużo czasu i trzeba zadać sobie pytanie czy na pewno to się komuś przyda. Ja np. głównie śledzę losy rosyjskich hokeistów - czy to w KHL czy w NHL/AHL, kariery Rosjan w USA/Kanadzie, transfery za ocean, poczynania prospektów itd. Generalnie: rosyjscy zawodnicy to mój konik, a resztą interesuje się na tyle na ile muszę lub przy okazji. Zobaczymy jak się potoczy dalej temat o którym piszesz, a może wypowiedzą się jeszcze mark1973 gucci-mane roberto18 jozzy22 styrbjorn alpha igtel ocelovyfanda rybarz shl-hokej grzecho-30911 jinx - jeśli kogoś pominąłem - wybaczcie ????
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
To o czym piszesz wygląda już na &quot;grubszy&quot; projekt i trzeba było by doprecyzować jak to mogło by wyglądać dokładnie. Każdy oprócz aktywności na forum ma swoje obowiązki jak praca/dzieci itd. Jestem przekonany, że nie jest to robota na tydzień. Wydaje mi się, że stworzenie jakiejś większej bazy informacji dotyczących zawodników może pochłonąć dużo czasu i trzeba zadać sobie pytanie czy na pewno to się komuś przyda.
Jest dokładnie ta, jak piszesz, ale co do samej potrzeby stworzenia takiego projektu, to zapewniam, że to się bardzo przyda. Już o tym pisałem, że hokej jest niszą i informacje nie są tak dostępne, jak w innych popularniejszych dyscyplinach. Ja też jestem średnio czasowy, ale chciałbym w to wejść. Jednak tak, jak napisałeś - niech się jeszcze koledzy wypowiedzą.
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Witam, jako że zostałem wywołany do tablicy to bardzo chętnie pomogę tworzeniu takiej &quot;bazy danych&quot;. Myślę, że coś tam się orientuję w rzeczywistości NHL i KHL, a także naszej wspaniałej polskiej elity ;) jeśli chodzi o ligi skandynawskie to raczej pełniłbym rolę studenta ???? ale ambitnego!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom