>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocje alkoholowe - temat informacyjny.

qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Zakładam, że większość ma ponad 18 lat i też czasem lubi zasmakować trunków, a jeśli uda się je znaleźć w sklepach po niższych cenach to super sprawa.Stąd ten temat i chciałbym aby miał on charakter informacyjny, tj. nie pisać, że jeden lubi Whisky a drugi woli czystą, ale głównie jeśli ktoś zauważy, że gdzieś jest jakaś promocja na dany alkohol to niech wpisze się w ten temat, może ktoś będzie chciał skorzystać.
Chyba nie muszę dodawać, że nie chodzi o promocję w sklepie osiedlowym, raczej chodzi o o sklepy/dyskonty typu Tesco, Lidl czy jakieś Biedronki.

Kolega lukiaszenko uraczył Nas już cenną informacją :

W Lidlu trwa tydzień niemiecki. Veltins, Konig Pilsener i Bitburger po 1,99zł, a Paulaner po 3,99.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Kozinho Ty pijaku ????
Najlepszą promocją był swego czasu Export Perełki - 2 sztuki za 3 zł, szkoda, że o 17 w I dniu promocji zapasy carrefoura się skończyły :|
Kasztelan w Carrefourze stoi po 1.99, polecam.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Wybrałem się na wycieczkę rowerową do Lidla z tej okazji i zdecydowanie Paulaner najlepszy.
Do tego jeszcze Desperados w biedronce po dobrej cenie jak ktoś lubi.
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
W Stokrotce promocja na Tyskie. 7 puszek + szklanka z wizerunkiem Figo za 17zł ( o ile dobrze pamiętam).
W Żabce kupowałem dwa czteropaki Tyskiego i właśnie dostałem taką szklankę.
Polo Market - x4 Harnasie za bodajże 7.77zł. Może ktoś reflektuje ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Harnasie w puszkach? Na narty kiedyś wziąłem 2 4-paki za dyche z carrefoura, mimo, że za taką cenę, ciężko wypić.
Natknął się gdzieś poza Stolicą na szklanki Królewskiego (Mistrz Polski 2012)?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Natknął się gdzieś poza Stolicą na szklanki Królewskiego (Mistrz Polski 2012)?
Ta promocja właśnie jest skierowana tylko do Warszawiaków. Wiec musisz się wybrać do stolicy, co do szklanek to rzeczywiście fajne :razz:
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W carrefourze sporo piwa w gazetce promocyjnej
Lech Shandy 2,39
Ośmiopak Żubra 16
4-pak Kasztelana 8,9
4-pak Carlsberga 10,94
Pilsner Urquel 4.79 :]
6-pak Lecha 14
Pił ktoś tego w/w Lecha Shandy czy jakoś tak? Nadaje się to? Wziąłbym może dziś.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
pił ktoś nowe piwo jabłkowe ?

zajebiście przyjemny napój , na gorące dni , do wypicia w 10 sek.

55% soku , 45% alko , a i tak 4.5% ;)
 
Do góry Bottom