>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Programy Bukmacherskie

madox2010 55,5K

madox2010

Użytkownik
Witam. Tak się zastanawiam czy są jakieś programy bukmacherskie gdzie jest możliwość zaplanowania zakładu. A mianowicie chodzi mi o to ze z racji ze gram najczęściej na żywo a nie mam ostatnio czasu by śledzić meczów. Zmierzam do tego ze jak bym chciał zagrać na (over 0,5 gola do HT) wiadomo ze kurs na start jest niski a ja bym chciał gra po kursie np. 3,0 i jeśli nie strzela do powiedzmy 30min. gdzie kurs podskoczy do 3.0 to automatycznie obstawi jeśli padnie bramka przed to zakładu nie ma. Zazwyczaj typuje sobie kilka meczów dzień wcześniej a potem musze śledzić je na bieżąco żeby obstawić a tak zaplanował bym se to wcześniej. Wiem ze są takie na giełdę Betfair ale czy sa dla innych bukmacherów jak Bet365 albo William hill. Mam nadzieje ze napisałem zrozumiale, jak ktoś zna lub używa to prosił bym o jakieś nazwy lub linki.
Dzieki
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Bot - pierwsze co mi przychodzi na myśl. Ale to są rzeczy dla grubszych rybek, które mówiąc ładnie operują większymi stawkami i grają lekko szemrane mecze. Program, który za ciebie klika, kiedy kurs osiągnie pożądaną wartość lub będzie pożądana linia. Ale jak wspomniałem to koszt kilkunastu - kilkudziesięciu patyków. Darmowych programów w tym stylu nie znam i myślę że nikt rozsądny by ich w internetach za darmo nie umieszczał ;)
 
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Bot - pierwsze co mi przychodzi na myśl. Ale to są rzeczy dla grubszych rybek, które mówiąc ładnie operują większymi stawkami i grają lekko szemrane mecze. Program, który za ciebie klika, kiedy kurs osiągnie pożądaną wartość lub będzie pożądana linia. Ale jak wspomniałem to koszt kilkunastu - kilkudziesięciu patyków. Darmowych programów w tym stylu nie znam i myślę że nikt rozsądny by ich w internetach za darmo nie umieszczał ;)
Ciekawe jak to wygląda w praktyce. Czy wystarczy zalogować się na buka i wybrać interesujące nas mecze. Co jak nas wyloguje i jak np. ma się taki program do jakiegoś rodzaju progresji.
 
madox2010 55,5K

madox2010

Użytkownik
Wiem ze na betfair bylo cos takiego ale minus był taki ze musiał być włączony komputer (laptop) cały czas nie działało to w chmurze.
Liczę sie z tym ze nie będzie to za darmo. jeśli b y było to w rozsądnej cenie był bym w stanie zapłacić. Ale warunek ze musiało by to współpracować z innymi bukami niż betfair . Ale sprawdze tego BOT-a dzieki.
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
"madox" - pewien nie jestem, to już 3 lata jak BF wycofał się z Polski, ale raczej działało po wyłączeniu. Kasowane było w przypadku zawieszenia rynku przez BF, co często zdarzało się i to bez powodu. Pamiętam, że któregoś ranka miło mnie zaskoczył stan konta, zapomniałem skasować swoją ofertę podczas zabawy w trading, kurs poszedł w dobrą stronę, a konik wygrał :)
"bunio" - wybierasz kurs jaki cię interesuje, wprowadzasz swoją stawkę i czekasz aż rynek dojdzie :)
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Bot - pierwsze co mi przychodzi na myśl. Ale to są rzeczy dla grubszych rybek, które mówiąc ładnie operują większymi stawkami i grają lekko szemrane mecze. Program, który za ciebie klika, kiedy kurs osiągnie pożądaną wartość lub będzie pożądana linia. Ale jak wspomniałem to koszt kilkunastu - kilkudziesięciu patyków. Darmowych programów w tym stylu nie znam i myślę że nikt rozsądny by ich w internetach za darmo nie umieszczał ;)
Nie przesadzajmy z cena bo to proste do zrobienia jest w miare. Jesli sam postawi 0-0 przed meczem to program musi tylko sledzic wynik czyli sprawdzac czy jedno z zer nie zmienilo wartosci i jesli nie zmienilo, to gdy w okienku czasu pojawi sie wartosc "30" znalezc okienko z "ponad 0.5" (czy podobnej zaleznie od buka) i zagrac za dana wartosc kontre. Takie cos to wydatek max kilkuset zl. Ja kiedys gdy gralem w konkursy gdzie trzeba bylo "zdobywac" glosy na dana prace/zdjecie zrobilem tak, ze program sam wchodzil na strone glosowania, klikal glosuj, wpisywal adres mailowy, logowal sie na poczte, wchodzil w maila i klikal w link potwierzajacy glos, potem zmienial IP, czyscil cookies i akcje powtarzal od nowa z nowym adresem mailowym. Zajelo mi to z 1 dzien, tylko, ze ja nie jestem informatykiem, wiec dla kogos w temacie bot jakiego potrzebujesz to godzina czy dwie pracy. Ale lepiej poszukaj strony, ktora Ci oferuje mozliwosc stawiania przedzialow czasu, takie cos ma np. Unibet i w niektorych meczach jest 0-29.59 i wtedy wygrana wpada, a wiadomo, ze przy kontrze jakas strata na roznicy kursowej zawsze jest. Pomijam juz zdarzenia losowe typu karny w 28 minucie poddany VAR, wiem wtedy kursy zostaja zawieszone, a po VAR wykonany moze zostac w 31 munucie i kontry nie zdarzysz zagrac.
Post automatycznie złączony:

Teraz sprawdzilem, Unibet ma na bank przedzial 0-30
 
madox2010 55,5K

madox2010

Użytkownik
Nie przesadzajmy z cena bo to proste do zrobienia jest w miare. Jesli sam postawi 0-0 przed meczem to program musi tylko sledzic wynik czyli sprawdzac czy jedno z zer nie zmienilo wartosci i jesli nie zmienilo, to gdy w okienku czasu pojawi sie wartosc "30" znalezc okienko z "ponad 0.5" (czy podobnej zaleznie od buka) i zagrac za dana wartosc kontre. Takie cos to wydatek max kilkuset zl. Ja kiedys gdy gralem w konkursy gdzie trzeba bylo "zdobywac" glosy na dana prace/zdjecie zrobilem tak, ze program sam wchodzil na strone glosowania, klikal glosuj, wpisywal adres mailowy, logowal sie na poczte, wchodzil w maila i klikal w link potwierzajacy glos, potem zmienial IP, czyscil cookies i akcje powtarzal od nowa z nowym adresem mailowym. Zajelo mi to z 1 dzien, tylko, ze ja nie jestem informatykiem, wiec dla kogos w temacie bot jakiego potrzebujesz to godzina czy dwie pracy. Ale lepiej poszukaj strony, ktora Ci oferuje mozliwosc stawiania przedzialow czasu, takie cos ma np. Unibet i w niektorych meczach jest 0-29.59 i wtedy wygrana wpada, a wiadomo, ze przy kontrze jakas strata na roznicy kursowej zawsze jest. Pomijam juz zdarzenia losowe typu karny w 28 minucie poddany VAR, wiem wtedy kursy zostaja zawieszone, a po VAR wykonany moze zostac w 31 munucie i kontry nie zdarzysz zagrac.
Post automatycznie złączony:

Teraz sprawdzilem, Unibet ma na bank przedzial 0-30
Post automatycznie złączony:

Tak wiem jest paru bukmacherów którzy mają ofertę na przedział czasowy ale minus tego jest ze jak nie wpadnie np. do 30min to potem juz nie ma szans postawienia a i kurs na takie zdarzenie jest dość niski. Ja bym chciał żeby postawił automatycznie jak kurs przekroczy np. 3.0 i nie ważne w której min to będzie. Można grać w betfair ale to giełda i nie chce mis ie zakładać nowego konta. Kiedyś byłem tam zarejestrowany ale to były lata temu. Myślę ze nie jest to jakoś trudno zrobić taki program dla osób które znają się na programowaniu podejrzewam ze ze zajęło by to chwile problem myślę ze jak to by ze sparować z poszczególnymi bukami. Może jak kiedyś znajdę więcej czasu i chęci, poczytam, skonsultuję i może cos popróbuje w tym kierunku zrobić cos prostego.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Witam. Tak się zastanawiam czy są jakieś programy bukmacherskie gdzie jest możliwość zaplanowania zakładu. A mianowicie chodzi mi o to ze z racji ze gram najczęściej na żywo a nie mam ostatnio czasu by śledzić meczów. Zmierzam do tego ze jak bym chciał zagrać na (over 0,5 gola do HT) wiadomo ze kurs na start jest niski a ja bym chciał gra po kursie np. 3,0 i jeśli nie strzela do powiedzmy 30min. gdzie kurs podskoczy do 3.0 to automatycznie obstawi jeśli padnie bramka przed to zakładu nie ma. Zazwyczaj typuje sobie kilka meczów dzień wcześniej a potem musze śledzić je na bieżąco żeby obstawić a tak zaplanował bym se to wcześniej. Wiem ze są takie na giełdę Betfair ale czy sa dla innych bukmacherów jak Bet365 albo William hill. Mam nadzieje ze napisałem zrozumiale, jak ktoś zna lub używa to prosił bym o jakieś nazwy lub linki.
Dzieki
programy do obstawiania surebetow tak dzialaja. nie jest to moja wiedza, dwie nazwy jakie znam to betburger i rebelbetting, obie pojawily sie na tym forum. poszukaj sobie w google jak dzialaja. pewnie jest wiecej takich programow, ja nie uzywam i na oczy zadnego nie widzialem.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
te programy za Ciebie nie obstawiaja, potrzebne boty sa, dla w miare ogarnietego goscia to robota na krotki czas
Znam pare osob co korzysta z roznych botow, pod gielde, pod beta itp itd, mysle, ze nie problem znalezc odpowiedniego goscia za nie duze pieniadze
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Widze, ze malo jeszcze wiecie o bukmacherce. Jakie boty, programy😁Przeciez sa buki gdzie jest autozaklad. Ale dziala to tylko na live. Ustawiasz stawke np 100zl,zdarzenie np ov 0,5ht i kurs np @2,4. I jak kurs na zywo dojdzie do wartosci @2,4 na ov 0,5ht to zaklad sie automatycznie stawia. Proste😉
 
C 0

Cez24

Użytkownik
Widze, ze malo jeszcze wiecie o bukmacherce. Jakie boty, programy😁Przeciez sa buki gdzie jest autozaklad. Ale dziala to tylko na live. Ustawiasz stawke np 100zl,zdarzenie np ov 0,5ht i kurs np @2,4. I jak kurs na zywo dojdzie do wartosci @2,4 na ov 0,5ht to zaklad sie automatycznie stawia. Proste😉

zgadza sie ;) jest tak jak mowisz ;) z ta roznica ze nie musi to byc wcale zaklad live ;) taka opcje posiada 888starz w app.
 
Do góry Bottom