>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Program do valuebetów (testy)

dukat 7

dukat

Użytkownik
Witam serdecznie.
Mając wolniejszą chwilę postanowiłem powrócić do pewnego projektu, który zapowiadał się bardzo obiecująco. Mianowicie chodzi o wyszukiwanie valuebetów. Jakiś czas temu wrzuciłem na forum arkusz excela, który porównywał kursy i wyszukiwał te &quot;przewartościowane&quot;. Teraz, zmodyfikowałem nieco algorytm obliczeniowy i mam zamiar przeprowadzić testy na kursach archiwalnych. testowanie jest banalnie proste i sprowadza się do wpisaniu 4 lub 6 wartości, w zależności czy sprawdzamy zdarzenie 2 czy 3 drogowe. Jednak sprawdzenie większej liczby spotkań jest trochę czasochłonne, dlatego zwracam się do Was z prośba o pomoc w testach. Każdy, kto posiada trochę wolnego czasu i chciałby pomóc niech zostawi do siebie jakiś namiar, a ja wyślę nowy arkusz i opisze o co dokładnie mi chodzi. Proszę jednak, żeby zgłaszały się jedynie osoby, które naprawdę mają ochotę pomóc, a nie takie, które po kilku sprawdzonych spotkaniach przestaną przesyłać mi raporty.
Chciałbym, żeby testy wyglądały mniej więcej w taki sposób:
1. Każdy tester wybiera sobie dyscyplinę sportu/ligę do testów
2. Sprawdzamy program na kursach archiwalnych.
3. Tester sporządza raport, w którym zawierają się informacje podane przez program oraz to czy dany typ wszedł, czy nie.
Dokładniejsze informacje przekażę bezpośrednio zainteresowanym osobom.
Do testów wymagany jest excel 2007
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
wchodze w to, sam mialem zamiar przedsięwziąć coś podobnego, ale perspektywa wklepywania setek danych mnie przerażała, może razem będzie łatwiej, czekam na kontakt na PW albo gg 1194685
 
Do góry Bottom