>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Program antywirusowy

atlantian 0

atlantian

Użytkownik
Microsoft Security Essentials lub Avast ja tak jadę parę lat i nie narzekam.
Oba te programy są badziewne. Lepiej mieć jednego Spybot&#39;a niż te dwa, bo to jak zjeść grochówkę i pierdzieć ;)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Oba te programy są badziewne. Lepiej mieć jednego Spybot&#39;a niż te dwa, bo to jak zjeść grochówkę i pierdzieć ;)
Wiesz nie mówię tu o instalowaniu dwóch jednocześnie tylko jednego ,używałem obu i nie narzekam zero jakichkolwiek problemów ,więc dla mnie nie są badziewne możesz uzasadnić?

Z takich przydatnych jeszcze to CCleaner i Ad-Aware i nic szkodliwego mnie nie atakuje.
 
E 0

eljoniakos

Użytkownik
Jak masz dobry sprzęt to polecam Norton Internet Security. Na allegro kupisz samą licencję za niewielką kwotę i masz na rok czasu legala, a program według mnie jak i wielu osob chyba najlepszy
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Tylko Eset nod 32 - lekki, nie zamula kompa, największy % wykrywalności syfów.
Nie instaluj Nortona bo sobie zamulisz komputer cholernie.
Na II miejscu Kaspersky Antyvirus, reszta daleko w tyle.
Broń boże nie instaluj Avasta
 
S 0

sexy19941

Użytkownik
Pobierz najnowszą wersje Esed Noda-32 wpisz klucze (najłatwiej znaleście na chomikuj jest tam osoba które podaje świeże klucze co dziennie) \
I jeśli sam niczego nie spieprzysz to 99.99% wirusów nie ma szans
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
avast - darmowy, często aktualizowany i nie obciąża komputera. polecam
Avast nie ma firewalla, dopiero jak są jakieś skutki i dolegliwości działania wirusa wtedy załącza się Avast, jak nie wierzysz, wejdź na jakąś zawirusowaną stronę i miej Nod32/Kasperski a drugim razem tylko z Avastem zobaczysz co się stanie ;)
 
Do góry Bottom