>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Problem z wypłatą od Gamebookers

G 0

godlike73

Użytkownik
Witajcie.
Do tej pory zawsze bez problemów wypłacałem z Gamebookers (dużo tych wypłat nie było, sumy 300-700 zł). Jakiś czas temu zmieniłem konto w Moneybookers celem zmiany waluty z PLN na EURO. Po tej zmianie jedną wypłatę zleciłem na nowe już konto Moneybookers i nie było problemów. Przy drugiej za kilka dni zaczęły się schody. Czekałem przez parę dni na wypłatę, ale nic się nie działo, support nie poinformował mnie o tym że muszą zweryfikować moje konto. Napisałem do nich wiadomość co się dzieję, otrzymałem informację, że chcą mnie zweryfikować telefonicznie. Następnego dnia zadzwoniła pani od nich i zadała parę pytań, a na koniec rozmowy powiedziała że konto jest pomyślnie zweryfikowane i niedługo powinienem mieć środki u siebie na koncie MB. To się jednak nie stało, więc napisałem drugą wiadomość z zapytaniem co do mojej wypłaty. Okazało się, że chcą jeszcze zrzut ekranu mojego konta MB. Wysłałem zrzut i dostałem odpowiedź że jest ok i przekazują go do odpowiedniego działu. Po kilku dniach bez znaku życia z ich strony, znów zapytałem co się dzieje. Zaczęli zwalać wszystko na dział finansowy, twierdząc że nie dostali od nich odpowiedzi. Napisałem do ich pay-pro sam pytając co się dzieje i po kilku dniach otrzymałem odpowiedź, że potrzebują...zrzut ekranu z konta MB. Ok, wysłałem. W odpowiedzi stwierdzili, że chcą zweryfikować moje konto telefonicznie...wyjaśniłem że zrobił to już polski support. Nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Dzisiaj napisałem do polskiego supportu o tym wszystkim, to stwierdzili że...nadal nie otrzymali zrzutu ekranu mojego konta MB!
Wypłatę zleciłem 25 maja. Nie wiem już co robić, bo wygląda na to że będą mnie ciągle zbywać takimi odpowiedziami. Czy ktoś może mi coś doradzić, pomóc jak odzyskać pieniądze?
 
Do góry Bottom