>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Problem z wpłatą

D 0

diablodaniel

Użytkownik
Witam
Chcę wpłacić pieniądze na sportingbet za pomocą karty visa electron debetowej ale wyskakuje taki błąd 320007:please contact Customer Services to attempt to complete your deposit request: (320007). Czy jest to spowodowane niewłaściwym typem karty? Chociaż w opcjach jest do wyboru ten rodzaj karty. Posiadam konto w deutsche banku jeśli w czymś by to miało pomóc i jestem pełnoletni. Dziękuje z góry za pomoc
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Witam najprawdopodobniej nie można płacić tą kartą w internecie. Do tego celu jest inna karta, tylko do płatności online. Zrób normalny przelew, jeśli jest taka opcja najlepiej poprzez przelewy24 lub przelewy24 by moneybookers są to opcję płatności bardzo szybkie (przeważnie do kilkunastu minut), później wypłacisz bezpośrednio na konto bankowe. Ewentualnie zwykła płatność moneybookers (płatność natychmiastowa), wtedy jednak wypłata będzie tylko na moneybookers, niektórzy bukmacherzy wykluczają też możliwość bonusów tą metodą wpłaty. Nie wiem jak jest w sportingbet, musisz to sprawdzić. Możesz też zrobić standardowy przelew na ich konto, wtedy jednak możesz czekać nawet kilka dni na dopisanie środków do konta. Ps. sprawdziłem wpłaty przez moneybookers nie kwalifikują do otrzymania bonusów w sportingbet. Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom