>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Problem] z nagrywarką DVD

damianek632 9

damianek632

Użytkownik
Mam problem... bo od jakiegoś czasu moja nagrywarka DVD nie czyta płyt DVD+R wogóle a DVD-R czyta( a może czytało ale z wielkim trudem) bo dzis juz wogole DVD nie czyta ;/ zadnych plyt ;/ a CD-R czyta elegancko wszystkie ???? wie ktoś może czym to jest spowodowane? mialem reinstall systemu i jest tak samo... Nagrywarka jest firmy Samsung. Jak oddałem do serwisu na gwarancji to mówili ze im normalnie czyta all? nie wiem o co tu chodzi ;/

PS. jak wkładam DVD+R to pali sie lampka w DVD i tak dziwnie stuka ;/ w środku ;/
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Po pierwsze napisz dokładnie jaki to jest model nagrywarki to wtedy pomożemy ???? Chodzi mi na przykład o takie coś ;) Samsung TS G12A coś w tym rodzaju ... ;) Znajdziesz to albo w Nero albo w Menadżerze Urządzeń ???? Czekam na model ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Hmm może to być wina albo lasera albo oprogramowania wgranego do nagrywarki (czytaj firmware) Proponuję wgrać najnowszą wersję firmware to zobaczymy czy zadziała ;) Zamieszczam linka gdzie jest do ściągnięcia archiwum w którym znajduje sie najnowsza wersja firmware i program aby to wgrać ????

http://www.box.net/shared/h14b58rt24

W razie problemów napisz ;)
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
no mam probelm ....przy ladowaniu pliku wyskakuje mi MESSAGE:

This Firmware is not compatabile with the selected drive.Contact your system manyfacturer for information on firmware updates available for this drive.

i co teraz?:/
 
Do góry Bottom