>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z bukiem, prosze.o pomoc.

M 0

maniek39

Użytkownik
Witam, nie chcę narazie wymieniać jaki to bukmacher ale sprawa wygląda tak. Wchodzę ma konto i patrzę ponad 500 na minusie (debet) ! W meczu postawiłem handi +1,5 kartki żółte Milanu z meczu z Udinese( na żywo jest 3-2 żółte, a.oni że nie biorą pod uwagę z tej strony) na początku rozliczyli kupon wygrany.A teraz zrobili korektę i jest przegrany i chcą odemnie pieniędzy. I nic, że i tak dziś przegrałem te pieniądze i zostaną u nich to teraz mam wpłacić swoje i im oddac te 500!
Proszę o pomoc jakieś rady czy ktoś miał coś podobnego i czy udało się to jakoś pozytywnie rozwiązać. Jest to nowy buk. i nie wiem czy tylko oni robią takie numery. Z góry dziękuję za pomoc.
 
jozzy22 559,8K

jozzy22

Użytkownik
Niedawno podobne kwiatki były na fortunie również dotyczyło kartek w meczu PSG. Najpierw rozliczyli na plus a później okazało się ze na kontach są debety vo jednak rozliczyli na minus.
Każdy buk ma swoje źródło i dopóki tam będzie jak jest to nic nie wskorasz

Z tego co widzę to w zoltkach było 2:2 ale było też czerwo wiec pytanie jak traktują czerwone kartki? Może 1 czerwo=2 żółtka w takim razie mamy 4:2 w zoltkach wiec kupon przegrany
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam, nie chcę narazie wymieniać jaki to bukmacher ale sprawa wygląda tak. Wchodzę ma konto i patrzę ponad 500 na minusie (debet) ! W meczu postawiłem handi +1,5 kartki żółte Milanu z meczu z Udinese( na żywo jest 3-2 żółte, a.oni że nie biorą pod uwagę z tej strony) na początku rozliczyli kupon wygrany.A teraz zrobili korektę i jest przegrany i chcą odemnie pieniędzy. I nic, że i tak dziś przegrałem te pieniądze i zostaną u nich to teraz mam wpłacić swoje i im oddac te 500!
Proszę o pomoc jakieś rady czy ktoś miał coś podobnego i czy udało się to jakoś pozytywnie rozwiązać. Jest to nowy buk. i nie wiem czy tylko oni robią takie numery. Z góry dziękuję za pomoc.
Dziwne że nie chcesz powiedzieć co to za bukmacher. Jesli tam nie będziesz gral to zostaw debet i po sprawie. Nic ci nie mogą zrobic
 
M 0

maniek39

Użytkownik
Pierwotnie omawiany kupon był nieprawidłowo rozliczony jako wygrany, wobec czego zgodnie z zapisami regulaminu: „§ 28. Wypłata Wygranych, 4. W przypadku, gdy na Koncie nieprawidłowo zostanie przypisana kwota Wygranej (np. przez wprowadzenie nieprawidłowego wyniku, zmianę wyniku), Spółka ma prawo tak nieprawidłowo przypisaną kwotę Wygranej odliczyć z Konta Uczestnika bez uzyskania jego zgody w terminie do 30 dni od powzięcia informacji o nieprawidłowym przypisaniu do Konta Uczestnika Wygranej. Jeżeli Uczestnik przed dokonaniem odliczenia przez Spółkę nieprawidłowo przypisanej kwoty Wygranej, dokona jej wypłaty lub zawrze za nią przegrane Zakłady, Uczestnik jest zobowiązany do uiszczenia na Rachunek płatniczy Spółki brakującą kwotę w terminie 10 dni kalendarzowych licząc od dnia wezwania. Spółka ma prawo zawiesić Konto Uczestnika do czasu uregulowania zadłużenia oraz wystąpić na drogę sądową z roszczeniem odszkodowawczym, zgodnie z zasadami kodeksu cywilnego”.

W momencie rozliczenia kuponu jako przegrany, środki nienależnie przypisane na konto zostały odliczone, a na saldzie konta pojawił się minusowy stan.

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.
Post automatycznie złączony:

Mi kiedyś rusek zrobił konto na -2000, potem na 0 i do dzisiaj normalnie wypłacam. Olej to.
Kolego chcą kasę w 10dni żebym wypłacił A jak nie to sąd
Post automatycznie złączony:

Może ktoś mi pomóc napisać reklamację ja w tych pismach słaby jestem. Proszę mi napisać na.priv jeśli ktoś zechce.pomóc
Post automatycznie złączony:

Niedawno podobne kwiatki były na fortunie również dotyczyło kartek w meczu PSG. Najpierw rozliczyli na plus a później okazało się ze na kontach są debety vo jednak rozliczyli na minus.
Każdy buk ma swoje źródło i dopóki tam będzie jak jest to nic nie wskorasz

Z tego co widzę to w zoltkach było 2:2 ale było też czerwo wiec pytanie jak traktują czerwone kartki? Może 1 czerwo=2 żółtka w takim razie mamy 4:2 w zoltkach wiec kupon przegrany
Nie czerwona się nie wlicza bon to.noe kartki tylko ŻÓŁTE tylko się liczą na żywo jest 3-2 czyli wszedł by typ ale oni mi przysłali jakoś stronę że.jest 3-1 kartek żółtych
Post automatycznie złączony:

Pierwotnie omawiany kupon był nieprawidłowo rozliczony jako wygrany, wobec czego zgodnie z zapisami regulaminu: „§ 28. Wypłata Wygranych, 4. W przypadku, gdy na Koncie nieprawidłowo zostanie przypisana kwota Wygranej (np. przez wprowadzenie nieprawidłowego wyniku, zmianę wyniku), Spółka ma prawo tak nieprawidłowo przypisaną kwotę Wygranej odliczyć z Konta Uczestnika bez uzyskania jego zgody w terminie do 30 dni od powzięcia informacji o nieprawidłowym przypisaniu do Konta Uczestnika Wygranej. Jeżeli Uczestnik przed dokonaniem odliczenia przez Spółkę nieprawidłowo przypisanej kwoty Wygranej, dokona jej wypłaty lub zawrze za nią przegrane Zakłady, Uczestnik jest zobowiązany do uiszczenia na Rachunek płatniczy Spółki brakującą kwotę w terminie 10 dni kalendarzowych licząc od dnia wezwania. Spółka ma prawo zawiesić Konto Uczestnika do czasu uregulowania zadłużenia oraz wystąpić na drogę sądową z roszczeniem odszkodowawczym, zgodnie z zasadami kodeksu cywilnego”.

W momencie rozliczenia kuponu jako przegrany, środki nienależnie przypisane na konto zostały odliczone, a na saldzie konta pojawił się minusowy stan.

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.
Post automatycznie złączony:


Kolego chcą kasę w 10dni żebym wypłacił A jak nie to sąd
Post automatycznie złączony:

Może ktoś mi pomóc napisać reklamację ja w tych pismach słaby jestem. Proszę mi napisać na.priv jeśli ktoś zechce.pomóc
Post automatycznie złączony:


Nie czerwona się nie wlicza bon to.noe kartki tylko ŻÓŁTE tylko się liczą na żywo jest 2-2 czyli wszedł by typ ale oni mi przysłali jakoś stronę że.jest 3-1 kartek żółtych
Post automatycznie złączony:

Nie 3-2 tylko jest 2-2 masz rację pomyliłem sie w kartkach żółtych
 
Ostatnia edycja:
M 0

maniek39

Użytkownik
Niedawno podobne kwiatki były na fortunie również dotyczyło kartek w meczu PSG. Najpierw rozliczyli na plus a później okazało się ze na kontach są debety vo jednak rozliczyli na minus.
Każdy buk ma swoje źródło i dopóki tam będzie jak jest to nic nie wskorasz

Z tego co widzę to w zoltkach było 2:2 ale było też czerwo wiec pytanie jak traktują czerwone kartki? Może 1 czerwo=2 żółtka w takim razie mamy 4:2 w zoltkach wiec kupon przegrany
Post automatycznie złączony:

Zakład zawarł Pan na zdarzenie, iż Milan zdobędzie większą ilość żółtych kartek po uwzględnieniu handicapu +1,5. W meczu uzyskano 4 żółte kartki (3 dla Udinese, 1 dla Milanu).

Po uwzględnieniu handicapu wynik to 3:2,5 dla Udinese. W tej sytuacji to Udinese jest wygrywającą drużyną, zatem zdarzenie jest prawidłowo przegrane.

W linku zawarty jest oficjalny raport meczowy dostarczony przez organizatora meczu, dostępny na stronie ligi: ,,legaseriea ,,taka strona z tej podają że było 3-1 DLA Udinese na libescore jest 2-2!
 
Ostatnia edycja:
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Według oficjalnej strony rozgrywek kartkę w 87 minucie dostał Zeegelaar z Udinese a nie Castillejo z Milanu. W takim przypadku jest 3-1 dla Udinese w kartkach. Trzeba szukać video z meczu by zobaczyć co miało miejsce w tej minucie.
 
M 0

maniek39

Użytkownik
Według oficjalnej strony rozgrywek kartkę w 87 minucie dostał Zeegelaar z Udinese a nie Castillejo z Milanu. W takim przypadku jest 3-1 dla Udinese w kartkach. Trzeba szukać video z meczu by zobaczyć co miało miejsce w tej minucie.
Dobra i nawet jeśli jest faktycznie tak, że jest 3-1 i wiadomo ich błąd jeśli rozliczyli jako wygrany A teraz chcą kasy, która i.tak.jest u nich bo dziś przegrany kupon i co teraz ja musze im zwrócić 2 raz bo mają i tak.u siebie te 500 A teraz mam wpłacić ze swoich pieniędzy im bo popełnili błąd...był ktoś w takiej sytuacji?
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Dobra i nawet jeśli jest faktycznie tak, że jest 3-1 i wiadomo ich błąd jeśli rozliczyli jako wygrany A teraz chcą kasy, która i.tak.jest u nich bo dziś przegrany kupon i co teraz ja musze im zwrócić 2raz pieniądze z ich błędnego rozliczenia?
Ja już to przerabiałem u jednego z buków. Zwróciłem im kasę choć uważałem że w sądzie bym się wybronił. W moim przypadku miałem podstawy sądzić że wina leży po stronie buka i zakład jest wygrany tutaj buk ma rację o ile faktycznie w tej 87 minucie kartkę dostał gracz Udinese.
 
M 0

maniek39

Użytkownik
Ja już to przerabiałem u jednego z buków. Zwróciłem im kasę choć uważałem że w sądzie bym się wybronił. W moim przypadku miałem podstawy sądzić że wina leży po stronie buka i zakład jest wygrany tutaj buk ma rację o ile faktycznie w tej 87 minucie kartkę dostał gracz Udinese.
To dlaczego na livescore jak byk 2-2, ale co lepiej zapłacić przecież to nie moja wina, że ktoś lub coś popełniło błąd nie wiem system.komputer czy człowiek uj wie jak to obliczaja, skoro na początku zaliczyli na +...po 24godz się zorientowali, i chcą kasy dziady
 
Ostatnia edycja:
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
To dlaczego na livescore jak byk 2-2, ale co lepiej zapłacić przecież to nie moja wina, że ktoś lub coś popełniło błąd nie wiem system.komputer czy człowiek uj wie jak to obliczaja, skoro na początku zaliczyli na +...po 24godz się zorientowali, i chcą kasy dziady
Livescore i tym podobne to strony z wynikami z całego świata i mogą zdarzać im się błędy. Być może początkowo błędnie wskazano zawodnika który dostał żółto kartkę a dopiero w pomeczowym raporcie to poprawiono.
 
M 0

maniek39

Użytkownik
Livescore i tym podobne to strony z wynikami z całego świata i mogą zdarzać im się błędy. Być może początkowo błędnie wskazano zawodnika który dostał żółto kartkę a dopiero w pomeczowym raporcie to poprawiono.
Kurde jak to do nich napisać, może anulują mi to 550zl....Czytam na forach, że ich buki zerowaly saldo A ten nowy nie zarobiony jeszcze to może nie będę chcieli :)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Kurde jak to do nich napisać, może anulują mi to 550zl....Czytam na forach, że ich buki zerowaly saldo A ten nowy nie zarobiony jeszcze to może nie będę chcieli :)
Przeciez nikt nie będzie ścigał Ciebie po sądach o 550zl. Licza że postraszą i wplacisz. Tyle . A Ty widze zesrany strasznie. Jesli masz nie spac po nocach to wplac im kase i po problemie
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Zerują raczej buki zagraniczne, polskie okradną Ciebie z ostatniego grosza. Każdy buk ma jakoś pomoc online pisz do nich aczkolwiek nie liczył bym na wiele.
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dobra i nawet jeśli jest faktycznie tak, że jest 3-1 i wiadomo ich błąd jeśli rozliczyli jako wygrany A teraz chcą kasy, która i.tak.jest u nich bo dziś przegrany kupon i co teraz ja musze im zwrócić 2 raz bo mają i tak.u siebie te 500 A teraz mam wpłacić ze swoich pieniędzy im bo popełnili błąd...był ktoś w takiej sytuacji?
To, ze przegrales pieniadze na innych zakladach nie sprawia, ze sytuacja wychodzi na 0 bo w koncu i tak kasa ostatecznie zostaje u nich. Wykorzystales fakt, ze blednie rozliczyli ci zaklad i zyskales pieniadze w sposob nieuczciwy. Zagraniczny buk kazalby ci oplacic debet a po jakims czasie jakbys tego nie zrobil wyzerowaliby ci stan konta i dalej moglbys grac. PL buki maja licencje i dzialaja legalnie przez co maja narzedzia w przeciwienstwie do zagranicznych zeby sciagnac od ciebie kase. Milion razy walkowany byl temat debetu u PL bukow. Zawsze konczy sie tak samo. Najpierw przysylaja ci maila zebys oplacil debet a jak nie to sprawa do sadu. Twoja sprawa czy chce ci sie szarpac o kilka stow.
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Przeciez nikt nie będzie ścigał Ciebie po sądach o 550zl. Licza że postraszą i wplacisz. Tyle . A Ty widze zesrany strasznie. Jesli masz nie spac po nocach to wplac im kase i po problemie
Oczywiście że będą ścigać. Jeżeli jednej osobie odpuszczą i to wyjdzie kiedyś przy podobnej sprawie na grube pieniądze to sami ukręcą na siebie bata.
 
jozzy22 559,8K

jozzy22

Użytkownik
Nie od dziś wiadomo,że flashscore nie jest wzorem do naśladowania.
Gdzie byś nie zaglądnął było 3:1 a więc porażka więc słusznie kupon na
Co byś nie robił i tak przegrasz bo regulamin jest po stronie buka
 
M 0

maniek39

Użytkownik
Wykorzystales fakt, ze blednie rozliczyli ci zaklad i zyskales pieniadze w sposob nieuczciwy.
[/QUOTE]

Ale to nie prawda co piszesz. Ani nie wykorzystałem faktu, że błędnie rozliczyla bo na.stronie, ma której sprawdzam wyniki dalej jest korzystny dla mnie wynik. Po drugie jaki sposób nieuczciwy zyskałem pieniądze powiesz mi? Obstawialem kilkanaście kuponów dziennie większość przegrane ale było kilka na + więc skąd miałem wiedzieć, że jest coś nie tak. Jeśli bym przez sekundę zorientował się, że popelnili błąd napewno by tu mnie nie było z tym tematem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom