>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Praca za granicą

znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Witam serdecznie. Mam do was kilka pytań, mianowicie, poszukuję pracy za granicą, kraj nie ważny, jeśli chodzi o znajomość języka to nie jest to płynny angielski, ale dogadać się jak najbardziej jestem w stanie.
Pracowałem w Chicago przez dobre 2 lata, ale musiałem wrócić 8 miesięcy temu do Polski z powodów osobistych. Teraz gdy wszystko wróciło do normy, niestety nie mam możliwości powrotu do USA.
Oczywiście nie szukam jakiś obozów pracy, bo np. w Niemczech takowych jest sporo, reklamują się na internecie, wszystko ładnie, fajnie uporządkowane, zgodnie z zapewnieniami a gdy się przyjeżdża na miejsce to chce się uciekać do domciu czym prędzej. Jestem zaciekawiony pracą, gdzie pracuje się 2-3 tygodnie i zjeżdża się do kraju na 2 tyg wolnego i tak w kółko. Jeśli ktoś pracuje za granicami kraju, lub ma coś godnego polecenia to proszę o informację tutaj lub na pw ;)
Pozdrawiam i z góry dziękuję.
 
fremen 117

fremen

Użytkownik
Ja tam dalej polecam Anglię. Pracy jest od ciula i to w każdej dziedzinie. Najważniejsze to angielski, ale jak sobie jakoś radzisz to na początek możesz zacząć gdziekolwiek i z czasem aspirować na lepsze pozycje. Tutaj dbają o pracownika i jego prawa są respektowane. A zarobki wiadomo, są wystarczające aby nie tylko egzystować
 
fremen 117

fremen

Użytkownik
A co do U.K. to jak ma się sytuacja z tymi ograniczeniami dla obcokrajowców?
Nie ma żadnych ograniczeń. Jak było, tak i jest. Przez najbliższe minimum 2 lata praktycznie nic się nie zmieni (bardziej prawdopodobne, że będzie jeszcze dlużej). Co będzie później, nie wiadomo. Myślę, że nawet jak już UK będzie poza UE to i tak będzie można tu przyjechać bez żadnych problemów. Jednym słowem, nie ma czego się obawiać.
 
bossm 692

bossm

Użytkownik
Ja mam pracę w UK do zaoferowania ale tylko dla osób które nie boją się pracy fizycznej (moze nie jest to oboz pracy ale lekko nie ma) potrzeba dwóch panów, zakwaterowanie gwarantowane (będą dzielili pokój), praca na stanowisku &quot;kitchen porter&quot; angielski na poziomie podstawowym/ kominukatywnym (także bez obaw). jak coś to priv
 
Do góry Bottom