>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Praca Licencjacka-Sport

pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Witam jestem studentem logistyki i postanowiłem napisać coś w kierunku sportu tylko jeszcze nie wiem dokładnie co,czy ktoś z was pisał podobną pracę lub ogólnie pisaliście coś w kierunku sportu i moje pytanko jak wam to wychodziło i jak wrażenia ????

Ja poszukuje coś z tematu logistyka+ sport jakieś pomysłu?
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Witam jestem studentem logistyki i postanowiłem napisać coś w kierunku sportu tylko jeszcze nie wiem dokładnie co,czy ktoś z was pisał podobną pracę lub ogólnie pisaliście coś w kierunku sportu i moje pytanko jak wam to wychodziło i jak wrażenia ????
Ja poszukuje coś z tematu logistyka+ sport jakieś pomysłu?
Transport w Formule1.
Typu , że muszą bolidy , sprzet , ludzi z jednego regionu w drugi przenieść.
W Europie jeszcze , ale np. jak są Grand Prix po sobie Australia , Malezja , Katar , Hiszpania , San Marino etc.
Sporty US i przez bardzo napięty terminarz ekipy graja mecze co klika dni np jedengo dni w LA , drugiego w Seattle , trzeciego dzień wolny - nastepnie New York , Boston , Baltimore , Miami etc .
 
everpiotr 172

everpiotr

Użytkownik
Po co szukać na świecie skoro można u nas poszukać przykładów, np. Tour de pologne: hotele, bazy, transport sprzętu, zespołów, zabezpieczanie tras, planowanie. Lang może być twym promotorem ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Po co szukać na świecie skoro można u nas poszukać przykładów, np. Tour de pologne: hotele, bazy, transport sprzętu, zespołów, zabezpieczanie tras, planowanie. Lang może być twym promotorem ????
Świetny przykład Towarzyszu, tym bardziej że w tym roku rywalizacja zaczyna się we Włoszech i logistyka odegra tutaj kluczową rolę by przetransportować sprzęt ale też zawodników.
 
Do góry Bottom