>>> 600 zł CASHBACK - ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Temat z analizami Pozostałe spotkania - Sezon 2020/2021

chamberlain 22,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
10/2015
Posty
1187
Miasto
Biala Podlaska
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Francja - Portugalia
Portugalia @ 3.65 Fortuna

Tak jak koledzy wyżej napisali, bardzo ciekawym typem jest dzisiaj pogranie Portugalii z Francją, bez kombinowania z żadnym handi ujemnym (choć takiego nie widzę). Francja gra turniej kwalifikacyjny u siebie i mają wielką okazję wyrzucić Chorwatów, którzy na Igrzyskach mogą sprawić im o wiele większe problemy, niż Portugalczycy, już teraz Francuzi co prawda wygrali z Chorwacją 30:26, ale przegrywali po pierwszej połowie 12:15, świetnie zagrana druga połówka dała im ten komfort, w którym mogą swoich przeciwników wyrzucić. Francja jest jaka jest i w mojej opinii mogą tego dokonać, wystarczy, że nie przegrają więcej, niż 7 bramkami, co już wydaje się mało prawdopodobne, ale nawet jeśli by do tego doszło, kolejnym czynnikiem decydującym o awansie jest bilans bramek trafionych pomiędzy tymi trzema ekipami, a w tej chwili Chorwacja ma ich 51, Francja 30, a Portugalia 24, więc na dobrą sprawę wystarczy Francji trafienie 22 bramek i mają pewny awans, co by się nie wydarzyło.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +597
chamberlain 22,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
10/2015
Posty
1187
Miasto
Biala Podlaska
Kolejność decydowania o awansie:

1) Points; 2) Head-to-head points; 3) Head-to-head goal difference; 4) Head-to-head goals scored; 5) Goal difference; 6) Goals scored; 7) Draw

Jeśli dzisiaj Rumunia wygra i wszystkie drużyny będą miały po 2 pkt, również w meczach bezpośrednich, decydować będzie różnica bramkowa, następnym punktem jest różnica bramkowa pomiędzy zainteresowanymi drużynami, a więc wygrana Rumunii 5 bramkami odhacza nam kolejny podpunkt, wtedy do gry wchodzi podpunkt nr 4, a więc zdobyte bramki pomiędzy zainteresowanymi ekipami, w tej chwili Norwegia ma ich 52, Czarnogóra 28 i Rumunia 24. Aby Norweżki odpadły, Rumunki musiałyby wygrać mecz 5 bramkami i trafić 30 bramek, bo wtedy wszystkie drużyny miałyby po 2 pkt, taki sam bilans meczy bezpośrednich, taką samą różnicę bramkową, ale już w zdobytych bramkach Rumunia 54, Czarnogóra 53, a Norweżki 52, pytanie tylko czy taki wynik jest możliwy? Mecz musiałby być ustawiony bardzo dokładnie, co mogłoby wzbudzić ogromne kontrowersje, poza tym nie oszukujmy się Czarnogórki na IO i tak za dużo nie ugrają, więc czy miałyby się tam po drodze spotkać czy z Rumunkami, czy Norweżkami nie będzie miało za dużego znaczenia, choć oczywiście Rumunki byłyby łatwiejszymi przeciwniczkami. Jeśli Czarnogórki wygrają lub zremisują mają awans, razem z Norweżkami, nawet jeśli przegrają mniej niż 5 bramkami mają awans razem z Norweżkami, jeśli przegrają więcej niż 5 bramkami odpadają, bo wtedy będą miały ujemny bilans, Norweżki zerowy, a Rumunki dodatni.

Jak dla mnie wyjdą na boisko, żeby ten mecz wygrać i nie będzie żadnej kalkulacji, ta cała sprawa wygląda trochę inaczej, niż ostatni mecz Francuzów z Portugalczykami, gdzie wystarczyła minimalna porażka Francuzów, aby wyrzucić Chorwatów, tu potrzeba za dużo ale.

Podsumowując:

Każda wygrana Czarnogórek, remis, bądź ich porażka mniej niż 5 bramkami:

1. Czarnogóra
2. Norwegia
3. Rumunia

Wygrana Rumunek 5 bramkami w stosunku bramkowym 23:28 lub niższym:

1. Norwegia
2. Rumunia
3. Czarnogóra

Wygrana Rumunek 5 bramkami w stosunku bramkowym 24:29 lub wyższym:

1. Rumunia
2. Czarnogóra
3. Norwegia

Wygrana Rumunek 6 bramkami lub więcej:

1. Rumunia
2. Norwegia
3. Czarnogóra

Tak sprawa się przedstawia, ja w tym meczu proponuje od siebie zagrać over, linie bardzo niskie, Rumunki nie mają nic do stracenia, bo potrzebują wysokiej wygranej, już nawet nie do wyrzucenia Norwegii z turnieju, a po prostu awansu, Czarnogórki niby mają dość spokojną sytuację, ale jak w pewnym momencie zrobiłoby się dajmy na to +3 dla Rumunek, to może zacząć się nerwówka, mecz od początku powinien mieć dość szybkie tempo, mam nadzieję, że skuteczność nie zawiedzie.

Over 51.5 bramki @ 1.81
Over 53.5 bramki @ 2.40
Lvbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +217
hopkirk 1,4K

hopkirk

Forum VIP
Dołączył
07/2009
Posty
837
Dzisiaj spotkania eliminacji do MS w Hiszpanii w piłce recznej kobiet.

Austria - Polska(29:29)
Typ: Polska
16.04. 18:10

Austria w pierwszej rundzie zaprezentowała się slabo. Teraz wracają dwie ważne piłkarki: Frey i Kovacs. Cały czas nie ma Schneffknecht. Według mnie skład gorszy niż Polek, zdecydowanie mniejsze doświadczenie. Zespół ofensywny, ale gra z dużym ryzykiem, sporo strat w ataku. Słabsze warunki fizyczne. Polki w dobrym składzie, większe doswiadczenie. Wystawiłbym kurs 1,55 na Polki.
 
Ostatnia edycja: