>>> 600 zł CASHBACK - ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Temat z analizami Pozostałe spotkania - Sezon 2020/2021

chamberlain 22,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
10/2015
Posty
1194
Miasto
Biala Podlaska
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Francja - Portugalia
Portugalia @ 3.65 Fortuna

Tak jak koledzy wyżej napisali, bardzo ciekawym typem jest dzisiaj pogranie Portugalii z Francją, bez kombinowania z żadnym handi ujemnym (choć takiego nie widzę). Francja gra turniej kwalifikacyjny u siebie i mają wielką okazję wyrzucić Chorwatów, którzy na Igrzyskach mogą sprawić im o wiele większe problemy, niż Portugalczycy, już teraz Francuzi co prawda wygrali z Chorwacją 30:26, ale przegrywali po pierwszej połowie 12:15, świetnie zagrana druga połówka dała im ten komfort, w którym mogą swoich przeciwników wyrzucić. Francja jest jaka jest i w mojej opinii mogą tego dokonać, wystarczy, że nie przegrają więcej, niż 7 bramkami, co już wydaje się mało prawdopodobne, ale nawet jeśli by do tego doszło, kolejnym czynnikiem decydującym o awansie jest bilans bramek trafionych pomiędzy tymi trzema ekipami, a w tej chwili Chorwacja ma ich 51, Francja 30, a Portugalia 24, więc na dobrą sprawę wystarczy Francji trafienie 22 bramek i mają pewny awans, co by się nie wydarzyło.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +597
chamberlain 22,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
10/2015
Posty
1194
Miasto
Biala Podlaska
Kolejność decydowania o awansie:

1) Points; 2) Head-to-head points; 3) Head-to-head goal difference; 4) Head-to-head goals scored; 5) Goal difference; 6) Goals scored; 7) Draw

Jeśli dzisiaj Rumunia wygra i wszystkie drużyny będą miały po 2 pkt, również w meczach bezpośrednich, decydować będzie różnica bramkowa, następnym punktem jest różnica bramkowa pomiędzy zainteresowanymi drużynami, a więc wygrana Rumunii 5 bramkami odhacza nam kolejny podpunkt, wtedy do gry wchodzi podpunkt nr 4, a więc zdobyte bramki pomiędzy zainteresowanymi ekipami, w tej chwili Norwegia ma ich 52, Czarnogóra 28 i Rumunia 24. Aby Norweżki odpadły, Rumunki musiałyby wygrać mecz 5 bramkami i trafić 30 bramek, bo wtedy wszystkie drużyny miałyby po 2 pkt, taki sam bilans meczy bezpośrednich, taką samą różnicę bramkową, ale już w zdobytych bramkach Rumunia 54, Czarnogóra 53, a Norweżki 52, pytanie tylko czy taki wynik jest możliwy? Mecz musiałby być ustawiony bardzo dokładnie, co mogłoby wzbudzić ogromne kontrowersje, poza tym nie oszukujmy się Czarnogórki na IO i tak za dużo nie ugrają, więc czy miałyby się tam po drodze spotkać czy z Rumunkami, czy Norweżkami nie będzie miało za dużego znaczenia, choć oczywiście Rumunki byłyby łatwiejszymi przeciwniczkami. Jeśli Czarnogórki wygrają lub zremisują mają awans, razem z Norweżkami, nawet jeśli przegrają mniej niż 5 bramkami mają awans razem z Norweżkami, jeśli przegrają więcej niż 5 bramkami odpadają, bo wtedy będą miały ujemny bilans, Norweżki zerowy, a Rumunki dodatni.

Jak dla mnie wyjdą na boisko, żeby ten mecz wygrać i nie będzie żadnej kalkulacji, ta cała sprawa wygląda trochę inaczej, niż ostatni mecz Francuzów z Portugalczykami, gdzie wystarczyła minimalna porażka Francuzów, aby wyrzucić Chorwatów, tu potrzeba za dużo ale.

Podsumowując:

Każda wygrana Czarnogórek, remis, bądź ich porażka mniej niż 5 bramkami:

1. Czarnogóra
2. Norwegia
3. Rumunia

Wygrana Rumunek 5 bramkami w stosunku bramkowym 23:28 lub niższym:

1. Norwegia
2. Rumunia
3. Czarnogóra

Wygrana Rumunek 5 bramkami w stosunku bramkowym 24:29 lub wyższym:

1. Rumunia
2. Czarnogóra
3. Norwegia

Wygrana Rumunek 6 bramkami lub więcej:

1. Rumunia
2. Norwegia
3. Czarnogóra

Tak sprawa się przedstawia, ja w tym meczu proponuje od siebie zagrać over, linie bardzo niskie, Rumunki nie mają nic do stracenia, bo potrzebują wysokiej wygranej, już nawet nie do wyrzucenia Norwegii z turnieju, a po prostu awansu, Czarnogórki niby mają dość spokojną sytuację, ale jak w pewnym momencie zrobiłoby się dajmy na to +3 dla Rumunek, to może zacząć się nerwówka, mecz od początku powinien mieć dość szybkie tempo, mam nadzieję, że skuteczność nie zawiedzie.

Over 51.5 bramki @ 1.81
Over 53.5 bramki @ 2.40
Lvbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +217
hopkirk 1,4K

hopkirk

Forum VIP
Dołączył
07/2009
Posty
837
Dzisiaj spotkania eliminacji do MS w Hiszpanii w piłce recznej kobiet.

Austria - Polska(29:29)
Typ: Polska
16.04. 18:10

Austria w pierwszej rundzie zaprezentowała się slabo. Teraz wracają dwie ważne piłkarki: Frey i Kovacs. Cały czas nie ma Schneffknecht. Według mnie skład gorszy niż Polek, zdecydowanie mniejsze doświadczenie. Zespół ofensywny, ale gra z dużym ryzykiem, sporo strat w ataku. Słabsze warunki fizyczne. Polki w dobrym składzie, większe doswiadczenie. Wystawiłbym kurs 1,55 na Polki.
 
Ostatnia edycja:
czary-mary 4,5K

czary-mary

Użytkownik
Dołączył
02/2016
Posty
321
Kwalifikacje do Euro 2022

Macedonia Północna - Szwajcaria typ: połowa/mecz Szwajcaria/Szwajcaria kurs: @2,20 STS

Przed nami ostania kolejka fazy grupowej. Temat jest prosty i przejrzysty. Macedonia jest już pewna awansu, natomiast Szwajcarzy ów awans muszą dopiero wywalczyć. Już przed paroma dniami byli blisko przybliżenia się do tego celu, jednak finalnie minimalnie jedną bramką ulegli faworyzowanym Duńczykom. Według mnie Szwajcaria jest zespołem lepszym, do tego cel ich gry jest jasny. Zwycięstwo = awans. Macedończycy nie dość, że słabsi to i w głębokim dołku, co wydatnie było widać na niedawnych MŚ rozgrywanych w Egipcie. Przegrali wszystkie pięć spotkań szybko żegnając się z imprezą. Szwajcarzy wyszli przeszli pierwszą fazę, odpadając w drugiej. Pokonali Austriaków, Islandczyków i Algierczyków. Do tego porażka tylko jedną bramką z tuzami tego sportu - Francuzami.
Szwajcarzy występują w swoim optymalnym składzie ze swoją wiecznie żywą gwiazdą, Andy Szmidem na czele. Wspierają Go również bardzo dobrzy gracze jak Milosevic, Rubin, Meister. Wiadome jest, że w meczu o wszystko zagrają na 120% możliwości, swoim najlepszym składem. Natomiast Macedończycy pewni drugiego miejsca w grupie spokojnie mogą rotować składem. Uważam, że ich lider na boisku, a zarazem trener Kiryl Lazarov w taki meczu skupi się tylko i wyłącznie na obowiązkach szkoleniowych desygnując do gry swoich podopiecznych i testując nowe rozwiązania. Dla Macedonii ten mecz to sparing, dla Szwajcarów walka o wszystko. Kurs ciągle spada, jutro będzie zdecydowanie mniejszy.
 
chamberlain 22,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
10/2015
Posty
1194
Miasto
Biala Podlaska
Kwalifikacje do Euro

Wyspy Owcze - Rosja

Wyspy Owcze Handi +8.5 bramek @ 1.85 STS
Wyspy Owcze Handi +6.5 bramek @ 2.55 Fortuna

W mojej opinii za niskie kursy na zwycięstwo Rosji w tym spotkaniu, mają już zapewniony awans, a nawet pierwsze miejsce, chociaż to nie ma większego znaczenia. Dodatkowo nie zaprezentowali się w tych kwalifikacjach jakoś nadzwyczajnie, co prawda nie przegrali żadnego ze spotkań, wygrywając trzy i remisując dwa, ale wszystkie z tych spotkań grane były jak najmniejszym nakładem sił i w ten o to sposób zremisowali na wyjeździe z Ukrainą i wygrali u siebie +2 bramkami, wygrali u siebie z Czechami +1 bramką i zremisowali na wyjeździe, oraz wygrali najpewniej +7 bramkami właśnie z Wyspami Owczymi grając u siebie, jednak przed tym meczem mieli na swoim koncie 6 punktów, a Czechy i Ukraina byli tuż za nimi z 5 punktami na koncie, dlatego nie kalkulowali, teraz sytuacja jest zgoła odmienna. Wyspom Owczym ciężko było walczyć na wyjazdach, gdzie przegrali wszystkie spotkania, -4 z Ukrainą, -8 z Czechami i wspomniane -7 z Rosją, ale u siebie już potrafili powalczyć, porażka tylko jedną bramką z Ukrainą i ostatnio wygrana jedną bramką z Czechami. Tu jak najbardziej powinni postawić się Rosji, która powinna w tym meczu sporo rotować składem.

Niemcy - Estonia
Estonia Handi +10.5 bramek @ 1.92 Fortuna

Estonia nie ma już szans na bezpośredni awans, ale wciąż mają matematyczne szanse na awans z trzeciego miejsca, musieliby jednak liczyć na przegraną Bośni i Hercegowiny z Austrią, oraz wygrać z Niemcami, a także liczyć na korzystne rezultaty kilku spotkań w innych grupach. Misja więc wydaje się być to misją niemożliwą, ale póki piłka jest w grze. Estończycy powalczyli na wyjazdach z Austrią przegrywając różnicą trzech bramek, oraz z Bośnią i Hercegowina przegrywając różnicą dwóch bramek, z Niemcami przegrali u siebie -12 bramkami, po bardzo dobrej pierwszej połowie, gdzie przegrywali tylko 12:13. Niemcy nie powinni się w tym meczu zbytnio przemęczać i to wysokie handi jest jak najbardziej w zasięgu Estonii.

Islandia - Izrael
Izrael Handi +9.5 bramek @ 1.95 STS

Izrael wciąż ma matematyczne szanse na awans, muszą wygrać z Islandią, liczyć na porażkę Litwy z Portugalią, oraz liczyć na korzystne rezultaty w pozostałych meczach, a więc taka sama sytuacja jak wyżej w meczu Niemiec z Estonią, tylko, że Izrael cenię odrobinę wyżej niż Estonię, a i Islandia to nie jest ten poziom co Niemcy. Islandczycy już przed ostatnim spotkaniem mieli teoretycznie wywalczony awans i efektem tego była wyjazdowa porażka z Litwą, jeśli w tym meczu zagrają na podobnym zaangażowaniu to Izrael wcale nie stoi na straconej pozycji, a na pewno jest w stanie pokryć takie wysokie handi.

Francja - Grecja
Grecja Handi +12.5 bramek @ 1.83 Fortuna

Nie będę się powtarzać, ta sama sytuacja co w poprzednich meczach, Grecy mają małą szansę na wygraną, ale powinni powalczyć z Francuzami. W pierwszym meczu obu drużyn, który był rozgrywany raptem kilka dni temu Francja wygrała 31:40, patrząc po wyniku obie drużyny postawiły na luźny, ofensywny handball, w tym meczu powinno być raczej podobnie, Francja da pograć zmiennikom, a Grecy postarają się pokazać z jak najlepszej strony, pograłbym tu też over, ale postanowiłem iść w tych meczach w handicapy.

Czechy - Ukraina
Ukraina @ 2.65 STS

Zaryzykuje tu trochę wyższy kurs, a dlaczego tak, skoro obie drużyny walczą o bezpośredni awans? Ponieważ Czechy awansują tak czy siak, jeśli wygrają awansują bezpośrednio z drugiego miejsca, jeśli przegrają to Ukraina ich wyprzedzi i sami zajmą 3 miejsce w tabeli, ale w klasyfikacji drużyn z miejsc trzecich mieliby na swoim koncie 3 punkty, a w tym momencie w tej tabelce mamy trzy ekipy, które mają po 2 punkty, oraz cztery drużyny z zerowym dorobkiem, więc nie ma szans, żeby nie znaleźli się w tej pierwszej czwórce. Ich rozluźnienie było widać już w ostatnim meczu z Wyspami Owczymi, który przegrali, Ukraina do tej pory toczyła wyrównane boje z Czechami i patrząc na okoliczności tego meczu, są tu w stanie zawalczyć o wygraną.

Z pozostałych spotkań warto spojrzeć w kierunku Rumunii, którą ratuje jedynie zwycięstwo z Czarnogórą, którą zdemolowali u siebie 36:27, oraz liczyć na porażkę Kosowa ze Szwecją, bo jeśli Kosowo wygrałoby, to Rumunii zajęliby 3 miejsce, ale tylko z 1 punktem na koncie, co na nic by nie wystarczyło. Kurs na ich win waha się w okolicach ponad 3.00, a więc w mojej opinii warto zaryzykować, chociaż Czarnogóra również będzie grała o wszystko.

Osobiście gram też win Polski, jednak nie opisuje zbytnio tego typu, sądzę, że wygrana ze Słowenią mocno ich podbudowała i zrewanżują się za porażkę z Holandią w Polsce, choć tak naprawdę potrzebują jedynie remisu, bo wtedy w klasyfikacji drużyn z miejsc trzecich mieliby na swoim koncie 3 punkty, co da im awans.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14