>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi hokeja na lodzie 2020/2021 (Francja, Wielka Brytania, Białoruś i inne)

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis rowniez rozpoczecie ligi szwajcarkiej, niestety nie udało mi sie czasowo przedstawienie druzyn tej ligi na nadchodzacy sezon, jednak zapoznałem sie ze składami itd. Liga ta najbardziejm nie zaskoczyła w tamtym roku , dzis sprobuje zagrac co na poczatek
Wybrałem dwa mecze w Bern gdzie gospodarze podejmowac beda Ambri Piotte.
Ekipa ze stolicy miała słaby poprzedni sezon, z czego to wynikało mozna znalezc wiele przyczy, przed sezonem było troche ruchu kadrowego, odeszlo kilku kluczowych graczy, wypozyczyli Haasa z NHL, niby kregosłup zaostał ael Bern jakos ostatnio miało słabe poczatki sezonów ich rywal nie osłabił sie namowili do gry fajna strzelbe z Finlandii i zobaczymy jak to bedzie wygladało, poki co stawiam na wyrownany pojedynek

Ambri z x kurs 2,35 ⛔

Do Friburga przyjezdzaja goscie z Rapperswill, zespolu , ktory ma u siebie wielu mlodych utalentowanych Szwajcarów, szkielet zespolu został plus Moses z Jokeritu ktory ma zastapic Wellmana i Kristo. Zespol gospodarzy tez kilka ruchow kadrowych, ale generalnie tez licza na swoich plus kilku legionistow, nie patrzac na wyniki przedsezonowe ide w kierunku gosci, to ambitny zespol z wieloma mlodymi twarzami i licze ze nie bedzie porazki w RT

Rapperswill z x kurs 1,97⛔
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj nie poszło granie na dogi, dziś spróbuję na faworytów.

ZUG jedzie do Rapperswill, które wczoraj dzielnie walczyło. Zug z istotnych graczy opuścił Lindnerg i Morat ale są posiłki zza oceanu, bardzo ciekawi gracze. Dziś liczę na ich dobry początek w lidze

ZUG RT kurs 1 95 ✅
Zug ml kurs 1,57✅

Zurich wczoraj dostał lanie w Lugano. Chociaż wynik nie oddaje tego co ma lodzie. Były momenty ze gracze ZSC dominowali jednak nic nie wpadło. Dziś liczę na rehabilitacje. Roster mocny i jest kim grać

Zurich Rt kurs 1,95✅
Zurich ml kurs 1,56✅

Dzis w Genewie będzie można zobaczyć Linusa Omarka w barwach Servette, które dokonało kilku istotnych wzmocnień przed liga mistrzów i NL. Rywal z Davos nie łatwy ale do ogarnia.

Genewa ml kurs 1,75✅
Wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +92
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Sprobuje dzis zadebiutować w Austriackiej Hokej Lidze

Linz - Villach

Ekipa Linz z dobrym poczatkiem sezon, mocna i z aspiracjami , ostatnio porazka w Wiedniu ale po przyzwoitym meczu, rywal kadrowo słabszy i wierze ze dzis Linz znow zwyciezy

Linz ml kurs 1,42 ⛔

Wiedeń - Fehervar

Ekipa ze stolicy jest o klase lepsza od gosci, uczesttnik ligi mistrzów , mocny skład i mysle ze jest i forma, wegierski rywal bardziej grozny u siebie i mysle ze dzis stoleczni wygraja bez dodatkowego czasu

Vienna RT kurs 1,32⛔

Dorbrin - Bolzano

Włoski zespoł zawsze dobrze prezentował sie w tej lidza, nawet byli mistrzem, przed sezone bardzo ciekawe transfery i dobry poczatek , mysle ze dzis sobie tez poradzą

Bolzano ml kurs 1,45✅

fortuna
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis cos jeszcze z ligi szwajcarskiej
Biel podejmuje Fribourg i tutaj widze zwyciestwo gospodarzy. sklad mocny, liderzy wkazdej formacji, solidna obrona. Goscie napewno beda walczyc by ostatecznie zameldowac sie w PO ale dzis wg mniemoga wcale punktow nie zdobyc

Biel ml kurs 1,6 ⛔

Bardzo ciekawy mecz bedzie w Zurichu gdzie najlepsza ekipa ubieglego sezonu po RS podejmuje aspirujaca do tytułu Geneve. Kursy na ZSC nizsze niz sie spodziewałem,, fakt ekipa i tak mocna jeszcze wzmocniona, jednakgoscie z Genewy z Omarkiem, Verminem, Winnikiem, Fehrem bedzie grożni rowniez, zapowiada sie bardzo ciekawy i wg mnie wyrownany pojedynek

Servette z x kurs 1,92✅

Dalej Lugano gra z Zugiem. Gospodarze wzmocniki kadre przed sezonem i maja apetyty na duzo wiecej niz tylko balansowanie na krawedzi PO, jak do tej pory w dwoch meczach bez straty gola, jednak dzis mocny rywal, aspirujacy do tytułu, podobnie jak mecz wyzej ten tez trudny do typowania jednak tutaj zagram tez z podporka w kierunku gosci bo sadza ze maja wszystko by dzis pokonac bramkarza Lugano

Zug z x kurs 1,52✅
Zug over 2,5 gola kurs 1,82✅
wszystko fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis takie trzy mecze

ZUG - Bern

Ekipa gospodarzy mocna kadrowo, wczoraj wywiozła 3 pkt z niepokonanego do tej pory Lugano, precyzyjnie wykorzystujac gre w przewadze, tam w zasadzie kazda formacja ktora wychodzi na lód jest niezwykle grozna z tyłu Leo Genoni, reprezentant kraju. Bern poprzedni sezon pokpiło wydawało sie ze maja sklad na top 4 ale cos nie poszło . W tym sezonie powiedziałbym ze tez ciezko bedzie o czworka, kadrowo ustepuja gospodarzom ale wszystko zweryfikuje lód

ZUG RT kurs 1,8 ✅

Rapperswill - Zurich

Wczoraj ekipa z Zurichu wypusciła z rak prowadzenie 4-1 z Genewa, ale trzeba przyznac ze gosci solidny roster maja i działo sie az po karne. Dzisiejszy rywal ZSC waleczny, u siebie groźny ale kadrowo słabszy , mysle ze Zurich odbije sobie wczorajsze niepowodzenie i dzis pewnie zwyciezy

ZSC RT kurs 1,95⛔

Servette - Ambri Piotta

Wczoraj Genewa piekny poscig za Zurichem. Omark, Fehr, i Vermin krecili obroną, caly zespoł mocny w wysokimi aspiracjami. Dzisiejszy rywal bez punktow do tej pory i wg dzis tych punktow nie wywiezie

Servette minus 1,5 kurs 1,95⛔

Fribourg - Lugano

Tutaj typ bardziej ryzykowny. Wczoraj Lugano toczyło wyrownany boj z Zugiem, wszystkie gole stracili w osłabieniu, gra wygladała dobrze sam zespoł wzmociony przed sezonem solidnie. Gospodarze mozna powiedziec dosc niespodziewanie wywiezli komplet punktow z Biel , Fribourg slidny ale ja stawiam na Lugano dzis, które w defensywie prezentuje sie lepiej

Lugano ml kurs 2,2⛔

wszystko fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W szwajcarskiej tez Covid, Fribourg i Lugano na kwarantannie, choc na ten moment po 2-3 graczy z Covidem
Ale co do meczy

ZUG - Lozanna
Gospodarze dobrze weszli w sezon, nie stracili do poprzedniego a mozna powiedziec ze zyskali, Lozanna to grozny zespoł, przebudowany nieznacznie ale jakosciowo do ZUG na ten moment brakuje, wszystko pokaze lód ale licze na gospodarzy

ZUS RT kurs 1,8

Zurich - Bern

Nie wiem dlaczego buki tak słabo wierza dzis w Zurich ze kursy na Bern lecą. Gospodarze maja bardzo mocny roster, byc moze jeszcze nie złapali rytmu ale na Bern którego nie lekcewaze bo powinni byc wysoko , dzis powinno wystarczyc

Zurich ml kurs 1,6

Rapperswill - Servette

Goscie wczoraj sobie postrzelali i graja mecz po meczu i pewnie dlatego taki duzy kurs na nich. Sam roster genewy bardzo mocny w tym sezonie i mysle ze dzis przynajmniej 2 pkt beda bo gospodarze aczkolwiek u siebie mocni to jakosciowo odstaja

Geneva ml kurs 1,76
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ambri Piotta - ZUG

Ambri wczoraj wywiozło punkt z Langnau, gdzie faworytem byli gospodarze po bardzo wyrownanym meczu, goscie przegrali z Lozanna , ktora mądrze ich wypunktowała, sam mecz lekko pod dyktando ZUG ale nawet nie mogli nic ustrzelic mimo kilku sytuacji. Dzis licze na ich rehabilitacje i bramki bo potencjał o wiele wiekszy od Ambri

ZUG RT kur 1,9
ZUG over 2,5 gola kurs 1,62
fortuna
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W Szwajcarii mamy dziś kilka meczy tzw rewanżów za ubiegły.
Mnie interesują dwa
Do Rapperswill przyjeżdża Langnau. Ich poprzedni mecz wygrali goście po wyrównanym spotkaniu, kadrowo bym powiedział wyrównane teamy ze wskazaniem na gości i jak gram ten kierunek i liczę na rewanż

Langnau z x kurs 1,78✅


Drugi pojedynek to derby Bern - Biel. I tu myślę że goście również będą zdeterminowani by wziąć rewanż, roster solidny i liczę na wyrównany mecz

Biel z x kurs 1,9 ⛔
Oba fortuna
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jak ktoś jest zainteresowany to dzisiaj na Ukrainie Dnipro zagra z beniaminkiem ligi. Kursy na gości spadły z mniej więcej 10-11 na 3,80 w Fortunie. Nie mogłem znaleźć żadnego info jaki jest powód spadku. Możliwe że koronawirus i lokalna społeczność o tym wie.

1605010119645.png
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to nie przez koronawirus a zle oszacowane kursy... beniaminek jest naprawde mocny...

https://sport.ua/news/511616-fenomen-novichka-kak-kramatorsk-debyutiroval-v-chempionate-uhl

nie ma za co.

edit; prosze nie przyznawac mi reputacji, prosze zapisac sobie ta strone, jest bardzo dobra ja korzystalem z niej jak jeszcze sokol kiev gral w bialoruskiej lidze hokeja i juz wtedy byla bardzo pomocna, dziekuje aaa i mozliwe, ze w nastepnych kolejkach takze kursy na krematorsk beda niedoszacowane...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +179
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja proponuje jeszcze typ z ligi szwajcarskiej

Lozanna-Fribourg

Dzis po dłuzszej przerwie wraca do gry niedawny lider z Lozanny, sklad maja mocny, od kilku sezonow to czarny kon rozgrywek w tym roku poki tez wysoko i kilka meczy w zapasie, pytanie jak ta przerwa wplynie na zawodnikow? Kazdy wie ze nie ma to jak mecz a dzis rywal trudny i tak sie sklada ze obecny lider, choc patrzac na roster to powinni byc nizej ale jest forma, dyscyplina i jak to mowia nazwiska nie graja wiec wykorzystuja potkniecia rywali , a sami graja przyzwoicie, typ ryzykowny ale nie bez szans na powodzenie

Fribourg RT kurs 3,55 fortuna
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Spróbujemy meczu ligi NL.
Genewa jedzie do Langnau, skład gości dużo mocniejszy, Tygrysy dawno na lodzie nie były a Genewa grała w Lozannie dwa dni temu. Myślę że nie powinno to stanowić problemu i goście udowadnia swoją wyższość

Servette ml kurs 1,65 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ostatnio jakos tam mam w tej lidze ze jak zagram a nie pisze to typ trafiony. Może tym razem bedzie inaczej

Zug przez jakis czas musiał sobie radzic bez liderow Genoniego, Hoffmana, Simona, Matschiniego, oczywiscie ławke maja długa i mocna ale dzis zagraja w pelnym garnitorze. Jada do Rapperswill i mysle ze zgarna pełna puke bo kardowo to inny zespoł , tylko to pokazac na lodzie

Zug RT kurs 2,04
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis zaczyna sezon extraliga niemiecka. Podzielona jest na dwie dywizje .
Dzis w Koln zagra druzyna z Duseldorfu, kótra praktycznie cały grudzien jest na lodzie, gospodarze z Koln wystapili w jednym oficjalnym meczu. Dla mnie skład gosci z mocniejszym rosterem i licze ze to oni dzis zgarna wygraną

Dusseldorf ml kurs 1,74 fortuna ✅ mnóstwo zmarnowanych okazji przez DEG. Powinni wygrac w RT
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +151
M 90

mabre

Użytkownik
Dziś kolejny mecz DEL.
Podobnie jak mark1973 w powyższym poście idę w kierunku gości z Bremerhaven.
W turnieju Magenta Cup doszli aż do finału gdzie ulegli drużynie z Monachium.
Eisbaren również grali w tym turnieju ale w swojej grupie zajęli ostatnie czwarte miejsce.

Bremerhaven ml kurs 2,30 etoto ❌
Bremerhaven z x kurs 1,85 etoto ❌
Bremerhaven z handi +1,5 kurs 1,46 etoto.✅

edit:

Do dubla dorzucam mecz niższej ligi szwedzkiej Vasby vs BIK Karlskoga.
Gospodarze okupują dół tabeli i tracą najwięcej bramek w całej lidze. Co innego bramkostrzelni goście - trzeci wynik w lidze.
Zdziwie się jak tu nie wygrają bo o ilość bramek jestem spokojny.

BIK Karlskoga 2/+5,5 kurs 2,25 etoto.❌
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Miałem wrzucić wcześniej te typy z DEL ale jakos zeszło
I podobnie jak kolega wyzej ide w kierunku gości. Nie sposob nie zauwazyc ich dobrek gry w rozruchowym pucharze Niemiec, oni ostatnimi sezonami byli określani jako czarny kon tych rozgrywek i faktycznie słusznie w tym sezonie tez mozna ich tak nazwać.
Dzis licze na to, że sa w rytmie meczowym, bo jednak niedzwiedzie z Berlina nie grały dawno oficiala. Jedno co trzba by podkreslic to roster ekipy z Berlina. Wg mnie jest on lepszy niz dzisiejszych gosci ale jeszcze musi byc forma a nazwiska tez czesto nie graja, poki co dzis ide w strone gosci z podporka

Bremerhaven z x kurs 1,79 STS ⛔ Jednak potencjał Eisbaren przesadził o wygranej

Zagladam jeszcze do Szwajcarii i tu dwa mecze mnie interesuja

Ambri gosci ZUG, ktory juz gra w optymalnym składzie , który jest napewno silnniejszy niz gospodarzy i tutaj gram gosci bo widac po meczach z silna Lozanna, ze i forma idzie w góre a mcz w Lozanie troche wypuscili z rak bo mogli spokojnie wygrac w RT.
Ambri to jednak klasa nizej i mam nadzieje ze na lodzie to bedzie widac

Zug RT kurs 1,7⛔ zwyciezyli ale szkoda, że po dogrywce

Lozanna - Zurich
Spotkanie dwoch mocnych druzyn. Gospodarze ostatnio dwa ciezkie mecze z ZUGiem zaliczyli i trzeba przyznac byli gorsi ale to juz historia, napewno dzis sie postawia bardzo mocnemu Zurichowi, jednak goscie wg bardzoiej na fali i powinni byc bardziej wypoczeci, dodatkowo ich roster tez ciekawszy i powini to rozstrzygnac na swoja korzysć

Zurich ml kurs 1,84✅
oba fortuna

poza tym widziałbym jeszcze zwyciestwa gości z Lugano ✅i Fribourga
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
KHL uciekło mi dziś ale szedłbym w strone gości z Kazachstanu, bo wg mnie sa bardziej poukładana ekipą i typ ml w ich kierunku bym dał. Ale zagladam dzis znów do DEL i proponuje taki dwudniowy dubel.
Gram ekipy które wg sa na ten moment najmocniejsze biorac pod uwage rooster. Mam tu na mysli Mannheim dzis i Munchen jutro , ekipy utytułowane z wieloma obecnymi lub byłymi reprzentantami Niemiec i nie tylko, rywale na papierze słabsi ale wszystko zweryfikuje lód

Mannheim RT + Munchen RT kurs ako kurs 2,48 fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom