>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe Ligi Europejskie kobiet i mężczyzn 2023/2024

R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Perugia -8.5 (1.46) fortuna

Modena ma ładne nazwiska ale nic poza tym, grają przeciętną siatkówke i nie mają żadnych szans na rywalizacje z tak kapitalnym zespołem jak Perugia gdzie wszystko jest dopięte na ostatni guzik, mamy naszą pare Polaków na przyjęciu Semeniuk i Leon sieją strach na zagrywce i w ataku, mamy genialnego, chyba obecnie najlepszego rozgrywającego świata Gianelliego który w dodatku nie robi dziury w bloku bo warunki ma fantastyczne. Modena to dobre nazwiska, ale niestety już podstarzałe Bruno był regularnie zmieniany podczas MŚ bo sypał katastrofalnie, w Modenie też nie gra cudów do tego Ngapeth który też już najlepsze lata po mału będzie miał za sobą, pamiętam go jeszcze z wystepów w Cuneo 10 lat temu to tam był nie do zatrzymania, teraz strzela fochy często rujnuje morale drużyny. Nie widze tutaj szans dla gospodarzy, Perugia to hegemon, drużyna grająca kompletną i nie do zatrzymania przez innych siatkówke
Oglądałem mecz, Modena może pluć sobie w brodę ze nie prowadziła 2:0 w tym meczu, jednak zdrowy Leon robi niesamowitą robotę, plus zmiany AA ale jak ma się taką ławkę jak Perugia to można wychodzić z kryzysu. Uważam jednak po dzisiejszym meczu, że Perugia jest do ogrania, wystarczy że nie będą mieć dnia na zagrywce i sprowadzi się ich grę do wysokich piłek.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Oglądałem mecz, Modena może pluć sobie w brodę ze nie prowadziła 2:0 w tym meczu, jednak zdrowy Leon robi niesamowitą robotę, plus zmiany AA ale jak ma się taką ławkę jak Perugia to można wychodzić z kryzysu. Uważam jednak po dzisiejszym meczu, że Perugia jest do ogrania, wystarczy że nie będą mieć dnia na zagrywce i sprowadzi się ich grę do wysokich piłek.
Tylko weź też pod uwagę, ze Perugia ma praktycznie pewne pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym, grali na pół gwizdka do momentu aż się zrobiło groźnie, wrzucili drugi bieg i roznieśli w pył Modene. Moim zdaniem nie ma na nich rywali, skąd niby mieliby być? ruskie zespoły wykluczone z LM (i dobrze) więc Zenit nie zagrozi, w Polsce chyba by musieli Zawierciem ich ogrywać która nie ma nawet hali przystosowanej do gry na poważnym poziomie gdzie każda wysoka piłka wali w sufit :unsure: nie ma na nich rywala i nie wierze żeby ktokolwiek im zagroził w zdobyciu mistrza Włoch czy wygraniu Ligi Mistrzów. Lube też gra jakimiś wynalazkami typu Bottolo który ma potencjał ogromny ale jest jeszcze dzieciakiem czy tym Kubańcem drewnianym, albo Garcia na ataku walący przed siebie i oby mocniej xd Zajcew już emeryt, niestety Perugia mimo braku jakiegoś klasowego wybitnego atakującego nie ma rywala do gry ze sobą
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Tylko weź też pod uwagę, ze Perugia ma praktycznie pewne pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym, grali na pół gwizdka do momentu aż się zrobiło groźnie, wrzucili drugi bieg i roznieśli w pył Modene. Moim zdaniem nie ma na nich rywali, skąd niby mieliby być? ruskie zespoły wykluczone z LM (i dobrze) więc Zenit nie zagrozi, w Polsce chyba by musieli Zawierciem ich ogrywać która nie ma nawet hali przystosowanej do gry na poważnym poziomie gdzie każda wysoka piłka wali w sufit :unsure: nie ma na nich rywala i nie wierze żeby ktokolwiek im zagroził w zdobyciu mistrza Włoch czy wygraniu Ligi Mistrzów. Lube też gra jakimiś wynalazkami typu Bottolo który ma potencjał ogromny ale jest jeszcze dzieciakiem czy tym Kubańcem drewnianym, albo Garcia na ataku walący przed siebie i oby mocniej xd Zajcew już emeryt, niestety Perugia mimo braku jakiegoś klasowego wybitnego atakującego nie ma rywala do gry ze sobą
Jakby im nie zależało to nie graliby pierwsza 6 od początku 😅 po prostu nie mogli wejść w mecz i Modena nie wykorzystała swojej przewagi a później już poszło bo morale siadły a Perugia się odblokowała.
Co do drużyn, które wymieniłeś obie nie zagrożą Perugi, natomiast zapomniałeś o Trentino czy Zaksie. Trento ma jakiś patent na Perugie od lat, że w tych najważniejszych meczach ich ogrywają, gra Zaksy też jest specyficzna, grają systemami, jeśliby mieli jednak coś powalczyć to Bednorz i Huber musieliby się bardzo dobrze wkomponować do gry.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Trentino z parą młodych złotych medalistów na przyjęciu ale zapomnieli o atakującym, Nelli to jest dramaciarz po prostu a Kaziyski nie jest przystosowany do gry na prawym skrzydle bo takie rewelacje już Trentino wprowadzało w tym sezonie, mają jakiś tam patent ale personalnie Leon robi taką różnice że wygra każdy ważny mecz. ZAKSA to już nie w tym sezonie, Semeniuk tam ciągnął połowe gry a teraz wiadomo dla kogo gra :p dla mnie Pergugia jest nie do ruszenia a jak będzie to zobaczymy, jednak zagrywka Semeniuka i Leona to też jest nieprawdopodobny atut, często jak wejdą jeden po drugim na serwis to jest już po secie haha, ogólnie im kibicuje bo chce żeby Polacy się rozwijali i wygrywali jak najwięcej się da a Semeniuk i Leon to jest nasza para na lata jeszcze
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Trentino z parą młodych złotych medalistów na przyjęciu ale zapomnieli o atakującym, Nelli to jest dramaciarz po prostu a Kaziyski nie jest przystosowany do gry na prawym skrzydle bo takie rewelacje już Trentino wprowadzało w tym sezonie, mają jakiś tam patent ale personalnie Leon robi taką różnice że wygra każdy ważny mecz. ZAKSA to już nie w tym sezonie, Semeniuk tam ciągnął połowe gry a teraz wiadomo dla kogo gra :p dla mnie Pergugia jest nie do ruszenia a jak będzie to zobaczymy, jednak zagrywka Semeniuka i Leona to też jest nieprawdopodobny atut, często jak wejdą jeden po drugim na serwis to jest już po secie haha, ogólnie im kibicuje bo chce żeby Polacy się rozwijali i wygrywali jak najwięcej się da a Semeniuk i Leon to jest nasza para na lata jeszcze
Zapominasz ze Ci młodzi to jednak już Mistrzostwie Świata i Europy :) a Matej gra w tym sezonie chyba tylko na prawym, bo nigdy nie był mistrzem przyjęcia :) z Lube 29 pkt zrobił przy 52% w ataku. Też kibicuje Perugii ale to jednak jest sport, a problemem ich może być też sytuacja jak im ktoś faktycznie się postawi, jeśli oni wszystko spacerkowo będą wygrywać to może przyjść kryzys akurat w meczu na styku. Leon zdrowy to jest półka wyżej od wszystkich szczególnie na wysokich piłkach plus zagrywka 👌
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Minas -8.5 (1.85) fortuna

Gram tutaj w strone Minas w Brazylijskiej lidze Pań, które tak naprawde kadrowo są tutaj na zdecydowanie uprzywilejowanej pozycji względem innych drużyn, mają atakującą która na początku MŚ występowała jako podstawowa w Brazylii czyli Kissy, mają doświadczoną ale dalej świetną Thaise na środku siatki, czy Dominikanke Pena. Nie jest to poziom aby ogrywać europejskie potęgi, ale rywalki to dno w ostatnich meczach i moczyły z dołem tabeli nawet swoje spotkania, Minas jest zaskakująco nisko w tabeli potrzebuje punktów i myślę, że tu je zdobędzie z większą łatwością.

Conegliano - Cuneo@ over 131.5 pkt w meczu (1.80) fortuna

Conegliano potrafi tracić sety i mieć wahania formy w tym sezonie i nie jest to żadnym zaskoczeniem jak oddadzą kilkanaście punktów więcej tym bardziej w pucharze gdzie pewnie podstawowy skład nie zagra, nawet w lidze Cuneo nie gra aż tak tragicznie regulanie ugrywa jakieś tam sety także i tutaj pójdzie to pewnie w tą strone, ale nie jest to typ który gralbym za miliony w każdym razie jest na pewno warty uwagi i jakiegoś tam value idzie tutaj poszukać
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Modena -16.5 (1.80) fortuna

Modena gra ze średniakiem ligi Niemieckiej czyli z kompletnymi zerami, które ugrały jednak na własnej hali korzystny wynik w pierwszym meczu, z calym szacunkiem do Luneburga, ale na hali Modeny zostaną zjedzeni na śniadanie. Modena pokazała kawał dobrej gry w meczu z Perugią czym sam byłem zaskoczony, tutaj muszą się spiąć żeby przejść do kolejnej rundy więc podstawowy skład od początku i Ngapeth, Bruno, Stankovic czy Turecki atakujący zrobią tutaj robotę, raczej nie bałbym się o to handi, zależy ono tylko od podejścia Modeny, które na własnej hali no musi już być spięte, nie można się skompromitować przed własną publicznością z drużyną która jest klase gorsza nawet od Berlina

Ach Lublana +16.5 (1.59) FORTUNA

Ziraat to nie są bogowie siatkówki, nie mają wielu dobrych graczy w składzie jedynie Eksi czy Ter Maat robią robotę, podobno doszedł do nich Juantorena, ale w jakiej on może być dyspozycji to już kompletny emeryt który miał problemy żeby kończyć ataki w każdym meczu jakim oglądałem go już pare lat temu, to już tylko nazwisko. Lublana będzie walczyła jak lwy bo grają o wyjście z grupy i nie puszczą tego meczu bez walki, 16 punktów to bardzo dużo, ziraat musiałby zagrać mega siatkówke żeby ich tutaj tak rozbić

Lube -12.5 (1.50) fortuna

Wybieram skromną opcje, Lube gra z kompletnymi amatorami z Roeselare którzy dostają baty od każdego z kim zagrają, Lube o wyjście tam się raczej martwić nie musi ale tu jest taki plus, że oni mają mega wyrównany sklad i czy zagra Bottolo, czy zagra Marlon Yant to tam wielkiej różnicy nie ma, czy zagra Zajcew czy Garcia tak samo, także jakim składem by nie wyszli to sprawią masakryczne baty swoim rywalom, linia jest mała jak na różnice klas między tymi zespołami

Trentino (1.62) fortuna

Różnica w składach personalnych obu drużyn może nie jest zaskakująco ogromna, ale ZAKSA zawodzi w tym sezonie i nawet Bednorz który doszedł ostatnio do składu nie wyglądał zbyt dobrze, potrzebuje jeszcze pewnie mase czasu aby zagrać na swoim optymalnym poziomie po podróżach z Rosji do Chin itp. reszta zawodników również dużo gorzej niż w poprzednim sezonie, nie ma przede wszystkim Semeniuka która robił pół gry dla ZAKSY. Trentino z parą młodych Mistrzów Swiata czyli Lavia i Micheletto a na ataku pewnie Kaziyski, środek mega mocny bo Lisinac i Podrascanin, no skład jest niebywale silny i oni mogą rywalizować z Perugią być może nawet (w co wątpie też bo Perugia to trochę inny level) ale Kędzierzyn raczej ograją w meczu o pierwsze miejsce w tabeli, tak uważam, a jak będzie to się przekonamy.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
Zaksa- Trentino 1 - 2.3

Dziś zainteresował mnie mecz pomiędzy zaksą i trentino. Sytuacja w grupie jest już jasna i będzie to mecz o tzw. pietruszkę i w tym upatruję przewagi zaksy. Jak wiadomo, za gospodarzami będzie publiczność która będzie wspierać i oczekiwać...trentino jedzie na wycieczkę i tu skład może być rotowany a jak wiadomo, na wyjeździe bez odpowiedniej motywacji gra się trudno. W pierwszym meczy trentino wygrało 3:1 ale mecz nie był dla nich łatwy. 3 i 4 set wygrane minimalnie a sumarycznie ówcześni gospodarze okazali się lepsi tylko o 1 mały punkt. Dziś to zaksa gra u siebie więc role powinny się odwrócić ponieważ obydwie drużyny w lidze prezentują się ...solidnie i nic więcej mając zwłaszcza problemy w meczach wyjazdowych. Podsumowując motywacja powinna być po stronie gospodarzy jakość po stronie gości. Moim zdaniem w takich meczach o nic goście troszkę odpuszczają i dlatego stawiam na gospodarzy.
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Modena -16.5 (1.80) fortuna

Modena gra ze średniakiem ligi Niemieckiej czyli z kompletnymi zerami, które ugrały jednak na własnej hali korzystny wynik w pierwszym meczu, z calym szacunkiem do Luneburga, ale na hali Modeny zostaną zjedzeni na śniadanie. Modena pokazała kawał dobrej gry w meczu z Perugią czym sam byłem zaskoczony, tutaj muszą się spiąć żeby przejść do kolejnej rundy więc podstawowy skład od początku i Ngapeth, Bruno, Stankovic czy Turecki atakujący zrobią tutaj robotę, raczej nie bałbym się o to handi, zależy ono tylko od podejścia Modeny, które na własnej hali no musi już być spięte, nie można się skompromitować przed własną publicznością z drużyną która jest klase gorsza nawet od Berlina

Ach Lublana +16.5 (1.59) FORTUNA

Ziraat to nie są bogowie siatkówki, nie mają wielu dobrych graczy w składzie jedynie Eksi czy Ter Maat robią robotę, podobno doszedł do nich Juantorena, ale w jakiej on może być dyspozycji to już kompletny emeryt który miał problemy żeby kończyć ataki w każdym meczu jakim oglądałem go już pare lat temu, to już tylko nazwisko. Lublana będzie walczyła jak lwy bo grają o wyjście z grupy i nie puszczą tego meczu bez walki, 16 punktów to bardzo dużo, ziraat musiałby zagrać mega siatkówke żeby ich tutaj tak rozbić

Lube -12.5 (1.50) fortuna

Wybieram skromną opcje, Lube gra z kompletnymi amatorami z Roeselare którzy dostają baty od każdego z kim zagrają, Lube o wyjście tam się raczej martwić nie musi ale tu jest taki plus, że oni mają mega wyrównany sklad i czy zagra Bottolo, czy zagra Marlon Yant to tam wielkiej różnicy nie ma, czy zagra Zajcew czy Garcia tak samo, także jakim składem by nie wyszli to sprawią masakryczne baty swoim rywalom, linia jest mała jak na różnice klas między tymi zespołami

Trentino (1.62) fortuna

Różnica w składach personalnych obu drużyn może nie jest zaskakująco ogromna, ale ZAKSA zawodzi w tym sezonie i nawet Bednorz który doszedł ostatnio do składu nie wyglądał zbyt dobrze, potrzebuje jeszcze pewnie mase czasu aby zagrać na swoim optymalnym poziomie po podróżach z Rosji do Chin itp. reszta zawodników również dużo gorzej niż w poprzednim sezonie, nie ma przede wszystkim Semeniuka która robił pół gry dla ZAKSY. Trentino z parą młodych Mistrzów Swiata czyli Lavia i Micheletto a na ataku pewnie Kaziyski, środek mega mocny bo Lisinac i Podrascanin, no skład jest niebywale silny i oni mogą rywalizować z Perugią być może nawet (w co wątpie też bo Perugia to trochę inny level) ale Kędzierzyn raczej ograją w meczu o pierwsze miejsce w tabeli, tak uważam, a jak będzie to się przekonamy.
Zaksa-Trentino to nie jest mecz o 1 miejsce jak co :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +132
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Zaksa-Trentino to nie jest mecz o 1 miejsce jak co :)
tak nie jest, napisałem z pośpiechu, wyjdą pierwsze składy moim zdaniem, trento to młodzi gniewni i potrzebują gry, w lidze mają pewną sytuacje nie będą odpuszczali rywalowi takiemu jak ZAKSA będa chcieli się pokazać i wygrać ten mecz, takiego podkładania nie ma zbyt często, już pisali na forum, że Szwecja przegra ostatni w ręczną z Portugialią i Perugia też bo mają praktycznie pierwsze miejsce, jak widać było inaczej. Gra się też o prestiż i pieniądze nie tylko o pierwsze czy drugie miejsce, mój błąd analiza pisana na szybko naprawde, ale myślę, że Trentino to nie jest ekipa która się wypnie i czekać będzie na baty, zawsze warto wygrać dla morale drużyny a kursy rosną? nie wiele z tego co widze, w Fortunie grałem po 1.62 teraz jest 1.67. Wyjdzie pierwszy skład a nawet jak nie to ZAKSA ma trudniejszą sytuacje w lidze i jeśli już to oni też mogą wystawić coś rezerwowego to idzie w dwie strony, no a że grają na własnej hali? oni nie mają ławki rezerwowej jak nie wiadomo kto, zagrają Ci to kasztanią w lidze w tym sezonie fatalnie gra ZAKSA przecież w Pluslidze i mogą dostać łatwe baty, zobaczymy jak będzie w takich meczach nigdy nie wiadomo
 
Pablito91 402,3K

Pablito91

Użytkownik
Ja tam nie czekam, bo kursy mogą jeszcze zjechać i gram dosyć bezpiecznie a więc przynajmniej 2 sety Zaksy po 1.60
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Ja tam nie czekam, bo kursy mogą jeszcze zjechać i gram dosyć bezpiecznie a więc przynajmniej 2 sety Zaksy po 1.60
Powodzenia, w takim razie mam nadzieję, że Trentino wygra 3:2 :) i obu nam wejdzie zakład

Moim zdaniem jednak może być inaczej, Trentino nie wypnie się przed jednym z groźniejszych rywali w tegorocznej LM to nie jest mecz o pietruszkę, ale o prestiż, pewność siebie, hajs i morale to naprawdę czasem dużo daje w każdym spotkaniu i tak jak Perugia dalej wygrywa swoje mecze w lidze grając pierwszym składem a można powiedzieć że mają pierwsze miejsce w garści tak Trentino też nie puści dzisiaj gładko mając w składzie tak naprawdę mega młodych graczy i pewną sytuacje w lidze, nie mają napiętego kalendarza żeby oszczędzać graczy na nie wiadomo co. Zobaczymy, jestem mega ciekawy tego meczu

https://www.oddsportal.com/volleyball/europe/champions-league/kedzierzyn-kozle-trentino-f5Y9MWyF/ nie wiem gdzie tutaj wzrosty kursów :unsure: w jednym wzrasta w drugim rośnie w B365 już do 1.62 spadło od nowa, nie wierzy nikt w rezerwy Trentino z takim rywalem raczej
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Pablito91 402,3K

Pablito91

Użytkownik
Jeżeli ma wejść obu stronom to zawsze jestem jak najbardziej za :) pod koniec listopada Trentino wygralo 3-1, ale po mega walce. Teraz Zaksa u siebie i do tego w klubie jest już 2 tygodnie Bednorz , więc myślę że już zagra na wyższych obrotach i jest to wzmocnienie dla drużyny. Dodatkowo niewiadomą jest właśnie podejście Trentino. ZAKSA u siebie na pewno zagra dla kibiców i nie będzie odpuszczania. Nawet jak Trentino również podejdzie poważnie to uważam, że zaksa spokojnie jest w stanie ugrać 2 sety u siebie.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Się okaże, że oni wystawią rezerwy a nie Trentino xd w Pinnacle już po 1.33 na Trentino, potężne wzrosty na ZAKSE, ale zobaczymy jak będzie
 
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Modena -16.5 (1.80) fortuna

Modena gra ze średniakiem ligi Niemieckiej czyli z kompletnymi zerami, które ugrały jednak na własnej hali korzystny wynik w pierwszym meczu, z calym szacunkiem do Luneburga, ale na hali Modeny zostaną zjedzeni na śniadanie. Modena pokazała kawał dobrej gry w meczu z Perugią czym sam byłem zaskoczony, tutaj muszą się spiąć żeby przejść do kolejnej rundy więc podstawowy skład od początku i Ngapeth, Bruno, Stankovic czy Turecki atakujący zrobią tutaj robotę, raczej nie bałbym się o to handi, zależy ono tylko od podejścia Modeny, które na własnej hali no musi już być spięte, nie można się skompromitować przed własną publicznością z drużyną która jest klase gorsza nawet od Berlina

Ach Lublana +16.5 (1.59) FORTUNA

Ziraat to nie są bogowie siatkówki, nie mają wielu dobrych graczy w składzie jedynie Eksi czy Ter Maat robią robotę, podobno doszedł do nich Juantorena, ale w jakiej on może być dyspozycji to już kompletny emeryt który miał problemy żeby kończyć ataki w każdym meczu jakim oglądałem go już pare lat temu, to już tylko nazwisko. Lublana będzie walczyła jak lwy bo grają o wyjście z grupy i nie puszczą tego meczu bez walki, 16 punktów to bardzo dużo, ziraat musiałby zagrać mega siatkówke żeby ich tutaj tak rozbić

Lube -12.5 (1.50) fortuna

Wybieram skromną opcje, Lube gra z kompletnymi amatorami z Roeselare którzy dostają baty od każdego z kim zagrają, Lube o wyjście tam się raczej martwić nie musi ale tu jest taki plus, że oni mają mega wyrównany sklad i czy zagra Bottolo, czy zagra Marlon Yant to tam wielkiej różnicy nie ma, czy zagra Zajcew czy Garcia tak samo, także jakim składem by nie wyszli to sprawią masakryczne baty swoim rywalom, linia jest mała jak na różnice klas między tymi zespołami

Trentino (1.62) fortuna

Różnica w składach personalnych obu drużyn może nie jest zaskakująco ogromna, ale ZAKSA zawodzi w tym sezonie i nawet Bednorz który doszedł ostatnio do składu nie wyglądał zbyt dobrze, potrzebuje jeszcze pewnie mase czasu aby zagrać na swoim optymalnym poziomie po podróżach z Rosji do Chin itp. reszta zawodników również dużo gorzej niż w poprzednim sezonie, nie ma przede wszystkim Semeniuka która robił pół gry dla ZAKSY. Trentino z parą młodych Mistrzów Swiata czyli Lavia i Micheletto a na ataku pewnie Kaziyski, środek mega mocny bo Lisinac i Podrascanin, no skład jest niebywale silny i oni mogą rywalizować z Perugią być może nawet (w co wątpie też bo Perugia to trochę inny level) ale Kędzierzyn raczej ograją w meczu o pierwsze miejsce w tabeli, tak uważam, a jak będzie to się przekonamy.
I gdzie To Twoje wielkie trentino ??:) Już w pierwszym meczu były męczarnie a jeszcze nie było Bartka Bednorza …
Nie doceniłeś kolego Wielkiej Zaksy :)Nawet bez Semena to bardzo drużyna .
Zaksa lubi grać z trentino :)
Ja dziś postawiłem 1000 na zakse po 2.85 na kuponie ale Zawiercie mi zjebalo kupon :(
 
Do góry Bottom