>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe Ligi Europejskie kobiet i mężczyzn 2023/2024

D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
taaa kasuje ten post bo jest bezsensowny i mecz Trentino się jeszcze też nie skończył, nie wytykajmy typów po meczu ani w jego trakcie bo też to większego sensu nie ma, niech każdy gra co uważa za słuszne i tyle. Ja prowadze swój temat ze statystykami, jakoś tam udaje mi się wyjść na plus i to mnie cieszy a reszta? no cóż nikt 100% skuteczności nigdy nie będzie miał

prosze moderatora o wyczyszczenie tematu potem i zostawienie tylko analiz
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
V 115

vukoo

Użytkownik
Masakra.... Komentowanie meczu który jeszcze się nie skończył. Ten już przegrał ten już wygrał 🤣 ale obaj na plus to najważniejsze... Żałosne... Sorki musiałem
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
N 337,9K

niewierny-janek

Użytkownik
I gdzie To Twoje wielkie trentino ??:) Już w pierwszym meczu były męczarnie a jeszcze nie było Bartka Bednorza …
Nie doceniłeś kolego Wielkiej Zaksy :)Nawet bez Semena to bardzo drużyna .
Zaksa lubi grać z trentino :)
Ja dziś postawiłem 1000 na zakse po 2.85 na kuponie ale Zawiercie mi zjebalo kupon :(
Super, tylko co to wnosi do dyskusji tematu z analizami PRZED meczem?

Ja zagrałem za 1 000 000, że będzie minimum 2,5 seta... I wygrałem bo, już jest 3 set.
 
Otrzymane punkty reputacji: +236
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
I gdzie To Twoje wielkie trentino ??:) Już w pierwszym meczu były męczarnie a jeszcze nie było Bartka Bednorza …
Nie doceniłeś kolego Wielkiej Zaksy :)Nawet bez Semena to bardzo drużyna .
Zaksa lubi grać z trentino :)
Ja dziś postawiłem 1000 na zakse po 2.85 na kuponie ale Zawiercie mi zjebalo kupon :(
Ja naprawdę nie rozumiem po co pisać takie komentarze i czemu to służy? ten dział jest poświęcony pisaniu analiz i żeby każdy mógł skorzystać z wiedzy przedstawionej tutaj przez ludzi którzy śledzą daną dyscypline, rozliczasz mecz w trakcie i jeszcze się wyśmiewasz nie wiadomo z czego, Trentino tak jak mówiłem nie miało po co zagrać rezerwowym składem bo sytuacje w lidze mają opanowaną a skład mlody i głodny gry, przespane pierwsze dwa sety potem weszli na obroty i wygrali jak widać cały mecz więc to co napisałeś naprawdę zakrawa o śmieszność i nie ma sensu pisać takich postów, jeden drugiemu docina a mi z analiz które podałem weszło 3/4 typy, jeszcze nie wiem jak tam Modena, więc bez sensu sobie dogryzać i prześcigiwać się w tym kto jest lepszy a raczej pomagać sobie nawzajem

Gdzie jest moje Trentino? właśnie wygrało mecz, podstawowym składem tak jak mówiłem od początku.Więc kto miał racje odpowiedz sobie sam.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Jednak stało się tak jak chcieliśmy przed meczem czyli obaj na + hehe :) tak by mogło być zawsze, że każdy wygrywa i jest zadowolony :) dzisiaj piłka ręczna też dala ładnie zarobić :)
No mi kupon niestety na minus kurcze, ale taśme strzeliłem ostrą, w każdym razie w temacie siatkówki nie mam sobie nic do zarzucenia tak jak mówiłem Trentino nie odpuści tego meczu za darmo i nie wypnie się przed rywalem takim jak ZAKSA, dwa pierwsze sety przespane ale potem przejechali się po Kędzierzynie jak widać mi niestety kupon nie wszedł, ale cóż no gram taktyką jaką pozwala fortuna, zbieram te bonusy celuje w taśmy a tutaj ciężko jest nieraz nawet na kapitalnych typach wygrać cały kupon, w każdym razie oby na plus i mi tam w temacie jakoś to idzie, jedna taśma trafiona zrobiła cały miesiąc, może jeszcze coś wejdzie czego bym chciał tak jak każdy wiadomo :)

a tak jak mówiłem haha obu nam wszedł typ i Trento wygrało 3:2 a domino odpuśc sobie te dogryzki, jesteśmy na forum aby sobie pomagać a nie wyśmiewać z czyjegoś typu bo mu nie wszedł akurat czy popełnił jakiś błąd

radze się też oduczyć takiego gadania, że mecz o nic to na pewno rezerwowy skład, nie zawsze tak jest, prestiż, rytm meczowy, morale, hajs, to wszystko motywuje jeszcze zawodników nie tylko pozycja w tabeli

pozdrawiam i życzę jak najlepszych typów wszystkim z tego działu, aby się rozwijał i forum wracało na stare tory pozdrawiam :)
 
barti2000 751K

barti2000

Znawca - Siatkówka
🏐 Faza grupowa Ligi Mistrzów siatkarzy za nami!

📶: REPASAŻE LIGI MISTRZÓW:

▪🇵🇱 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie 🇵🇱
▪🇨🇵 Tours VB - VfB Friedrichshafen 🇩🇪
▪🇩🇪 Berlin Recykling Volleys - Ziraat Bankasi 🇹🇷

📶: 1/4 LIGI MISTRZÓW:

🔸🇮🇹 TRENTINO vs 🇵🇱 ZAKSA/ALURON 🇵🇱
🔸🇮🇹 PERUGIA vs 🇩🇪 BR VOLLEYS/ZIRAAT 🇹🇷
____
🔸🇹🇷 HALKBANK vs LUBE 🇮🇹
🔸 🇵🇱 JASTRZĘBSKI vs 🇨🇵 TOURS/FRIEDRICHSHAFEN 🇩🇪
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
🏐 Faza grupowa Ligi Mistrzów siatkarzy za nami!

📶: REPASAŻE LIGI MISTRZÓW:

▪🇵🇱 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie 🇵🇱
▪🇨🇵 Tours VB - VfB Friedrichshafen 🇩🇪
▪🇩🇪 Berlin Recykling Volleys - Ziraat Bankasi 🇹🇷

📶: 1/4 LIGI MISTRZÓW:

🔸🇮🇹 TRENTINO vs 🇵🇱 ZAKSA/ALURON 🇵🇱
🔸🇮🇹 PERUGIA vs 🇩🇪 BR VOLLEYS/ZIRAAT 🇹🇷
____
🔸🇹🇷 HALKBANK vs LUBE 🇮🇹
🔸 🇵🇱 JASTRZĘBSKI vs 🇨🇵 TOURS/FRIEDRICHSHAFEN 🇩🇪
Jastrzębie autostrada do finału wg drabinki, chyba że Lube się postawi :) w górnej tabelce szykuja się dobre mecze kto na kogo nie trafi :)
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Skra Bełchatów -11.5 (1.81) fortuna dramatyczna jest ta drużyna naprawdę, ja full już na nich w tym sezonie nara xd

Ja ide w strone swojej skry, której jestem fanem, ale nie chodzi tutaj o to w tym typie a raczej o bardzo słabo dysponowaną Galate, oni nic nie grają nawet w słabiutkiej lidze Tureckiej, wczoraj widać było jak Ziraat się ośmiesza w meczu z kompciuszkiem Ligi Mistrzów i wpuszcza go do kolejnej rundy, to jest tragedia ta turecka liga i tylko Halkbank za sprawą Nimira cokokolwiek tam prezentuje, Galatasaray to pionki i kto by nie zagrał dzisiaj w skrze która pokazała się i tak z bardzo dobrej strony w meczu z Warszawą (patrząc na braki kadrowe) to przed własną publicznością powinni rozbić Turasów i spokojnie awansować do kolejnej rundy, starczą im dwa sety ale mówie kto by nie zagrał to i tak sam Bieniek jest wstanie robić serie na serwisie po kilkanaście punktów w meczu z taką drużyną więc nie boje się raczej o to handi.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Z 563

zenek225

Użytkownik
No w zasadzie to Skrze puchary zostały bo w lidze sytuacja ciężka. Kooy już trenowal dwa dni, Atan wiadomo dalej ta sama sytuacja. Mysle, że Skra sobie poradzi dzisiaj z Galata
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Puchar Challange
Steaua Bukareszt - Olympiakos Pireus
Olympiakos wygra mecz 1,50 STS
Mecz rewanżowy ćwierćfinału Pucharu Challange. Olympiakos prowadzony przez Alberto Giulianiego, mający w składzie doświadczonych zawodników Travica, Tomcek Stern, Alen Pajenk, Higaldo Oliva jest zdecydowanie faworytem. W 1 meczu 3:1 dla Olympiakosu, 1 set niespodziewanie wygrany przez Steaua do 23, pozostałe sety to zdecydowane wygrane Pireusu.
Z racji że handi słabe a grekom wystarczą 2 sety do awansu, mimo wszystko próbuje na wygraną Olympiakosu w całym meczu
 
Ostatnia edycja:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Też miałem grać w strone Greków, ostatecznie jednak odpuściłem, raz że obca hala a takie drużyny jak Steua potrafią się spiąć na puchar w którym grają i stworzyć na trybunach małe piekiełko, tak mi się to wydaje zbyt proste żeby Olympiakos tutaj wygrał gładko. Rumuni będą walczyli jak lwy u siebie, a kadra Greków nie powala na kolana, to już emeryci i to kompletni. Jak będzie zobaczymy, nie zagram w strone gospodarzy, ale też uważałbym z tym graniem na Pireus bo oni wielu argumentów siatkarskich tak samo nie mają. Pajenk spoko, ale to tylko środkowy, Oliva to już też emeryt, który od lat nie grał w żadnej poważnej lidze, a Travica sypał kartofle dobre 7 lat temu, teraz w jakiej jest formie to też niewiadoma, ciekawe jak skończy się ten mecz. Możliwe, że wygrają dwa sety i wpuszczą rezerwy a wtedy Rumuni nakręceni na własnej hali coś tam pokażą.

wzrosty kursów na gości też niepokoją na pewno, o coś musi chodzić, wzrosty z niczego się nie biorą. Ja bym ten mecz odpuścił jednak
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Skra Bełchatów -11.5 (1.81) fortuna dramatyczna jest ta drużyna naprawdę, ja full już na nich w tym sezonie nara xd

Ja ide w strone swojej skry, której jestem fanem, ale nie chodzi tutaj o to w tym typie a raczej o bardzo słabo dysponowaną Galate, oni nic nie grają nawet w słabiutkiej lidze Tureckiej, wczoraj widać było jak Ziraat się ośmiesza w meczu z kompciuszkiem Ligi Mistrzów i wpuszcza go do kolejnej rundy, to jest tragedia ta turecka liga i tylko Halkbank za sprawą Nimira cokokolwiek tam prezentuje, Galatasaray to pionki i kto by nie zagrał dzisiaj w skrze która pokazała się i tak z bardzo dobrej strony w meczu z Warszawą (patrząc na braki kadrowe) to przed własną publicznością powinni rozbić Turasów i spokojnie awansować do kolejnej rundy, starczą im dwa sety ale mówie kto by nie zagrał to i tak sam Bieniek jest wstanie robić serie na serwisie po kilkanaście punktów w meczu z taką drużyną więc nie boje się raczej o to handi.
Skra niestety w tym sezonie jest nieprzewidywalna 😅 sam się dziś na nich przejechałem 😅 i to zarówno hcs i jak i małe pkt 🙈
A Pireus jednak wziął mecz, ale chyba też po 2 setach gładko wygranych wjechały rezerwy :)
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Skra niestety w tym sezonie jest nieprzewidywalna 😅 sam się dziś na nich przejechałem 😅 i to zarówno hcs i jak i małe pkt 🙈
A Pireus jednak wziął mecz, ale chyba też po 2 setach gładko wygranych wjechały rezerwy :)
a daj spokój... z tym graniem na te mecze o pietruszke, człowiek tylko nerwy traci. Teraz będą play offy to będzie można realnie sobie analize zrobić i zagrać coś z głową, wiadomo, że każdy będzie gryzł parkiet żeby wygrać a nie tak jak skra wczoraj z kompletnymi amatorami a oni sobie grają na 20 procent oby dwa sety ugrać człowiek się patrzeć na to nie mógł

Zacznie się obstawianie od fazy PO i wtedy zobaczymy jak się będzie układało, na pewno będzie łatwiej zrobić analize bo cżlowiek odrzuca już to gadanie czy wyjdą rezerwy czy nie, każdy będzie grał na poważnie, moim zdaniem polskie drużyny nie zaistnieją w tym roku.Resovia jak jeszcze się wzmocni przed kolejnym sezonem może wrócic na stare tory i grać jak równy z równym z potęgami i na nich licze, ale to za rok, w tym sezonie ja myślę że Perugia nie do ruszenia, Lube jak się ogarnie też powinno wziąć mecz, Jastrzebie też padake gra jak na ich możliwości ale to się wszystko jeszcze będzie stabilizowało i analizy się zrobi tuż przed meczami, a nuż coś może się stać jakiś nie daj boże podstawowy zawodnik kluczowy wyleci i już drużyna traci 30% mocy i potencjału, taka jest siatkówka tutaj bardzo dużo zależy od każdego zawodnika, najbardziej zespołowy sport świata, musi być wszystko dopięte na ostatni guzik
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Fenrbahce women over 135.5 pkt w meczu (1.90) fortuna ehh handi na gospodynie trzeba było nie over :/

Fenrbahce ma potęzne problemy w tym sezonie, ich trener po prostu wychodzi sam z siebie patrząc na gre podopiecznych nieraz, teraz nie grają z pionkami tej ligi tylko z bardzo mocną drużyną, która nawet Eczacibasi się potrafiła ostatnio postawić, reszte mecze z dołem tabeli wygrywa bez problemu. Także Sariyer ma tutaj szanse nie tylko pokryć taką linie, ale powalczyć nawet o urwanie jakiegoś punktu, bo Fener jest słabe w tym sezonie, ma ekstremalnie drewniany skład, bardzo wysoki ale z tego też biorą się problemy z przyjęciem, te zawodniczki nie są wstanie schylać się do niskich piłek i często dostają serie od niżej notowanych rywalek. Linia do pokrycia bez żadnych problemów, Sariyer gra u siebie to kolejny plus, licze na jakiegoś urwanego seta, albo nawet 0:3 po wyrównanych partiach, może jakaś gra na przewagi się wkradnie, wszystko możliwe.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
Skra Bełchatów -11.5 (1.81) fortuna dramatyczna jest ta drużyna naprawdę, ja full już na nich w tym sezonie nara xd

Ja ide w strone swojej skry, której jestem fanem, ale nie chodzi tutaj o to w tym typie a raczej o bardzo słabo dysponowaną Galate, oni nic nie grają nawet w słabiutkiej lidze Tureckiej, wczoraj widać było jak Ziraat się ośmiesza w meczu z kompciuszkiem Ligi Mistrzów i wpuszcza go do kolejnej rundy, to jest tragedia ta turecka liga i tylko Halkbank za sprawą Nimira cokokolwiek tam prezentuje, Galatasaray to pionki i kto by nie zagrał dzisiaj w skrze która pokazała się i tak z bardzo dobrej strony w meczu z Warszawą (patrząc na braki kadrowe) to przed własną publicznością powinni rozbić Turasów i spokojnie awansować do kolejnej rundy, starczą im dwa sety ale mówie kto by nie zagrał to i tak sam Bieniek jest wstanie robić serie na serwisie po kilkanaście punktów w meczu z taką drużyną więc nie boje się raczej o to handi.
Granie na Skre to czysty masochizm. Potrafią coś ugrać jedynie wtedy gdy są underdogiem. Nie wiem kiedy tam pójdą rozum do głowy, że nie można budować drużyny na trzech skrzydłowych półemerytach. "Budowanie" tej drużyny od ładnych paru lat polega na skladaniu ekipy na sezon opierając ja na jakis nazwiskach z których pozostały tylko nazwiska i liczeniu że są jakoś to będzie.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
To był typ raczej przeciwko Galacie która skład ma dramatycznie słaby i bez perspektyw na coś więcej, jednak nie starczyło nawet i na to, no trudno, nikt nie ma 100% skuteczności, raz się trafi 3/4 raz minus i taka jest bukmacherka, nie da się trafiać każdego typu. Liczyłem że Turasy już oleją to spotkanie bo sytuacje w lidze mają dramatyczną a tutaj i tak mieli małe szanse na awans, myślałem że skra zagra dla kibiców, ale sie mylliłem ta drużyna to kompromitacja, co się stało z tej skry sprzed lat gdzie Antiga, Kurek i cała reszta gwiazd grała z Zenitem o wygranie LM i tam był pojedynek Wlazły vs Michajłow, grał jeszcze Priddy w Zenicie. ehhh poziom polskiej siatkowki klubowej spada z roku na rok tak mi się to wydaje, oby Resovia coś pokazała za rok, bo licze na ich występ w koncu w LM mają potencjał, żeby coś pograć, tak to tylko ZAKSA zostaje bo co gra Zawiercie w Lidze Mistrzów też woła o pomste do nieba i ich ostatni występ a raczej blamaż z berlinem.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Eczacibasi under 131.5 (1.92) fortuna no 3:0 sobie żałosne gwiazdeczki wygrają, ale żeby zagrać skoncentrowane to już nie pierwszy set 21;14 drugi 14:8 i one undera nie potrafią wykręcić to jest patola i to ostra

Eczacibasi to drużyna gwiazd, gra niby na wyjeździe, ale z dołem tabeli, jeszcze ściga się z Vakifbankiem o pierwsze miejsce w tabeli więc żadnego odpuszczania nie przewiduje, jak się zepną zrobią ten under z palcem w d. Oby tylko ich trener nie kombinował ze zdejmpowaniem Boskovic i powinno być dobrze, to nie jest jakoś bardzo mała linia, 131.5 dla takiego klubu jak Eczacibasi który ma oddech za plecami swojego największego wroga powinno być pokryte, rywalki to Nilufer niby środek tabeli, ale właśnie to powinno nakręcić Eczacibasi do nie strzelania fochów w trakcie meczu, że nie ma po co grać że mecz sam się wygra itp. tego być nie powinno. Licze na dobrą gre Woronkowej bo ona potrafi naprawdę uprzykrzyć rywalkom życie, ale też potrafi pokazać świetny serwis z wyskoku (który czasem jest fatalny, to himeryczna zawodniczka), dlatego licze dziś na jej pewną, dobrą gre.

Perugia -12.5 (1.83) fortuna 24:17 ostatni set wystarczyło wygrać do 20 a oni do 21 :ROFLMAO: :ROFLMAO: to się nadaje na cyrk roku hahaha to ewidentnie nie był mój dzień - trudno czasem nawet najlepsza analiza potrafi upierdzielić takim czymś, 4 pkt z rzędu Najlepsza drużyna świata na zawołanie kurs 1.0001 jak nic to był na ten typ przy pierwszej meczowej

Perugia gra o prestiż już teraz tylko, jednak mecz w Lidze Mistrzów zupełnie olany, więc szykowali się na groźnego rywala w Lega Pallavolo A1 czyli Milano, ktore skład ma naprawdę ciekawy na czele z Ebadipurem, byłym przyjmującym Skry, oprócz tego mamy Ishikawe czy Melgarejo, Kubanskiego przyjmującego który już sie ciekawie prezentował na MŚ, jest jeszcze atakujący Patry to jest klasa już też co najmniej Europejska dobra gra w reprezentacji Francji. Ciekawy zespoł, ale im ciekawsze i mocniejsze zespóły tym mam wrażenie, że Perugia gra swoją najlepszą siatkówke każdy się spina a poziom takich zawodników jak Leon który jest mocarzem po prostu i takiego zawodnika długo nie będzie jak On, do tego nasz niesamowity Semeniuk który straszy zagrywką którą ma mega kapitalną, ale też atakiem, wszystkim dowodzi świetny, kapitalny rozgrywający Gianelli. Warto zwrócić, że oni mają bardzo wysoki skład, Milano ma niski, może się odbijac od bloku Perugii co chwila. Perugia zagrywką i atakiem zrobi tu robotę, takie handi to bierze w zęby jak gra na poważnie z kimkolwiek, nawet z Modeną ostatnio


do tego
Galatasaray women -20.5 fortuna - grają z kompletną czerwoną latarnią ligi, nie wierze tu w żadnego nawet wyrównanego seta, będą baty niemiłosierne, Galata dalej gra o pozycje w lidze musi tu być podstawowy sklad i żadnych zabaw tylko pewna gra.

Perugia zrobiła coś co kiedyś mi uwaliło naprawde mase kasy chyba z 8 koła po przeliczeniu z euro, czyli zrobili z 24:17 seta na 25:21 to są jakieś jaja, wystarczyło 25:20 :ROFLMAO: ja po prostu patrze i nie wierze, chyba coś jest przeciwko mnie ostatnio że to tak się układa jaja to samo Galatasaray z czerwoną latarnią ligi przegrany set bo handi by weszło, no co zrobić w takich zdarzeniach, chyba tylko zakryć twarz rękami i się załamac
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
Myślę, że w Perugii się dowiedzieli przy 24-17 że obstawiłes to handi i dlatego tak się skończyło.

Człowieku nie ma o co drżeć kotów to sport. Przecież oni teraz nie muszą padać na parkiecie do ostatniej piłki bo grają tylko o rekordy a mogą to równocześnie robić wynikami ,3x25-22. Wydawało by się, że w tygodniu mogą sobie roznieść Duren + 20 nawet z Cardenasem, Ropretem i Mengozzim w szóstce a skończyło sie +11. Milano to tak jakby głębiej popatrzeć to ma przynajmniej dla mnie skład lepszy a przynajmniej równiejszy niż taka Modena gdzie zniknie Ngapeth to znika druzyna więc w tym meczu żaden hc nie mógł by zdziwić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Myślę, że w Perugii się dowiedzieli przy 24-17 że obstawiłes to handi i dlatego tak się skończyło.

Człowieku nie ma o co drżeć kotów to sport. Przecież oni teraz nie muszą padać na parkiecie do ostatniej piłki bo grają tylko o rekordy a mogą to równocześnie robić wynikami ,3x25-22. Wydawało by się, że w tygodniu mogą sobie roznieść Duren + 20 nawet z Cardenasem, Ropretem i Mengozzim w szóstce a skończyło sie +11. Milano to tak jakby głębiej popatrzeć to ma przynajmniej dla mnie skład lepszy a przynajmniej równiejszy niż taka Modena gdzie zniknie Ngapeth to znika druzyna więc w tym meczu żaden hc nie mógł by zdziwić.
okej - rozumiem wszystko co napisałeś, ale tracenie 4 punktów z rzedu na zawołanie będąc drużyną już patrząc czysto na statystyki i kursy po 1.13 na mecz to jest kompletna anomalia i to się zdarzy raz na 100 pojedynków, mi to już wisiało bo kupon wcześniej poszedł do kosza, ale nie dzieją się takie wyniki na codzień dlatego tak zareagowałem, realnie widziałem żeby tak mocarna drużyna położyła handicap i to 4 punktami z rzedu będąc klase lepszymi i grając podstawowym teamem.. Milano ma skład, ale to nie o to chodzi ale o stracenie czterech punktów na zawołanie co jest u bukmacherów przy takiej Perugii notowane na 1.001 i nie jest to żadne zdziwienie tylko normalka naprawdę. Nie płacżę nie zarzekam, ale się człowiek denerwuje bo ktoś mógł skorzystać i się po prostu mógł zdziwić i złapać za głowe jak sobie wyszedł na kawe przy 24:17 a NAJLEPSZA DRUZYNA ŚWIATA PRZEGRYWA 4 pkt z rzędu na zawołanie.

To jest niebywałe i tak jak mówie pamiętam, jak bodajże Modena straciła mi kiedyś 3 pkt z rzędu czyli z 24:18 na 24:21 i już to było notowane na 1.01 (pamiętam też gruby typ który kończył na 8 koła który też coś takiego odwalił, ale to przez 15 lat gry) więc naprawde tutaj to jest coś co warto zapamiętać i naprawdę nie moja wina bije się w pierś, typ był dobry, Perugia w lidze nie odpier..a jaj i gra na poważnie, był poważny skład ale po prostu stało się coś niesamowitego i tylko to chciałem podkreślić gruuubą kreską bo to co sie stało było dosłownie grube, tu nie grała bielsko biała tylko Perugia. Rozumiem Cię, każdy team może odstawić cos takiego, ale raz na jaki czas? to jest dosłownie raz na 100 meczów a bukmacherzy już na takie coś albo wystawiają 1.0001 albo nie wystawiają kursów, na punkt przy przyjęciu Perugii marathonbet wystawia 1.13 policz sobie ile by było jakby ktoś obstawił 4x z rzedu na przeciwność :oops::oops:. Niebywałe anomalia jak Mars widoczny gołym okiem na niebie nocną pora, raz od 2002 roku hahaha (to rzecz jasna z dystansem, wiadomo że nie aż takie zjawisko haha tylko humorystyczne zakończenie tego posta jakby coś :) )
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Do góry Bottom