>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe Ligi Europejskie kobiet i mężczyzn 2023/2024

D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
zobaczymy jak będzie mecz ;) zweryfikuje parkiet ;) Minas potrafiły zagrac prawie równego seta z amatorkami z kazachstanu, więc tutaj nie powinny straszyć, nie ma tam za bardzo nazwisk ktore by mi mogły zaimponować i postraszyć blok Eczacibasi, ale zobaczymy jak będzie, będą na pewno miały problemy na skrzydłach, bo nawet Brazylia na MŚ je miała a tam grały jeszcze topowe Brazylijskie zawodniczki jak Gabi, tutaj jest stos brazylijskiego odpadu, podobnie jak w Praia Clube, chociaż tam ratowały to troche wielkie Dominikanki Martinez, w drużynie Minas takich zawodniczek nie widze

no ale zobaczymy

E: OMG MINAS set :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: Boskovic to chyba bez kitu pijana przyjechała na te MŚ, Woronkowa ja bym ją zwolnił za porozumieniem stron już w tym momencie haha bo ta zawodniczka to taki poziom ruskiego średniaka a nie drużyny ktora ma aspiracje do wygrywania dużych turniejów, wbrew pozorom ten wygrany set tylko otworzył moje szanse na -19.5 bo gdyby turasy wygrały dwoma to już mógłbym sie z typem pożegnać o_O a tak w grze hahaha sprawdziło się, na palcach jednej ręki widziałem mecze ktore w ten sposób ratowały mi handi, to wręcz nierealne, ale zdarzyło sie tym razem,warto to zaznaczyć
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Pablito91 402,3K

Pablito91

Użytkownik
Trentino -10.5 (1.51) Fortuna

Siena to odpowiednik Radomia w naszej lidze, drużyna półamatorska, Trentino z Micheletto, Lavią, Kaziyskim który niestety musi się w tym sezonie męczyć na ataku, ale tak wyszło, na środku para Podrascanin i Lisinac więc najlepsza w lidze. Na chwile obecną jest to jedyna drużyna która rywalizuje z Perugią, więc z takimi druzynami jak Siena nie będzie miała żadnego problemu
Typ oczywiście ma prawo wejść. Ale Przy Perugii Argumentujesz, że przemęczona itp. a Trentino, które jest w takiej samej sytuacji to już nie. Tak samo jak Perugia rozgrywa mecze na różnych rozgrywkach i praktycznie w te same dni i oni nie mają prawa być przemęczeni i równie dobrze oni też mogą dać komuś odpocząć. A poza tym Ci półamatorzy potrafili urwać seta Perugii czy właśnie Trentino czy Modenie.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
a Radom nie ugrywa setów w PlusLidze? argumentuje tak samo bo trener Perugii lubi sobie porotować składem tym bardziej że na ławce ma dużo więcej ciekawych zawodników niż Trentino.

Kolejna bezsensowna dyskusja

eeee przed chwilą zobaczyłem pierwszego seta Woronkowej który nie był tragiczny a był nawet świetny :D niebywałe. Drugi set chyba uratuje moje handi tak jak pisałem, ale nie mówmy jeszcze bo mecz nie skończony ;)
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
A ar0nek wygląda na to że weszło nam obu hahahah myślałem że serce mi wyskoczy, -19.5 do księgarni o_O :D:D ale nie oszukujmy sie, gdyby wygrały tego drugiego seta nie byloby szans na to handi, chociaż też w ostatnim secie niewiarygodnie jak straciły przewage od 21:14 myślałem że skończy sie na luzie do 16-17 a tutaj jednym punktem ale weszło więc jest radocha, idealne linie pograliśmy, nawet 19:11 było w 4 secie więc ostre jaja że wpuściły je tutaj do 20stki, no ale dobrze oby jak najwięcej użytkowników zarabiało

Niby mecz podobny do tego z Praia Clube a jednak zupełnie inny, w dwoch ostatnich setach zagrały dopiero tak jak w pierwszym meczu, w dwóch pierwszych zagrały padake, nie zmienia to faktu, że wszystko zależało od drużyny z Turcji a drużyny Brazylijskie zupełnie nie dojeżdżały poziomem i te 1.01 na mecz oddawało faktyczny obraz gry i w meczu z praia clube i tutaj w meczu z minas, meczu nie miały szans wygrać te zawodniczki, nie ten level to co najmniej siatkówka na poziomie ostatniego miejsca w Tureckiej lidze, sety do 10, do 15 nie ma o czym rozmawiać.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
ostatecznie wczorajszy bilans
Vakifbank i Vakifbank -1.5
Monza +17.5
Monza women -11.5
Resovia
Eczacibasi -19.5
Trentino -10.5 - ktoś pytał czy grają z półamatorami, ma odpowiedź po wyniku
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pousuwałem wszystkie wiadomości więc jak wyrywkowo? I nie nie jestem jego bratem - i nie będę tolerował obrażania Was dlatego daję ostatnią szansę.
Chwalić się czym jeździ i ile to nie wygrywa można ale nie w tym dziale. O autach - na forum samochodowe.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Dużo siatkówki w weekend, zaczniemy od typu który zaczyna się już o 11.00 także jak ktoś chce grać ze mną to trzeba się spieszyć

Eczacibasi - Bolu @ Under 127.5 (1.94) fortuna omg trenerzyna wpuszcza rezerwy na trzeciego seta i 128 pkt XD

Eczacibasi podrażnione po absolutnej klapie i odpadnięciu szybko w Klubowych MŚ gdzie były faworytkami i gospodyniami turnieju. Podrażniona Boskovic, jak i Woronkowa czyli nowy nabytek, który średnio prezentuje się jak do tej pory, ale pod koniec mistrzostw pokazała klase i naprawde świetną siatkówkę, chyba pierwszy raz w tym roku więc oby tak dalej życzymy Rosjance powrotu do tej swojej najwyższej formy, bo zawodniczka to świetna gdy gra swoje, ostatniob była kompletnie pod formą. Bolu to kompletne amatorki, kompletne ale to kompletne, naprawde problem będa miały żeby przyjąć piłke. Po świętach drużyny będa głodne gry i na pewno tutaj żadnych roszad nie ma, wystarczająco wszystkie gwiazdy sobie na święta odpoczęły od siatkówki. Polecam typ i podam kolejne w późniejszym czasie
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Casalmaggiore - Chieri 76 @ Casalmaggiore (2.00) fortuna w tb 9;7 niestety pecha dużo

Oglądając nieco włoską lige siatkarek odnoszę wrażenie, że pozycja w tabeli zupełnie nie oddaje potencjału drużyn, bo Casalmaggiore jest poziom wyżej od Chieri i nie mam co do tego wątpliwości, nie rozumiem skąd ten kurs po prostu wystawione kursy po tabeli a moim zdaniem jest to naprawdę perła i trzeba to grać po prostu i nie oglądać się za siebie. Przede wszystkim drużyna Casalmaggiore jest mega mocna na własnej hali od wielu wielu lat to wiadomo że na różowej hali gra się mega ciężko, chieri z tego co widziałem ma wielki problem na pozycji atakującej. W Casalmaggiore Loren Carlinini Amerykańska siatkarka naprawde wygrywa mecze w pojedynke swoim genialnym rozegraniem
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Pablito91 402,3K

Pablito91

Użytkownik
Co Ty gadasz, że są poziom wyżej... Jaki był wynik w październiku? Chieri je zmiażdżyły do 12,14 i 17. Od 2019 roku siatkarki Chieri z nimi nie przegrały. Jedyny argument, który jestem w stanie zaakceptować to ten atut własnej Hali. Bardziej skłaniałbym się ku 2, ale to są kobiety a z kobietami to niestety wszystko jest możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +181
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
taaa zmiażdżyły pierwszy skład do 14 w trzech setach, a potem buki wystawiają kurs 50/50 i barany rzucają się na chieri bo patrzą na wynik pierwszego meczu którego dane nie są sprawdzone kto tam grał, co się stało że taki wynik itp może zagrały juniorkami co też się zdarza w fazie zasadniczej, to tylko kobieca siatka wszystko jest możliwe aczkolwiek dla mnie różowe dzisiaj masakrują z tego co oglądałem w ostatnich spotkaniach

Na unibecie 1.79 na casalmaggiore xd oł jee
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Pablito91 Pablito91 dzieki wielkie za Chieri. Łatwa kasa. Dawid znowu udowodnił że jest tu z łapanki. W dziale plusligi tez same wtopy dzis ma. Nawet zakse z handi po 1.30. Trzeba uważać na to co podaje
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Łatwa kasa hhaahaha no niewiarygodne, mecz po tb wygrany i to jeszcze u bab a ten pisze o łatwej kasie. Już Casalmaggore prowadziło w tb 9:7 no katastrofa co się stało z tym działem jeden użytkownik na forum miał racje naprawdę\
\
jakie same wtopy|? boyera over też jest wtopą? trzeba uwazać na twoje posty bo nie ogarniasz za bardzo co się dzieje do okoła ciebie chłopie

No zdarszył się gorszy dzień, mnie to nie rusza, swój temat ze statystykami podaje i jak widać tym razem granie ako a nie singlami przyniosło pożytek, dzień był słaby inny był lepszy taka bukmacherka - ale pisanie że łatwa kasa w siatkówke kobiet gdzie typiary w taj breku przegrywały już 9:7 to profanacja czysta :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Ty podałeś jeden typ I to już po kontuzji urosa i też się ośmieszyłeś zawsze lepszy jeden trafiony over boyera niż 1/1 w pape i to po śmiesznym kursie jak już uros się kontruzjował xd

dzisiejsze babki eczacibasi jednym punktem, casalmaggiore 9:7 w taj breku i przegrywają - no niestety takich rzeczy się nie przewidzi,
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Roxen 898

Roxen

Użytkownik
Vakifbank-Novara 1 (1,36)
Vakifbank faworyt do zwycięstwa w Lidze Mistrzyń, ale kurs podejrzanie wysoki, według mnie Novara bez szans grają bez podstawowej rozgrywającej a na przyjęciu gra 36-letnia Carcases
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Perugia -16.5 (1.49) Fortuna

Perugia lubi robić masakry, mają do tego najlepiej serwujących zawodników świata chyba na tą chwile czyli Leona i Semeniuka, do tego genialny rozgrywający Gianelli i nie powinno być problemu z pokryciem handi

Modena (1.50) fortuna

Modena po początkowym falstarcie nie powinna mieć problemów z dzisiejszym przeciwnikiem, kolejkę temu zdeklasowała lube i pokazała że duet Ngapeth, Bruno i Stankovic na środku mogą jeszcze tutaj namieszać w końcowym rozrachunku i pokrzyżować plany lube i Perugii które są faworytami do koncowego wygrania ligi.

Co to za kolejka, jeszcze Trentino baty od cisterny, lube od monzy i Piacenza przeszła samą siebie i baty u siebie ze sieną XD no masakra czysta po prostu, pomór faworytów
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Jeśli ktoś dziwi się dlaczego Piacenza gra tak katastrofalnie mając taką pake to https://news.italy-24.com/trends/329984/Volleyball-Gas-Sales-Piacenza-–-The-physical-conditions-of-Yoandy-Leal-and-Ricardo-Lucarelli.html

Leal kontuzja barku, Lucarelli kontuzja więzadeł palca prawej ręki

wrócą pewnie na decydujące fragmenty sezonu, ale tam piacenza już może o nic nie grać, jeśli nie stanie się to szybciej, jeśli szybciej nie wyleczą swoich urazów bo ich zmiennicy wyglądają naprawde słabiutko i nawet świetny rozgrywający Brizard i kapitalny atakujący młodego pokolenia Romano (którego mogliśmy obserwować na MŚ które włochy wygrały) nie są wstanie tego uciągnąć
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Perugia -8.5 (1.46) fortuna

Modena ma ładne nazwiska ale nic poza tym, grają przeciętną siatkówke i nie mają żadnych szans na rywalizacje z tak kapitalnym zespołem jak Perugia gdzie wszystko jest dopięte na ostatni guzik, mamy naszą pare Polaków na przyjęciu Semeniuk i Leon sieją strach na zagrywce i w ataku, mamy genialnego, chyba obecnie najlepszego rozgrywającego świata Gianelliego który w dodatku nie robi dziury w bloku bo warunki ma fantastyczne. Modena to dobre nazwiska, ale niestety już podstarzałe Bruno był regularnie zmieniany podczas MŚ bo sypał katastrofalnie, w Modenie też nie gra cudów do tego Ngapeth który też już najlepsze lata po mału będzie miał za sobą, pamiętam go jeszcze z wystepów w Cuneo 10 lat temu to tam był nie do zatrzymania, teraz strzela fochy często rujnuje morale drużyny. Nie widze tutaj szans dla gospodarzy, Perugia to hegemon, drużyna grająca kompletną i nie do zatrzymania przez innych siatkówke
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Do góry Bottom