>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe Ligi Europejskie kobiet i mężczyzn 2023/2024

R 3K

rocky18

Użytkownik
Niestety się nie zgodzę z kolega wyżej bo oglądałem już któryś mecz z kolei Skry i powiem że nie pamiętam by taka padake grali, naprawdę. Piszesz o zawodnikach typu Kooy czy Lanza że grali w topowych klubach no i co z tego że grali jak liczy się obecna forma a ta forma jest bardzo słaba, szczególnie Włocha gdzie nie dość że leży u niego przyjęcie to i atak wygląda po prostu słabo. Kooy też ma lata świetności swoje chyba już za sobą bo gra nie równo. Jeżeli dla Chaumont będzie siedziała zagrywka i odrzucą Skre od siatki to Skra to przegra bo Łomacz nie pogra za wiele środkiem gdzie obecnie to wygląda teraz najlepiej w grze z Bełchatowa. Chaumont pokazał w pierwszym meczu ze jest w stanie powalczyć i jeżeli zagrają podobnie plus własną hala obstawiam prze wygrają ten mecz bo w przeciągu trzech dni humory po przegranym piecio serowym meczu z Cuprum na pewno się nie poprawiły, także 1,8 na Francuzów jest promocja jak dla mnie.


Chaumont - Skra 1 1,8 Fortuna
Zgadzam się. Ale jakieś braki w Chaumont? Coś wiadomo ? Bo kurs już 2.30 i mocno kusi
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Zgadzam się. Ale jakieś braki w Chaumont? Coś wiadomo ? Bo kurs już 2.30 i mocno kusi

Nigdzie nie znalazłem o brakach w Chaumont, może buki sugerują się tym że Skra to Skra i stąd spadki, ale naprawdę tam nic nie funkcjonuje w tej chwili dobrze nawet Bąkiewicz w ostatnim meczu widać że załamany był i jeżeli odpadną z Chaumont to coś czuje że trener nie dotrwa do końca miesiąca i Bąku go zastąpi w roli pierwszego i być może zawodnicy też chcą tego właśnie. Nie wiem tylko co prezesio ma w głowie może teraz syna wepchnie na trenera bo jeszcze tu go nie było bo na libero kompletnie się nie nadaje gwiazdorek
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Nigdzie nie znalazłem o brakach w Chaumont, może buki sugerują się tym że Skra to Skra i stąd spadki, ale naprawdę tam nic nie funkcjonuje w tej chwili dobrze nawet Bąkiewicz w ostatnim meczu widać że załamany był i jeżeli odpadną z Chaumont to coś czuje że trener nie dotrwa do końca miesiąca i Bąku go zastąpi w roli pierwszego i być może zawodnicy też chcą tego właśnie. Nie wiem tylko co prezesio ma w głowie może teraz syna wepchnie na trenera bo jeszcze tu go nie było bo na libero kompletnie się nie nadaje gwiazdorek
Buki niczym się nie sugeruja tylko ludzie zaczęli stawiać na skre . Słusznie z resztą bo skra w najgorszym dołku i tak pokonała chaumont calkiem niedawno . Moim zdaniem gorsi już nie beda A potencjał jest na więcej, dużo więcej. Szanse są 50/50 jeżeli będą grać taki piach jak ostatnio
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Klubowe Mistrzostwa Świata kobiet

Vakifbank - Kuanysh 3:0
poniżej 119,5 1,71


Za nami KMŚ mężczyzn gdzie Perugia okazała się najlepszą drużyną globu a już czas dziś rozpocząć KMŚ tyle, że kobiet.
Turniej odbywa się w Turcji w hali gdzie gra Eczaczibasi jednak w tym meczu to Vakifbank będzie grał na swojej ziemi mimo, że nie we własnej hali.
Ten mecz wydaje się być meczem Dawida z Goliatem.
Vakifbank - zwycięzca klubowych mistrzostw świata, Ligi Mistrzów, mistrzostw Turcji, a także zdobywca Pucharu i Superpucharu Turcji.
Kuanysh - zwycięzca klubowych mistrzostw Azji (oczywiście ten klub jest z Kazachstanu)

W tym sezonie Kuanysh rozegrał już 6 spotkań w lidze Kazachstańskiej i ma bilans bardzo prosty 0 zwycięstw i 6 porażek 0 wygranych setów i 18 straconych - nic dodać nic ująć. Przeglądałem ich wyniki i uwaga! Tylko w 2óch setach zdobyły 20 punktów, reszta setów to poniżej 20 zdobytych punktów. Potrafiły nawet w 1 secie zdobyć aż 4 punkty!

Myślę, że jeśli nic się nie stanie i jeśli zespół z Turcji nie zlekceważy swoje przeciwniczki, jeśli nie będą zbyt dużo psuły zagrywek to Vakifbank rozbije swojego przeciwnika szybko w 3 setach.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Conegliano (2.25) sts masakracja, promocja


Kurs na Conegliano to istna promocja, to drużyna złożona z gwiazd, świetnie poukładanych gwiazd na czele z najlepszą zawodniczką świata Szwedką atakującą Haak. Nie rozumiem tego kursu, u Turczynek wiadomo genialna Boskovic kończąca świece ale świecami się z Włoszkami nie wygra, tam jest genialne przyjęcie najlepsza rozrywająca świata czyli nasza dumna Asia Wołosz i ona sypie po prostu genialnie, jej palce są stworzone do rozgrywania to urodzony talent, jak chce gra przyspieszoną, jak chce podwieszoną zawsze dokładnie idealnie przy antence, świetnie rozumie się z Cook oraz z De Krujif z którą gra przepiękne akcje jeśli jest tylko przyjęcie. Eczacibasi? Jedna Boskovic i nic poza tym, czasami to wystarczy, bo wiemy jaka to zawodniczka ale nie z Conegliano bez jaj, drugą skrzydłową jest lekko otyła Rosjanka Woronkowa która nie potrafi skończyć ataku i serwuje z wyskoku, ale nie wiem po co bo jest to daremne i bezsensowne . Jak dla mnie na Włoszki powinno być maks 1.30 aaa domyśliłem się skąd ten kurs, turczynki rozjechały praia clube, ale oglądałem ich mecz zarówno z włoszkami jak i z turczynkami i z turczynkami po prostu przeszły obok meczu kiedy podczas meczu z włoszkami grały naprawdę fajną siatkówkę, tak więc wiemy skąd te kursy ale bez jaj trzeba takie perły łapać i jest to typowe VALUE
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Pablito91 470,8K

Pablito91

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Kurs według mnie jest prawidłowo oceniony. Turczynki grają u siebie w hali, przed własną publicznością i mają w swoich szeregach NAJLEPSZĄ tak najlepsza siatkarkę świata. Nie tam żadna Haak. Conegliano to nie to samo Conegliano co za Egonu. Wystarczy popatrzeć na wyniki obecnego sezonu. Włoszki regularnie tracą seta z zespołami z którymi powinny wygrać do 0. Niedawno przegrały u siebie 0:3 z Scandicci. A z drugiej strony turczynki które grają jak z nut. Ograły nawet potężny Vakifbank i to 3:0. I nie mów, że jedna zawodniczka wygrywa im wszystkie mecze bo nie jest to po prostu realne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +900
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
Kurs według mnie jest prawidłowo oceniony. Turczynki grają u siebie w hali, przed własną publicznością i mają w swoich szeregach NAJLEPSZĄ tak najlepsza siatkarkę świata. Nie tam żadna Haak. Conegliano to nie to samo Conegliano co za Egonu. Wystarczy popatrzeć na wyniki obecnego sezonu. Włoszki regularnie tracą seta z zespołami z którymi powinny wygrać do 0. Niedawno przegrały u siebie 0:3 z Scandicci. A z drugiej strony turczynki które grają jak z nut. Ograły nawet potężny Vakifbank i to 3:0. I nie mów, że jedna zawodniczka wygrywa im wszystkie mecze bo nie jest to po prostu realne.
Póki co kolega wcześniej miał racje bo pierwszy set to gwałt za dnia 😁ja pograłem za 2.7 na początku seta na Live ale nie zdziwię się ze drugi set już będzie w druga stronę i cały mecz bo jakaś gruba kasa poszła na jedynek po 1 secie
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
Hehe i chyba tak będzie jest 0:1 i w drugi secie prowadzi jedynka a kurs już jest większy na dwójkę jak przed meczem bukmacherzy niestety maja swoją wiedzę tajemna
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Dzięki za gratki, ale nie podważaj mojego zdania i nie pisz takich bredni jak "jakaś tam Haak bo ta jakaś tam Haak przykryła dzisiaj czapką tą Twoją Boskovic" To że nie widzisz Haak na mistrzostwach świata czy europy które wygrywa sobie boskovic bo jest otoczona najlepszymi zawodniczkami świata to nie znaczy jeszcze że nie ma lepszej zawodniczki na tym świecie chłopie. To co grały Haak i Wołosz to jest istny kosmos i widać było jak, genialną rozgrywającą jest nasza Polka, coś niesamowitego jakie piłki ona sypie i kebabira z drugiej strony siatki mogła tylko bić brawo. Bodajże na początku tzeciej partii była taka piłka sytuacyjna która pokazała jaką zawodniczką jest Haak i jak niesamowite ma parametry, talent i jak genialną jest zawodniczką gdzie z piątego metra wbiła gwoździa w turecki parkiet


Poza tym jak ja byłem znawcą na tym forum (wtedy nie było tak jak teraz "znawca - siatkówka" tylko był po prostu znawca i każdy wiedział kto jest od czego, rzecz jasna ja trzymałem dział siatkówki razem z Redwitzem, Gustlikiem, Tadzinem) to możliwe że Ty puszczałeś dopiero pierwsze kupony w totomixie, więc nie podważaj z taką łatwością mojego zdania na przyszłość.


swoją drogą będe się starał o range znawcy w dziedzinie siatkówki bo widze że forum mocno odżyło po kilkuletniej kompletnej stagnacji i jest tutaj potencjał aby odbudować stare śmieci i bardzo wysoki poziom forum

dzięki za dziś, na tych MŚ jeszcze się zobaczymy bo turniej zapowiada się jako kopalnia pereł, po obejrzeniu pierwszych spotkań.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
Dzięki za gratki, ale nie podważaj mojego zdania i nie pisz takich bredni jak "jakaś tam Haak bo ta jakaś tam Haak przykryła dzisiaj czapką tą Twoją Boskovic" To że nie widzisz Haak na mistrzostwach świata czy europy które wygrywa sobie boskovic bo jest otoczona najlepszymi zawodniczkami świata to nie znaczy jeszcze że nie ma lepszej zawodniczki na tym świecie chłopie. To co grały Haak i Wołosz to jest istny kosmos i widać było jak, genialną rozgrywającą jest nasza Polka, coś niesamowitego jakie piłki ona sypie i kebabira z drugiej strony siatki mogła tylko bić brawo. Bodajże na początku tzeciej partii była taka piłka sytuacyjna która pokazała jaką zawodniczką jest Haak i jak niesamowite ma parametry, talent i jak genialną jest zawodniczką gdzie z piątego metra wbiła gwoździa w turecki parkiet


Poza tym jak ja byłem znawcą na tym forum (wtedy nie było tak jak teraz "znawca - siatkówka" tylko był po prostu znawca i każdy wiedział kto jest od czego, rzecz jasna ja trzymałem dział siatkówki razem z Redwitzem, Gustlikiem, Tadzinem) to możliwe że Ty puszczałeś dopiero pierwsze kupony w totomixie, więc nie podważaj z taką łatwością mojego zdania na przyszłość.


swoją drogą będe się starał o range znawcy w dziedzinie siatkówki bo widze że forum mocno odżyło po kilkuletniej kompletnej stagnacji i jest tutaj potencjał aby odbudować stare śmieci i bardzo wysoki poziom forum

dzięki za dziś, na tych MŚ jeszcze się zobaczymy bo turniej zapowiada się jako kopalnia pereł, po obejrzeniu pierwszych spotkań.
Dzięki za tysiączka dobrze ze mi psycha nie siadła po drugim secie. Informuj nas o perełkach bardzo prosimy 😁
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Dzięki za tysiączka dobrze ze mi psycha nie siadła po drugim secie. Informuj nas o perełkach bardzo prosimy 😁
odwdźięcz się więc kulturalnie reputacją :D tyczy to każdego z graczy którzy zarobią na danym typie, motywuje to do dalszej pracy i prowadzenia analiz na forum ;)

Jeszcze ciekawie przewidziałem los lekko otyłej Woronkowej która nie wiem co robi w drużynie Eczacibasi, w połowie meczu była już na ławie :ROFLMAO:
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Roxen 898

Roxen

Użytkownik
Kurs na zwycięstwo THY w CEV Cup aktualnie wynosi 35,00 na równi z zespołami z ligi greckiej :ROFLMAO: Nawet wyżej oceniają szanse Budowlani Łódź który ma kurs 7,00. Oczywiście faworytem jest Scandicci ale kurs na THY powinien być z 4,00
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Ciekawe o co chodzi z zespołem Kuanysh bo nie wierze aby grały tam te same zawodniczki co opisał zibi16 bo wtedy zdobywały by z Vakifbankiem po 5 punktów w secie, też naciąłem się wtedy na ten under, niewiarygodne na drugi mecz z Minas żaden buk już się nie wychylił z wystawieniem kursów
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Ciekawe o co chodzi z zespołem Kuanysh bo nie wierze aby grały tam te same zawodniczki co opisał zibi16 bo wtedy zdobywały by z Vakifbankiem po 5 punktów w secie, też naciąłem się wtedy na ten under, niewiarygodne na drugi mecz z Minas żaden buk już się nie wychylił z wystawieniem kursów
Na uni byl over 127.5 kurs 1.8 a na zwyciestwo 3.0 kurs 1.32
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ciekawe o co chodzi z zespołem Kuanysh bo nie wierze aby grały tam te same zawodniczki co opisał zibi16 bo wtedy zdobywały by z Vakifbankiem po 5 punktów w secie, też naciąłem się wtedy na ten under, niewiarygodne na drugi mecz z Minas żaden buk już się nie wychylił z wystawieniem kursów
o nic nie chodzi, w lidze Kazachstanu gra farm team Kuanysh a nie Kuanysh... i tyle w temacie.
Post automatycznie złączony:

Przepraszam, mój błąd...


https://women.volleybox.net/pl/vc-kuanysh-t6193/players - prawdziwe Kuanysh a w lidze Kazachstanu grają dwie drużyny Kuanysh a zibi opisał wyniki drużyny rezerw..

 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ciekawe o co chodzi z zespołem Kuanysh bo nie wierze aby grały tam te same zawodniczki co opisał zibi16 bo wtedy zdobywały by z Vakifbankiem po 5 punktów w secie, też naciąłem się wtedy na ten under, niewiarygodne na drugi mecz z Minas żaden buk już się nie wychylił z wystawieniem kursów
Jak żaden? A zagraniczne też miały tego sporo
 

Załączniki

D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Co Ty grasz 1.70 singlem za 400 zł? Gościowi na starcie zapierdalają 60 zł + dochodzi marża, nie wiem Ty chcesz wygrywać czy tak sportowo sobie grasz? bo wygrywać gdzie musimy pokonać jednocześnie podatek oraz marże się po prostu nie da i wyliczy Ci to każdy matematyk po szkole średniej. Jedyna szansa to szukanie bonusów itp. które tak jakby kasują nam podatek, albo granie bardzo dużych kursów na skromnych rynkach gdzie ludzie się jeszcze nie połapali o co chodzi, inaczej wylądujesz po prostu na koszmarnym minusie w dłuższym okresie czasu.
https://www.oddsportal.com/volleyball/world/club-world-championship-women/minas-kuanysh-CAQwnVmK/ w takim razie oddsportal musiał mnie oszukać, co mu sie nigdy nie zdarza

Dobra, żeby nie było offtopu
Vakifbank - Eczacibasi

Jatego meczu nawet kijem nie ruszam, nie wiem co tam się może stać nie wiem co odpierdala Vakifbank mając Gabi i Egonu + świetną rozgrywającą powinny miażdżyć wszystkich walcem a tutaj nagle 0:3 z Eczacibasi, z resztą dobrych zespołów nie grały więc nie wiem na co tą druzyne stać po dzisiejszym meczu jak rozgromią Eczacibasi to można tirami wieżdżać w nie z resztą drużyn, do tej pory no nie ruszam tej drużyny. Oglądałem kawałek meczu z Kazaszkami i Egonu na jednym skrzydle a Gabi na drugim, no wyglądało to genialnie gwóźdź za gwoździem w trzeciy a chyba nawet drugi metr bo Kazaszki to chyba już pod koniec nawet nie ustawiały bloku do niektórych akcji :LOL: ale to tylko mecz z amatorską druzyną, no kusi zagrać dziś z Eczacibasi, ale ja odpuszczam, nie wiem jak inni kompetentni użytkownicy
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Conegliano - Vakifbank @ Vakifbank (1.72) 10/10 / Vakifbank -1.5 seta (2.53) 7/10 Fortuna

Obejrzałem wczorajsze spotkanie Vakifbanku z Eczacibasi i mamy tutaj na finał można powiedzieć kolejną perłe. Vakifbank z całym szacunkiem do drużyny Conegliano i mojej sympatii do tej drużyny, jest w takim składzie nie do ruszenia, Gabi, Egonu,, Ogboku to drużyna za silna dla kogokolwiek kto gra na żeńskich parkietach i nie ma co do tego dyskusji. Conegliano nie ugra tutaj seta, a jeśli już to jednego. Opisałem drużyne Conegliano w poprzedniej analizie, więc nie ma sensu sie powtarzać, Niestety Haak nie ma dwóch skrzydeł jak ma Vakifbank gdzie Gabi i Egonu mogą grać w dowolnych kombinacjach, a przy ogarniętej rozgrywjącej jest to para nie do zatrzymania. Vakifbank na ten sezon stworzył sobie dream team i nie ma szans aby ktokolwiek ten dream team ruszył

Minas - Eczacibasi @ Eczacibasi -19.5 (1.70) Fortuna

Eczacibasi żegna się już z turniejem i zagra dziś z Minas, drużyną o podobnym poziomie do Praia Clube, które zostało rozbite przez Eczacibasi ponad 25 punktami z tego co pamiętam, dziś może być podobnie bo Minas jest zespołem na papierze słabszym od Praia. Możemy zobaczym w tym teamie takie zawodniczki jak Priscila Daroit (PriDaroit znana z Mistrzostw świata, kto oglądał na pewno pamięta tą zawodniczkę) , leworęczną Kisy która zawiodła na całej linii i już po pierwszym meczu była regularnie zmieniana na pozycji atakującej, oraz Thaise czyli zasłużoną już doświadczoną środkową. Skład niby niezły, niby gdyby nie to że te zawodniczki są otoczone stosem Brazylijskich półamatorek nie potrafiących przyjąć piłki i dobrze tego wszystkiego poukładać. Na pożegnanie ze swoją publicznością Eczacibasi na pewno będzie chciało rozgromić rywalki i pokazać kto tutaj dominuje.

Trentino -10.5 (1.51) Fortuna

Siena to odpowiednik Radomia w naszej lidze, drużyna półamatorska, Trentino z Micheletto, Lavią, Kaziyskim który niestety musi się w tym sezonie męczyć na ataku, ale tak wyszło, na środku para Podrascanin i Lisinac więc najlepsza w lidze. Na chwile obecną jest to jedyna drużyna która rywalizuje z Perugią, więc z takimi druzynami jak Siena nie będzie miała żadnego problemu

Monza (+17.5) - Perugia @ Monza +17.5 Fortuna (1.51) Fortuna

Perugia ma prawo czuć zmęczenie, przeciążenia są ogromne, mecze praktycznie co dwa dni ostatnio, Liga Mistrzów, Klubowe MŚ, liga co chwila grają, z Monzą która jest dołem tabeli i jedyne czym może postraszyć jest 40 letni Grozer który stara się jeszcze grać na tym poziomie, ale zupełnie mu nie wychodzi. W każdym razie powinno to wystarczyć na pokrycie tak wysokiej linii jak 17.5, pergugia pewnie da odpocząć kilku podstawowym zawodnikom bo kalendarz ma naprawdę napięty i myślę że ktoś z pary Semeniuk - Leon usiądzie na ławce w dzisiejszym meczu.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Do góry Bottom