>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe Ligi Europejskie kobiet i mężczyzn 2023/2024

C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
Perugia - GAS SALES BLUENERGY PIACENZA
Typ: GAS SALES BLUENERGY PIACENZA kurs @ 4.60 STS

Święto siatkówki na najwyższym poziomie. Półfinał pucharu Włoch - to już dzisiaj. Rozgrywany na neutralnym terenie w budzącej podziw fantastycznej arenie Palazzo dello sport w Rzymie. Perugia z niebotyczną serią zwycięstw. Ciężko sięgnąć pamięcią kiedy ostatnio przegrali. Póki co ten sezon bez zaznania porażki. Jednak dziś mierzą się z moim zdaniem jedynym zespołem, który może ich zatrzymać - Piacenzą, klubem złożonym z równie fantastycznych zawodników co ich dzisiejsi rywale. Piacenza po całosezonowych problemach zdrowotnych swoich graczy w końcu może wystawić najmocniejsze zestawienia. Ich skład jest fenomenalny. Skrzydła aktualny mistrz świata i europy Romani, jedni z najlepszych w historii przyjmujący, podstawowi zawodnicy reprezentacji Brazylii Leal i Lucarelli, rozegranie aktualny złoty medalista IO Brizard, środek najlepszy środkowy w historii Kubańczyk Simon + solidny Włoch Caneschi, libero to najlepszy zawodnik młodego pokolenia na tej pozycji Scanferla. Oczywiście po stronie Perugii również szeroki wachlarz gwiazd: Leon, Semeniuk, Płotnicki, Gianelli, Flavio, Sole, Herrera, Rychlicki. Jednak ich forma jakby minimalnie opadała. Ostatnio mierzyli się właśnie z Piacenzą, w której mnie mógł wówczas zagrać Leal. Perugia wygrała, ale mało brakowało, a mecz rozstrzygałby tie-breaku. Następnie zwycięstwo z Trentino, ale pierwsze stracone punkty, bo dokonali tego po tie-breaku. Tydzień temu niby 3:0, ale w każdym secie na styku ze zdecydowanie niżej notowaną Cisterną. Piacenza natomiast firma zwyżkowa. Po bardzo przeciętnym początku sezonu ostatnio w końcu zaczęli grać na miarę swoich możliwości. Sporo udanych bojów w lidze włoskiej i gładki awans w pucharze CEV. W tygodniu w końcu mogli spokojnie potrenować. Nie byli obciążeni meczem w rozgrywkach europejskich. Moim zdaniem dziś w końcu nadejdzie kres passy Perugii. Wystawione kursy są zdecydowanie nieadekwatne do możliwości obu zespołów. Składy są równie galaktyczne. Tym bardziej w jednym, pojedynczym spotkaniu może się zdarzyć wszystko. Uważam, że Piacenza w swoim optymalnym składzie zdecydowanie może ograć tegorocznego hegemona. To dodatkowy aspekt. Perugia w końcu musi polec. Dzisiaj wygra GAS SALES BLUENERGY PIACENZA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2138
Pablito91 450,4K

Pablito91

Użytkownik
Piacenza - Trentino 1 @1.80 Gładkie 3:0 w finale.

Przed nami finał Coppa Italia. Idę w tym meczu w Piacenzę, która pokonała wczoraj mocarną Perugie 3:0 przerywając ich serię 33 wygranych spotkań w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach. Perugia przegrała 1 spotkanie w tym sezonie. Trentino szacun za powrót z Milano z wyniku 0:2, ale mogą dzisiaj za to zapłacić. Co ciekawe mierzyli się z Milano w zeszły weekend w lidze i również wyciągnęli mecz z 0:2. Piacenza wcale nie jest słabsza kadrowo od Trentino, są bardziej wypoczęci. Rozgrywali swój mecz nie dość że wcześniej to jeszcze zdecydowanie krócej. To wszystko działa na korzyść Piacenzy. Dodatkowo w tym sezonie w lidze mierzyli się dwukrotnie i dwukrotnie góra byli siatkarze Piacenzy wygrywając oba spotkania po 3:1. To wszystko składa się by zagrać na Piacenzę.

HRK Motta di Livenza - Cantu
Będzie 4 set - tak @1.52 szkoda pierwszego seta :/ były piłki setowe niewykorzystane... :(

W zapleczu ligi włoskiej zmierzą się ze sobą w/w drużyny. Obie są ostatnio w dobrej formie. Patrzę tutaj przede wszystkim na gospodarzy, którzy zamykają ligową tabelę, ale ostatnie wyniki pozwalają im wciąż wierzyć w walkę o utrzymanie. Co ciekawe obie ekipy mierzyły się ze sobą 3-krotnie i za każdym razem był tie -break. Ja idę w trochę bezpieczniejszy typ i zagram, że będą te 4 sety. Chociaż nie wykluczam, że być może znowu będzie tie-break.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +326
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Lube - Milano (-2,5) 2 STS 1,67

Jakoś Lube mnie w tym sezonie nie przekonuje, a Milano potrafi powalczyć z dużo lepszymi na papierze zespołami, np. Trentino. Myślę, że goście tego secika ugrają.
 
Ostatnia edycja:
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
Milano+15,5@1,8 STS

Trochę chyba buków poniosło z kursami na ten mecz. Milano to nie są chłopcy do bicia. Ishikawa, Ebadipour czy Patry to uznane nazwiska. Chyba , że jakaś absencja to może ktoś mnie oświeci. Obie ekipy mają o co walczyć bo Lube ma szansę wskoczyć jeszcze do top 3 gdyż Modena spotka się jeszcze z Trentino a jutro ma ciężki mecz z Veroną. Milano z kolei pewnie chce wyjść z ósmego miejsca i ominąć Perugie w pierwszej rundzie. W tym sezonie jeszcze nie zdarzyło się żeby Milano nie pokryło takiego hc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
M 93,8K

michalkin

Użytkownik
Marmi Lazma Verona - CISTERNA
Typ: CISTERNA -1,5 SETA
Kurs: @3.1 Superbet

Ciekawy mecz zapowiada nam sie we włoskiej lidze. Ostatnia kolejka więc jest okazja na upolowanie czegoś. Verona pewna swojego 5tego miejsca przed playoffami, bez możliwośc na awans o oczko wyżej lub spadku o jedno miejsce. Cisterna nadal walczy o 8 miejsce o playoff z Milano (oni grają jutro). Goście chcąc zachować szanse na awans do najlepszej 8, muszą dziś wygrać za 3 pkt, a jutro liczyć na potknięcie ekipy z Milano.
Uważam, że dziś Verona przed playoffami totalnie odpuści dzisiejszy mecz i wcale nie zdziwi mnie 0-3 dla gości.
ps. gdyby ktoś miał wątpliwości co będzie jeśli Piacenza zrównałaby się punktami z Veroną to owszem Piacenza ma lepszy bilans w meczach bezpośrednich, ale w pierwszej kolejności decyduje liczba wygranych meczów.
Dodatkowy typ
Verona - CISTERNA 0-3 @6.75 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +612
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Modena +9.5 (1.67) fortuna

Trentino ma w tygodniu mecz z ZAKSĄ, jest w czubie tabeli i raczej z niego nie spadnie, do Perugii daleka droga a Modena to rywal z którym Trento mierzy się dziś i jak widać po tabeli nie jest to przeciwnik w niczym gorszy. W meczu ze Skrą spacerował sobie po boisku Ngapeth, ale kapitalne zawody rozegrał drugi przyjmujący Rinaldi, jeden z zawodników złotego pokolenia Włoskich siatkarzy, którzy mają po prostu wypływ niesamowitej jakości graczy, dobrze grał również Lagumdżija na ataku i poprawnie Bruno. Trentino już od dłuższego czasu w lidze nie gra niczego nadzwyczajnego, w formie na pewno nie są i nie wydaje mi się aby tutaj gładko pokonali Modene, jeśli w ogóle wezmą to zwycięstwo co wcale nie jest oczywiście pewne

Perugia -10.5 (1.55) Fortuna

Perugia gra z Lube, obie drużyny mają mecz Ligi mistrzów w środku tygodnia, ale dużo wiekszy problem ma trener Lube który po przegranej z Halkbankiem w pierwszym meczu nie powinien raczej forsować mecz na spotkanie z Perugią, które i tak jest lata świetlne jeśli chodzi o potencjał od nich i nawet jak Anastasi coś pokombinuje, to w meczu z Berlinem nie grał Semeniuk, więc tutaj na sto procent zobaczymy przyjmującego z Polski, obok albo Płotnycki, który zagrał kosmos z Berlinem i może mu Anastasi dać trochę odpocząć, albo Leon który musi sie troche rozegrać na najważniejszą partię sezonu. W każdym razie jeśli wyjdzie ktoś rezerwowy to raczej w Lube bo Perugia Berlin sobie spokojnie rozjechała na wyjeździe i u siebie będa mieli spacerek, więc licze że dziś nie odpuszczą i powalczą o widowiskowe wygranie wszystkich meczów w sezonie, co na pewno docenią działacze Perugii i Anastasi zbierze jak najlepsze laury
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
Siena -1,5 @ 6,75

Spróbować można za drobne. Siena musi wygrać i liczyć na porażkę Taranto z Milano co jest bardzo możliwe. Co prawda Monza ma szansę na siódme miejsce jednak czy będą się o to zabijać? Sorki że tak pobieżnie ale brak czasu
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Perugia - Milano @ Perugia -12.5 (1.55)

Zaczynamy wielkie granie, czyli Play Offy w najlepszej lidze świata ;) na start rzucili nam Milano na pożarcie Diabełkom z Perugii i myślę, że takie handi jak 12.5 zostanie łyknięte tutaj nawet w dwa sety, Milano ostatnio nie zachwyciło dyspozycją, w meczu z Lube dostając baty do 22, 15 i 12, zostali po prostu połknięci, a przypomne, że jednak Lube to klase gorszy zespół od Perugii i dziś możemy się spodziewać raczej podobnego wyniku. Dwóch meczów z Trentino bym nie wliczał bo tam Trentino robiło dziwne rzeczy przygotowując się do Ligi mistrzów i po prostu grało jak paralitycy. Ogólnie zaczynają się Play Offy, więc zaczyna się ogień i Leon, Semeniuk/Płotnycki - Gianelli i Rychlicki to paka nie do zdarcia i Milano z tymi swoimi skocznymi Ebadipurami i Ishikawami to nie jest zespół na Perugie, która doskonale potrafi grać blokiem i akurat jest ekspertem w pokrywaniu tego typu handicapów ;) tutaj dochodzi jeszcze spina bo to najważniejsze mecze sezonu i myślę, że Perugia zrobi tutaj co trzeba i przetrzepie Milano podobnie jak niedawno zrobiła to Civitanova.

Vakifbank - Sariyer @ Sariyer +23.5 (1.57)

OMG no 23.5? nie przesadzajmy, Vakifbank ma naprawde napięty kalendarz i Guidetti nie raz już pokazywał w tym sezonie, że w meczach mniejszej rangi po prostu daje odpocząć części z najlepszych dziewczyn grających w jego zespole. Z drugiej strony Sariyer to nie jest jakieś Bolu albo Ilbank, tylko drużyna która zajmuje 8 miejsce w tabeli premiowane awansem do Play Offów, więc no 23.5 to linia naprawdę kosmiczna i nie spodziewałbym się, aby Vakifbankowi zależało na aż takim rozbijaniem rywalek, które mają w składzie kilka ciekawych zawodniczek na czele z dwiema reprezentantkami Tajlandii. Także nie są to takie ogóry do bicia, a linia jest naprawdę potężna. Vakifbank pewnie wygra, pewnie i 3:0 no ale 23.5? no ja tego naprawdę nie widze.
 
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
Ja pójdę już w stronę jutra

Verona +10,5 @1,65
Będzie czwarty set @1,52

Tak sobie patrząc na potencjał tych drużyn to dużej przewagi Lube nie ma. Po drugie mogą trochę czuć 5 setów w LM. Po trzecie w tym sezonie było już 3-2 i 3-1 w starciach tych drużyn a nawet przy tym 3-1 było bardzo zacięcie po za pierwszym serem.Kursy na Lube rzędu 1,35 to lekkie przegięcie.

Modena- Piacenza będzie 4 set @1,4

Jakoś nic więcej mi tutaj nie przychodzi na razie do głowy. Gdyby nie ten puchar Włoch to Byłby dalej polew z Piacenzy ale jak wiemy tam nigdy nie wiadomo co ze zdrowiem i jak zagra spaślak Simon. Obydwie drużyny straciły podobną ilość energii w tygodniu więc powinno być tutaj ostro i chyba nie ma to prawa się skończyć w trzech setach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +436
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
Perugia -10,5 @1,62 sts porażki to się mało kto chyba spodziewal

W pierwszym meczu -20 więc nawet na wyjeździe powinni ogarnąć taki hc choćby były dwie zmiany w składzie. W niedzielę kapitalnie grali Plotnicki oraz Flavio teraz może to być np.Semeniuk i Russo lub Sole :)

Verona @1,7

Czułem, że w pierwszym meczu trzeba iść w stronę Veronki ale że będzie 3-0 to nie przypuszczałem. Lube ewidentnie nie stać na nic więcej w tym sezonie i w tym momencie to jestem zaryzykować stwierdzenie, że Verona ma co najmniej taki sam potencjał jak Lube. Widać, że nie pękają również psychicznie bo wszystkie sety w Civitanovej wygrali na przewagi. Wiadomo, że Lube ma już noznna gardle i będą walczyć ale tutaj nie ma po prostu kim tego zrobic a przecież jest to trzeci mecz w ciągu tygodnia. Na pewno będzie gorąca atmosfera w hali i gospodarze powinni sobie po tym meczu zapewnić spory handicap. Czekam na dziewiąta wygrana z rzędu.

Monza- Trentino będzie 4 set @1,42

Trento chyba jeszcze na kacu po LM i w pierwszym meczu był rollercoaster. Dwa pewne sety Trentino a później dwa jeszcze pewniejsze Monzy. Coś to Trentino w tych włoskich rozgrywkach od dłuższego czasu lubi się pakować w dluzsze mecze. Monza ma papiery żeby tutaj coś ugrać w tym meczu i chyba powinno to znowu potrwać dość długo.

Meczu Piacenzy chyba nie ruszę. Po tym pucharze Włoch wydawało się, że rusza ostro a później mizeria.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1130
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Trento - Monza 1 STS 1,42

Trzeci mecz pierwszej fazy plejofów, w której jest remis 1:1. U siebie Trento wygrało 3:2, by na wyjeździe ulec 1:3. Trento to mieszanka bardzo zdolnej młodzieży z rutyną. Odpadli z Zaksą w LM, ale nie mają się czego wstydzić - zagrali bardzo dobry dwumecz. Teraz mogą skupić się na lidze, pora więc awansować do czwórki.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pytanie czy do zdrowia doszli już Michieletto i Podrascanin, którzy nie zagrali w ostatnim meczu? Jeśli nie to kurs marny a ryzyko spore. Ma ktoś jakieś info?
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Nie zmienia to faktu, ze

Monza +8.5 pkt (1.66) fortuna

To bardzo dobra opcja na ten mecz. Seria bardzo wyrównana z przewagą Monzy, już pod koniec sezonu widać było zadyszkę Trentino i nic wielkiego nie grali, Monza wręcz przeciwnie złapała mega forme i w pierwszym meczu cudem Trentino wygrało to 3:2, w drugim 3:1 ich Monza zdemolowała. Jeśli chodzi o punkty to zarówno w pierwszym jak i w drugim meczu to Monza zdobyła ich więcej. Także 1.40 na Trentino to mega pomyłka i myślę, że Monza spokojnie może przejąć dziś przewage własnego parkietu i zakończyć tą serie na 3:1 w kolejnym meczu.

do dubla można dołożyć Perugia -1.5 seta (1.19) - po sensacyjnej porażce na terenie Milano, wracamy do Perugii i tam hala jest gorąca co pokazali w pierwszym meczu demolując Milano w każdym z setów. Nie widzę tutaj większych szans na jakiegokolwiek seta dla Milano, a już dwa to będzie super sensacja. Podopieczni Anastansiego na pewno nie będą chcieli dopuszczać tutaj do takich sutacji i raczej pewnie wygrają to 3:0.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Verona - Lube Civitanova @ Lube Civitanova (1.85) fortuna

Biorę to z pocałowaniem w rękę. Ostatni mecz to demolka na korzyść Lube które niespodziewanie i na własne życzenie goni w tej z serii z 0:2, już wyciągnęli na 1:2, dziś wygrywają i potem kończą to u siebie na 3:2. Tak to widzę. Lube nie ma już Ligi Mistrzów, może się spokojnie skoncentrować na meczach w Lega Pallavolo. Obie drużyny o dość zbliżonych potencjałach, ale moim zdaniem jak przychodzi co do czego do De Cecco jednak robi potężną różnice i wie do kogo zagrać w kluczowych momentach, taki rozgrywający to skarb w tak wyrównanej serii. Moim zdaniem na ataku powinien grać Zajcew a nie Garcia i tak pewnie będzie, po drugiej stronie siatki świetnie się zapowiadający ale wciąć młody Sapożnikow, oraz Malijski przyjmujący który jeden mecz gra genialny a drugi taki, że nie wie co się dzieje do okoła. Także Verona to mega chimeryczny zespół i moim zdaniem Civitanova z również niezłą parą przyjmujących Bottolo i Kubańczykiem bierze dziś ten mecz spokojnie i potem kończy tą serie na własnym parkiecie.

Halkbank - Fenerbahce @ Fenerbahce +9.5 (1.85) fortuna ajj no było blisko 17:15 w taju :mad:

Halkbank ma w tygodniu mecz o życie w Lidze Mistrzów z Jastrzębiem, ostatnio problemy miał Nimir którego dopadło jakieś choróbsko i przeziębienie przez co grał po prostu klase gorzej od swoich możlwości, tym bardziej nie widze tutaj powodów aby wystawiać go do meczu ligowego, gdzie pierwsze miejsce mają już praktycznie zapewnione. Myślę, że wyjdzie rezerwowy skład bo idiotyzmem byłoby tutaj ryzykowaniem zdrowia Jeaschke czy Nimira przed tak ważnym meczem. Dla odważnych Fenerbahce na mecz, ale ja proponuje zagrać bezpieczniej na handi w strone Fener.Wszystko oczywiście zależy od trenera Halbanku, ale jednak Fenerbahce to nie są jakieś pionki do bicia i nawet jakby wyszedł ten Halkbank podstawą to pewnie będą pykali na 50% możliwości i Fener sobie tutaj poradzi. Polecam bo typ wygląda na naprawdę niezły
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Unterchaching - Berlin volley @ Berlin volley -17.5 (1.52)

Moim zdaniem promocyjna linia. Playoffy więc żartów już nie ma, w pierwszym meczu Berlin pokazał, że Unterchaching to kompletne pionki do bicia lejąc ich -16, 19 i 10ciu - więc miazga totalna. Berlin w tym sezonie ma naprawdę fajną pake, w Lidze Mistrzów przejechali się po Zawierciu, potrafili powalczyć z Perugią w niektórych setach. Ogólnie drużyna bardzo dobra, szczególnie wyróżnia się na ataku leworęczny Sotola, ogólnie szykuje się kolejny kompletny rozjazd i nie widze powodów, żeby Berlin nie powtórzył tu wyniku z pierwszego meczu.

Piacenza - Modena @ Piacenza -1.5 seta (1.72) fortuna


Piacenza niespodziewanie goni wynik w tej serii z 0:2, już udało się gładko wyciągnąć na 1:2 i myślę, że tak jak wczoraj pisałem o Lube tak dzisiaj Piacenza sprawi manto Modenie i wygra za 3 pkt bez większych problemów. Ogólnie personalnie to obok Perugii zdecydowanie najmocniejsza drużyna świata, z dwoma kapitalnymi Brazylijczykami Lealem i Lucarellim, z Simonem na środku, który móże już nie jest tym Simonem który łączył kilka dobrych lat temu wspaniały duet z De Cecco, gdzie wielokrotnie popisywali się krótkimi granymi sposobem dolnym, ale dalej to gracz który potrafi straszyć atakiem i ma mu również kto te piłki dogrywać bo Brizard to świetnej klasy rozgrywający, na ataku mają kapitalnego Romano młodego Mistrza świata. Więc naprawdę zdziwiłbym się bardzo aby odpali w pierwszej rundzie z Modeną, która skład ma no powiedzmy przeciętny z Ngapethem któremu raz się chce gra raz nie, który miał być nowym Leonem gdy przychodził do Zenita, ale zawiódł na dobrą sprawe na całej linii i od tej pory jego kariera poszybowała bardzo mocno w dół, często jest po prostu kołem u wozu dla swojego zespołu, ale jest trzymany na boisku ze względu na nazwisko. Myślę, że Piacenza łatwo dziś rozprawi się z Modeną i potem dokończy tą serie na 3:2.

Monza - Trentino @ Monza +8.5 (1.66) fortuna

Trentino grające na potężnych przeciążeniach, ostatnio mecz co kilka dni w zasadzie. ZAKSA odprawiła ich z Ligi mistrzów, potem udało im się wyjść w serii z Monzą na 2:1, ale dziś Monza moim zdaniem spokojnie tą serie może wyrównać, a jeśli nie wyrównać to chociaż powalczyć, bo na swoim boisku to zupełnie inny zespół, o czym przekonało się Trentino zbierając w tej serii srogie manto na terenie Monzy. Dziś może być podobnie, a jeśli nie to gospodarze mają warunki i potencjał, aby zagrać tutaj absolutnie równiutkie spotkanie z Trentino i na pewno 1.45 na gości to duża pomyłka.

Dla lubiących niskie kursy Perugia (1.30 ) + Chieri (1.13) + Scandicci -1.5 seta (1.22) = 1.80 fortuna

Moim zdaniem pewnie to wygląda. Perugia kończy dziś serie z Milano, która ostatnio mogła im się naprawdę wymknąć z rąk bo Milano prowadziło 1:0 i 21:15, jednak serwis Perugii dał znać w ostatnim momencie o sobie i wyciągnęli ten mecz na 3:1, po czymś takim już naprawdę nie wierze, że Milano może się podnieść mentalnie i dziś Perugia raczej pewnie wygrywa mecz, pewnie nawet bez straty seta. Co do dwóch meczów kobiecej włoskiej siaty, to różnica klas w obydwu spotkaniach, tam gra się jeszcze nie zakończyła więc drużyny grają podstawowymi składami i raczej nie widze tutaj szans aby którykolwiek z tych dwóch meczów umoczył, chociaż pamiętajmy, że jednak jest to żeński sport ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Nie wiem czy ktoś oglądał wczorajszy mecz Perugi z Milano, ale tam poszła taka drukarnia na strone Milano, że się w głowie nie mieści. Perugia mia 12:9, oczywiście Leon dostaje piłke, nie kończy, poten dostaje drugą i kończy ewidentnie po bloku ale k..a jest challenge i ni z gruchy ni z pitruchy punkt dla Milano chociać piłka prawie w połowie płaszczy się na przedramieniu zawodnika Milano...

Ja nie wiem czy Ci sędziowie to debile, że tylko po paluszku jak pójdzie to jest obcierka, ale jak pójdzie po przedramieniu to już nie, ale zauważyłem własnie taką regułe. To jest niebywałe, Anastasi aż tam prawie zajebał temu sędziemu, ale takie rzeczy nie mają prawa mieć miejsca na takim poziomie. Perugia zamiast 13:11 zrobiła 13:15 i pozamiatane.Czyja wina? po części oczywiście Leona, bo przy 12:10 dostał na podejynczym i powinien wbić gwoździa i zakończyć temat, nie zrobił tego podbito go i Ishikawa skończył kontre, kolejna akcja i ewidentie już piłka do Leona i atak do Ch...a wafla po prostu jest po bloku, chyba każdy kto nie jest debilem widział ten Challenge i widać było, że piłka ewidentnie aż płaszczy się na przedramieniu zawodnika Milano... ale oczywiście jest aut

Dla mnie to jest niebywałe...Perugia niby sama sobie winna bo z 12:9 kończy się w spokoju mecz, ale cóż nie ma prawa być takiej drukarni na takim poziomie. Jeszcze przy 13:13 Leon bije bombe z serwisu, piłka przechodząca Semeniuk obsrany zamiast konczyć przechodzącą to dogrywa do Gianelliego co już jest zbrodnią, bo miał tan piłke na tacy... ale okej dograł, dostał piłke na podwójny blok i się obsrał... Perugia absolutnie wygraną serie może umoczyć, w co jednak nie wierze... ale dalej sędziowie... nosz k..a to jest po prostu skandal i nie mają prawa się dziać takie rzeczy...
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
Roeselare - VALSA GROUP MODENA
Typ: VALSA GROUP MODENA (-1.5 seta) kurs 2.10

Ten mecz to rewanż finałów pucharu CEV. Oznacza to, że nie ma tutaj mowy o oszczędzaniu czy odpuszczaniu. W pierwszym spotkaniu Belgowie sprawili niesamowitą niespodziankę wygrywając 3:0 z Modeną. W tej sytuacji tylko zwycięstwo w stosunku 3:0 lub 3:1 da Modenie pozostanie w grze o trofeum. Wówczas rozegrany zostanie złoty set. Podczas ostatniego spotkania we włoskich play-offach lekkiej kontuzji nabawił się rozgrywający Modeny Bruno Rezende. Jego brak byłby niepowetowaną stratą. Na szczęście lekarze dali zielone światło na Jego występ i ten genialny kreator gry razem z drużyną pojechał na mecz. Uczestniczy również w treningach i jak sam zapewnia jest gotowy i zdeterminowany, aby wystąpić w dzisiejszych spotkaniu. Modena w świąteczny weekend rozgrywa decydujący mecz z Piacenzą i na pewno nie jest tam faworytem. Dzisiejszy mecz i ewentualny triumf mógłby uratować im sezon. Personalnie są o dwie klasy wyżej od swoich belgijskich rywali. Na ataku podstawowy atakujący Turcji Adis Lagumdzija, przyjęcie genialny i niekonwencjonalny Francuz N'Gapeth i młody Włoch Rinaldi rozegranie to wspominany już świetny kreator gry Bruninho, środek do doświadczony Serb Stabkovic i młody, perspektywiczny Włoch Sanguinetti, libero to utytułowany Rossini. Skład jest kosmiczny w porównaniu z belgijskim Roeselare, które do rozgrywek dostało się po odpadnięciu z LM. W grupie mierzyli się z włoskim Lube, francuskim Tours i portugalską Benficą. Zajęli tam trzecie miejsce. Skład bez gwiazd. Wyróżnić można rozgrywającego Stijna D'Hulsta, który otarł się o wielką siatkówkę i ewentualnie atakującego Koukartseva. Zwyczajnie nieprawdopodobne dla mnie byłoby, gdyby Modena nie wygrała tego spotkania na luzie. Złoty set rozgrywany jest do 15 i tak zdarzyć się może wszytsko, więc końcowy triumf Modeny stoi pod znakiem zapytania. Natomiast samo zwycięstwo Modeny w tak ważnym meczu 3:0 lub ewentualnie 3:1 jest dla pewnie czymś oczywistym.
 
C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
Civitanova - WITHU VERONA VOLLEY
Typ: WITHU VERONA VOLLEY Kurs 2.90 Superbet

To starcie to spotkanie o wszystko dla obu ekip, czyli to co lubię najbardziej. Brak możliwości odpuszczania. Wszyscy grają na 100% bez marginesu błędu. Nie ma opcji cofania się. Obie ekipy wygrały po 2 spotkania w fazie play-off. Jeden jak i drugi zespół wygrywał po jednym spotkaniu zarówno w roli gospodarza jak i na wyjeździe. Do tego również w sezonie zasadniczym zanotowały po jednym zwycięstwie i jednej porażce w bezpośrednich meczach. Dzisiejsze starcie rozstrzygnie kwestię awansu do półfinału walki o Scudetto Lega Pallovolo Seria A.
Po 22 kolejkach ligi włoskiej Lube zajęło 4 miejsce z 38 punktami, na które złożyło się 13 zwycięstw i 9 porażek. Tuż za nimi uplasowała się Verona z 37 punktami. Wygrali o jedno spotkanie więcej, bo 14 i przegrali tylko 8 co było drugim wynikiem w lidze. To wszystko dobitnie pokazuje jak równe są to zespoły. W moim odczuciu minimalnie lepszym zespołem, o większej siłę rażenia w ofensywie jest WithU Verona i stąd też mój typ w ich kierunku. Do tego dochodzi fantastycznie wysoki kurs w okolicach 3. Gdzie jak dla mnie kursy powinni rozłożyć się po równo na 1.90.
WithU Verona to przede wszystkim piekielnie mocna ofensywa oparta na niezwykle wysokich graczach: atakujący Maksim Sapożkov (213cm), przyjmujący Noumory Keita (206cm), przyjmujący Rok Mozic (200cm). Do tego znowuż mega wysocy środkowi: Grozdanov (208cm) i Cortesia (202cm). Nawet rozgrywający nie odbiega od reszty wzrostem, bo Spirito mierzy 199cm. Śmiem przypuszczać, że to najwyższa ekipa wśród zespołów z topu. Zasięg w ataku stoi na niezwykłym pułapie. Również ściana jaka są w stanie postawić na siatce jest czymś znakomitym. Należy jednak zaznaczyć, że bardzo dużym mankamentem tych dwumetrowców jest jakość przyjęcia. Z tym bywa bardzo różnie, jednak nawet po słabym przyjęciu mają możliwość spokojnego ataku na wysokiej piłce. Po drugiej stronie siatki Lube Civitanova, która wróciła z dalekiej podróży, bo w tej rywalizacji przegrywali już 0:2. Nie wydaje mi się jednak, żeby byli wstanie ograć tak wspaniale skomponowaną przez wybitnego trenera Rado Stojczeva Veronę. Tym bardziej , że byłoby to po raz trzeci z rzędu. Przyjęcie Civitanovy również jest wielką bolączką trenera Blenginiego. Yant czy też Nikołov nie są tuzami w tym elemencie. Ostatnio praktykują taktykę z przesunięciem atakującego Zaytseva na przyjęcie, a wystąpieniem młodego Nikołova na ataku. Wielkim atutem Lube jest magik rozegrania De Cecco. Jest wielką wartością dodaną.
Czas na garść statystyk:
4 mecz. Verona przyjęcie 48%, atak 54%, Lube przyjęcie 45%, atak 50%
3 mecz. Verona przyjęcie 53%, atak 59%, Lube przyjęcie 46%, atak 67%
2 mecz Verona przyjęcie 52%, atak 54%, Lube przyjęcie 54%, atak 56%
1 mecz Verona przyjęcie 48%, atak 45%, Lube przyjęcie 54%, atak 40%
To kolejny przykład na jak bardzo zbliżonym poziomie są obie ekipy. W tej rywalizacji faworyzowano Lube Civitanova. Jednak aktualni mistrzowie Włoch w tym sezonie nie pokazali niczego wielkiego. Presja jest po ich stronie, bo zakończenie sezonu na ćwierćfinale byłoby kolejną po odpadnięciu z LM w 1/4 z tureckim Halkbankiem klęska ekipy Blenginiego. Co innego WithU Verona trenera Stojczeva. Na nich nikt nie nakłada wielkich oczekiwań, a grają w tym sezonie świetną siatkówkę. Według mnie to oni są faworytem w tym decydującym starciu. Siła ognia w ataku jest po ich stronie. Do tego przy tak znakomitym kursie jest to świetna opcja do gry. Awans dziś wywalczy młoda ekipa Rado Stojczeva - WITHU VERONA VOLLEY 🏐
 
Do góry Bottom