>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe 2017/2018

Status
Zamknięty.
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Białoruś
28.09.2017 godz. 18.00
Molodechno - Lida
Typ 2 (+2,5)
kurs: 1,91
buk: 1xBet

Oba zespoły obok siebie w tabeli ???? drużna goście na wyjazdach w tym sezonie gra lepiej niż u siebie także liczę na pokrycie handi. h2h Lidy na wyjazdach na 4 mecze Zawsze było handi pokryte oby i dziś ????
29.09.16 EL Molodechno Lida 2 : 1
01.10.15 EL Molodechno Lida 4 : 2
06.01.15 EL Molodechno Lida 2 : 1
24.10.14 EL Molodechno Lida 2 : 1

Powodzenia ????
Wynik 2:3 po dogrywce
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Białoruś
30.09.2017 godz. 12.00
Metallurg Zhlobin v HK Vitebsk
Typ Over 6,5
kurs: 2,15
Buk: Forbet

Drużyna gości w ostatnim czasie traci sporo bramek i dziś liczę na podobny scenariusz ???? Do tego gospodarze również mało nie strzelają a średnia bramek po 7 meczach obu zespołów to 6,6 bramki na mecz Metallurga oraz 7,3 gości a zatem 7 bramek w tym spotkaniu powinniśmy zobaczyć ????
Powodzenia ????
Wynik 3:0
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Białoruś
5.10.2017 godz. 18.00
Gomel - Molodechno
Typ 1 (-1,5)
kurs: 2,35
buk: forBet

Fajny kurs i myślę że wart ryzyka ???? Gospodarze na własnym lodzie nie mają Sobie równych wygrywają z wszystkimi obojętnie w jakich rozgrywkach czy puchar czy liga tylko w jednym meczu nie pokryli handi. Goście to nie ta sama ekipa co w zszyłem sezonie na wyjazdach nie grają najlepiej w tym sezonie już spotkali się w pucharze na wyjeździe porażka 3:0 u siebie wygrali 3:1 dziś liga a zatem inny stopień zaangażowania i liczę że w dzisiejszym meczu Gomel pokryje handi bez problemu ????
Powodzenia ????
Wynik 1:2
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Austria,
Godzina: 19:15
Spotkanie: EC VSV - HC Orli Znojmo
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie hokejowe w najwyższej klasie rozgrywkowej w Austrii. Na początek tabela:

Zespół z Villach u siebie ma na koncie 2 zwycięstwa, 1 zwycięstwo po dogrywce i 2 porażki, natomiast Znojmo na wyjazdach ma bilans 2 zwycięstw i 2 porażek. Kadrowo dla mnie zespołem mocniejszym są goście i w tym spotkaniu idę w stronę ich wygranej. Głównym powodem tego typu jest fakt, że drużyna EC VSV ma w ostatnim czasie bardzo napięty terminarz i będzie to dla nich już 5 mecz w październiku a w ciągu 4 dni już 3 spotkanie ! Dla Znojmo z kolei jest to 4 mecz w tym miesiącu i mieli więcej czasu na przygotowanie się i regenerację przed tą potyczką. Drużyna z Villach swój ostatni mecz zagrała we wtorek na wyjeździe z Medvescak Zagrzeb, który przegrała 1-3, natomiast Orły swój ostatni mecz mieli w niedzielę u siebie i zwyciężyli ekipę z Grazu 3-0. Myślę, że może mieć to wpływ na końcowy wynik. Goście powinni być dużo bardziej wypoczęci i zregenerowani a kadrowo dla mnie są zespołem mocniejszym i w lepszej formie i myślę, że przyjadą z tego wyjazdu ze zwycięstwem.
✅ 0-2
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dobra, mam dziś trochę więcej czasu i postanowiłem trochę rozruszać ten temat.
Oprócz mojego dzisiejszego typu głównego
PILZNO - LIBEREC 1 kurs 1.75 ✅
można by było poddać analizie inne dzisiejsze mecze np.
Jyväskylä - Ässät 1 kurs 1.6 fortuna ⛔
Jest to mecz drużyny 3 z 6 . Jyvaskyla na 6 meczy rozegranych w domu wygrała 5 .Natomiast asy na wyjazdach z 5 meczy wygrały 2 i to nie z mocarzami, bo z Kookoo i Hameenlinną. Po dobrym początku ,w ostatnich 5 meczach zdobyli tylko 4 punkty. Po za tym kursy na drużynę z jyvaskyla trochę pospadały , wiec nad przydatnością do kuponu można by się zastanowić.
Vaxjo - Karlskrona 1 kurs 1.5 fortuna ✅
I jeszcze jeden mecz który poddałem szybkiej analizie. Trzecie Vaxio gra z dziesiątą Karlskroną. Vaxio u siebie komplet zwycięstw. Karlskrona na wyjazdach komplet porażek i 3 bramki strzelone. Z całą sympatią dla Karlskrony (gdyż miałem okazje być w tym mieście), to sądzę że dziś będą mieli ciężko wywieść choćby punkt.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Białoruś 19.10.2017 godz. 18.00
Mogilev - Vitebsk
Typ 1 (-1,5)
Kurs: 1,80
Buk: forBet

Gospodarze na fali ???? 4 ostatnie mecze to 4 zwycięstwa ... Goście w tym sezonie na wyjazdach kompletne dno nic nie wygra a co ciekawe nawet nie pokryli handi jaki proponuje. W tym sezonie spotkali się 2 razy w pucharze Mogilev wygrało u siebie 6:1 a w lidze na wyjeździe wygrali 8:2 ???? Dziś z pokryciem handi nie powinni mieć problemu ????
Powodzenia ????
wynik 4:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 0

czanu

Użytkownik
Finlandia 21.10.2017, 16:00
SaiPa - Karpat
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna

Dzisiaj zagram spotkanie, które według mnie jest jednym z ciekawszych w tej kolejce. Obie drużyny są ostatnio w formie, grają dobrze i zdobywają dużo goli. Gospodarze wygrali ostatnie 6 spotkań, z tego połowę w podstawowym czasie gry, goście grają również bardzo mocno i zdobywają dużo goli. Według mnie tym spotkaniem zakończy się seria zwycięstw SaiPa.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Białoruś
21.10.2017 godz. 12.00
Brest - Vitebsk
Typ 1 (60min)
Kurs: 2,18
Buk: 1xbet

Na szybko bo mecz za 25min. Wczoraj w PHL mieliśmy podobne spotkanie dwóch najgorszych drużyn i wygrała ta &quot;lepsza&quot; ???? dziś liczę na atut własnego lodowiska co ciekawe gospodarze w tym sezonie nie wygrali jeszcze mecze w regulaminowym czasie :O jak nie teraz i z Vietebsk to z kim ? Sądzę że dziś rozstrzygną na Swoją korzyść mecze po 60min byle do szodu i oby na +++
Wynik 2:3
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Białoruś
26.10.2017 godz. 18.00
Molodechno - Novopolotsk
Typ 2 (+2,5)
Kurs: 2,12
Buk: 1XBet

Kolejny raz skuszę się na taki kurs ???? Gości na &quot;fali&quot; wygrali 4 mecze z rzędu do tego Historia pokazuje że Goście lubią grać z Molodechno ????
12.11.16 EL Molodechno Novopolotsk 1 : 2
(1 : 1)
31.10.15 EL Molodechno Novopolotsk 1 : 0
29.09.15 CUP Molodechno Novopolotsk 3 : 3
(2 : 3)
11.12.14 EL Molodechno Novopolotsk 3 : 2
(2 : 2)
11.10.14 EL Molodechno Novopolotsk 4 : 3
Ostatnie 5 meczy jak widać Zawsze na styk także oby dziś była powtórka ????
Powodzenia ????
wynik 6:0
 
kolak11 16

kolak11

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie: KooKoo - Sport
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: sts
Typ, nie kłamiąc, w sporej mierze na czujkę. Oba kluby reprezentują podobny poziom, dzieli je 3 miejsca i 6 punktów (na korzyść KooKoo), również bilans bramkowy dość podobny. Jednak Sport nie wygrał już od 5 meczy, a ponieważ jest dość przeciętną drużyną wyjazdową (na 9 meczy tylko 2 zwycięstwa), nie wydaje mi się żeby udało im się teraz przełamać. Plus patrząc na h2h KooKoo, jest to drużyna która dobrze sobie radzi z klubami na swoim poziomie (przynajmniej ostatnio). Sumując, KooKoo powinno wyjść z tego spotkania obronną ręką, dla ostrożniejszych zalecam zagrać typ na zwycięstwo, bo istnieje mimo wszystko spora szansa na remis po 3 tercjach.
⛔3-3 (4-3 po karnych)
Skończyło się tak jak się obawiałem czyli remisem po 60 minutach. Nie spodziewałem się, że KooKoo straci 3 bramki pod rząd bez żadnej odpowiedzi. Ale pluję sobie w brodę, że mimo wszystko trochę spodziewałem się remisu, a nie zagrałem go po kursie 4 drobniakami ???? .
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Slowacja, 1. liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: HC Presov Penguins - MHK Dubnica nad Vahom
Typ: 2
Kurs: 3,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie hokejowe na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej Słowacji. Na początek tabela:

Mecz zapowiada się na bardzo wyrównany i dużo bardziej wyrównanych kursów się tutaj spodziewałem ale skoro na Dubnicę jest aż 3,12 to próbuję w ich stronę. Presov u siebie ma bilans 7 zwycięstw, 1 zwycięstwa po dogrywce i 1 porażki. Tej porażki doznali właśnie z dzisiejszym rywalem przegrywając 2-3. Goście z kolei na wyjazdach mają na koncie 4 zwycięstwa, 1 zwycięstwo po dogrywce, 1 porażkę po dogrywce i 2 porażki. Oba zespoły spotykały się w tym sezonie 2 razy i za każdym razem był to bardzo zacięty pojedynek. Oprócz wspomnianej porażki Presova u siebie 2-3 zagrali jeszcze na lodowisku w Dubnicy, gdzie wygrali 6-5. Jak widać oba pojedynki były wyrównane i zacięte i takiego samego spotkania spodziewam się też dzisiaj a skoro tak to wolę iść w stronę zespołu na który jest wyższy kurs. Za gospodarzami z pewnością przemawia bardzo dobra gra na własnym lodowisku, jednak za Dubnicą przemawia to, że jako jedyni w tym sezonie byli w stanie wygrać na arenie tego rywala a także forma w ostatnim czasie. Presov ostatnio 2 porażki z rzędu i to zdecydowane na wyjeździe z Topolcany 2-6 i na wyjeździe ze Skalicą 1-4. Wprawdzie teraz wracają na własne lodowisko ale widac u nich pewne zachwianie formy. Oba zespoły mają wyrównane względem siebie składy i meczu tak jak pozostałych dwóch spodziewam się bardzo wyrównanego i zaciętego. Dla mnie to spotkanie jest z cyklu 50 na 50 a skoro tak to próbuję na drużynę, na którą kurs jest wyższy ;)
⛔ 3-2
 
xenus 281

xenus

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Austria EBEL
Godzina: 19:45
Spotkanie: Bolzano - Klagenfurt
Typ: 2 (60&#39;)
Kurs: 2,15
Bolzano zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli, włoska drużyna jest w fatalnej formie, w ostatnich 5 meczach tylko raz potrafili zejść z tafli jako zwycięzcy i to z niezbyt silnym Inssbruckiem. Po drugiej stronie mamy natomiast zespół z Klagenfurtu, który jest w wybornej formie, w tabeli ustępuje tylko zespołowi z Wiednia. Goście dzisiejszego meczu w ostatnich 10 spotkaniach tylko raz odnieśli porażkę.
5 ostatnich potyczek między tymi zespołami to same zwycięstwa Klagenfurtu, dodatkowo ostatnie z nich miało miejsce 5 dni temu, zakończyło się łatwym zwycięstwem 3:0 moich faworytów.
Myślę, że dzisiaj inaczej nie będzie, można ostrożniej pograć wygraną łącznie z dogrywką po kursie 1,75.
Polecam ;)
0:2 ✅✅
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Salzburg - Zagreb Typ 1 @ 1.60 // fortuna
Inny wynik niż wygrana gospodarzy tutaj praktycznie nie wchodzi w grę. Z tego powodu, że Zagrzeb to typowa drużyna własnego lodowiska, na wyjazdach kompletnie nie istnieją i śmiem twierdzić, że dzisiaj będzie podobnie. Wygrali zaledwie trzy mecze, w tym tylko jeden podczas regulaminowego czasu gry! Salzburg to zdecydowanie mocniejsza drużyna, posiadająca większy potencjał. W dodatku grają tutaj na własnym lodowisku, gdzie to do ich gry nie można się przyczepić, jak anrazie dziesięciu wygranych wygranych i pięć porażek. Sami dobrze wiedzą, że taki mecz jak ten muszą wygrać. Obie drużyny maja w swoich szerach dobre strzelby, gospodarze Hugesa i Raffam zaś przejezdni Morleya i Oldena. W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą dwa razy, za każdym razem wygrywałam drużyna, która grała na własnym lodowisku i jestem przekonany, że dzisiaj będzie podobnie, gdzie górą będzie zespół Salzburga.
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Hokej - Szwajcaria - National League B
Godz: 20:00
Spotkanie: Ajoie - La Chaux-de-Fonds
Typ: Ajoie
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Szwajcarii na rozgrywki National League B gdzie w Patinoire de Porrentruy zmierzą się ze sobą miejscowe HC Ajoie a w gości przyjedzie drużyna HC La Chaux-de-Fonds.
Ajoie w tym sezonie ligowym w swoich 29 meczach zdobyło 49 punktów co daje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej natomiast La Chaux-de-Fonds plasuje się na 7 pozycji w szwajcarskiej National League B zdobywając 41 oczek w swoich 28 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze u siebie 9 zwycięstw w regulaminowym czasie, porażka po dogrywce oraz 4 przegrane i bilans bramek 68-38 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane w regulaminowym czasie, zwycięstwo po dogrywce, przegrana po dogrywce oraz 9 porażek w regulaminowym czasie gry z bilansem bramkowym 40-56.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie gry na swoim lodowisku HC Ajoie jest bardzo skuteczne i bardzo mocna a ich ostatnie 2 przegrane były z liderem i vice-liderem całych rozgrywek do tego zespołów najlepszych na wyjazdach do tego gospodarze zawsze strzelają sporo goli u siebie a goście na wyjazdach już 9 porażek w regulaminowym czasie do tego sporo traconych bramek w delegacjach i moim zdaniem gospodarze ilością bramek strzelanych zdołają pokonać gości w regulaminowym czasie gry.
⛔ 2:2
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Hokej - USA - NHL
Godz: 21:30
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Toronto Maple Leafs
Typ: Vegas Golden Knights
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Ameryki na rozgrywki tamtejszej profesjonalnej NHL.
W bardzo ciekawym spotkaniu w The Fortress zmierzą się ze sobą miejscowe Vegas Golden Knights a w gości przyjedzie Toronto Maple Leafs.
Vegas Golden Knights w tym sezonie ligowym w swoich 36 meczach zdobyli 52 punkty co daje obecnie lidera konferencji zachodniej profesjonalnej NHL natomiast Toronto Maple Leafs plasuje się na 5 pozycji w konferencji wschodniej NHL zdobywając 48 oczek w swoich 39 spotkaniach ligowych.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 10 zwycięstw w regulaminowym czasie gry, 5 wygranych po dogrywce, porażka po dogrywce oraz 2 przegrane po regulaminowym czasie gry i bilans bramek 67-42 zaś goście na wyjazdach 11 wygranych w regulaminowym czasie gry, zwycięstwo po dogrywce, 2 przegrane po dogrywkach oraz 9 porażek w regulaminowym czasie meczu z bilansem bramkowym 77-66.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie spotkania gdyż gospodazre u siebie są bardzo skuteczni i wygrywają w ten sposób sporo ligowych meczy a goście na wyjazdach potrafią przegrywać w regulaminowym czasie gry których mają już aż 9 i do tego tracą sporo goli na wyjazdach.
✅ 6:3
 
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej: DEL Niemcy
Godz: 19:30
Spotkanie: Munchen-Mannheim
Typ: Munchen
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna

Witam! Na dziś wybrałem spotkanie, pomiędzy ekipą Munchen,a Mannheim. Faworytem według mnie w tym spotkaniu jest drużyna gospodarzy.
Zajmują drugą pozycję tracąc do lidera tylko 2 punkty. Drużyna Mannheim na 10 pozycji z 49 punktami na koncie.
Ostatnie 5 spotkań gospodarzy to 4 wygrane i 1 przegrana, zaś gości na odwrót 1 wygrana i 4 przegrane spotkania.
Munchen powinno spokojnie sobie poradzić z Mannheim i dzisiaj stawiam na wygraną gospodarzy którzy, muszą wykorzystać słabszą dyspozycję rywali.
✅4:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Hokej - Niemcy - Deutsche Eishockey Liga
Godz: 19:30
Spotkanie: Augsburger Panther - Fischtown Pinguins (60)
Typ: Augsburger Panther
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Niemiec gdzie odbywają się rozgrywki Deutsche Eishockey Liga i w Curt Frenzel Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Augsburger Panther a w gości przyjedzie zespół Fischtown Pinguins.
Augsburger Panther w tym sezonie ligowym w swoich 37 meczach zdobył 43 punkty co daje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej natomiast Fischtown Pinguins plasuje się na 11 pozycji w niemieckiej Deutsche Eishockey Liga zdobywając 49 oczek w swoich 38 ligowych spotkaniach.
Gospodarze na swoim terenie 7 zwycięstw w regulaminowym czasie, 2 wygrane po dogrywce, porażka po dogrywxe oraz 7 przegranych w regulaminowym czasie gry i bilans bramek 52-46 zaś goście na wyjazdach 5 wygranych w regulaminowym czasie, zwycięstwo po dogrywce, 2 przegrane po dogrywkach oraz 11 porażek w regulaminowym czasie gry z bilansem bramkowym 50-68.
Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy w swojej Curt Frenzel Arena gdyż jest to ich ostatnia szansa na nawiązanie walki o awans do Play Off i jeśli tego spotkania nie wygrają to nawet mając mecz mniej nie widze ich szans do awansu i grania w Play Off a goście na wyjazdach ostatnio tragedia i wszystko przegrywają z kretesem i moim zdaniem w tym meczu się to nie zmieni i gospodarze jednak sobie poradzą.
✅ 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej: Austria EBEL
Godz: 19:15
Spotkanie: Vienna - Znojmo
Typ: 1 tercja/spotkanie- 1/1
Kurs: 2.18
Bukmacher: fortuna
Na dziś dość uboga oferta, więc wybrałem spotkanie z ligi Austriackiej. Zmierzą się ze sobą Vienna i Znojmo.
Lider i ostatnia drużyna w tabeli. Vienna z 78 punktami z bezpieczną przewagą punktową, bo aż 12 punktów nad drugim miejscem.
Znojmo ostatnie miejsce i 41 punktów. Vienna u siebie jest mocna 13 wygranych i 4 przegrane.
Znojmo, zaś bardzo cieńko 4 wygrane i 13 przegranych.
Dzisiaj liczę na to ze gospodarze wpakują krążek już w pierwszej połowie i ją wygrają tak jak resztę meczy. Typ trochę cięższy, ale myślę, że powinien wejść przy tak słabej dyspozycji gości. Gospodarze powinni spokojnie ogarnąć ten mecz.
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Hokej - Austria - Alps Hockey League
Godz: 19:30
Spotkanie: EHC Lustenau - Die Adler Kitzbuhel (60)
Typ: EHC Lustenau
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Alps Hockey League gdzie w Rheinhalle zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Eishockey Club Lustenau a w gości przyjedzie drużyna EC Die Adler Kitzbuhel.
EHC Lustenau w tym sezonie ligowym w swoich 29 meczach zdobyli 38 punktów co daje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej natomiast Die Adler Kitzbuhel plasuje się na 13 pozycji w Alps Hockey League zdobywając 32 oczka w swoich rozegranych 28 spotkaniach.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 5 wygranych w regulaminowym czasie gry, porażka po dogrywce lub karnych oraz 7 przegranych w regulaminowym czasie i bilans bramek 44-41 zaś goście na wyjazdach 3 przegrane po dogrywkach lub karnych oraz 10 porażek w regulaminowym czasie spotkania z bilansem bramkowym 22-54.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają w kratkę lecz tym zespołem gości u siebie nigdy nie przegrali do tej pory zawsze ich ogrywając w regulaminowym czasie spotkania a goście na wyjazdach grają tragicznie do tego nie potrafią grać na lodzie gospodarzy tego meczu zawsze tam przegrywając i moim zdaniem stanie się tak kolejny już raz.
✅ 4:3
 
adi1977 3

adi1977

Użytkownik
Witam
Niezmiernie rzadko się tu udzielam ale czasem &quot;coś&quot; mi tam wpadnie w oko z tego co piszą stali bywalcy, więc dziś się trochę odwdzięcze.Cracovia Kraków zawita dziś do Bytomia w ramach zaległej 25 kolejki by przerwać zła passe spotkań bez zwycięstwa i to się uda.Do meczu zostało pól h więc szybciutko.Polonia jest kompletnie rozbita w tym sezonie a pare &quot;zrywów&quot;nic nie znaczy ,co mnie dziwi bo zeszły napawał optymizmem,a już szczególnie końcówka.Perspektywa odtworzenia dobrego teamu hokejowego w Bytomiu musi jeszcze jednak zaczekać a plany o nowej hali też jakoś zastygły w miejscu a szkoda bo ten wielokrotny Mistrz Polski i swego czasu wielki propagator hokeja na pewno na to zasłuzył.W Bytomiu maja kłopoty właściwie ze wszystkim i na tle świetnie zoorganizowanej Cracovi będzie to dziś widoczne.Mistrz Polski po porażce w Oświęcimiu i braku zdobycia Pucharu Polski na rzecz Tychów(swoją drogą po niesamowitym finałowym meczu ,który może być wizytówką polskiego hokeja-kto widział ten wie o czy, mówię)traci do lidera już 13 pkt,nie wygrał w tym roku jeszcze nic.Dlatego dziś jestem absolutnie pewien .ze obejrzymy wysokie zwycięstwo hokeistów z Krakowa.Pozdrawiam
Polonia-Cracovia(-3.5)handi-----sts 2.70 win Cracovia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom