>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Poznaliśmy zwycięzcę konkursu hokejowego!!!

fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Po ponad trzymiesięcznych zmaganiach w Konkursie Hokejowym poznaliśmy zwycięzcę.Jest nim Jaca ,który w finałowym pojedynku pokonał Mefisto 88 3-0.Trwa nadal rywalizacja w finale pocieszenia pomiędzy Marvel90 a Spinache,prowadzi Marvel90 2-1.Grę usera Jaca obserwowałem od początku prowadząc Grupę A.

Najszczersze gratulacje odemnie dla Zwycięzcy oraz dla wszystkich uczestników Konkursu.Pozdrawiam fox71.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Ja rowniez chcialbym bardzo serdecznie pogratulowac koledze ;) ogral mnie w polfinale 3-2 chociaz wygrywalem 2-1 ;) tak wiec tym wieksze gratulacje. Jesli chodzi o dzial hokeja to w pelni zasłużyłeś na miano Typera ;)
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Dzięki za gratulacje ????
Oczywiście cieszę się, że udało mi się wygrać konkurs, szczególnie, że konkurenci byli naprawdę bardzo mocni :spokodfhgfh:
Nie mam też wątpliwości, że wielu spośród uczestników konkursu zna się na hokeju znacznie lepiej niż ja. Mi za to sprzyjało szczęście.
Ze swojej strony składam podziękowania dla prowadzących konkurs, za sprawne przeprowadzenie konkursu - szczególnie dla fox&#39;a71, który faktycznie podliczał większość moich typów, do tego szybko i rzetelnie :spokodfhgfh:
Pozdrawiam.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Poznaliśmy wczoraj również zwycięzcę meczu o 3 miejsce.Został nim Marvel90,który po zaciętym pojedynku pokonał Spinache 3-2.Proszę zwrócić uwagę na AKO uzyskane przez nich w ostatniej rundzie.Moje gratulacje dla Nich oraz wszystkich uczestników II edycji Hockey Cup,a w szczególności dla zwycięzcy II edycji - usera Jaca.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam
Gratuluję wszystkim nagrodzonym, a w szczególności zwycięzcy.
Proszę wysyłać dane do otrzymania nagrody na PW:
tytuł wiadomości PW: nagroda za Hockey Cup
w treści:
imię i nazwisko:
ID gracza:
miejsce:
nagroda:
Pozdrawiam
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Brawa, zwłaszcza dla pana ktory walczyl o 3. miejsce i przy stanie 1-2 wygral 3-2, graty rowniez dla zwyciezcy i wszystkich, ktorzy dostali sie do najlepszej grupy.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nagrody powinny być już dodane na waszych kontach
Nagrodę należy obrócić w zakładach sportowych trzy razy po kursie 1.50
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom