>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Powrót do gry!

adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Postanowiłem powrócić do regularnej gry.
Bukmacher u którego gram to Unibet oraz Betsson.
Podsumowanie na koniec każdego miesiąca.
1.
Ruud C. (Nor) - Majchrzak.K (Pol)
Typ:Ruud C. ✅
@1,55
Stawka:1J

+ 0,55 J
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
3.
Midtjylland - Brondby
Dal Hende, Marc Otrzyma kartkę ⛔
@3,75 Unibet
1J

-1J

Zamiast zgarnąć kartkę strzelił 2 bramki,a to też brałem pod uwagę,ale tym razem przeczucie zawiodło. Tym samym zaliczam 1-sze pudło w swoim temacie,ale z podniesioną głową gramy dalej!
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
4.
Wuppertaler - Dusseldorf II
Wuppertaler HT ⛔
@1,92
10J

-10J
Spora niespodzianka patrząc na obecną formę jak i dotychczasową historię pojedynków... Ten miesiąc przechodzi w zapomnienie i zostanie raczej spisany na straty.
Może pojawi się jeszcze jeden typ,ale tylko może.
Po nim nastąpi podsumowanie 1-szego miesiąca.

 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Podsumowanie Października:
Podane typy:5
Trafione:3
Nietrafione:2
Skuteczność:60%
Bilans:-12,11 J

Zagrane kupony:4
Trafione:2
Nietrafione2
Skuteczność:50%


1-szy bilans wypadł bardzo słabo w tym miesiącu postaram się odrobić poniesione straty.
Typów będzie zapewne mniej,ale zostaną one bardziej wyselekcjonowane.
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Nowy miesiąc nowe możliwości.. Zaczynamy mam nadzieję dużo lepszy okres,niż ostatnio.

1.
Wolfsburg-Dortmund
Over 2,5 ⛔
@1.63
5J

-5J

2.Jadon Sancho zdobędzie bramkę⛔
@3,30
1J

-1J
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
3.
Etar - Ludogorets
Ludogorets HT✅
@1,79 Betsson
10J

+7,9J

4.
Manchester City - Southampton

Soares, Cédric otrzyma kartkę⛔
@4,5 Unibet
1J

-1J

Obecny weekend na minimalnym zysku 0,9J,ale ważne,że udało się zniwelować wczorajsze straty związane ze spotkaniem Borussi.Myślę,że w temacie pojawi się jeszcze jedna propozycja na ten weekend z mojej strony.Post powinien pojawić mniej więcej koło godziny 20.

 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
5.
Al Ahli Dubai-Emirates Club
Al Ahli HT⛔
@2.08 Unibet
2J

-2J

Goście nie mieli żadnej sytuacji przez całe 45 minut... Nagle karny w doliczonym czasie i 1-1. Niestety rozliczamy na minus.
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Mam nadzieję,że wreszcie zaczniemy odrabiać...
Może to nie będzie,aż tak systematyczne granie ale liczę na to że coś się &quot;ruszy&quot;.
1.
CSKA Sofia - Ludogorets
Ludogorets DNB
@1,92
2J
1:1 ▶2J ZWROT

 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
2.
Dzisiaj zajrzymy do Czeskiej Pragi gdzie odbywają się Mistrzostwa Świata w Unihokeju.
Konkretnie skupiłem się na jednym spotkaniu,a mianowicie Kanada-Australia.
Z racji kilku dni wolnego miałem okazję śledzić poprzednie spotkania na tym turnieju i nasuwają mi się pewne wnioski. Australia gra coraz lepiej co dało się zauważyć mimo poniesionych porażek jednak dużo wyżej cenię umiejętności ekipy Kanadyjskiej. (Osobiście dla mnie są półkę wyżej od swoich obecnych rywali) Kursy na to spotkanie wskazują faworyta w ekipie &quot;Kangurów&quot;,dlatego tym bardziej trzeba to wykorzystać.
W moim odczuciu Kanadyjczycy odniosą dzisiaj wyraźne zwycięstwo.
Kanada
@2,40
Stawka:10J
FT 6-5

+14 J

Cóż za comeback! Po 1-szej tercji spisywałem typ na straty,a tu nagły zwrot akcji.
Moje przewidywania co przebiegu meczu się nie sprawdziły,ale liczy się końcowy efekt✅
Ekipa z Australii tym meczem udowodniła,że posiada spore rezerwy potencjału,który zaprocentuje w kolejnych latach.
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
3.
Din. Vranje - FK Vozdovac (9.12)

Drużyna gospodarzy wspierana przez federację,ale... Wszystko zaczyna się sypać Prezes klubu został odcięty od wszelkiego ingerowania w klub do tego pogorszenie stosunków z federacją.Do drużyny gości dodatkowo powraca kapitan Milos Pavlovic.
Z drużyną gospodarzy nie trenują zawodnicy 1-szego zespołu a są to ???? anjiel Gasic (ŚO) 11/0, Nikola Djuric (ŚO) 11/0,Filip Pavivisić (ŚO) 11/0,Nikola Stanković (ŚO) 10/0.
Biorąc pod uwagę obecną sytuację w klubie i problemy kadrowe w klubie gram w kierunku gości.
FK Vozdovac @2,10
FT:1-2

Stawka:2J

+2,20J
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
4.
Metlaoui - Stade Tunisien
Metlaoui @2,11 ⛔
Stawka:2J

-2J

Obie drużyny od 2013 ewidentne &quot;współpracują&quot; i wymieniają się punktami. Wątpię żeby poprzednie wyniki to był tylko przypadek i za lekką stawkę próbuję w kierunku gospodarzy.Czysto sportowych argumentów nie mam,zobaczymy czy dziś schemat również zafunkcjonuję.

 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
6.
Serie A2
Soverato K-Caserta K

Zespół gości został wzmocniony w lecie jak dla mnie solidnymi zawodniczkami w postaci
Ghirardi, Dalia i Cella które mogą mieć znaczący wpływ na poziom oraz jakość prezentowanej gry.Początek sezonu nie był zbyt imponujący,lecz po zmianie trenera wszystko zaczęło wyglądać zdecydowanie lepiej.Według mnie jest to mecz 50/50 i drużyna gości jest niedoceniana dlatego też:
Caserta K @2,58
FT:1-3

Stawka:2J

+3,16J
 
R 72

ratek3

Użytkownik
Serie A2
Soverato K-Caserta K

Zespół gości został wzmocniony w lecie jak dla mnie solidnymi zawodniczkami w postaci
Ghirardi, Dalia i Cella które mogą mieć znaczący wpływ poziom oraz jakość prezentowanej gry.Początek sezonu nie był zbyt imponujący,lecz po zmianie trenera wszystko zaczęło wyglądać zdecydowanie lepiej.Według mnie jest to mecz 50/50 i drużyna gości jest niedoceniana dlatego też:
Caserta K @2,58
Stawka:2J
Masz może jakiś live do meczu? Jak możesz to podaj. Z góry dzięki pozdrawiam
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Bilans weekendu:
+21,84J
Bilans Grudnia:
+21,84J
Całkowity bilans tematu:
-1,37J

Powoli wszystko zaczyna zmierzać w dobrym kierunku... Zmiana podejścia poskutkowała prawie całkowitym zniwelowaniem ujemnego bilansu.
Jak zapewne zauważyliście każdy typ jest opatrzony drobnym słowem ode mnie i tak też już zostanie.
Mam nadzieję,że teraz już obierzemy dobry tor i będziemy razem zarabiać częściej!
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
7.
Legia Warszawa-Piast Gliwice (15.12)

W ramach 19 kolejki rodzimej Ekstraklasy do Warszawy przyjdża Piast,który będzie w moim odczuciu mocno osłabiony za kartki w drużynie gości nie zagrają:Kirkeskov Mikkel (ŚO) 18/0,Dziczek Patryk (P) 16/2,Valencia Castillo Cesar Joel (P) 17/2 oraz najepszy strzelec zespołu Papadopulos Michal (N) 18/4. Kontuzjowany jest również Mak Mateusz (P) 13/1 i z całą pewnością te braki personale będą widoczne w sobotnim spotkaniu. W drużynie Legii w sobotnim spotkaniu nie wystąpi zawieszony za kartki Martins.
Dodatkowo aut własnego boiska i kibice przemawiają po stronie gospodarzy.
Kurs zapewne będzie spadał,więc już teraz pobieram zwycięstwo Legii.
Legia Warszawa @1,61 (LVBet)
FT:2-0
Stawka:3J

+1,83J
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
8. Brazylia,NBB (Kosz) 23:00
CA Paulistano-Joinville

Linia na to spotkanie wynosi 156,5 co realnie uważam za dość bezpieczną i spodziewam się tu under&#39;owego wyniku. Do tej pory oba zespoły w bezpośrednich starciach nie przekraczały powyższego progu i zostawał nam dość spory zapas,jedynie w ostatnim starciu zbliżyli się do granicy,ale i tak rzucili 150 pkt co przy obecnej linii i tak daje nam 6 pkt.
Uważam powyższą linię za dość bezpieczną dlatego też i spodziewam się maksymalnie wyniku w okolicach 147-150 punktów,dlatego tez:
Under 156,5 @1,87 Uni ⛔ 206 Kompletne zaskoczenie

Stawka:2J

-2J
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
9.
Al Saad-Al Duhaili,Katar Stars Liga
Godzina 16:30

Dziś spotkanie na szczycie ligi Katarskiej.
Są to drużyny a zdecydowanie największym potencjalne ofesywnym w całej lidze. Mało tego gospodarze w 14 rozegranych meczach zdobyli 62 Bramki! Co daje 4,42 bramki na mecz. Ich spotkania zawsze obfitowały w grad bramek tylko 4 razy na 21 rozegranych spotkań mieliśmy wynik poniżej 3 bramek.
Dodajmy do tego,że w obu zespołach grają 3-ej najlepsi strzelcy ligi którzy razem mają na koncie 59 bramek!:gool:
Historia jak i potencjał ofesywny obu ekip skłania mnie wyłącznie do jednego:
Over 2,5 w meczu @1,37 (Uni)
FT:3-1

Stawka:10J

+3,7J

Bilans Grudnia:23,54 J
Całkowity Bilans tematu
:0,33J
 
Do góry Bottom