>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Potrzebóje pomocy!!!!!

L 0

lukaku2001

Użytkownik
Siemka Wszystkim Użytkownikom
Mam pytanie a propo demo wersji gier w kasynach. Wiem że pytanie może wydawać się głupie ale dreczy mnie to. Od czasu do czasu gram sobie w dema gier jak ruletka czy BJ na stronkach kasyn dostępnych w naszym pięknym kraju
🇵🇱
🇵🇱
. No i jak to w kasynach często wyzerowałem licznik dema. Moje pytanie brzmi czy mogą być z tego jakieś konsekwencje pokroju pociągnięcia do odpowiedzialności czy oddania hajsu. Czy ktoś miał lub słyszał o takich sytuacjach.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
I bez śmiechu poproszę
🤣
🤣


Z fartem
 
Ostatnia edycja:
M 86K

michalkin

Użytkownik
Siemka Wszystkim Użytkownikom
Mam pytanie a propo demo wersji gier w kasynach. Wiem że pytanie może wydawać się głupie ale dreczy mnie to. Od czasu do czasu gram sobie w dema gier jak ruletka czy BJ na stronkach kasyn dostępnych w naszym pięknym kraju
🇵🇱
🇵🇱
. No i jak to w kasynach często wyzerowałem licznik dema. Moje pytanie brzmi czy mogą być z tego jakieś konsekwencje pokroju pociągnięcia do odpowiedzialności czy oddania hajsu. Czy ktoś miał lub słyszał o takich sytuacjach.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
I bez śmiechu poproszę
🤣
🤣


Z fartem
A wypłaciłeś kiedyś pieniądze z konta demo ?😅
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
wersja demo jak we wszystkim służy do sprawdzenia czegoś, nie możesz tam ani wygrać ani przegrać pieniędzy , więc możesz spać spokojnie , nie zostałeś milionerem
 
Do góry Bottom