>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Portugalia- Walia] -1/2 finału,06 lipca 2016r. godzina 21:00

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Portugalia vs Walia Portugalia awans kurs: 1,62 buk: STS ✅✅✅✅
Portugalia vs Walia Portugalia kurs: 2,15 buk: STS ✅✅✅✅
Portugalia vs Walia PortugaliaAH:-1,5 kurs: 4,30 buk: Totolotek (mała stawka)✅✅✅✅
Portugalia nie zachwyca stylem gry. Zawodzi Ronaldo. Jednak nie wygrywając żadnego meczu dostali się do półfinału. Mecz z Polską obejrzałem jeszcze raz już na chłodno i nasunął mi się wniosek, że w sumie był wyrównany, ale jednak ze wskazaniem bardziej na Portugalię. Walia - objawienie Euro, zaszła niezwykle daleko. Pokonała Belgię, na czym niestety straciłem trochę kasy. Wynikało to jednak z całkowicie amatorskiej defensywy Belgii, niemocy w ataku i braku doświadczenia na takich turniejach. Po straconej 2 bramce po prostu nie wiedzieli jak grać i dodatkowo moim zdaniem wpuszczenie Fellainiego to był duży błąd. Ten człowiek jedyne co umie to mieć głupkowaty uśmieszek kiedy jego drużyna przegrywa i fryzurę afro. Za tym nie idą żadne umiejętności. Nie ujmując niczego Walii to bardziej Belgia przegrała niż Walia wygrała. Jeszcze raz powtarzam, błędy defensywy Belgii były kardynalne ! Zespół Portugalii od wejścia w fazę pucharową bardzo się poprawił w defensywie. Pepe może i jest pajacem, ale na tym turnieju jest w formie i dodatkowo nie kłóci się z sędziami. Portugalia nie będzie takim łupem jak Belgia osłabiona w defensywie brakiem podstawowych defensorów. Najważniejszym jednak argumentem przemawiającym dla mnie za grą na Portugalię jest brak w zespole Walii 2 niezwykle ważnych, można by powiedzieć kluczowych zawodników: Bena Daviesa i Aarona Ramsey&#39;a. Obydwaj mieli swój udział w wielu wygranych Walii. Pozostaje Bale, ale jeden Bale na Portugalię to dla mnie za mało. No i może w końcu odpali Ronaldo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dość prawdopodobny scenariusz mówi, że Portugalia zagra w finale. Będzie to parodia tego turnieju oraz ewidentny przykład dziurawej formuły mistrzostw. Powinno być jak na mundialu, 8 grup i po 2 drużyny wychodzą, Portugalia nie wygrywając ani jednego meczu oraz broniąc remisu 3-3 z Węgrami, powinna dzień później wrócić do Lizbony.
Ale wracając do meczu 1/2, to jednak więcej szans daję właśnie im. Szkoda że Walia nie zagra swoim najmocniejszym składem, ale po cichu liczę na błysk Bale ???? .

Zakwalifikuje się Walia 2,5 bet365
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego Por to taki faworyt. Oglądałem ich mecze i nic konkretnego nie grali. dwa ostatnie po 120 minut co robi swoje. Walii nie widziałem zadnego spotkania i nic o grze nie mogę powiedzieć. Raczej szedłbym w stronę Walii. Jeśli Por awansuje to będzie to komedia.
Poza tematem, w pracy było losowanie ekip i każdy wplacał po 10ÂŁ. Ja własnie wylosowałem Por i jesli awansują to zgarnę 60ÂŁ. I tu się zastanawiam czy nie zagrać kontry na awans Walii, po dogrywce kurs 15, po karnych kurs 10. Za wiele goli tu nie padnie raczej i może być znów dogrywka.
 
P 16

potter3

Użytkownik
Posiadanie piłki under 54,5 % Portugalia Unibet 1.90 ✅✅✅ 46%

Myślę, że warto zagrać na posiadanie piłki w tym meczu. W meczu z Polską sądziłem, że jednak to Portugalia będzie prowadziła grę, jednak Portugalia oddała nam pole do gry i nie była chętna do długiego rozgrywania piłki. W meczu z nami mieli posiadanie 46 %, natomiast jeśli chodzi o Walie, to całkiem nieźle sobie oni radzą z prowadzeniem gry, w meczu z Belgami mieli tylko 48 % posiadania piłki, ale też prowadzili od 55 minuty i Belgowie cisnęli całą drugą polówkę. Jeśli chodzi o obraz gry, nie spodziewam się otwartej gry w pierwszej połowie, może później gra się otworzy, dlatego też uważam, że Portugalia odda pole do gry tak jak to mało miejsce z nami. Ciekawe tylko jak wpłynie brak Ramsey&#39;a na zespół Wali, ale mam nadzieje, że sobie poradzą.
Dla odważniejszych można zagrać również: najczęściej w posiadaniu piłki Walia po kursie 5.25 ✅✅
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Ekspertów! Pierwsze co mi przychodzi na myśl jeśli chodzi o ten meczyk to kartki i liczba fauli. Przecież to jest mecz o finał ME, więc tutaj nie ma opcji i zagrań przekraczających przepisy musi być multum. Z racji tego, że Portugalia gra kaszankę z pewnością będą przerywać niezgodnie z przepisami kontry Walijczyków. Z drugiej strony szybcy Ronaldo i Sanches, więc i Walia kilkanaście kuksańców sprzeda. Sędziuje p.Eriksson, który dwukrotnie był arbitrem na Euro. Tur-Cro 28 odgwizdanych fauli i 4 kartki, Wal-Rus 16 fauli i 2 kartki. Do drugiego meczu podchodziłbym z dystansem ponieważ tam po 30 min było po zabawie, a rusowie pokazali z jakim zaangażowaniem podeszli do Euro. Dla mnie najlepszym prognostykiem tego meczu i postawy rozjemcy ze Szwecji jest Finał LE pomiędzy Liverpoolem, a Sevillą. 28 fauli i 8 kartek. Pewnie powiecie do czego ja się odnoszę, ale gatunkowo dla mnie te mecze są porównywalne i pogram wspomniane typy.
Over 23,5 fauli --&gt; 1.8 Betano
Over 4,5 kartki--&gt; 2.05 Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 167

realny

Użytkownik
Dla ludzi bardzo pazernych :razz:, którzy planują zagrać awans Walii po kursie 2.60 ale trochę obawiają się iść w zwycięstwo w meczu po kursie 4.00 może warto przemyśleć opcję Walia drugie miejsce @3.60. Oczywiście jeśli zakładamy też, że Walia nie wygra finału.
 
G 50

gerro28

Użytkownik
JA ten mecz widze tak:
Portugalia ma dobrą obronę poza babolami z Polską i fartownymi bramkami Węgrów Pepe tam ogarnia wszystko w miarę.W 2 połowie z Polską Portugalia zrobiła pressing na swojej połowie i Polacy byli bezradni.Walia straciła bramkę ze Słowacją a więc bramke można im strzelić zaaplikowali im Angole to Portugali im też strzeli.Nie gra Ramsey który ma najwięcej asyst na euro a więc odcięcie Bale bedzie bezproblemowe(co nie znaczy ,że nie strzeli).Siła Ataku dość spora w Portugali ma kto udeżyć nawet jak sie Kryśka nie obudzi.
Portugali to spokojnie wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
I 25

isacgk1993

Użytkownik
Mecz Portugalia - Walia, czyli pojedynek szczęściarzy, u których brak chemii i radości ze spędzenia wspólnego czasu, oraz rewelacji Euro, wspaniałych Wyspiarzy, których można spytać otwarcie, ale i retorycznie - kiedy Wam chłopaki braknie paliwa?!
Portugalia bez jednego ważnego ogniwa, Walia bez dwóch. Nie będę przytaczać statystyk z ostatnich spotkań, strzałów celnych, posiadania piłki albo kornerów - są to ogolno-dostępne statystyki i wartości, do których każdy zainteresowany ma dostęp. Ale podam swoje refleksje i pewien oczywisty fakt, zacznę od tego drugiego.
Portugalia ma potężny minus - mianowicie jest po dwóch dogrywkach i widać było już po zawodnikach zmęczenie. Nie tylko mam na myśli obolałości fizycznych - ale również te psychiczne. Atmosfera w zespole mimo półfinału nie najlepsza, trener nie żyje, aż tak spotkaniem jak jego przeciwnik. Dwie gwiazdy - Ronaldo i Nani nie mają nici porozumienia, Ricardo szarpie, ale piłka mu ucieka, jedynie Santos, przyszły nabytek Bayernu, jest ociekającym talentem, choć z formą nie trafił na najwyższe loty, ale to jednak on haruje, podaje, wraca, strzela, cieszy się jak chłopiec z bramki, albo mądrych podań, tak - to inteligentny gracz.
Brak rozgrywającego w składzie Portugalii to spory ubytek - kto oglądał ten wie jak ten chłopak rozgrywa piłkę i myśli na boisku z wyprzedzeniem, a i tak Portugalia ma duże problemy i ledwo doszła do półfinału.
Walia - Ramsey&#39;a szkoda, to oczywiste, ale na szczęście pod mój typ to ofensywny gracz, a mi tu nie zależy na wygranej Walii w 90&#39;.
Z przodu jest Gareth i Robson. Wystarczy na obronę Portugalii - zaufajcie mi z tym faktem, kolejnym.
Dalej, Walijczycy nie mieli ani jednej dogrywki, a mecz z Irlandią oraz pierwszą połowę z Belgią pograli - umówmy się - na stojąco. Z Belgami w drugiej przycisnęli i wynik każdy zna, każdy też wie, jak sprytnie zagrali i popisali się dużą dawką piłkarskiej mądrości.
Drugi brak na tyłach Wyspiarzy jest odczuwalny, to oczywiste, ale gracze są tak zmotywowani, że zamiennik spełni tę rolę jak trzeba. Zobaczcie na jego grę w klubie w sezonie - pierwsze skrzypce, jeśli gra. Ale szczerze? Walijczycy będą tak zmotywowani grając przeciwko Ronaldo jak nasi, a nawet jeszcze bardziej, bo stawką jest finał, a grają rewelacyjnie, wyłączą go z gry, są wypoczęci, nawet ta zmiana spowodowana kontuzją z bolokach defensywnych wyjdzie na plus pod kątem wydolnościowym!
Nie neguję, aż nadto stwierdzenia, że to Portugalia znajdzie się w finale, ale po 90&#39; Walia nie będzie przegrywać, a kursy w jej kierunku to value. Po raz kolejny zagram podwójną szansę w ich stronę, bo kurs znowu potężny.
Ustawienie, które typuje i definicje schematowe na ten mecz:
|-------------------------------------------------------------------
|
| Eliseu Taylor
| Chester
|
| Fonte Ronaldo Kanu Allen
|
|Patricio Pereira Sanches Ledley Williams Hennessey
|
| Pepe Nani Bale Collins
|
| Davies
| Cedric Gunter
|
|-------------------------------------------------------------------

Dodam jeszcze jutro parę słów, biorąc po uwagę pogodę, samopoczucie piłkarzy sugerując się portalami społecznościowymi, poprzeglądam zdjęcia i filmy z treningu obu ekip.
Portugalia - Walia, X2. Stawka - DOPIERO WIECZOREM LUB JUTRO RANO PODEJMĘ DECYZJĘ. (Kurs się nie zmieni do jutra rana - bwin, obecnie 1,67).
Zapraszam do dyskusji!
 
lemonskunk 1K

lemonskunk

Użytkownik
Typ: X2 ^^ Kurs: 1.70
Typ: Awans Walii ^^ Kurs: 2.60
Czytam wasze posty i nie mogę uwierzyć w to że portugalia zdoła wygrać mecz w przepisowych 90 minutach, przecież tu na kilometr śmierdzi dogrywką. Biorę też pod uwagę zwycięstwo Walii, oglądając ich mecze widać że mają ducha do walki a nie to co Portugalia. Nie dość że na farcie wygrała z nami to jeszcze Ronaldo wypowiadał się po meczu że na to zasłużyli. Bitch plis. Powinni z grupy nie wyjść ich gra to talna porażka, ogólnie kibicuje Walii z całego serca jak dla Polski. Sądzilem że zobacze Walie z Polską w półfinale ale ta portugalia...ahhh. HWD-Portugalii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 31

papa-lazarou

Użytkownik
Portugali to spokojnie wygra.
Sądzilem że zobacze Walie z Polską w półfinale ale ta portugalia...ahhh. HWD-Portugalii.
Przykro się to czyta. Portugalia wygra spokojnie? Przecież nie wygrali żadnego meczu na tych Mistrzostwach w regulaminowym czasie, a w dogrywce wygrali tylko jeden, dzięki bramce w 117 minucie.
@LemonSkunk Rozumiem, że możesz nie lubić Portugalii, ale pisanie małą literą i to HWDP. Jak w ogóle mamy wziąć tę wypowiedź na poważnie?
Ja to widzę tak. Bardzo dużo osób gra na Walię, co widać na forach/stronach buków, w związku z czym powstaje małe value na Portugalię. Nie sądzę, żeby kurs w granicach 2.2 byłby szczególnie opłacalny, ale nad 2.3 już można się zastanowić, a myślę, że jeszcze gdzieniegdzie trochę wzrośnie.
Uwzględniam, że Pepe raczej zagra, a William Carvalho, Ramsey i Davies na pewno nie. Oczywiście kluczowa jest strata Ramseya, którego wkład jest nie do przecenienia. Carvalho to też poważna strata, ale Portugalii łatwiej będzie go zastąpić. Mecz oczywiście może być bardzo zamknięty, także można zabezpieczyć się remisem.
Portugalia 2.3 2/10 Maraton
remis 3.14 1/10 Pinnek
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
G 50

gerro28

Użytkownik
Przykro się to czyta. Portugalia wygra spokojnie? Przecież nie wygrali żadnego meczu na tych Mistrzostwach w regulaminowym czasie, a w dogrywce wygrali tylko jeden, dzięki bramce w 117 minucie.
@LemonSkunk Rozumiem, że możesz nie lubić Portugalii, ale pisanie małą literą i to HWDP. Jak w ogóle mamy wziąć tę wypowiedź na poważnie?

Ja to widzę tak. Bardzo dużo osób gra na Walię, co widać na forach/stronach buków, w związku z czym powstaje małe value na Portugalię. Nie sądzę, żeby kurs w granicach 2.2 byłby szczególnie opłacalny, ale nad 2.3 już można się zastanowić, a myślę, że jeszcze gdzieniegdzie trochę wzrośnie.
Uwzględniam, że Pepe raczej zagra, a William Carvalho, Ramsey i Davies na pewno nie. Oczywiście kluczowa jest strata Ramseya, którego wkład jest nie do przecenienia. Carvalho to też poważna strata, ale Portugalii łatwiej będzie go zastąpić. Mecz oczywiście może być bardzo zamknięty, także można zabezpieczyć się remisem.

Portugalia 2.3 2/10 Maraton
remis 3.14 1/10 Pinnek
No to co sie oburzasz?Doszedłes do tego samego wnosku.Strata Ramseya to cios ten chłop ogarniał atak tego zespołu statystyka asyst.Zostaje Bale ale on guzik zdziała w pojedynkę a Pepe go ogarnie przy rzutach rożnych.
co do jednego racja można się zabezpieczeć remisem chociaż ja wierzę ,że to będzie powtórka fra-isl jak sie kryśka rozstrzela

Dlatego dla mnie 50%-Por 30% X 20% Walia
 
F 0

flakson

Użytkownik
IsacGK1993 - jakie obolałosci fizyczne ja sie pytam ?? sugerujesz ze zawodowiec po 5 dniach przerwy jest obolały i zmęczony???
 
P 31

papa-lazarou

Użytkownik
Dlatego dla mnie 50%-Por 30% X 20% Walia
No sorry, teraz to zwracam honor. Takie jest z grubsza prawdopodobieństwo, moim zdaniem, ale jednak trochę zbyt optymistycznie podchodzisz. Gdyby prawdopodobieństwo wynosiło 50% oznaczałoby to, że warto grać po każdym kursie powyżej 2. Szczerze w to wątpię. Teraz mamy kurs 2.26 czyli 44%(?) szans. Kurs, dajmy na to 2.1 to 47.6% szans (cały czas poniżej 50%) i tego byś już chyba nie grał ;) Podsumowując, Portugalia prawdopodobnie tego meczu nie wygra, ale miejmy nadzieję, że to prawdopodobieństwo wygranej zbliża się do 50%.
Teraz nawet widzę, że kurs jeszcze bardziej poleciał w dół, a w Pinnku to już w ogóle. Niestety rynki azjatyckie bardzo szybko zareagowały na moją propozycję, ładując setki milionów dolarów na Portugalię ????
 
I 25

isacgk1993

Użytkownik
IsacGK1993 - jakie obolałosci fizyczne ja sie pytam ?? sugerujesz ze zawodowiec po 5 dniach przerwy jest obolały i zmęczony???
Oczywiście, że są zmęczeni fizycznie, Portugalczycy mają za sobą wszystkie mecze grupowe, w których gonili i męczyli i następnie faza pucharowa i obie dogrywki rozegrane całe w w zasadzie składzie z małymi zmianami. Do tego dochodzi fakt, że czołowi gracze z tej ekipy mają cały sezon rozegrany na pełnym obrocie. Ja tu widzę value w kierunku Walii, po 90&#39; przegrywać nie będzie, ale czy awansuje nie wiem, w dogrywce i ewentualnych karnych wszystko możliwe, obecnie 6:4 na korzyść Walijczyków w mojej opinii.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wiem, że mecz Francja vs Islandia był zupełnie inny, ale już sposób patrzenia przez osoby typujące podobny. Sam się dałem złapać na pułapkę islandzką. Powiedzmy, że Belgia dla Walii mogła być tym czym Anglia dla Islandii. Anglia zagrała fatalnie, ale w Belgii nie było ważnych defensorów i dzięki temu, tylko dzięki temu Walia tak szalała w polu karnym Belgii. Co jak co, ale sami się przekonaliśmy jak Portugalia dobrze gra w defensywie. Do tego nie ma w Walii Ramsey&#39;a. Wychodzi więc że typy: X1, X, X2 były by do grania, ale... Portugalia ma w przodzie wciąż 3 lub nawet 4 dobrych piłkarzy ofensywnych i nawet jeśli Ronaldo nie ma za dobrej formy to już &quot;zabiera&quot; 2 defensorów przeciwnika. Do tego są inni, dlatego ja grubo pograłem na awans, ale i na czystą Portugalię zagrałem bo nie wiem czy będą mieli ochotę kolejny, już chyba 3 mecz doprowadzać do dogrywki. Nawet jak by w Walii nie było tych osłabień to moim zdaniem Portugalia była by do grania. Są blisko finału i Walia, która i tak jest objawieniem (zrobiła swoje) nie stanie im na drodze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 406

skalp

Użytkownik
Zacznę od sędziego. Moim zdaniem w ogóle najlepszy nawet pomijając ten turniej. Clattenburg często daje pograć.... co prawda mój kodeks fifa jest sprzed paru lat, ale nie ma tam takiego stwierdzenia jak &quot;dać pograć&quot;. Szwed za to tam gdzie jest kartka daje kartkę, nawet jak jest to wcześnie. Waga meczu jest duża... więc over 4.5 bym sugerował.
Teraz przejdę do zespołów;
Portugalia - Po fazie grupowej podniosła swój poziom gry, który wcześniej leżał odłogiem, a konkretniej to po prostu zostawiają boki obrony niżej, i jakoś lepiej trzymają strefy, z Polską to już w ogóle nawet bali się grać wysoko pressingiem. Jakbym miał ich w jakiś kluczowych słowach scharakteryzować to by było tak. Przeciętny bramkarz, bardzo podatny na nawet najmniejszą presję, niezła obrona w destrukcji, ale pozbawiona funkcji zaczepnej niemal całkowicie. Brak będzie W Carvalho, który moim zdaniem jest straszliwie niedoceniany z całej ich ekipy, jak dla mnie był do tej pory najlepszym ich graczem na całych mistrzostwach, nie powiem wiele na temat jego zmiennika. Z przodu duże braki pomysłu, mało kombinatoryki za to więcej grania wrzutek. Nieskuteczny Ronaldo i obok niego Nani stawiany jako napastnik mimo że nim nie jest i już raczej nie będzie.
Walia - Zespół o różnych obliczach. Ze Słowacją niezły mecz, z Anglią bardzo, bardzo słaby, nie wiem co mieli zamiar tam zrobić, bardzo dobry, ale z bardzo cienką Rosją. Słabo z Irlandią PN, która sama też przecież nie postawiła poprzeczki wysoko. Z Belgią moim zdaniem wygrali bardziej fortelem, a nie jakąś tam świetną grą (Belgowie z amatorskimi błędami i z jednak niebywale widocznym brakiem doświadczenia z dużych imprez, z brakiem prawdziwego lidera, z brakiem jakiegoś dobrego planu, a Walijczycy cwany rożny chociażby].
Jak ja widzę ten mecz : Wiadomo niemal na pewno co zagra Portugalia, moim zdaniem zagrają znacznie wyżej niż przeciw Polsce, bo Walijczycy nie grają z naciskiem na kontry. Z ich strony to powinno wyglądać trochę podobnie jak z Islandią ale nie sądzę by mieli aż tyle strzałów na bramkę jak w tamtym meczu, po prostu myślę że będą zdecydowanie więcej akcji tworzyli niż rywale. Za to od Walii można się spodziewać tego ich 3:5:2, a pewnie nawet 3:5:eek:ne:1, bo Bale pod nieobecność Aarona będzie pewnie musiał bardziej holować akcje.
Suma sumarum, widzę że Portugalia górą... no nie wyczaruje wiele na Walijczyków, atak pozycyjny słaby, wolne.. nie wiem kiedy ostatnio strzelił cr7, ale nie daje szans by to się ziściło. Więc Portugalia powinna mieć mega problem strzelić cokolwiek, szczególnie, że ich zespół nie wygląda jak zespół. Walia natomiast realne szanse na bramki, rożne i wolne. Czyli realne 5-7 sytuacji, z gry specjalnie wybitni nie są, ale zdażają im się takie perełki jak ta centra na Vokes&#39;a.
Ja tutaj bym proponował zostawić środki na granie live 20 min + żeby zobaczyć oblicze Walii przede wszystkim.
Pre game to : over kartki 4.5, x2, mecz rozstrzygnięty w dogrywce [kurs 8] - moim zdaniem Portugalia jak dojdzie do dogrywki to po prostu padnie na pysk i tam się to może skończyć, czyste konto Walii. Z tego kartki to bym brał już teraz i x2 też po jakiejś medium stawce.
P.S. na under 1.5 gola Portugalii jest 1.5..... pinionce na łulicy, jak Ronaldo nagle nie odpali to niemal pewniak.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Ktos juz tu pisał o zmeczeniu i zwiazku miedzy tym faktem a koncentracją w obronie a ja dodam jeszcze ze to juz jest gra o wszystko albo nic a że siła w ofensywie bardzo duża po obu stronach to zagram na bramki.
Bardzo dobry kurs jak na azjana, według mnie nikt tu nie bedzie kalkulował, Portugalia jest pewna swego choć formą nie błyszczy i oni sobie zdają z tego sprawę a z kolei Walia nie ma nic do stracenia, stoją przed olbrzymią szansą zagrania w finale, pewnie nie prędko powtórzy sie taka generacja kopaczy w ich małej ojczyznie ale z drugiej strony nawet jesli dzis przegraja to moga wracac do domu z podniesionym czołem (jak Islandia).
over 2 bramki @ 2,01 Pinnacle ZWROT
 
A 0

abesy

Użytkownik
Zacznę od sędziego. Moim zdaniem w ogóle najlepszy nawet pomijając ten turniej. Clattenburg często daje pograć....
Wg dailymail.co.uk to Jonas Erikson będzie sędziował dzisiejszy półfinał. Wzmianka o Clattenbergu dotyczy sędziowania w finale w przypadku gdyby Walia nie awansowała.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Portugalia - Walia typ 1 kurs 2.2 Unibet✅2-0
Mecz półfinałowy zaskakuje wysokimi kursami na Portugalię. Rozumiem , ze dwie dogrywki Portugalii , ale teraz odpoczywali od czwartku. Słaba forma Ronaldo może tak, ale z Polską doszedł do 100 oraz powinien być karny za faul na Ronaldo. Walia bez Ramseya to -30% drużyny. Według mnie dziś minimum 2-0 dla Portugalii. Pilkarsko to niebo i ziemia. Walia będzie walczyć jednak nie przewiduję ich sukcesu. Obraz meczu może jedynie zmienić rzut wolny i gol Bale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Do góry Bottom