>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pomoc w teście

telprzem 136

telprzem

Użytkownik
1: Jakie są mniej więcej szanse na otrzymanie AA (para asów) pre-flop?:
1 na 1,050
1 na 910
1 na 220
1 na 20

2: W no-limit texas hold&#39;em, ile kart jest odkrywanych na flopie?:
Jedna
Dwie
Trzy
Cztery

3: Grasz przy stole no-limit texas hold&#39;em, i reagujesz jako ostatni na flopie
. Trzymasz
(gut shot straight draw). Rozmiar puli to 50$ i ktoś wchodzi all-in za 20$. Pozostali gracze pasują. Co powinieneś zrobić?:

Bez większej różnicy
W texas hold&#39;em straighty się nie liczą
Sprawdzić (call)
Spasować (fold)

4: Jesteś na pozycji small blind przy 6 osobowym stole i trzymasz AQ pre-flop. Wszyscy gracze mają po 100x bb. Gracz z pozycji under the gun podnosi do 4 x bb, i zostaje sprawdzony przez dwóch graczy. Gracz z pozycji dealera, który jest tight, przebija do 18 x bb. Co powinieneś zrobić?:
Wejść all-in
Spasować (fold)
Sprawdzić (call) i ocenić sytuację na flopie
Podbić (raise)

5: Załóżmy że jesteś na wczesnej pozycji przy sześciu osobowym stole i trzymasz QQ, co powinieneś zrobić?:
Podbić (raise)
Spasować (fold)
Sprawdź big blinda (call)
Wejdź all-in

6: Która z poniższych kombinacji NIE tworzy flusha?:
na stole

na stole

na stole

Wszystkie powyższe kombinacje tworzą flusha

7: Grasz przy stole no-limit texas hold&#39;em 1/2$, a w Twoim stacku jest 500$. Jesteś w środkowej pozycji z AA, i pewien gracz przed Tobą wchodzi all-in za 500$. Pozostali gracze pasują. Co powinieneś zrobić?:
Folduj, i poczekaj na lepszą sytuację w której masz większą przewagę (np. set)
Sprawdź (call)
Lepiej wkupywać się do stołu na kwotę mniejszą niż maksymalny buy-in, aby unikać tego typu sytuacji

8: Jesteś w środkowej pozycji z 6d6s a przeciwnik zaraz po Twojej prawej robi min-raise. Callujesz, i zaraz po Tobie pewien gracz na późnej pozycji, który gra bardzo tight, przebija ponownie do 8 x big blind. Podejrzewasz że trzyma AA, KK, QQ lub AK. Przeciwnik zaraz po Twojej prawej sprawdza jego przebicie. Wszyscy gracze przy stole mają pełne stacki. Co powinieneś zrobić?:
Powinienem wejść all-in, udając że mam AA, aby zrzucić ich obu z ręki. Jeżeli ten co raisował 8 x big blind jest tight, to prawdopodobnie foldnie KK/QQ/AK gdy wejdę all in, dzięki czemu trzy na cztery razy zgarnę pota w tej chwili
Powinienem foldować ponieważ jeżeli przeciwnik ma AA, KK lub QQ, To znaczy że mam około 20% szansy na wygranie rozdania.
Powinienem sprawdzić - jeżeli trafię seta na flopie, mam spore szanse na wygranie dużego pota. A jeżeli nie trafię to mogę bez problemu zrzucić rękę na flopie.

9: Który z poniższych graczy ma najlepszą rękę na stole
?:

Gracz 1 z

Gracz 2 z

Gracz 3 z

Gracze 1, 2 i 3 zremisują i podzielą się pulą

10: Co powinieneś zrobić jeżeli zacząłeś nagle przegrywać dużo kasy w krótkim czasie i zaczynasz robic głupie błędy (tilt)?:
Przenieść się na stawki na tyle wysokie, aby jeden buyin był równy Twojemu bankrollowi. W ten sposób zwiększasz swoje szanse na szybkie odrobienie tego, co straciłeś
Graj ciągle na tych samych stawkach ale zwiększ liczbę stołów na których grasz
Szybko wpłać więcej pieniędzy na pokera i graj ciągle na tych samych stawkach
Zrób sobię kilkudniową przerwę na regenerację, potem wróć i zacznij grać na tych samych stawkach co wcześniej, ewentualnie zejdź o stawkę niżej

11: Grasz przy stole no-limit texas hold&#39;em, i reagujesz jako ostatni na flopie
. Trzymasz
(flush draw). Rozmiar pota to 50$ i ktoś wchodzi all-in za 60$. Wszyscy pozostali gracze pasują. Co powinieneś zrobić?:

Sprawdzić (call)
Spasować (fold)
Bez większej różnicy

12: Grasz w no-limit texas hold&#39;em. Akcja ma miejsce na riverze, a na stole leżą:
. Pozostało trzech raczy w rozdaniu. Który z tych graczy ma najlepszą rękę?:

Gracz nr. 1 z

Gracz nr. 2 z

Gracz nr. 3 z

Nikt, jest remis!!! ????

13: Która z poniższych rąk ma największą szanse (outsy) na polepszenie się?:
on a
Flop
on a
Flop
on a
Flop
on a
Flop

14: W no-limit texas hold&#39;em, ile kart zostaje rozdanych do ręki każdemu z graczy (tzw. holecards)?:
Dwie
Cztery
Pięć
Siedem

15: Jako osoba która nie chce mieć zbyt dużego variance (zachwiań bankrolla), z jaką minimalną liczbą graczy powinieneś siedzieć przy stole w no-limit texas hold&#39;em?:
Z jedną
Z dwoma
Z pięcioma

16: Który z poniższych układów jest najsłabszy?:
Full House
Straight Flush
Flush (kolor)
Quads (kareta)

17: Która z poniższych kart może zostać uznana jako &#39;blank&#39; (nic nie znacząca karta)?:
Turn
po flopie

Turn
po flopie

Turn
po flopie

Wszystkie opcje wymienione wyżej

18: Jeżeli gracz tight podbija z pozycji Under The Gun (pierwsza osoba reagująca), jaką najprawdopodobniej ma rękę?:
Bardzo słabą
Średnią
Bardzo dobrą
Gracze tight bardzo często podbijają z pozycji UTG, może więc mieć wszystko

19: Masz Q7 i siedzisz na środkowej pozycji. Jeden gracz na wczesnej pozycji podbija, i zostaje sprawdzony przez jedną osobę. Co powinieneś zrobić?:
Spasować (fold)
Sprawdzić (call)
Podbić (raise)
Zależy od przeciwników i mojego image przy stole

20: Grasz w no-limit texas hold&#39;em. Akcja ma miejsce na riverze, a na stole leżą:
. Pozostało czterech graczy w rozdaniu. Który z tych graczy ma najlepszą rękę?:

Gracz nr. 1 z

Gracz nr. 2 z

Gracz nr. 3 z

Gracz nr. 4 z
 
B 0

barteks90

Użytkownik
1 na 220
Trzy
Spasować (fold)
Spasować (fold)
Podbić (raise)
Wszystkie powyższe kombinacje tworzą flusha
Sprawdź (call) chyba przynajmniej ja bym tak zrobił
Powinienem sprawdzić - jeżeli trafię seta na flopie, mam spore szanse na wygranie dużego pota. A jeżeli nie trafię to mogę bez problemu zrzucić rękę na flopie. chyba
Gracze 1, 2 i 3 zremisują i podzielą się pulą
Zrób sobię kilkudniową przerwę na regenerację, potem wróć i zacznij grać na tych samych stawkach co wcześniej, ewentualnie zejdź o stawkę niżej
Sprawdzić (call) chyba
Nikt, jest remis!!! chyba
13. A
Dwie
Z dwoma
Flush (kolor)
17 nie wiem
Średnią
Spasować (fold)
20. D

tak mi sie wydaje, a jak zle to sory :p
 
Do góry Bottom