>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Polski bukmacher na Euro 2020

D 62

dick benham

Użytkownik
Hej, szukam polskiego bukmachera, żeby sobie legalnie poobstawiać euro 2020 dla zabawy.

Kryteria, które mnie interesują:
1. Jakiś fajny bonus powitalny np. 100% pierwszej wpłaty do jakiejś kwoty (im wyższa tym lepsza).
2. Jakieś promocje pozwalające omijać podatek 12%. Gdzieś widziałem, że chyba Betfan miał coś takiego, że przy 3 zakładach na kuponie zwracał podatek. Czy jakieś inne buki mają coś podobnego?
3. Niska marża na zakładach. Najlepiej to sprawdzić patrząc na kursy under/over lub handicapy azjatyckie przy kursach najbardziej zbliżonych do siebie np. 1.85 na under i 1.90 na over.

Ktoś coś poleci?
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Hej, szukam polskiego bukmachera, żeby sobie legalnie poobstawiać euro 2020 dla zabawy.

Kryteria, które mnie interesują:
1. Jakiś fajny bonus powitalny np. 100% pierwszej wpłaty do jakiejś kwoty (im wyższa tym lepsza).
2. Jakieś promocje pozwalające omijać podatek 12%. Gdzieś widziałem, że chyba Betfan miał coś takiego, że przy 3 zakładach na kuponie zwracał podatek. Czy jakieś inne buki mają coś podobnego?
3. Niska marża na zakładach. Najlepiej to sprawdzić patrząc na kursy under/over lub handicapy azjatyckie przy kursach najbardziej zbliżonych do siebie np. 1.85 na under i 1.90 na over.

Ktoś coś poleci?
Myślę że Fortuna powinna spełnić Twoje oczekiwania. Tutaj bonus bez podatku jest za minimum trzy zdarzenia po kursie 1,30. Fortuna ma w porządku bonus powitalny, ale stosunkowo niewiele bonusów później.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 62

dick benham

Użytkownik
Dzięki za info. Fajnie wiedzieć, że więcej niż jeden bukmacher daje możliwość ucieczki przed podatkiem. To ważne bo te 12/13% bardzo przeszkadza. Na razie wybieram fortune to ma niższą marżę.
 
Do góry Bottom