>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska - Kazachstan el. MŚ 2018 [poniedziałek, 04.09.2017, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


kursy od: bah
Po wczorajszym blamażu, bo tak można nazwać naszą porażkę z Danią w poniedziałek przyjdzie okazja na odkucie się. Pytanie tylko brzmi czy jesteśmy na tyle w dobrej formie żeby potwierdzić, że wysoka porażką z Danią była złą dyspozycją dnia. Czy Nawałka pokusi się w końcu o zmiany od pierwszych minut?.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania Typów.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Chyba to jest pierwszy reprezentacyjny test na obecność jaj u Nawałki, bo do tej pory wszystko szło jak po sznurku i co decyzja to strzał w dziesiątkę. Do tej pory nawet jak zawodicy byli w słabej dyspozycji to na reprezentacji trzymali poziom. Teraz ma legionistów w słabej formie, a bogactwa na ławce też nie widać. Pytanie, jak to poukłada, czy porobi zmiany w składzie czy będzie się dalej trzymał tych samych twarzy.
Jak Wy myślicie, czy zmiany w składzie na mecz z Kazachstanem powinny być? A jeśli tak to jakie? Zapraszam do dyskusji.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nie przesadzajmy znowu z tym testem... Ten mecz musimy po prostu wygrać i tyle bez żadnej historii. 3 punkty w tym meczu są niezbędne ale to w końcu Kazachstan...
Mój typ Polska wygra obie połowy po kursie 1,95 eFortuna
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zmiany na pewno muszą być, uważam, że powinniśmy zagrać na dwóch napastników obok Lewego, żeby zagrał Milik i od początku w środku pola wraz z Zielińskim mógłby wystąpić Starzyński, który od początku sezonu udowadnia, że jest formie, w obronie może zamiast Pazdana spróbować wariant z Bednarkiem?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Pazdan na pewno do zmiany, bez formy, popełnia błędy, cieżko wskazać kto w jego miejsce byłby najlepszym wyborem, Adam Nawałka powinien wiedzieć, wg mnie ciekawym rozwiązaniem mógłby być Kamiński, ktory w duzym stopniu przyczynił się do awansu Sttutgartu do bundesligi, warunki dobre forma tez, w bundeslidze w Sttutgarcie podstawowy gracz, i ma większe ogranie od Bednarka, Starzyńskiego bym nie wstawiał za Mączynskiego, gdyz Starzyński ma bardziej inklinacje ofensywne, a Mączyński to bardziej musi pracować w odbiorze, a Zieliński ma właśnie za zadanie kreować akcje biało czerwonych, pożyjemy zobaczymy,
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mój skład na ten mecz wygląda następująco, zobaczymy ilu trafię ????
Bramkarz: Szczęsny
Obrona: Rybus, Glik, Pazdan, Piszczek
Pomoc: Błaszczykowski, Zieliński, Mączyńki, Grosicki
Atak: Milik, Lewandowski
Moim zdaniem w takim składzie Polska powinna wyjść na mecz z Kazachstanem. Odstawienie Pazdana w tym meczu to będzie hm.. trochę strzał w kolano dla Pazdana, który po za meczem z Dania nie zawiódł. Rybu regularnie gra w Lokomotiv powinien dostać szansę.
A w przodzie Linettiego powinien zastąpić Milik. No i oczywiście Szczęsny za Fabiańskiego.
Ogólnie nie przewiduje zbyt dużo zmian w składzie na to spotkanie.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Chyba w reprezentacji ostatnio nie zawiódł. Bo jego forma jest tragiczna od kilku spotkań. Mimo wszystko na takich asów jak Kazachstan może wystarczyć.
Za Pazdana Cionek, za Mączyńskiego Góralski. Nie wiem jak wygląda sytuacja ze Szczęsnym i Piszczkiem. Czy są zdrowi.?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Też uważam że Szczęsny jest lepszym bramkarzem od Fabiańskiego, gra lepiej na przedpolu, ma lepszy refleks, z Dania Fabianski mógł się lepiej zachować przy 2 bramkach, ale jeśli Wojtek nie jest w 100 % zdrowy to nie ma co ryzykować
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Spotkanie: Polska - Kazachstan
Typ: 1 połowa/ 2 połowa - 1/1 (Polska wygra obie polowy)
Kurs: 1,90
Godz: 20:45
Bukmacher: eFortuna
To jest to spotkanie, które trzeba wygrać nie ważne jak, ważne są tylko 3 punkty, który są nam niezmiernie potrzebne w tabeli. Polacy pokazali się ze słabej strony w meczu z Dania nie ma tutaj co pisać ale Kazachstan wcale nie lepiej, przegrali u siebie aż 0:3 z Czarnogórą gdzie nie pokazali kompletnie nic.
W dodatku w Kazachstanie nie zagrają 2 podstawowi piłkarze Żukow i Bajżanow z drugiej strony Piszczek gotowy do gry ma być.
Polacy będą chcieli się zrewanżować nam kibicom oraz sobie... za ostatni mecz z Danią ale także za ten remis z początku kwalifikacji gdzie to w Kazachstanie zaprzepaściliśmy prowadzenie 2:0 i zremisowaliśmy 2:2.
Kazachstan to nie jest zespół którego możemy się obawiać.. są słabi i takich rywali powinniśmy spokojnie 3:0 ograć.
Ja widzę to tak, wychodzimy w pełni skoncentrowani i na pełnym gazie, strzelając szybko gola i kontrolując mecz.. W drugiej połowie coś dokładamy i wygrywamy spokojnie to spotkanie 3:0.
Na składy nie ma co teraz patrzeć bo nie wiadomo czy Nawałka zaufa tym piłkarzom którzy grali czy dokona paru roszad, ale to nie bedzie mieć za dużego znaczenia.
Powodzenia.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Na moje widać że jesteśmy mocno pod formą. Kurs na Polske to śmiech, nie wiem dlaczego taki wystawiony. Rozumiem wszystko, wiadomo jestem za naszymi ale to jaką formę pokazują ostatnio to jakaś tragedia. Łatwe pieniadze na Dani, wydaje mi się że tutaj też można pograć w stronę Kazachów. Mój typ na ten mecz za grubą stawkę to HA +3 na Kazachów po kursie @1,45. Moim zdaniem warto, chociażby do dubelka. Nie wydaje mi się żeby pojawił się wynik 4:0, 5:1, 6:2 itp. Jak wygramy to 2:0, tak mi się wydaje.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na moje widać że jesteśmy mocno pod formą. Kurs na Polske to śmiech, nie wiem dlaczego taki wystawiony. Rozumiem wszystko, wiadomo jestem za naszymi ale to jaką formę pokazują ostatnio to jakaś tragedia. Łatwe pieniadze na Dani, wydaje mi się że tutaj też można pograć w stronę Kazachów. Mój typ na ten mecz za grubą stawkę to HA +3 na Kazachów po kursie @1,45. Moim zdaniem warto, chociażby do dubelka. Nie wydaje mi się żeby pojawił się wynik 4:0, 5:1, 6:2 itp. Jak wygramy to 2:0, tak mi się wydaje.
A ja właśnie się zastanawiam czy nie pograć na odwrót EH:-2 czy nawet AH:-3. Czy Polska nie będzie się chciała zrehabilitować po tym 4:0 z Danią ? Kazachstan to najgorsza drużyna grupy. Owszem stopuje mnie 2:2 w pierwszym meczu, nie oglądałem tego z Danią tylko słyszałem straszne opinie o grze Polski, ale może to był tylko wypadek przy pracy. Wiemy jak reprezentacja lubi grać dla kibiców, a i stosunek bramek teraz po tym 4:0 może mieć znaczenie.
Tak czy inaczej grubo to ja bym nie wchodził ani w handi dodatnie na Kazachstan ani na handi na Polskę bo to nie mecz do grubego grania.
 
R 650

rotsen

Użytkownik
Nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytanie ale może ktoś wie czy można gdzieś obstawić kto zagra w wyjściowym składzie? Z góry dziękuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +325
lipers 102

lipers

Użytkownik
Zdecydowanie oczekuję zmian w defensywie. Pazdan bez formy w Legii, niestety przeniosło się to 1:1 do reprezentacji. Nie wiem, jak czuje się Piszczek, ale jeśli już zdrowy to jak nabardziej chciałbym go dziś zobaczyć. Byłem bardzo rozczarowany Glikiem, naprawdę nie spodziewałem się takiego występu...Mam nadzieję, że to wypadek przy pracy i na dobrą sprawę może zostać.Może bym spróbował na lewej stronie z Kamińskim? Zresztą, dziś musimy obudzić się całym zostałem, czegoś w środku pola prakowało, brak rajdów skrzydłami... Wierzę, że trener nimi wstrząśnie i zaczną w wysokiego C od samego początku.
 
N 147

neymar-jr

Użytkownik
Mam nadzieje ze na ten mecz wyjdziemy skonctreowani i pełny Narodowy nas poniesie i wygramy to pewnie rehabilitując się za porażkę w Kopenhadze. Polska dotychczas strzelila w tych 7 meczach 15 bramek z czego aż 5 z rzutów karnych. Lewandowski wie jak się zastawić i niekiedy ten rzut karny wymusić na sędziach ( jak z Rumunami w czerwcu tego roku) Oczywiście bez szaleństw ze stawkami ale typ ma sporą szanse powodzenia.
rzut karny w meczu: 2.70 sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 693

generalkaman

Użytkownik
Polska - Kazachstan
Polska - 2,5 gola
Kurs: 1.95
Buk: Totolotek
Dziś reprezentacja Adama Nawałki zagra swój drugi wrześniowy mecz w eliminacjach do mistrzostw świata. Po dotkliwej porażce z Danią zmierzymy się z Kazachstanem. Wiele osób może uważać, że po piątkowych popisach naszych Orłów nie warto na nich stawiać ale ja mam odmienne zdanie. Po pierwsze piątkowa porażka pokazała trenerowi Nawałce gdzie znajdują się problemy, kto już powoli powinien wysiadać z pociągu na MŚ w Rosji i gdzie trzeba szukać alternatyw. Dziś powinniśmy zobaczyć kilka zmian personalnych na boisku - zawodnicy będą chcieli się pokazać co jest dobrym prognostykiem. Dodatkowo po takim blamażu piłkarze grając przed własną publicznością będą chcieli zmazać plamę. A mogą to zrobić wygrywając nie 1-0 po szczęśliwej bramce a wysoko pokonując Kazachów. Przypomina mi to sytuację z 2009 roku gdy po porażce 1-2 z Irlandią Północną ( gdy Boruc nie trafił w piłkę ) za kilka dni Polacy rozgromili u siebie San Marino 10-0. Tamta kadra była już na wykończeniu a mimo to potrafiła rozgromić rywala. Obecna reprezentacja wciąż jest bardzo mocna i dziś na pewno będzie chciała to pokazać.
Wynik 3:0
Typ: ✅
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Ja bym widział taki skład,ale zapewne nie posadzi na ławce Mączyńskiego ani Błaszczykowskiego.
Szczesny-Piszczek,Glik, Kamiński,Rybus-Grosicki,Zieliński,Góralski,Makuszewski-Milik, Lewandowski
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Okej fajnie, każdy lubi planować swój skład, wybrać podstawową 11stkę itd. Ale to nie jest football manager by mecz po meczu w ciągu paru dni wymienić pół składu. Tak to nie działa. Nawałka na pewno nie zrobi tylu zmian bo to jednoznacznie wyjdzie, że się mylił co do składu z Danią. A jak go znamy to tak na pewno nie będzie chciał postąpić.
Jedyne co tu trzeba zmienić to na pewno ustawienie i Lewandowski z Milikiem zagrają razem od początku. I to jedyny pewnik na dzisiaj. Drugim wydaje się być wpuszczenie bardziej ogarniętego technicznie i na pewno w lepszej formie od Jędrzejczyka (w gorszej dyspozycji nie da się już być) Macieja Rybusa.
Planowanie 11stki z czy to Kamińskim czy to Makuszewskim trzeba włożyć między bajki. Bramkarza też bym nie wymieniał bo to zupełnie nie ma sensu. Błaszczykowski jeśli nie narzeka na zdrowie na pewno wyjdzie w pierwszym składzie.
Fabiański-Piszczek,Glik,Pazdan,Rybus-Błaszczykowski,Mączyński,Zieliński,Grosicki-Milik,Lewandowski.
Zmiany ala Kołtoń:
65; Linetty za Mączyńskiego
71: Makuszewski za Błaszczykowskigo
86: Wszołek za Grosickiego
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom