>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Polska 33-24 Ukraina Mistrzostwa Europy Panowie

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Polska - Ukraina 33:24

1,25 13,00 3,90 BAH

---------------------------------------------------------------------

Jak to powiedział trener Reprezentacji Polski Bogdan Wenta mecz ten jest dla Polaków małym finałem chodź jest to pierwszy mecz w tym turnieju. Ten mecz pokaże na jakim poziomie jest nasza reprezentacja taki mecz może dodać woli walki naszym zawodnikom oczywiście jeśli go wygrają. Moje osobiste zdanie co do tego meczu jest następujące mecz musimy wygrać Ukraina nie jest silnym zespołem udział w ME zagwarantowali sobie poprzez baraże wygrywając z Grekami po bardzo dramatycznych spotkaniach. Nie ma innego wyjścia ja tylko wygrać.

Mój typ: 1 ✅
 
banji 13

banji

Forum VIP
No, ja nie odwiedzając wcześniet tego tematu patryjotycznie dałem na polaków( głównie po kursie, a co tam :wink: ) , więc mam nadzieje że twoje przewidywania sie sprawdzą i rozwieziemy Ukraińców ???? Startują już za 2 minuty.......
 
domel 49

domel

Forum VIP
pierwsze zwycięstwo na tym turnieju i pierwsze zwycięstwo w historii wygrane na takim turnieju jakim sa MS czy ME. Oby tak dalej myślę ze polska zajdzie w tych mistrzostwach daleko i polecam granie na naszych szczypiornistów :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom