>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Poland Darts Masters (7-8 lipca 2023)

Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Dzieje się!! PDC zawita do Polski.
Torwar, Warszawa 7-8 lipca 2023

20230323_161924.jpg

Zagrają:
Michael Smith
MvG
Gerwyn Price
Rob Cross
Luke Humphries
Dimitri Van Den Bergh
Nathan Aspinall
Danny Noppert

Krzysztof Ratajski
Krzysztof Kciuk
Radek Szagański
Adam Gawlas
Karel Sedlacek
Boris Krcmar
Kwalifikant z Polski
Kwalifikant z Węgier
 
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Organizacja sprzedaży biletów to jakiś żart.
Był priorytet (przedsprzedaż) dla 'PDCTV annual members', ale coś nie pykło i ludzie mieli wcześniej dostęp do biletów bez aktywnej subskrybcji. Efekt? Przed 12 cała sobota już była wyczyszczona.

Obecnie zostały tylko bilety na trybunie na piątek.
Dodatkowo brak ograniczenia ilości zakupowej. 1 osoba mogła kupić 10 biletów bez konieczności podawania jakichkolwiek danych. Zaraz pewnie będzie wysyp wejściówek u koników za 200zł lub więcej.
Ktoś tu źle oszacował zainteresowanie. Abstrahując, że wybór tak małej hali, to też nieporozumienie
 
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Czas szybko mija - event startuje już w ten piątek.

Grono z pierwszego postu uzupełnił Nandor Major - kwalifikant z Węgier. Dla 31 latka będzie to debiut w TV. Rok temu otarł się o ET, bo przegrał w finale kwalifikacji.
Polskie kwalifikacje wygrał Łukasz Wacławski. Dla Łukasza będzie to drugie spotkanie z PDC (w 2019r rzucał w Challenge Tour.
Jutro poznamy zestawienie par /jednak już dzis :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1254
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
pierwsza runda - piątek 19:00
Dimitri Van den Bergh v Karel Sedlacek
Danny Noppert v Radek Szaganski
Luke Humphries v Nándor Major
Nathan Aspinall v Boris Krcmar
Gerwyn Price v Lukasz Waclawski
Michael van Gerwen v Adam Gawlas
Rob Cross v Krzysztof Ratajski
Michael Smith v Krzysztof Kciuk

ćwierćfinały - sobota 19:00
Price/Waclawski v Aspinall/Krcmar
Cross/Ratajski v Van den Bergh/Sedlacek
Smith/Kciuk v Noppert/Szaganski
Van Gerwen/Gawlas v Humphries/Major

półfinały
Price/Waclawski/Aspinall/Krcmar v Cross/Ratajski/Van den Bergh/Sedlacek
Smith/Kciuk/Noppert/Szaganski v Van Gerwen/Gawlas/Humphries/Major

finał
v

Formaty
pierwsza runda - do 6 wygranych legów
ćwierćfinały - do 6 wygranych legów
półfinały - do 7 wygranych legów
finał - do 8 wygranych legów
 
Otrzymane punkty reputacji: +1629
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Ja liczę na Szagańskiego.
Czekałem z komentarzem, aż wrzucą szerszą ofertę i będzie Handi, ale kurs z okolic 5,70 spadł na 3,40-3,50.. Nie wiem skąd były te pierwotne kursy, ale na pewno to była duża przesada. Ostatni mecz Panów w ramach PC (13.06) na styku:
Screenshot_20230706_105204_Chrome.jpg
Liczyłem, że przy tamtym rozkładzie będzie fajna opcja na +3,5. Teraz dostajemy +2,5 za @1,82 - to już chyba niezbyt się opłaca..

/dobrze, że odpuściłem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +638
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
Na wstępie zaznaczę, żeby ten turniej potraktować zabawowo. Słyszę, że darterzy z PDC dobrze bawią się w Warszawie, traktując wyjazd jako urlop. Zaraz po turnieju część z nich jedzie na Players Championship do Leicester, a za tydzień rusza World Matchplay.

Danny Noppert v Radek Szagański
Danny Noppert @ 1,32


Noppert debiutuje w World Series, ale nie na scenie. Szagański co prawda grał raz w telewizji, ale było to w 2011 roku w World Masters. Mam wrażenie, że Polacy mogą być spięci i nieco przestraszeni obecnością wielu znajomych twarzy na trybunach. Mecze "podłogowe" to inna para kaloszy niż scena. Będę kibicował Radkowi, ale uważam, że Noppert swoją regularnością ogra Polaka. Kurs jest dla mnie ciut za duży, ja tu widziałbym nieco poniżej 1,20 na Holendra.

Gerwyn Price v Łukasz Wacławski
Łukasz Wacławski +5,5 lega @ 1,49


Chyba pierwszy raz widzę taki kurs na ugranie jednego lega. Prawda jest taka, że każdy może każdemu ugrać lega. Łukasz nie jest pierwszym lepszym z łapanki, a Gerwyn przecież nie będzie tu cisnął na 100%.

Byłem na kwalifikacjach w Tarnowie Podgórnym i obserwowałem finał. Łukasz rozpoczął jednego z legów od 2 maksów, kończąc ostatecznie w 11 lotce. Taka gra powinna wystarczyć na Gerwyna ;) A poważnie, 15 lotka z pierwszego licznika też wystarczy. Wiem, że Łukasza na to stać. Imponuje mi jego spokój. Jestem pewien, że będzie dobrze przygotowany i liczę, że urwie kilka legów Price'owi. A kurs jest naprawdę smakowity.

AKO: 1,97 (1,73)

Łukasz Wacławski +4,5 lega @ 2,63 (2,31)

Piękny kurs, za drobne postawię. Coś czuję, że Price wygra 6-3.

Wszystkie kursy STS.
Ode mnie tyle z tego turnieju, jadę jutro na Torwar 🤟
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1884
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Wybieram się na także na Torwar i staram się zawsze coś kliknąć u buka pod lepszą atmosferkę do oglądania.

1) Betfan coś się rozjechał z kursami i na sytuacje: Polak NIE awansuje do ćwierćfinału zarzucił kurs 2.70 - gdzie z ich kursów wychodzi AKO 2.32 - więc tutaj jest value.

2) LVBET wyskoczył z paczką zakładów specjalnych - uwagę moją przykuły dwie opcje na średnie punktowe naszych w piątkowych spotkaniach - ale kompletnie nie wiem jak to ugryźć, ale wydają się ciekawe - może ktoś z bardziej kumatych jest w stanie odpowiedzieć na co stać Szagańskiego w "wirtualnym" pojedynku z Kciukiem?

1688684958737.png

Jest i w sumie propozycja, że Rataj przebije w turnieju średnią 118.10 - tą rekordową - ustanowioną niedawno z parze z Kciukiem - kurs 250 - ale raczej w debiucie przed polską publicznością szanse są promilowe.

STS nic ciekawego nie ma na ten moment, Superbet który jest sponsorem całego turnieju też nic ponad przeciętność. Jak ktoś zauważy coś ciekawego - to proszę się tutaj podzielić bo jutro długa trasa w pociągu - to będzie można coś pomyśleć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +973
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Z typów turniejowych wpadł mi w oko:
Price awansuje do finału @2 (dostępny na Betfan lub STS). Górna połowa tabelki nie jest zbyt wymagająca (w dolnej MVG, Smith Humphries) Price jest ambitny i gra by wygrywać, więc nie będzie odpuszczania i lekceważenia przeciwników

Z typów na wieczór:
Humphries -4,5 @1,80
Luke pokazał świetną dyspozycję w ostatnim ET. Major to najsłabszy zawodnik ze stawki. 1 leg zapasu, jakby był jakiś brak koncentracji albo świetny leg Węgra. Niemniej można próbować DW 6:0 @3,95 na Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +918
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Luźne propozycje na polski turniej :) Na turnieju będę jutro i liczę dzisiaj, że MVG, Bergh Aspi udźwigną, bo chętnie bym ich zobaczył na żywo :p

Noppert vs Szagański

Tutaj zgadzam się z Kaldui Kaldui i widzę małe value na Polaka. Szagański w bardzo dobrej formie, na PC praktycznie wszystkie mecze stabilnie powyżej 90 avr, a i miał spotkania gdzie przebijał 100. Gra na scenie to oczywiście coś innego i różnie zawodnicy reagują, ale jest też opcja, że podziała motywująco :) Noppert na pewno nie będzie miał łatwo, a zawodnicy jednak odczuwają "wsparcie" publiki w obie strony. Mówił o tym ostatnio Ratajski w wywiadzie na kanale Rafał Kubaszewski na youtube, wspominał mecz z Niemcami na WCOD i niemiecką publikę, która im przeszkadzała.
Lekko próbuję w stronę Radka, daje mu ~35% szans na wygraną.

Szagański wygra 3.40
Szagański over 0.5 maxa 1.60

Humhries vs Major

Zapowiada się szybkie spotkanie, Luke gra teraz świetnie i powinno tam być około 15-20 pkt różnicy w średniej. Delikatnie próbuję 6:0 Humprhies po kursie 4.60, bo superbet źle wystawił kursy (powinny być w okolicach 3.0.

Price vs Wacławski

Tutaj grałem 6:0 Price, ale tylko z powodu błędnie wystawionych kursów, podczas gdy inne buki wystawiły ~2.30-2.50, tak na superbecie długo wisiało 3.70. Podobny kurs można jeszcze łapać na etoto.
1688740237820.png
I jeszcze delikatnie brak maksa w meczu @25 superbet

MVG vs Gawlas
Odradzam granie w kierunku MVG. Jest po chorobie, ostatni występ bardzo średni. Nie zdziwi mnie tutaj bardzo wyrównane spotkanie i średnie obu zawodników w okolicach 90. Dla mnie kurs 6.0 to małe value na Gawlasa.

Dodatkowo
Cross vs Ratajski under 4,5 maxa 1.60 unibet
Bergh vs Sedlacek under 4,5 maxa 1.60 unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +601
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Dzisiaj próba niższych kursów:
Michael Smith wygra @1,34
Trzeba przyznać, że Smith polubił się z nowym sprzętem (Shot) - mecz z Rockiem na ostatnim ET fenomenalny. Mistrz Świata wrócił do świetnego punktowania i z podwójnymi również nie ma problemu. Wczoraj mam wrażenie, że lekko spuścił nogę z gazu, ale dzisiaj z Noppertem nie będzie mógł przysnąć. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że przyjechał z rodziną (żona Dagmara jest Polką) i z pewnością nie zabraknie motywacji, żeby wystąpić tutaj w Warszawie w finale. Za tydzień Matchplay, więc ten turniej jest dobrym sposobem, żeby szlifować formę i raz jeszcze sprawdzić w trudnym boju nowe lotki.
Price - ASP over 8,5 lega @1,40
Dobry kurs przy tej linii. Price wczoraj wszedł na scenę niesamowicie napakowany, ale pomyłka przy tej 9 lotce jakby trochę go zdeprymowała, bo później jeszcze długo kręcił głową i niejednokrotnie mylił się na sektorach. Z Aspinallem należy się spodziewać średniej w okolicach 100. Czy ASP dotrzyma kroku? Moim zdaniem: tak, jest w stanie. Ciekawostka z Dart Orakel:
Nathan Aspinall has thrown 4 of his highest 6 TV averages, within the last 5 months

Humphries +2,5 @1,40
W ostatnich tygodniach Luke spisuje się lepiej niż MVG. Moim zdaniem kursy powinny być bardziej wyrównane. To co przemawia na niekorzyść Anglika, to bilans H2H: 4 wygrane i 10 porażek. Jednak z drugiej strony ciężko znaleźć kogoś kto ma dobry bilans z MVG. Ponadto van Gerwen zagrał wczoraj bardzo dobre spotkanie i po ostatnich 'problemach' zdrowotnych nie ma śladu. Niemniej kurs na 4 legi Luke'a jest przyzwoity i jak najbardziej do gry.

AKO @2,63
Totalbet - bez podatku. Taki sam zestaw na Unibet 2,39, więc mamy ładną różnicę.

Niestety. MVG wersja potwór: Humphries grając na średniej 105 podszedł tylko do 2 podwójnych
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom