>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PokerTime - $10 - bez depozytu

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
10$ bez depozytu w PokerTime
Wystarczy:
1. Zarejestrować się na http://www.pokertime.eu/
2. Wysłać e-mail do supportu ([email protected]), z nazwą użytkownika i kodem: PT10FREE
Podobno trzeba długo czekać, ale mi następnego dnia przysłali mail że bonus zostanie dopisany w ciągu 1-2 dni, więc chyba nie tak długo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 0

rebmar

Użytkownik
Co konkretnie piszecie w emialu i w temacie emiala bo otrzymałem emial że :
Napisałem w temacie PT10FREE a w treśći login i takie coś mi piszą może mnie ktoś pokierować ?


Cześć xxxxxxxx

Dziękujemy za skontaktowanie się z obsługą klienta.

Sprawdziliśmy zapytanie i chętnie bym Ci pomóc, jednak w tej chwili zapytanie jest trochę niejasne. Jeśli to możliwe proszę o przesłanie mi trochę więcej informacji w odniesieniu do zapytania, bo nie jestem pewien, co jest błąd, że występuje.

Ponadto proszę dodać swój numer konta w kasynie, że masz na myśli tak będę w stanie pomóc dokładniej.

Mam nadzieję, że kontakt z Państwem wkrótce.

Dziękuję bardzo za wsparcie Poker Time.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt tutaj na wsparcie oferujemy wsparcie Pon - 24 godziny 365 dni w roku! Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w każdej chwili. Możesz także e-mail na [email protected] jeśli chcesz się z nami skontaktować poprzez e-mail
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Rebmar - w treści tematu napisz: 10$ no deposit, w treści wiadomości:
User name: xxx
Bonus code, 10$ no deposit: PT10FREE
EDIT:
Co do obrotu:
Before you can withdraw the 10 Free you need to accumulate 50 Poker Points from the Real monay tables.
 
K 0

karamba131

Użytkownik
a mi po 30h przysłali coś takiego i kasy nie mam na pokerze

Hi Piotr,

You can still claim the first $10
of your $50
bonus offer. Claiming your first $10
is the quickest way to get you started on your most exciting poker journey yet!


 
K 84

kpk25

Użytkownik
Sluchajcie mam pytanie: skorzystalem z tego promo 10$ free i ugralem 63 Poker Points. Mam 79$ + uwolnilo mi sie kolejne 10$ bonusu, wiec lacznie mam 89$. ???? Z tego co czytalem z waszych wypowiedzi to powinienem moc juz wyplacic kase, ale pisalem do babki na livechacie i powiedziala ze musze zrobic depo przed wyplata. :] To prawda czy nie? :grin:
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
Sluchajcie mam pytanie: skorzystalem z tego promo 10$ free i ugralem 63 Poker Points. Mam 79$ + uwolnilo mi sie kolejne 10$ bonusu, wiec lacznie mam 89$. ???? Z tego co czytalem z waszych wypowiedzi to powinienem moc juz wyplacic kase, ale pisalem do babki na livechacie i powiedziala ze musze zrobic depo przed wyplata. :] To prawda czy nie? :grin:
no jeśli Ci tak powiedziała to na pewno prawda praktycznie wszędzie musisz wcześniej płacić pieniądze przed wypłatą kasy z konusa.
 
Do góry Bottom