>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Poker na Forum.Bukmacherskie.com - opcja turniejów i promocji

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam,
W ostatnim czasie zauważyliśmy znaczny wzrost zainteresowania pokerem w Polsce i na forum.
Z tego powodu mamy możliwość nawiązania współpracy z EverestPoker, który w przeszłości organizował m.in Mistrzostwa Polski w Pokera.
Teraz firma EverestPoker chce ponownie mocno wspierać Polskich graczy.
Jesteśmy forum bukmacherskim, dlatego przed nawiązaniem jakikolwiek działań chcemy przeprowadzić w pewnym sensie &quot;badania&quot;.
Zainteresowanych proszę o zagłosowanie w sondzie.
Czy jesteś zainteresowany:
1. Udziałem w turniejach i lidze pokerowej EverestPoker, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.
2. Pisaniem newsów/artykułów o tematyce pokera? Dla najbardziej aktywnych przewidujemy nagrody w postaci bonusów, gadżetów, a możliwe też real money.
Dodam, że EverestPoker to jeden z największych pokerromów.
Z góry dziękuję za udział w ankiecie oraz merytorycznej dyskusji, uwag, pomysłów oraz propozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 2,2K

barichello

Użytkownik
a od kiedy mniej więcej planujecie ruszyć z projektem? pytam ze względu na pracę zawodową. będzie mi się łatwiej odnieść co do ewentualnej aktywności w temacie.
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Dużo ludzi ma już tam konta,, także jeśli nie trzeba się rejestrować z jakiegoś specjalnego linka, to tez jestem za stworzeniem ligi.
 
S 55

stacho27

Użytkownik
Ja też jestem za ligą, chętnie bym pograł w turniejach z niewielkim wpisowym ~5$. Konto w everest posiadam, jak pewnie większość ludzi którzy troche w pokera grają wiec jesli nie trzeba bedzie ze specjalnego linka sie rejestrowac to chetnie wezmę udział.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
A ja jeżeli mogę coś dodać,oczywiście oprócz deklaracji uczestnictwa to postulowałbym właśnie albo o brak rebuyów albo o góra 1 w czasie godziny(ew. addon w przerwie).Bo jak jest za dużo rebuyów jeszcze w psich pieniądzach to już wgl istne bingo jest momentami a nie poker,a chyba nie o to chodzi.
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
A ja jeżeli mogę coś dodać,oczywiście oprócz deklaracji uczestnictwa to postulowałbym właśnie albo o brak rebuyów albo o góra 1 w czasie godziny(ew. addon w przerwie).Bo jak jest za dużo rebuyów jeszcze w psich pieniądzach to już wgl istne bingo jest momentami a nie poker,a chyba nie o to chodzi.
Popieram w stu procentach ✅. Chętnie pograłbym jakąś ligę z wpisowym najlepiej do 5.50, ale max 1r/1a bo inaczej lotto się robi...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom