>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

"Pojedynek na kase> czyli dokopać Elitowi"

Status
Zamknięty.
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
W zwiazku ze sporym zainteresowaniem w moim temacie pojedynkiem z Elit Typerem okraszonym zdobyczą pieniężną utworzyłem ten temat by wnim rozwiać wszelakie spory i wątpliwosci ,a jednoczesnie nie zasmiecać tematu kuponów.
Otóż jako wywołany do tablicy przez kilku typerów proponuje ustalić tutaj warunki &quot;Pojedynku na kase&gt; czyli dokopać Elitowi&quot;

I tak propopnuje:
Każdy chętny zarejestrowany uczestnik tego forum może rzucić rekawice Wielkiemu Elitowi w pojedynku zbiorowym* polegajacym na podawaniu kuponów ze zdarzeniami wytypowanych bukmacherów:
Proponuje Bwin, Expekt, Bet=at-home.
Dopuszcza się za zgodą zainteresowanych podawanie kuponów z oferty bukmacherów naziemnych STS, Profesjonal, Totomix z zasadami dotyczacymi buków naziemnych&gt; czyli odliczaniem 10%podatku od wygranej.

Zasady podawania kuponów:

Kupony podawane byłyby przez grających w wyznaczonym temacie przed rozpoczeciem zdarzeń z podaniem następujacych danych.
1.Bukmacher
2.Zdarzenia
3.Kurs
4.stawka
5.EWK
6. godzina i data rozpoczęcia zdarzenia.
Przy zdarzeniach typu NHL,NBA. beaseball, podajemy co to za dyscyplina.
Przy niższych mniej znanych ligach podajemy jakiej ligi mecz dotyczy.
Kupony podajemy według następujacego klucza finansowego. Kazdy uczestnik Konkursu ma do dyspozycji na starcie wirtualną kwotę 2000zł i może nią dysponować dowoli podajac kupony za od 2,00zł do maxymalnie 500,00zł za kupon. Aby Konkurs nie zakończył się zbyt szybko wprowadza się do niego opcje tzw,&gt;&gt;&gt; tygodniówki co oznacza ,ze zawsze w każdy piątek kazdy z uczestnikówo trzymuje dofinansowanie w wysokości 300zł. Pierwsze dofinansowanie będzie 18.01.2008.Kwote dofinansowania dopisuje się każdemu typerowi do aktualnego bilansu w tabeli.
Ponadto ustala się ,że liczba kuponów nie może przekroczyć 30szt tygodniowo.
Kupony wobec powyższego ustalenia powinny być numerowane od poniedziałku do niedzieli włącznie i tak od początku z nowym tygodniem.


Zasady finansowe pojedynku:
Każdy deklarujący chęć pojedynku wpłaca na wyznaczone przez Admina konto 100zł jako wpisowe.
Po potwierdzeniu przez Admina wpłaty przez danego uczestnika zostaje on dopisany do listy biorących udział w Pojedynku.
Lista chętnych zostaje otwarta z chwilą podania konta przez Admina, a zatwierdzona końcowa po potwierdzeniu wpłat i ostatecznie zamknięta 11.01.2008

Pojedynek zaczynamy 12.01.2008 i trwać będzie do 10.02 2008.

Po tym czasie trzech najlepszych typerów otrzyma kasę z wpisowego w następujacych proporcjach:
I miejsce &gt;&gt;50% wkładu łącznego
II miejsce&gt;&gt; 30% wkładu łącznego
III miejsce&gt;&gt; 20% wkładu łącznego

Legenda;
Pojedynek zbiorowy &gt; to taki w którym bierze udział,kilku, kilkunastu, kilkudziesieciu zawodników i celem ich rywalizacji jest uzyskanie jak najlepszego bilansu finansowego w oparciu o zasady jakie ustalone są w regulaminie, a w jej wyniku zdobycie jednego z trzech pierwszych miejsc premiowanych wygraną pienięzną ustaloną przed rozpoczęciem rywalizacji.Wysokośc wygranej pieniężnej uzależniona jest od ustalonego wpisowego i łacznej ilości uczęstników.


Pozostaje do ustalenia czy otrzymamy od Admina osobny temat i uprawnienia moda do tego tematu bym mógł bez kłopotów prowadzić ten pojedynek przejrzyscie i bez konfliktowo?
 
cala 37

cala

Użytkownik
no takich, ze wy sie bijecie o hajs a na koncu wielki elit pokazuje wam srodkowy palec ????
Jak by tak zrobil to wyjdzie cala prawda o nim a kase i tak ktos wygra wiec nikt stratny nie bedzie.
Ja sie pisze na taki kunkursik
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Rozumiem wiec zeby byc godnym przeciwnikiemd la Elita trzeba wplacic 100zl dla admina ? ???? Jak dobrze pamietam to TY miales dac nagrode ???? (jak wielki elit umie obslugiwac taka skomplikowana rzecz jak przelew internetowy bo rozumiem ze on tez przeleje swoje 100zl ;) )
 
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
Wstępne zasady w pierwszym poście . Prosze o opinie pierwsze zgłoszenia.
Miałem dać nagrode ,ale padła propozycja gry na kase więc ją przyjałem i czekam na chetnych.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Wstępne zasady w pierwszym poście . Prosze o opinie pierwsze zgłoszenia.
Miałem dać nagrode ,ale padła propozycja gry na kase więc ją przyjałem i czekam na chetnych.
zapewnie nie znajdziesz tutaj az 10 osob ktore wplacilyby 100zl (co daje nam sume 1000zl) wiec czemu nie wybierzesz propozycji ktora dal cala? po 1000 wplacacie do moderatora/admina i mozesz zgarnac 1000zl na czysto a taka sume zgarnalbys dopiero jakby bylo az 20 chetnych do twojego konkursu ! A taka ilosc osob nie znajdziesz tutaj (tak mi sie wydaje...), co to dla ciebie ograc cale przeciez ;) szybikie 1000 wpadnie, prawda? ;&gt;

ew. 2 konkursy, jeden sam pojedynek z cala i po 1000zl pula + ten niby twoj x] wkoncu co to dla ciebie 1100zl x]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom