>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podałeś typy, partner nie. Zajrzyj!

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Sprawa jest prosta. Pierwsza kolejka, ktoś się zapisał, nie podaje typów.
Proszę pisać poniżej kto jest w takiej sytuacji , że podał typy, a jego partner nie. Będziemy Was łączyć w pary - na koniec 1 kolejki.
Punkty Wam nie przepadają.
Proszę pisać posty w taki sposób:
Nazwa Drużyny: XXX
Mój nick: XXX
Typów nie podaje: XXX
Pierwsza kolejka trwa, zatem jeśli Twój partner poda typy w międzyczasie, nie zmieniasz zespołu.
Dodatkowo w pierwszej kolejności zostanie połączony kolega: zwyciestwo1960, który nie miał pary. Pary zostaną podane w wtorek wieczór.
KONIEC ZGŁOSZEŃ - 13.06.2016 - GODZINA 22.00.
PARY ZOSTANĄ PODANE - 14.06.2016 - DO GODZINY 11.00.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Jedyna osoba, która się zgłosiła to pawros, który wchodzi w parę z zwyciestwo1960. Proszę się skontaktować i zgłosić swoją parę w odpowiednim temacie.

PRZYPOMINAM RÓWNIEŻ OSOBOM, KTÓRE ZOSTAŁY POŁĄCZONE, ŻE RÓWNIEŻ NALEŻY ZAPISAĆ SWÓJ ZESPÓŁ W ODPOWIEDNIM TEMACIE!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Naprawdę nie ma więcej osób, których partner nie podał typów ?
Kliczek - podaj typy na 2 kolejkę, jeśli się nikt dla Ciebie nie znajdzie, to myślę, że po 2 kolejce będzie, albo w czasie tworzenia tabeli wyjdzie.
 
K 6

kliczek

Użytkownik
ZGŁOSZENIE
Para 25 - Vostock Team -oficjalna nazwa...
Kolega ma fajny nick to niech tak pozostanie
edit: ZGŁOSZENIE W ODPOWIEDNIM TEMACIE -- Robson1416 ????
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Witam, byłem w parze z oski1929 w pierwszej kolejce podał typy, ale w drugiej już nie.
Para23 pisałem pod spejson squad bo tak nazwał naszą drużynę w pierwszym poście swoim poście w 1 kolejce i myślałem, że zapisał nas tak na forum. Co w takim razie?
edit: Zmiany par były do 2 kolejki. Jeśli partner podał w 1, a w 2 nie, to przykro Mi, nic się z tym nie da zrobić. Robson1416
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom