>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Plebiscyt Najlepszy Typer/Znawca roku 2018

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
WYBIERAMY NAJLEPSZEGO TYPERA/ZNAWCĘ W ROKU 2018.
W plebiscycie biorą udział osoby, które na koniec 2018 roku miały nadane rangi znawca lub typer oraz osoby, które miały swój temat w VIP Typach według nowych zasad, czyli od kwietnia.
Głosować może każdy zarejestrowany user na forum. Można oddać tylko jeden głos, na jedną osobę.
Czas na głosowanie mamy do 31 stycznia 2019 do godziny 21.
Najlepsza czwórka otrzyma nagrody:
1. miejsce - 200 PLN
2. miejsce - 100 PLN
3. miejsce - 50 PLN
4. miejsce - 50 PLN

Nagrody wypłacane będą na Skrill.
Walka o ten zaszczytny tytuł trwała przez cały 2018 rok poprzez swoje posty na forum. Próby oszustwa i nachalna propaganda będą karane.
Zapraszam również do krótkiego opisu, kto Waszym zdaniem najbardziej zasłużył na nagrodę.
Zachęcamy do udziału w ankiecie.
Administracja
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
No to tutaj też rozpocznę, mój głos na znawcę/typera roku trafia do majekx
Użytkownik ten mocno udziela się w ligach Latynoskich, Copa Libertadores i wszelkiej maści innych pucharach Ameryki Południowej. Ja też często typuję te rozgrywki i piszę tam jakieś swoje analizy więc widzę zaangażowanie tego usera w temacie i stąd mój głos na niego ???? Po prostu wspólnie lubimy te rozgrywki typować, komentować, dzielić się informacjami więc do niego mi najbliżej to i mój głos wędruje do niego ???? Inni znawcy też robią kawał dobrej roboty o czym należy pamiętać ale jak wspomniałem wyżej z majekxem po prostu mam najbliżej jeżeli chodzi o temat typowania ???? Powodzenia kolego, pozdrawiam
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeden z &quot;najświeższych&quot; znawców - rybarz za ogromną wiedzę na temat europejskiego hokeja, obszerne analizy i skuteczność.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Mój głos dla gucci-mane . Duża wiedza na temat futbolu amerykańskiego (chyba jedyny na tym forum prawdziwy ekspert).
Ps. Niestety gdzieś zginął, mam nadzieję że wróci i dalej będzie cieszyć ciekawymi analizami z NFL
Prócz Gucciego, wyróżniłbym matbie , za to że jest z kim konstruktywnie podyskutować w dziale NBA oraz sumada90 za dużą wiedzę, powiedzmy roboczo &quot;multisport&quot;. Ma coś mądrego do powiedzenia praktycznie w każdym dziale ????
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Zagłosowałem na mark1973 . Duża wiedza o hokeju + rozruszanie działu, który wcześniej nie był zbyt popularny na forum.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nic nie pisalem ale juz dawno temu oddalem glos na mark1973 w kategorii &quot;znawca roku&quot;. Oczywiscie dla mnie sprawa byla prosta. Mega robota w dziale hokeja i do tego super pomoc w dziale, ktory jest blizszy mojemu sercu czyli Formula 1. Oby tak dalej! Pozdro ;)
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Tutaj tez trudny wybór, ale oddałem głos na psotnick , czytałem wiele napisanych przez niego postów , podoba mi sie wiedza styl i dobra skuteczność. Z listy cenie tez kolege z działu rybarz , oraz gucci-mane , pilka_radom
Pozdrawiam ????
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dla mnie rybarz wbił się na najwyższe podium, zwłaszcza świetną końcówką sezonu. Wystarczy sprawdzić temat czeskiego hokeja. Duża wiedza w przystępny sposób przekazywana, dobre wyczucie a to musi mieć dobry typer no i równiez ważne że duża kultura wypowiedzi.
Ale &quot;rywalizacja&quot; o najlepszego typera była zacięta. Na pewno wart honorowego wspomnienia jest mikael_14 który robi świetną robotę w dziale esport, do tego skuteczne typowanie w Vip Typach. Do tego duża wiedza w swojej działce która najbardziej mi przypadła do gustu, do tego skutecznie wykorzystywana w typowaniu cechuje mark1973 , pilka_radom , gucci-mane , psychosocial , qowalsky6 i majekx . Reszta typerów też robi dobrą robotę, ale część po prostu miała za krótki staż znawcy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Szkoda ze można oddać tylko jeden głos... ja podobnie jak poprzednio zdecydowałem się oddać swój na psychosocial , z prostej przyczyny iz chyba najczęściej korzystam z jego sugestii ;) ale naprawdę sporo osób, w najbardziej mnie interesującej dyscyplinie jaka jest piłka nożna robi kawał dobrej roboty majekx qowalsky6 karciarz pozdro !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Ode mnie głos dla psotnick , zadacydowała zbieżność dyscyplin z moimi ulubionymi ;)
Oczywiście statystykami broni się sam.
Chciałbym również od siebie wyróźnić rybarz i pilka_radom , bo robotę robią fantastyczną, ale niestety głos miałem tylko jeden ????
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wow, no muszę przyznać, że udało wam się mnie zaskoczyć... Dzięki dla wszystkich za oddanie głosów w plebiscycie na kogokolwiek by one były oddane. Nie sądziłem że w ogóle będę na pudle, a tu taka niespodzianka. Tym bardziej cenna że przy całkiem dużej liczbie oddanych głosów. Jeszcze raz dzięki za wyróżnienie i gratulacje dla wszystkich nagrodzonych!
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Gratulacje psotnick. Ja dziękuję tym co na mnie zagłosowali. Ten rok pod względem typowań był kiepski, może doceniliście mnie za całokształt lub analizy które pisałem we wczesnym okresie sezonu. Kilka osób na drugim miejscu, nie pomieścimy się na stopniu podium ;)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Czas ogłosić oficjalnie wyniki.
Z racji, że mamy aż cztery osoby na 2. miejscu w tym roku to suma nagród z miejsca od 2-4 zostanie podzielona między nimi.
Najlepsza piątka:
1. miejsce - psotnick 200 PLN
2. miejsce - gucci-mane 50 PLN
2. miejsce - mark1973 50 PLN
2. miejsce - pilka_radom 50 PLN
2. miejsce - rybarz 50 PLN
Przesyłajcie do mnie swoje loginy do Skrilla.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Gratuluje wszystkim którzy znaleźli się na podium. Sam nie dowierzam , ze też tam jestem w tym zacnym gronie
dla mnie to zaszczyt koledzy psotnick , gucci-mane , rybarz , pilka_radom , wielkie gratulacje dla WAS ????
Wielu kolegów którzy tutaj piszą ciekawe analizy i robia fantastyczna robote , nie znalazło sie na podium, dla Was tez szacunek ????
I przede wszystkim podziekowania dla osób, które mi zaufały i którym przypadło do gustu to co tutaj robie ????
to dla mnie motywacja i radość, dzięki ????
 
Do góry Bottom