>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plebiscyt Najlepszy Moderator roku 2018

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
WYBIERAMY NAJLEPSZEGO MODERATORA W ROKU 2018.
W plebiscycie biorą udział osoby, które były moderatorami na koniec roku 2018 lub co najmniej przez 6 miesięcy 2018 roku były w zespole forum.
Głosować może każdy zarejestrowany user na forum. Można oddać tylko jeden głos, na jedną osobę.
Czas na głosowanie mamy do 31 stycznia 2019 do godziny 21.
Najlepsza trójka otrzyma nagrody:
1. miejsce - 250 PLN
2. miejsce - 150 PLN
3. miejsce - 100 PLN

Nagrody wypłacane będą na Skrill.
Próby oszustwa i nachalna propaganda będą karane.
Zapraszam również do krótkiego opisu, kto Waszym zdaniem najbardziej zasłużył na nagrodę.
Zachęcamy do udziału w ankiecie.
Administracja
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
No to rozpocznę ja od wypowiedzi ???? Mój głos trafia do waldi1979
Wybór niezwykle trudny, bo ekipa bardzo fajna i każdy odwala tutaj kawał dobrej roboty ale ostatecznie wybrałem tego moderatora, bo mimo obowiązków w domu i w pracy mi się czasem wydaje, że Waldi jest po prostu tutaj na forum non stop haha nie wiem skąd bierzesz na to czas i siły ale poziom ogarniania forum level pro ???? Oczywiście nikomu nic nie chcę ujmować, bo reszta też poświęca szmat czasu i energii temu forum ale ja w tym roku głosuję na naszego &quot;staruszka&quot; ???? dla mnie po prostu to taki przykład moda, którym chciałbym być i do którego dążę ???? coś jak Federer w tenisie, każdy chciałby grać tak jak on ???? Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dla mnie najbardziej wyróżniającą się postacią jest waldi1979 czujny jak ważka, szybki jak błyskawica ???? ogrom czasu poświęca dla forum. Dba o rozwój tego miejsca, prowadzi konkursy, wyrywa chwasty. Mimo, że ma dwójkę bliźniaków, to znajduje sporo czasu dla forum. Za co należy się ogromny szacunek.
Oby tak dalej Waldi!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja podobnie jak koledzy wyżej. Głos dla waldi1979 - zawsze obecny, służy radą i pomocą - szybki, zwarty i gotowy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Ted bo jest charakterny i nie piedzieli się z chwastami.
Ogólnie forum umarło, to już nie to co kiedyś. Niech administracja doceni tych, którzy jej poświęcają swój czas. A Tedzik poświęca go całą masę.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie i Panie( jeżeli takowe są)
Bardzo trudny wybór, bo robicie dobrą robote , z wieloma z Was pisze i kazdy słuzy pomocą i wiedzą i szacunek dla Was za to co tutaj sie dzieje, naprawde miałem ciezki orzech do zgryzienia ja zagłosowałem na ranczo0123 , przydatna i praktyczna wiedza w wielu dziedzinach, pomoc i odpowiedzi konkretne.
Bardzo cenie tez psotnick , rasijskij , gucci-mane , wielki_gracz
Pozdrawiam
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mój głos na rancho0123...
Jako moderator jest bardzo obiektywny, a do tego kulturalny. Zanim da komuś ostrzeżenie dokładnie tłumaczy co należy zmienić. Walczy na forum z mową nienawiści i hejtem. Promuje merytoryczną dyskusję.
Jako typer - ma świetne typy... Szybko wyłapuje błędy buków. Dzięki niemu sporo zarobiłem na MŚ. Jeszcze raz dzięki rancho za cornery... Do tego umie rozsądnie opanować emocje. Unika pułapek grania wyłącznie na dogów lub faworytów. Wszystko robi z głową.
Przykład dla innych na tym forum...
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Jestem tu niedługo ale gdyby się dało mój głos powędrowałby do Waldi i Husarza. Ponieważ w postach wyżej więcej jest głosów na tego pierwszego, swój oddaje na husarz22.
Doceniam pracę i czas poświęcony na moderowanie tego bajzlu :footballfail:
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Pukon za jego ogromną wiedzę z kosza, znakomite typy, ale także dlatego, że równy z niego gość ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Sprawdziłem trzy razy i wciąż nie wierzę w wyniki ???? Nie sądziłem, że z tak niewielkim stażem jako moderator zdobędę choćby kilka głosów... Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w plebiscycie i za wsparcie! Mam nadzieję, że w tym roku będzie wam się ze mną przyjemnie współpracowało ????
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gratulacje dla zwycięzcy i wicezwycięzcy, jak najbardziej zasłużone pierwsze 2 miejsca. Dzięki wszystkim za oddanie głosów w plebiscycie, spora frekwencja cieszy. Oby tak dalej.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dziękuję wszystkim za docenienie mojej osoby i oddanie swoich głosów, postaram się nie zawieźć Waszego zaufania, na wyróżnienie na pewno zasługuje cała Ekipa, bo każdy codziennie dokłada swoją cegiełkę, żeby forum funkcjonowało coraz lepiej i ciągle się rozwijało.
Fajnie podsumował to dzisiaj mój syn &quot;Taka zwykła miejscowość, a ma najlepszego moderatora Forum Bukmacherskiego w Polsce. Niesamowite. Gratulacje.&quot; Mała rzecz, a cieszy ;)
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział w plebiscycie i oddanie swoich głosów. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
pukon 944,9K

pukon

Użytkownik
Serdecznie dziękuję każdemu kto oddał na mnie głos, to bardzo miłe, szczególnie przy tak doświadczonych i świetnych moderatorach.
Gratulację dla zwycięzców i dla wszystkich duży szacunek za pracę włożoną w rozwój Forum.
Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i powodzenia dalej Panowie ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wszystkim modom gratuluję wyników.
Oto oficjalne wyniki:

1. miejsce - waldi1979 250 PLN
2. miejsce - rasijskij 150 PLN
3. miejsce - psotnick 100 PLN
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
To i ja podziekuje a co tam.. Dzieki kazdemu kto oddal na mnie glos. To bardzo mile i na pewno motywuje do dalszego dzialania. Lecimy dalej z tematem i w dalszym ciagu bedziemy golic tych cieniasow bukmacherow z kasy! :bike::bike::bike:
 
Do góry Bottom